دوره جامع هوش بورسی

اگر هنوز در بورس سرمایه گذاری نکردی و اطلاعاتی در این موضوع نداری حتما این ویدئو رو ببین ! توی این ویدئو چند سهم مهم هم بهت معرفی می کنم که بنیاد قوی دارن . بهت میگم چطور سرمایه گذاری کنی و مهم تر از همه :
این دوره علاوه بر پشتیبانی 100 بهتون این تضمین رو میده که میتونید بورس رو از مبتدی تا حرفه ای یاد بگیرید و در بازار سهام بدون وابستگی خودتون بهترین خرید و فروش سهام رو انجام بدید .

شما جزو کدوم دسته هستید؟

با حقوق کارمندی نمیشه برای یک زندگی ایده آل برنامه ریزی کرد. چاره چیه؟ بر اساس گفته ی هزاران مولتی میلیاردر دنیا، سرمایه گذاری بهترین راه برای رشد و هر چه ثروتمند شدن شماست. با دوره ی هوش بورسی از بهترین اساتید سازمان بورس استفاده می کنین.

هر شغلی که انتخاب کنین هزینه ها و سرمایه ی اولیه ی خودش رو میخواد! اما در بورس شما میتونین حتی در منزل هم درآمد کسب کنین. در دوره ی هوش بورسی با قیمت مناسب و تکنیک های عالی، بهترین آموزش ها رو براتون آماده کردیم.

برخلاف اونچه که افراد تصور میکن، بورس به هیچ عنوان نمیتونه در آینده منحل شه! زیرا سرمایه گذاری در بورس هم به نفع شماست و هم به نفع دولت.

تورم و تحریم ها همیشه دغدغه ی صاحبان کسب و کار بوده و هست. به گفته ی استاد تیموری و هزاران افراد موفق دیگه، گذاشتن تمام سرمایه در یک جا به هیچ وجه به نفع شما نیست. برای اینکه ریسک کارتون کمتر شه میتونین دوره ی هوش بورسی رو با خیال راحت ببینین.

سرفصل های دوره هوش بورسی

سرفصل های هوش بورسی

چرا بورس ؟!

کسب سود بالا به صورت قانونی

شما میتونین با استفاده از تکنیک ها و مهارت های تابلوخوانی و تحلیل ها، به صورت کوتاه مدت و بلند مدت به سود خوبی برسین.

نقد شوندگی آسان و راحت

در بورس بر خلاف سایر سرمایه گذاری ها، می شه خیلی راحت و در بازه ی زمانی 1 الی 3 روز سهامتون رو بفروشین و مبلغ مورد نظر رو به حساب خودتون واریز کنین.

عدم کلاهبرداری در بورس!

بر اساس ماده 2 قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران، مهم‌ترین هدف سازمان بورس و اوراق بهادار، ساماندهی، حفظ و توسعه بازار شفاف، منصفانه و کارای اوراق بهادار و نظارت بر حسن اجرای قانون مذکور در راستای حمایت از حقوق سرمایه‌گذاران است.

بالاترین سود با کم ترین سرمایه

یکی از مزیت های سرمایه گذاری در بورس، شروع با کمترین سرمایه است. اگر آموزش ها رو بگذرونید 100% به سود دلخواهتون می رسید.

حفظ سرمایه در مقابل تورم​

الآنه با تورمی که کشور ما با اون مواجه شده، پس انداز پول هیچ فایده ای نداره! در عوض یک فرصت نهایی به وجود اومده تا نه تنها سرمایتون رو حفظ کنین، بلکه اون رو رشد بدین.

اندوخته ای برای فرزندان شما

همه ی ما علاقه داریم تا برای فرزندانمون اندوخته ای به جا بگذاریم. بورس به ما این کمک رو میکنه تا پس انداز هر ماه خودمون رو سرمایه گذاری کنیم و رشد بدیم.

+ هدیه 1 میلیون تومانی !!!

blank