آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

آیا ثروت سازان افراد خاصی هستند

آیا ثروت سازان افراد خاصی هستندReviewed by مدیر سایت on Sep 24Rating:
مدت زمان تخمینی برای مطالعه این مقاله 2 دقیقه  و 30 ثانیه  می باشد

مقدمه

ثروت سازان انسان‌های خاصی نیستند، فقط شیوه‌ی عملکرد متفاوتی دارند. ثروت سازان به تصور افراد معمولی این افراد خوش‌شانس هستند و یا از هوش مالی بالایی برخوردارند .تفاوت در طرز فکر، باعث تفاوت در عملکرد این افراد می‌شود. اگر بخواهیم خیلی ساده بیان کنیم، باید بگوییم: فکرت را تغییر بده، شرایطت تغییر می‌کند. پولدار شدن از فکر شروع می‌شود،چقدربه این عبارت ایمان‌دارید؟ یکی از بزرگ‌ترین موانع در کسب ثروت بیشتر در زندگی، محدودیت تفکر ثروتمندانه است.

ذهن انسان در کنار تمام شگفتی‌هایش، می‌تواند ماشین پول‌سازی شما باشد.

تعجب نکنید! ذهن چنین قابلیتی دارد. این را برحسب تجربه‌های خودم می‌گویم: افرادی که کسب ثروت می‌کنند، فکرهای ثروت سازان را دارند. ذهن ثروت سازان به آن‌ها فرصت‌ها، موقعیت‌ها و شرایط ثروت آفرین را برای آن‌ها محیا می‌کند.

با عرض پوزش در بارگیری مشکلی رخ داده است.

ذهن ثروت سازان چگونه است؟

به تصور افراد معمولی این افراد خوش‌شانس هستند و یا از هوش بسیار بالایی برخوردارند و یا آدم‌های خاصی هستند، اما این‌طور نیست؛ این افراد فقط ذهن ثروت سازان را دارند که ثروتشان را ازاین طریق بیشتر و بیشتر می‌کنند. تابه‌حال به این فکر کرده‌اید چرا ثروتمندان روزبه‌روز ثروتمندتر و فقرا روزبه‌روز فقیرتر می‌شوند؟ تفکر ثروتمندی و تفکر فقرانه، مهم‌ترین و ریشه‌ای‌ترین عامل در این اتفاق است. هیچ سدی مانند این نمی‌تواند جلوی کسی را برای کسب ثروت بگیرد. در پکیج کسب ثروت به‌ طور کامل و ملموس به بررسی بیش از صد تفکر و باور ضد ثروت پرداختیم. اهمیت این موضوع را جدی بگیرید.ما با ذهن ثروت ساز خود می توانیم کسب درآمد اینترنتی یا بازاریابی اینترنتی  یا  بازاریابی شبکه ای راه بیندازیم و به کسب درآمد برسیم.

ثروت سازان

من معتقدم علم ثروتمند شدن،  علمی است که باید بر روی ذهن کار کند. تفکرات ثروت سازان نیازبه یک ذهن ثروتمند دارد. درواقع می‌توان گفت ذهن توانمند می‌تواند تولید ثروت و دارایی کند،می‌تواند با تمرکز ذهن فرصت‌ها و موقعیت‌های ثروت ساز را ببیند و بسازد. بسیار تأکید دارم که بر روی رشد شخصی خود کار کنید. افراد توانمند افراد خود ساخته‌ای هستند که اگر بارها ثروتشان را از دست دهند دوباره توانایی کسب بیشتر از آن را نیز دارند. این توانمندی در صورتی ایجاد می‌شود که فردخودساخته باشد.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ی راز یک‌ میلیون دلاری را از بخش مقالات سایت مطالعه کنید. در این مقاله که به‌ زودی کتاب آن را در اختیارتان قرار خواهیم داد، پرده از راز ثروتمند شدن برداشتیم. راز یک‌میلیون دلاری من یک جمله‌ی معروف دارد: برای اینکه بتوانی یک‌ میلیون دلار، یک میلیارد و… به دست بیاوری باید تبدیل به شخصیتی شوی که توانایی کسب این مبلغ را دارد. آیا شخصیتی یک‌میلیون دلاری داری؟ ثروت ساز باش و یکی از ثروت سازان کشور خودت ایران و با امید به خدا جهان. دوست خوبم ،ثروتمند شدن رؤیا نیست، اگر اصولش را یاد بگیری. با ما همراه باش و از این آموزه‌ها برای رشد شخصی، ایجاد و رشد کسب و کارخودت استفاده کن.

نتیجه گیری

ما در این مقاله با ذهن ثروت سازان آشنا میشویم و می فهمیم که این افراد ، افراد خاصی نیستند و هر شخصی با شخصیت شناسی و هوش مالی و پشتکار مناسب می تواند ثروت ساز شود.

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تندخوانی مراجعه نمایید

خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هرچه بهتر مقالات یاری نمایید

تیم آموزشی ماهان تیموری

ارائه دهنده آموزش های کسب و کار ، کارآفرینی ، کسب و کار خانگی

برای دانلود PDF مقاله روی لینک زیر کلیک نمایید

 
با عرض پوزش تصویر فایل دانلود درست بارگذاری نشده است

 

من ماهان تیموری هستم و در راه رسیدن به ثروت و آرامش شما را یاری میکنم.

کتاب زیر را از دست ندهید:

با عرض پوزش تصویر با مشکل مواجه است

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.