آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

اهمیت هوش بورسی در سرمایه گذاری

اهمیت هوش بورسی در سرمایه گذاریReviewed by باقری on Oct 4Rating: 5.0

استفاده از رویکرد بنیادی در تجارت از دیرباز مورد بحث بین پیروان آن و کسانی بوده ‌است که بی‌رحمانه کارآیی روش را مسخره می‌ کنند، ما در این استدلال ابدا طرفی را نخواهیم گرفت، اما تلاش خواهیم کرد بفهمیم چگونه یک سرمایه گذار متوسط می ‌تواند از تحلیل بنیادی بهره ‌مند شود، مقاله زیر را بخوانید تا نقاط قوت و ضعف تحلیل اساسی را به عنوان ابزاری برای سرمایه گذار بیابید و هوش بورسی خود را تقویت کنید.

تجزیه و تحلیل نوسانات بازار

رویکرد اساسی مبتنی بر مطالعه عمیق و همه‌ جانبه نیروهای زیر بنایی اقتصاد است که برای فراهم نمودن داده‌ هایی که می ‌تواند برای پیش ‌بینی قیمت‌ های آینده و تحولات بازار مورد استفاده قرار گیرد، انجام شده ‌است، تجزیه و تحلیل بنیادین می ‌تواند از جنبه ‌های مختلفی تشکیل شود، تحلیل اقتصاد به عنوان کل، تحلیل یک صنعت و یا یک شرکت منفرد، ترکیبی از داده ‌ها برای تعیین ارزش جریان واقعی سهام مورد استفاده قرار می ‌گیرد تا مشخص شود که آیا آنها ارزش زیادی دارند یا نه و پیش ‌بینی ارزش آینده سهام براساس این اطلاعات را پیش ‌بینی می ‌کنند.

[btnForPushNotification]

8 روش برای بهبود مهارت‌ های سرمایه‌ گذاری سهام

سرمایه گذاران که یک شرکت را تجزیه و تحلیل می ‌کنند می ‌توانند ارزش سهام و سود آن را از خرید و فروش ها قضاوت کنند، بزرگ‌ترین دارایی شما در سرمایه‌گذاری سهام دانش و هوش بورسی شماست.
برای موفقیت در دنیای سرمایه‌ گذاری سهام، این عوامل کلیدی موفقیت را مد نظر داشته باشید:

1. درک کنید که چرا می‌ خواهید در سهام سرمایه ‌گذاری کنید؟ آیا به دنبال سود سرمایه یا درآمد سود سهام هستید؟

2. زمان‌ بندی خرید و فروش شما مهم است، عباراتی مثل خرید افراطی و فروش افراطی می‌تواند زمانی که تصمیم می‌ گیرید که یک سهام خریداری کنید یا بفروشید، کمی به شما کمک ‌کند، تجزیه و تحلیل فنی روشی برای تجزیه و تحلیل اوراق بهادار از طریق فعالیت بازار آنها، قیمت‌ های گذشته و حجم برای یافتن الگوهایی است که نشان می ‌دهد سرمایه‌گذاری در کجا ممکن است در کوتاه‌ مدت به کار گرفته شود.

3. تحقیقاتی انجام دهید؛ نگاهی به شرکتی که در آن قصد خرید سهام دارید بیاندازید که ببینید آیا این یک کسب ‌و کار سودآور است که ارزش سرمایه‌ گذاری شما را دارد یا نه.

4. این تجارت بزرگ را درک کرده و تشخیص دهید این یک دنیای کوچک است و شما باید از این که چگونه دنیا می ‌تواند بر ارزش سهام شما تاثیر بگذارد، آگاه باشید، هر کس از کارمندان دولت اروپا گرفته تا سیاستمداران در کنگره ایالات ‌متحده می تواند در یک انبار علوفه خشک، بورس یا صنعت را تحت ‌تاثیر قرار دهد.

[btnForPushNotification]

5. از استراتژی‌ های سرمایه‌ گذاری مانند مزایا استفاده کنید؛ به عبارت دیگر، اینکه چگونه سرمایه‌ گذاری می ‌کنید، می ‌تواند به همان اندازه که شما در چه چیزی سرمایه ‌گذاری می ‌کنید، مهم باشد؛ استراتژی ‌هایی از قبیل توقف دستورها ابزار عالی هستند و خوشبختانه، فن‌ آوری امروز به شما ابزارهای بیشتری برای کمک به رشد و یا حفاظت از پول تان می ‌دهد.

