آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

راهکار های طلایی کسب ثروت

راهکار های طلایی کسب ثروتReviewed by مدیر سایت on Sep 18Rating:
مدت زمان تخمینی برای مطالعه این مقاله 3 دقیقه می باشد

 مقدمه مقاله کسب ثروت

کسب ثروت  آسان‌ترین کار در دنیاست.این‌یک واقعیت شیرین است. شاید باور نکنید اما این حقیقت دارد. زمانی که شروع به مطالعه تحقیق و پژوهش در این زمینه کردم نتایج جالبی به دست آوردم که می‌خواهم با شما خواننده‌ی عزیز در میان بگذارم.افراد بسیاری رؤیای کسب ثروت  را در سردارند .

چرا فقط تعدادی از این افراد به ثروت می‌ رسند؟ آیا کسب ثروت سخت است؟ می‌خواهیم پاسخ این سؤال را با مثالی برای شما روشن کنم.فرض کنید قصد سفر به شهری دارید که 1000 کیلومتر با مکان فعلی شما فاصله دارد شما تصمیم گرفته‌اید به آنجا بروید. هرروز مقداری از مسیر را طی می‌کنید ولی چون خسته می‌شوید دلسرد شده و به‌ جای خود برمی‌گردید. هفته‌ها، ماه‌ها و حتی سال‌ها به این کار مشغولید یعنی مقداری از مسیر را می‌روید با مانعی مواجه می‌شوید; اتومبیلتان خراب می‌شود، با افرادی در همان مسیر هم‌صحبت می‌شوید که دلسردتان می‌کنند و…بی‌نهایت دلیل که شمارا برمی‌گرداند به همان‌جایی که بودید.

کسب ثروت

کسب ثروت  نیز همین است. شما تصمیم گرفته‌اید اما بعد از مدتی خسته می‌شوید و ازادامه‌ی راه منصرف می‌شوید. فرقی نمی‌کند، به هر دلیلی. از موانع ذهنی گرفته تا اتفاقات بیرونی مانند ورشکستگی و… . ثروتمند شدن همان مسیری است که باید تا انتها طی کنی; نمی‌توانی در میانه‌ی راه منصرف شوی و بعد انتظار موفقیت هم داشته باشی. زمانی که با این نگرش قدم درراه ثروتمند شدن  می‌گذاری، ثروتمند شدن خودت  آسان می‌شود; یعنی با این نگرش که من در مسیر کسب ثروت هستم و با هر مانعی از ادامه‌ی راه منصرف نمی‌شوم! شاید مسیر کمی طولانی شود اما تو با تلاش و استقامت; به مقصد می‌رسی. شاید بتوان گفت سخت‌ترین کاری که باید برای کسب ثروت انجام دهی; همین صبر و استقامت توست. برای به دست آوردن یک دستاورد بزرگ مثل کسب ثروت  باید قدرت ماندن و تلاش مداوم را فراموش نکنی.

چراکه کسب ثروت  نیاز پولدار شدن  نیز دارد بنابراین بعدازاین میدانی که شکست ورشکستگی، اتفاقات تلخ و… جزئی از مسیرند. کتاب راز یک‌میلیون دلاری من می‌توانید از سایت ما آن را دریافت کنید_یکی از بهترین کتاب‌ها; در زمینه‌ی موفقیت مالی است. در این کتاب یاد می‌گیرید برای ثروتمند شدن روی خودتان کارکنید; و در کنار رشد مالی; خود را نیز رشد دهید. در این کتاب جمله‌ی بی‌نظیری نوشته‌ام:

