آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

چگونه پولدار شویم ؟

چگونه پولدار شویم ؟Reviewed by مدیر سایت on Sep 18Rating:
مدت زمان تخمینی برای مطالعه ی این مقاله 3 دقیقه می باشد

مقدمه مقاله چگونه پولدار شویم :

چگونه پولدار شویم ؟ پولدار شدن در این عصر از زمان، با گذشته تفاوت‌های زیادی پیداکرده است. به‌طوری‌که می‌توان گفت شاید در قدیم حتماً نیاز به سرمایه‌ی اولیه یا امکانات خاصی برای پولدار شدن داشتی اما امروز بدون هیچ سرمایه‌ ای می‌توان پولدار شد.  شاید تعجب کنید اما همین‌طور است. شما می‌توانید با حداقل سرمایه و یا حتی بدون امکانات عجیب غریبی; برای خودتان درآمدزایی داشته باشید و به‌ مرور به پول بیشتری دست پیدا کنید. همین حالا که در حال خواندن این مطلب هستی، حتماً از یک گوشی هوشمند و یا  یک کامپیوتر استفاده می‌کنی.

تو با داشتن همین امکانات که معمولاً از آن هیچ استفاده‌ی مفیدی برای کسب درآمد نمی‌شود; می‌توانی پول دربیاوری. پس ببین پول درآوردن آسان است. خانم ابوطالبی دانش‌آموخته‌ی دوره‌ی  ثروت و آرامش در قم; یکی از افراد موفق در همین زمینه است. او با استفاده از برنامه‌ی اینستاگرام توانسته درآمدزایی کند و طی این مدت آن را تا چند برابر افزایش دهد. پیشنهاد می‌کنیم کلیپ مصاحبه‌ی ایشان را در سایت ببینید.

زمانی ما از پولدار شدن ناامید می‌شویم که این هدف را خیلی بزرگ تصور می‌کنیم. تمرکزذهن هدف‌های بزرگ  کارهای بزرگ و کلاً موضوعات بزرگ را پس می‌زند  برای ذهن مسائل ساده و کوچک قابل‌ درک‌ تر هستند به همین دلیل است; که وقتی به پولدار شدن فکر می‌کنید; پیامی در ذهنتان بارها تکرار می‌شود؛ پیامی چون: تو نمی‌توانی! این کار غیرقابل انجام است! تو کجا و پولدارشدن کجا! و… اما زمانی که یک هدف بزرگ را به  هدف‌های کوچک‌ تر تقسیم می‌کنیم; ذهن شروع به برنامه‌ریزی می‌کند و نقشه‌ی راه را می‌کشد. ذهن به حدی قدرتمند است که می‌تواند راه‌های مختلفی را به شما پیشنهاد دهد;

به شرطی که بدانیم از آن به چه شیوه‌ای استفاده کنیم. شناخت بیشتر ذهن و شیوه‌ی عملکرد آن می‌تواند در این مسیر کمکتان کند. ذهن قانونی دارد به‌ عنوان آسان‌ سازی قانون آسان‌ سازی ذهن می‌گوید: من کارهای کوچک و آسان را به‌خوبی انجام می‌دهم! از این قانون استفاده کنید.  کارهای بزرگ اهداف بزرگ و مسائل بزرگتان را به قسمت‌های کوچک تقسیم کنید تا ذهنتان قفل نکند.

قانون دیگر ذهن قانون مسئله محوری است. این قانون می‌گوید:  برای من سؤال ایجاد کن; جوابش را می‌دهم!; ذهن به هر چیزی که تمرکز کند با کمک تمرکز حواس آن را خلق می‌کند.  برای مسائل خودتان سؤال ایجاد کنید تا ذهنتان روی آن تمرکز کرده و جوابتان را بدهد.

برای مثال: من چگونه می‌توانم درآمدم را دو برابر کنم؟ تمام ایده‌هایی که به ذهنتان خطور می‌کند را یادداشت کنید; و مواردی که بهتر می‌دانید را اجرایی کنید. قانون ورزیدگی، لذت; چرایی و پنج قانون دیگر مغز را در پکیج کسب ثروت و آرامش; به‌طور کامل توضیح داده‌ایم.  آگاهی از این ده قانون شمارا در هر هدفی که دارید کمک می‌کند تا سریع‌تر به آن دست پیدا کنید.

پولدارشدن نیز یک هدف است.هدفی ارزشمند در جهت کسب رفاه، بزرگی، قدرت و آرامش.یکی دیگر از مهم‌ترین موضوعاتی که برای پولدار شدن باید به آن توجه کنیم;کسب مهارت‌هایی است که ما را در این مسیر کمک می‌کند. مهارت‌هایی چون فن بیان، برقراری ارتباط مؤثر، متقاعدسازی و… .  پولدارشدن نیاز به ارتباطات قوی و سازنده دارد که باید به آن توجه کنیم. مطالعه‌ی کتاب پرواز با عقاب‌ها را پیشنهاد می‌کنیم.

در بخش کتاب‌های سایت جستجو کنید و حتماً مطالعه کنید.  در این کتاب شیوه‌های مختلف ارتباط سازی را توضیح می‌دهیم; که می‌توانید از آن برای رشد کسب‌ وکار خود استفاده کنید. نکته‌ی دیگر این بخش این است که پولدار شدن یک نتیجه است نتیجه‌ی فروش خوب. برای یک فروش خوب نیاز به مهارت داریم. مهارت برقراری ارتباط یکی از مهم‌ترین مهارت‌هاست که این کتاب گزینه‌ی خوبی برای تقویت این مهارت حیاتی است. پولدار شوید. تا می‌توانید پولدار شوید. پولدار شدن مهم‌ترین وظیفه‌ی شما در زندگی است.

نتیجه گیری:

چگونه پولدار شویم ، اگر ما پولدار شدن را یک هدف قرار دهیم و مهارت لازم را در آن کسب کنیم می توانیم کسب و کار خود را راه اندازی کنیم و پولدار شویم

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تندخوانی مراجعه نمایید

خواهشمندیم با دیدگاه سازنده  خود ما را در ارائه هرچه بهتر مقالات یاری نمایید

تیم آموزشی ماهان تیموری

ارائه دهنده آموزش های کسب و کار ، کارآفرینی ، مدیریت زمان

برای دانلود PDF مقاله روی لینک زیر کلیک نمایید

 با عرض پوزش تصویر فایل به درستی بارگذاری نشده است

دانلود مقاله چگونه پولدار شویم

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.