فهرست مطالب این مقاله

تجلیل دومین دوره همایش انقلاب صنعتی چهارم

تجلیل از استاد ماهان تیموری در دومین دوره همایش انقلاب صنعتی چهارم

 

دومین دوره همایش “انقلاب صنعتی چهارم در هزاره سوم” ، در تاریخ دوم دی ماه 1399 ، در سالن همایش های وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، برگزار شد. این همایش با حضور مسئولین کشوری در حوزه های اقتصاد ، تجارت ، علوم ارتباطات و مدیریت برگزار گردیده و مدیران و کارآفرینان برتر ملی نیز در آن به سخنرانی پرداختند.

استاد ماهان تیموری ، به عنوان کارآفرین برتر سال های 97، 98 و 99 ، نیز به این همایش دعوت شده بودند تا از تجربیات خود در زمینه ی هوشمند سازی کسب و کارها ، سخنانی را خدمت حضار ایراد کنند. ایشان در این همایش به این نکته اشاره کردند که : ” مصداق واقعی انقلاب صنعتی چهارم را می توانید در روند توسعه تیم ماهان تیموری ببینید. بنده سال 94 این مسیر را شروع کردم و تا به امروز توانستم به رشد 50 برابری در زمینه درآمد دست پیدا کنم.” .

وی همچنین افزود : ” تنها راه هوشمند سازی کسب و کارها در سرمایه گذاری مدیران دولتی و خصوصی است. مشکلی که امروز در زمینه هوشمند سازی داریم، بحث عدم سرمایه گذاری مدیران و سرمایه گذاران در زمینه هوشمند سازی کسب و کارهاست. اگر این مسئله صورت پذیرد ، تحول بزرگی  در زمینه درآمد زایی دیجیتال در ایران خواهیم داشت.”. همچنین استاد ماهان تیموری در بخش پایانی سخنرانی بر روی این نکته تاکید کردند که : ” استراتژی های بسیاری در زمینه ی رشد دیجیتال وجود دارد که در این بین تیم ماهان تیموری ، توانسته است با بیش از سه میلیون نفر ساعت آموزش ، موفق ترین تیم آموزشی هوشمند در ایران باشد. بسترهای بسیاری در این خصوص وجود دارد که تنها با ایجاد یک فرهنگ سازی درست ، قابل دسترسی است.” .

در بخش پایانی مراسم نیز از استاد ماهان تیموری به پاس سالها فعالیت در زمینه مدیریت بعنوان یک مدیر برتر ملی تقدیر و تمجید گردید.

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش:
یلدای ماهانی‌ها : "برای مردم برنامه ویژه‌ای دارم. "

 

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

50 درصد تخفیف برای دوره هوش مالی پلاس