آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

کسب موفقیت در تجارت آنلاین

کسب موفقیت در تجارت آنلاینReviewed by صابر خلیلی on Oct 20Rating:

کسب موفقیت در تجارت آنلاین

برای کسب موفقیت در تجارت آنلاین باید به نکاتی توجه کنید که درصد شکست شما را کاهش می دهد تا بتوانید به خوبی در این زمینه رشد کنید. در این مقاله به نکاتی می پردازیم که دانستن آن به هر شخصی است که علاقه به فعالیت در تجارت آنلاین دارد کمک می کند.

1 – وظایف خود را روشن کنید :

اگر می خواهید در زمینه تجارت آنلاین فعالیت کنید باید با وظایف و مهارت های خود کاملا آشنا باشید تا بتوانید با استفاده از آنها در جذب مشتری نقش خوبی را ایفا کنید .قبل از شروع به برند سازی شما باید با مشتری از طریق کانال های ارتباطی آشنا شده و به آنها مهارت های خودتان را معرفی کنید. اولین نکته در هر کسب و کار این است که مشتری با تکیه به مهارت فرد و میزان اعتمادی که به او دارد با او کار می کند .

2- توانایی های خود را ثابت کنید:

اگر می خواهید در بین رقبا پیروز باشید باید یک تفاوتی میان شما باشد ،شما باید به این نکته توجه کنید که مشتری با توجه به توانایی شما به شما ارزش و اعتبار و یا حتی پول می دهد . پس اگر شما در زمینه طراحی سایت  فعالیت  می کنید ابتدا باید برای خودتان  یک سایت مناسب ، استاندارد و کاربر پسند را طراحی کنید و سپس آنرا برای موتورهای جستجو بهینه کنید تا بتوانید در معرض دید باشید ، اگر این کار را نکنید مخاطبان به شما تکیه نخواهند کرد.

3-رقبا و برندهای مرتبط با مهارتتان را شناسایی کنید :

شما باید در همه حال به روز باشید و از رقبایتان فاصله (کاری) بگیرید و پیشرفت کنید  ،اگر آنها را بشناسید می توانید نقاط ضعف خودتان را ارتقا دهید و مشتریان بیشتری را جذب کنید.سعی کنید با رقبا و برندهادر زمینه فعالیت خودتان بیشتر در ارتباط باشید! آنها را زیر نظر بگیرید ببینید چگونه کار خود را توسعه می دهند ؟ شما هم با استفاده از همان ابزارها کسب و کار خود را توسعه دهید .

4-خلاقیت داشته باشید !

سعی کنید همیشه ایده های خلاقانه در زمینه کاری خود داشته باشید ، امروزه کاربران دنبال ایده های ناب و بکر       می گردند تا حتی یکبار برای همیشه از آن استفاده کنند ، سعی کنید در تولید محصول یا ارائه خدمات یک ارزش مخصوصی را ایجاد کرده و با آن خودتان را برند کنید .

5-از شبکه های اجتماعی غافل نشوید !

این روزها همه می دانند که شبکه های اجتماعی تاثیر بسزایی در زندگی روزمره مردم دارد و اکثر کسب و کارها هم برای معرفی خدمات خود از این شبکه ها استفاده می کنند سعی کنید در تمامی شبکه های اجتماعی معروف یک صفحه برای خودتان داشته باشید .

با تشکر از توجه شما

نویسنده : عباس حبیبی

دانلود PDF این مقاله 

دانلود فایل:

با عرض پوزش تصویر به درستی بارگذاری نشد

تیم آموزشی ماهان تیموری

ارائه دهنده آموزشهای کسب و کار ، کارآفرینی ،کسب و کار اینترنتی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.