شما برای اینکه به یک‌میلیون دلار دست پیدا کنید; باید به یک شخصیت یک‌میلیون دلاری تبدیل شوید! داشتن شخصیت شناسی کامل و توانمند در این مسیر به کمکتان می‌آید. کسب درآمد آسان است; زمانی که شما انسان قدرتمندی هستنید. زمانی که می‌دانید در موقعیت‌های مختلف بهترین عکس‌العمل را داشته باشید، زمانی که مدیریت بر پول و دارایی‌هایتان را به‌خوبی انجام می‌دهید.همه می‌توانند ثروتمند شوند، حتی اگر در خانواده‌ی فقیری به دنیا آمده‌ای; حتی اگر فکر می‌کنی هیچ راهی برای نجات پیدا کردن از منجلاب بدبختی‌هایت نداری، حتی اگر زیر بار خروارها تومان بدهکاری هستی. ارده کن و اصول ثروتمند شدن را یاد بگیر.تلاش ما در این گروه همین است. آموزش بهترین و سریع‌ترین راه‌های رسیدن به ثروت و آرامش در زندگی بزرگترین رسالت ما در قبال شما مردم عزیز کشورمان است.تو باید از هر لحاظ رشد کنی تا بتوانی درهر شرایطیبهترین عکس العمل را داشته باشی.افراد بسیاری در سمینارهای آموزشی ما شرکت می‌کنند.از هر قشری چه اساتید دانشگاه و چه کارگران زحمت‌;چه معلمان و چه دانشجویان، چه خانم‌های خانه‌دار وچه مدیران شرکت‌های بزرگ.بسیاری از این عزیزان فقط برای گرفتن تأیید توانایی‌هایشان شرکت می‌کنند;نداشتن اعتمادبه‌نفس مانع بزرگی برای این افراد است.

نتیجه گیری

بسیاری هم برای جرئت گرفتن و انتخاب عالی به خوب در این کلاس‌ها شرکت می‌کنند یعنی پیداکرده ارزش‌ها; و حس لیاقت; و دلایل بسیاری که ما در گروه آموزشی; ماهان تیموری تمام آن‌ها را بررسی می‌کنیم; و طبق نتایج به‌ دست‌آمده دوره‌های جدید با مطالب جدید و کاربردی برایتان تدارک می‌بینیم. ما در این دوره‌ها تلاش می‌کنیم; افراد در کنار یادگیری علم موفقیت; به رشد شخصی و کشف ارزش‌های خود نیز دست پیدا کنند. موفق شدن  ثروتمند شدن و رسیدن به دستاوردهای بزرگ نیازمند یک شخصیت توانمند است و داشتن یک شخصیت توانمند نیازمند آموزش و یادگیری مدام است. ما در این گروه تلاش می‌کنیم تا هر آنچه برای موفق شدن کسب ثروت  و داشتن یک زندگی سرشار از آرامش; نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهیم. با آموزش‌های ما همراه باشید. مقالات، کتاب‌ها و کلیپ‌های ما را در سایت دنبال کنید و از مطالب آموزشی ارائه‌شده در بهبود زندگی رشد شخصی و رشد کسب‌ وکار خودتان استفاده کنید.نظرات خودتان را برای ما ارسال کنید تا بتوانیم; با توجه به نیازهای شما عزیزان مطالب آینده را تهیه‌کرده و در اختیارتان بگذاریم.

شغلی و حرفه‌ای بیشتری برسید.

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تندخوانی مراجعه نمایید

خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هرچه بهتر مقالات یاری نمایید

تیم آموزشی ماهان تیموری

ارائه دهنده آموزش های کسب و کار ، کارآفرینی ، ثروتمندان جهان

برای دانلود PDF مقاله روی لینک زیر کلیک نمایید

 

 

با عرض پوزش تصویر فایل دانلود درست بارگذاری نشده است

من ماهان تیموری هستم و در راه رسیدن به ثروت و آرامش شما را یاری میکنم.

کتاب زیر را از دست ندهید:

با عرض پوزش تصویر با مشکل مواجه است

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر ۱
  1. پرورش قارچ کاربر می‌گوید

    سایت بسیار خوبی هست و ادم دلش نمیاد ببنده
    ممنون