یلدای ماهانی‌ها : “برای مردم برنامه ویژه‌ای دارم. “

خلاصه مطلب

  در خصوص یلدا هلدینگ ماهان تیموری ; استاد ماهان تیموری ، مدیریت هلدینگ ماهان تیموری، در جلسه‌ای دوستانه، از موفقیت‌ها و اهداف تیم
تیم تولید محتوا ماهان تیموری
تیم تولید محتوا ماهان تیموری
5/5
فهرست مطالب

 

در خصوص یلدا هلدینگ ماهان تیموری ; استاد ماهان تیموری ، مدیریت هلدینگ ماهان تیموری، در جلسه‌ای دوستانه، از موفقیت‌ها و اهداف تیم ماهان تیموری، در سه ماهه آخر سال خبر داد و خاطر نشان کرد: ” برای مردم برنامه‌ای ویژه‌ای دارم و قصد دارم که برای اولین بار در ایران، بر روی منابع انسانی کشورم، فعالیت ویژه‌ای داشته باشم. “.

این جلسه دوستانه که به پاس گرامیداشت آیین باستانی یلدا در رستوران ققنوس طلایی برگزار گردید، دعوتی بود از تمامی کارمندان، کارشناسان، اساتید و مدیران ارشد مجموعه ماهان تیموری که در این سالها صادقانه برای رشد و بهبود آموزش کشور در حوزه‌ی مالی فعالیت کرده‌اند. در ابتدای جلسه استاد ماهان تیموری، در میان استقبال گرم اعضای مجموعه چند دقیقه‌ای را به سخنرانی در باب موفقیت‌های مجموعه اختصاص دادند و خاطر نشان کردند: ” رسالت تیم ماهان تیموری، کمک به آگاه سازی مردم در همه اقشار جامعه است. امروز ما دنبال کنندگانی داریم که از تمامی اقشار و اصناف جامعه آموزش‌های ما را دنبال می‌کنند.

پیشنهاد ما به شما : زمستان داغ ماهانی‌ها

و این گستردگی مخاطب برای ما ارزشمند است. “. وی همچنین افزود: ” مدیران بزرگ کشور در عرصه‌های مختلف تجاری، امروز از اعضای خانواده ماهان تیموری هستند و ماهان تیموری دیگر یک برند نیست. بلکه بخش لاینفکی از خانواده آموزشی کشور در حوزه‌های تجارت و سرمایه گذاری می‌باشد. این روزها هر کسی که برای موفقیت و رشد شخصی خودش برنامه ریزی می کند ، یک ماهانی است ، حتی اگر مرا نشناسد. حتی اگر من او را نشناسم. رسالت تیم ماهان تیموری ، یک رسالت جهانی است.”.

تصویر یلدا هلدینگ ماهان تیموری

در ادامه جلسه، اعضای هلدینگ ماهان تیموری در شرکت مدیا گرافیک نیز به جلسه اضافه شدند و استاد ماهان تیموری، حضور اعضای این مجموعه را نقطه عطفی در همدلی و همراهی خانواده ماهانی‌ها در رسیدن به اهداف دانست. وی در بخشی از سخنان خویش، از آینده‌ای سخن گفت که به زودی موجبات یک تحول بزرگ را در حوزه‌ی تجارت کشور رقم خواهد زد.

” ما برای رشد کنار هم جمع شده‌ایم. هیچ گاه نباید از رشد دست کشید. دست کشیدن از رشد، موجب خمودگی روحی می‌شود. اگر میلیاردها پول در حساب بانکی خود داشته باشیم، اما میل به توسعه در وجود ما خاموش باشد، روزگار خوبی نخواهیم داشت. حال روحی خوبی نخواهیم داشت. پس مسیر رشد هیچگاه متوقف نمی‌شود. ما باید برای زندگی خودمان، برای کسب و کار خودمان، برنامه داشته باشیم و هدف گذاری کنیم. در سالی که گذشت، با وجود تمام بحران‌هایی که در باب کرونا داشتیم، اما توانستیم تمام اهداف سازمانی‌ای که ابتدای سال بر روی آن‌ها توافق کرده بودیم، به دست بیاوریم و این آغاز راه است. ما برنامه‌های بزرگ تری داریم. امروز شرایط تیم ماهان تیموری کاملا با چند سال پیش متفاوت است.

اگر سابقا تنها یک گروه آموزشی بودیم، امروز یک جریان آگاهی در کشور هستیم و باید به انتظارات مردم پاسخ بگوییم. “. او همچنین برای اولین بار، خبر از رونمایی محصول جدید تیم ماهان تیموری داد و گفت: ” در سه ماهه پایانی سال، یک محصول جدید رونمایی خواهیم کرد. محصولی که بیش از دو سال بر روی آن زحمت کشیده‌ایم. محصولی که می‌تواند نگرش مردم را به مسئله ثروت تغییر دهد. در 9 ماه ابتدایی سال، اوضاع سختی بر کسب و کارها گذشته است، اما این قول را میدهم که با رونمایی از محصول جدید، آموزش‌هایی در اختیار مردم قرار خواهیم داد که همه چیز را متحول می‌کند. “.

در یلدا هلدینگ ماهان تیموری ،وی پس از تقدیر از مدیران ارشد و برخی از کارشناسان مجموعه، نیروهای جدید مجموعه را معرفی کرد و شایستگی‌های هر کدام را در به ثمر رسیدن اهداف مجموعه تببین کرد. اما بعد، برخی از مدیران مجموعه هر کدام چند دقیقه‌ای سخنانی ایراد کردند و از استاد ماهان تیموری و مجموعه بزرگ او به پاس همه زحمات بی شمار، تشکر کردند.

و در آخر استاد ماهان تیموری با بیان یک درس مهم در حوزه‌ی موفقیت فردی و تیمی، جلسه را به پایان رساندند. ” می‌خواهم یک درس کوچک اما عمیق به شما بدهم. درسی که زندگی من را متحول کرد. دست‌هایتان را بالا بگیرید. با تمام قدرت دست‌هایتان را بالا بگیرید. می‌بینید؟ بهرحال هر کدام یک محدودیتی در بلند کردن دست‌هایمان داریم. اما اگر بخواهیم روزی دستمان را از این بلند تر کنیم، باید چکار کنیم؟ بله. باید از جایمان بلند شویم. زندگی و موفقیت هم درست همین است. ما وقتی سرجای خودمان نشسته‌ایم، یک محدودیتی در رسیدن به اهداف داریم و زمانی میتوانیم سقف اهداف خودمان را لمس کنیم که از جایمان بلند شویم. پس درس یلدایی من به شما این است که از جایتان بلند شوید. از همین امروز برای رسیدن به اهداف بزرگتر تلاش کنید. این قاعده موفقیت است. “.

اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

با ما همراه شو

و سرمایت رو چند برابر کن

دوره سرمایه گذاری پلاس

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

50 درصد تخفیف برای دوره هوش مالی پلاس

لطفا شماره تلفن خود را درست وارد کنید تا هدیه از طرف ماهان تیموری در پنل کاربری قرار بگیرد