آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

روش های افزایش بازدید کننده وب سایت

روش های افزایش بازدید کننده وب سایتReviewed by صابر خلیلی on Oct 22Rating:

روش های افزایش بازدید کننده وب سایت

در این مقاله به بررسی روشهای افزایش بازدید کننده وب سایت می پردازیم ، نکات  زیر می تواند به شما کمک کند روند کاری خود را ارتقاء دهید .

همراه ما باشید …

 

1- طراحی گرافیک ظاهری :

سعی کنید بهترین طراحی سایت را انجام دهید و از رنگ های جذاب استفاده کنید تا مخاطب با ورود به وب سایت شما حس کند به یک وب سایت با کیفیت وارد شده است . این کار باعث می شود برای کاربر و ب سایت شما تازگی داشته باشد و زمان زیادی در سایت شما باشد .

 

2-محتوای سایت :

سعی کنید از جایی کپی برداری نکنید ! تمامی مطالب را خودتان از منابع معتبر تحقیق  و بررسی کنید و نتایج به دست آمده را با یک جمع بندی کلی به صورت مرتب داخل سایت قرار دهید .

 

3-حواستان به صفحه های وب سایتتان باشد !

اگر سایت شما بنا به هردلیلی دارای یک صفحه ی خطا باشد با ورود کاربر به سایت و برخورد با این صفحه دیگر دوست ندارد به سایت شما برگردد سعی کنید همیشه تمام جوانب کارتان را بسنجید و حواستان به همه چیز باشد .

 

4-از نظر سنجی  استفاده کنید

با استفاده از نظر سنجی در سایت شما می توانید بفهمید کاربران سایتتان به چه موضوعاتی علاقه مند هستند ؟  ظاهر گرافیکی وب سایت مورد پسند واقع شده است یا خیر؟ و سوالاتی که به شما کمک می کند تا پیشرفت کنید .

5-قابلیت دانلود یادتان نرود !

سعی کنید در سایت برای مقالات ، فیلم ها ، صوت ها قابلیت ذخیره سازی (دانلود ) قرار دهید چون کاربران همیشه به اینترنت و سایت شما دسترسی ندارند سعی کنید در بخش محتویات فایلها آدرس سایت خود را قرار دهید .

6-بروز رسانی مرتب :

سعی کنید مطالب سایتتان به روز و بدون کپی برداری باشد ، سعی کنید در تمام زمینه ها ی فعالیت سایت خودتان  از بهترین مطالب و منابع استفاده کنید .

7- عکس مناسب انتخاب کنید !

برای اینکه صفحات شما جذاب باشد و کاربر احساس خستگی نکند سعی کنید از تصاویر مناسب استفاده کنید ، همیشه بخاطر داشته باشید حجم تصاویر پایین باشد تا به روند لود صفحه شما کمک کند  .

نویسنده : عباس حبیبی

دانلود PDF این مقاله 

 

با عرض پوزش تصویر فایل دانلود درست بارگذاری نشده است

تیم آموزشی ماهان تیموری

ارائه دهنده آموزشهای کسب و کار ، کارآفرینی ،کسب و کار اینترنتی

 

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.