6. خرید مقادیر کمتر را در نظر بگیرید، خرید سهام همیشه به این معنا نیست که باید از طریق یک دلال خرید کنید و باید ۱۰۰ سهم داشته باشید، شما می ‌توانید به اندازه ۲۵ دلار با استفاده از برنامه‌ هایی مانند برنامه سود سهام خریداری کنید، از هوش بورسی خود برای انتخاب میزان سهام استفاده کنید.

7. همان کاری را که دیگران می‌کنند انجام بده، نه آن طور که می‌ گویند، گاهی اوقات چیزی که مردم به شما می ‌گویند این کار را با سهام ‌ها انجام دهید به اندازه آنچه مردم واقعا انجام می ‌دهند مشخص نیست، شما باید پیش از خرید یا فروش سهام خاص به کارمندان شرکت نگاه کنید.

8. بیشتر پولی که به دست می‌ آورید را حفظ کنید، بعد از تمام کارهای بزرگ شما در گرفتن سهام مناسب و تبدیل ثروت بیشتر، باید بیشتر از ثمرات سرمایه‌ گذاری خود آگاه باشید.

علامت یک سرمایه گذار خوب چیست؟ این سوال یکی از بحث ‌های معروف در وال استریت است.

 

 

اهمیت هوش بورسی در سرمایه گذاری 1
آیا این یک نمونه از بازده‌ های بالا است؟ مربوط به هوش بورسی فرد است؟ نظم و انضباط فردی؟ شانس؟ هر کس در این زمینه عقیده ای دارد.
ما معتقدیم که تنها یک راه برای پیش ‌بینی یک سرمایه گذار خوب وجود دارد: آن‌ هایی که تمایل دارند سخت کار کنند، موفق خواهند شد، سرمایه گذاری یک مهارت ذاتی نیست؛ یاد گرفته می‌شود.

[btnForPushNotification] برای تاجران، توسعه مهارت یک گزینه نیست، با تخصص بیشتر، تجار می ‌توانند سود خود را در هر محیط بازاری افزایش دهند، خوشبختانه، منابع وسیعی در دسترس هستند که به شما در تبدیل شدن به یک تاجر بهتر کمک می‌ کنند ،اگر زرنگ باشید، راه‌ های متعددی برای توسعه مهارت ‌های شما وجود دارد.

از کتابخانه محلی خود بازدید کنید

بهترین منبع آزاد برای توسعه مهارت ‌های تجاری تان، کتابخانه محلی شماست، شما بابت آن پول مالیات می‌پردازید، چرا از آن استفاده نکنید؟ برخی از کتاب ‌های تجاری که توصیه می‌ کنیم عبارتند از: تسلط بر تجارت توسط جان کارتر، تاجر کولی مارک داگلاس، و وارد اتاق تجاری من شو توسط الکساندر الدر .

دوره های مالی آنلاین

 

اهمیت هوش بورسی در سرمایه گذاری 3

یک پس‌ زمینه قوی در امور مالی برای تبدیل شدن به یک سرمایه گذار بهتر بسیار مفید خواهد بود، هیچ بهانه ‌ای برای یادگیری پیچیدگی ‌های کار بازارها وجود ندارد، چرا که دوره‌ های آنلاین رایگان از برخی از بهترین دانشگاه ‌های دنیا به وفور در وبسایت ها یافت می ‌شوند، وب سایت‌ های آموزشی آنلاین در سطح دسترسی که مردم به محتوای آموزشی کلاس جهانی دارند انقلابی ایجاد کرده ‌اند، برای بهبود دانش مالی خود از این کلاس ‌ها بهره مند شوید تا شما را از نظر مالی برجسته کند و باعث تقویت هوش بورسی در شما شود.

نتیجه گیری

برای اینکه بتوانید در بازار سهام و بورس سرمایه گذاری موفقی داشته باشید نیازمند مطالعه و بررسی و تحلیل نوسانات بورس خواهید بود، قبل از خرید سهام تحقیقاتی انجام دهید تا بتوانید انتخاب درستی با استفاده از هوش بورسی خود داشته باشید.

 

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.