آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

نشانه های موفقیت: خاله خاور و بلال منصور من را شگفت زده کرند

نشانه موفقیت:

نشانه های موفقیت: سلام میکنم خدمت شما دوستان عزیز و تمام اعضای محترم وب سایت آموزشی ماهان تیموری مخصوصاً علاقه مندان به قسمت کلیپ یکشنبه ها. خیلی خوشحالم که دوباره یکشنبه شد تا دوباره با یک مطلب دیگر و یک آموزش دیگر و یک تلنگر دیگر و یک راهنمایی دیگر در خدمت شما باشم. برای اینکه از جای خود بلند شوید و آنطوری که باید زندگی کنید. دوستان در تعطیلات آذرماه به مسافرت رفته بودم که اتفاقات بسیار جالبی افتاده بود.

من چهار سال پیش هنوز آژانسم را داشتم یعنی تور لیدر داشته و تور میفرستادم. از چهار سال پیش تا الان اتفاقاتی در شمال رخ داده است.

افرادی هستند که اینقدر موفق شده اند که شما متحیر خواهید شد و امروز میخواهم نشانه های موفقیت این موضوع را برای شما تعریف کنم.

بلال منصور

 

 

در گذشته من به آبشار ویسادار تور میبردم و جای بسیار جذابی بود، اما در آنجا مکانی وجود نداشت که افراد بتوانند چیزی بخرند و از آن مکان استفاده کنند. این دفعه که رفتم، دیدم یک فرد بسیار جوان و شاداب به نام آقای منصور در آنجا برای خود یک بیزینس راه اندازی کرده بود به نام بلال منصور که یک دستگاه با همین نام اختراع کرده و حتی آن را ثبت نیز کرده است و درآمدش را به من گفت؛ درآمدش بسیار بالا بود. در قسمتی از شمال که ماشین هم به سختی به آنجا میرود این فرد درآمدهای بسیار بالایی را کسب می کند. این موضوع خلاقیت را نشان می دهد که شما میتوانید با تمام محدودیت ها درآمد بالایی کسب کنید. گفتگویی را با این فرد انجام داده ام که میتوانید در کلیپ ببینید.

رستوران خاله خاور

 

 

حالا موضوع دیگری را برای شما میخواهم بگویم. زنی را در گیلان میشناسم که یک منطقه را متحول کرده است. تا به حال به سرولان رفته اید؟ به شما توصیه میکنم حتماً به سرولان بروید و اگر رفتید سرولان، به شما توصیه می کنم پیش خاله خاور بروید و غذا بخورید. سال 91 وقتی تور میبردم در سرولان این خانم دو تا کلبه داشت ولی الان امپراطوری برای خودش به راه انداخته است. در عرض چهار سال انقدر پیشرفت کرده که بیشتر از 43 نفر را مشغول به کار کرده و در یک منطقه بکر شمال در حال درآمدزایی است و درامد بسیار عالی نیز دارد.

البته من قول داده ام که درآمد ایشان را ارائه ندهم. یک خانم تنها و در آن منطقه جالب است که چه معروفیتی به دست آورده؛ در حدی که افراد میروند و باهاش عکس میا ندازند. در حال حاضر این خانم دارای غذاهای با کیفیت، درآمد بالا و محبوبیت و موفقیت زیادی هستند و من خیلی خوشحال شدم زمانی که ایشان و موفقیتشان را دیدم. فیلم کوتاهی از ایشان و محیط رستورانشان گرفتم که در کلیپ میتوانید مشاهده کنید.

عملگرایی راز موفقیت

 

 

حالا میخواهم در مورد نکته اصلی با شما صحبت کنم. راز موفقیت این دو فرد چه چیزی است؟ یکی از آن ها در مدت 4 سال از دو کلبه معمولی به همچین رستورانی رسیده است و دیگری یک فضای خالی را پیدا کرده و ایده ای را داده است و درآمدهای چند صد هزار تومانی در طول روز به دست می آورد و مخصوصاً در روزهایی که پیک کاری اش باشد، درآمدش از چند صد هزار تومان هم خیلی بالاتر است.

من رازی را در حین صحبت کردن با این افراد متوجه شدم، این افراد عملگرا هستند. هر دوی این افراد شرایط سخت و دشواری را داشته اند اما هر دو شروع و اقدام کرده اند. بعضی ها دوست دارند به موفقیت برسند اما نمیرسند چرا که شروع نمی کنند، عواملی که باعث می شود افراد اقدام نکنند خیلی زیاد است که من 7-8 مورد از آن ها را در پکیج کسب ثروت و آرامش توضیح داده ام و راهکارهایی را هم گفته ام که چگونه تبدیل به فردی شویم که اقدام می کند و عملگرا است و به موفقیت میرسد.

افرادی که اقدام نمی کنند

 

 

الان دوست دارم در مورد موضوعی بسیار مهم با شما صحبت کنم. دوستان افراد زیادی را در این مسافرت دیدم که به موفقیت خاله خاور غبطه می خوردند و می گفتند که این فرد یک آدم معمولی بود، چگونه به این موقعیت رسید. وقتی دقت کردم دیدم که اینها همان افرادی هستند که اقدام و عمل نمی کنند و الان که میبینند دیگران و اطرافیانشان به موفیت رسیدند، حسی جدیدی پیدا کردند؛ در صورتیکه هنوز باورهایشان را ترک نکرده اند، و این ریشه در باور های آن ها دارد و من در پکیج کسب ثروت و آرامش کاملاً در مورد باورها توضیح داده ام و این پکیج کاملترین پکیجی است که شما میتوانید در ایران آن را پیدا کنید.

این افراد هنوز باورهایی دارند که از اقدام کردن آن ها جلوگیری میکند و کم کم دارند به این باور میرسند که شاید ما برای موفقیت خلق نشده ایم. در این مسافرت دیدم که افرادی اینگونه صحبت می کردند. خیلی دوست دارم این مطلب به دستشان برسد افرادی که دیدند اطرافیانشان به موفقیت رسیده اند ولی خودشان هنوز اقدام نکردند و به آن چیزی که لیاقتشان است نرسیده اند.

شروع و اقدام کنید

 

 

دوست من باور کن که شدنی است و من همیشه شعارم این است که در عرض دو سال و هفت ماه توانستم به استقلال برسم و الان افراد میتوانند در عرض یکسال یا دو سال به استقلال مالی برسند. امروزه تکنولوژی به کسب و کار ها و موفقیت بسیار کمک کرده است و تنها باید اقدام کنید. من در قسمت فوت کوزه گری در حال معرفی کسب و کار هستم که بروید و اگر هنوز بیزینسی ندارید یا کارمند هستید با سرمایه خیلی کوچکی برای خودتان کسب و کار جدید راه اندازی کنید و بتوانید برای خود موفقیت خلق کنید.

پس این کلیپ و مطلب را برای کسانی بفرستید که در حال از دسا دادن امیدشان هستند، کسانی که مشتاق موفقیت بوده اند اما الان میبینید که کم کم دارند ضعیف میشوند. این مطلب و کلیپ را برای آن ها بفرستید تا بفهمند که افراد هنوز دارند موفق می شوند. 3-4 سال بعد ممکن است به اطرافیانتان نگاهی کنید و ببینید کسانی که در حال حاضر هیچ چیزی ندارند به موفقیت رسیده اند و باز حسرت خواهید خورد با این تفاوت که در آن زمان کار سخت تر خواهد شد.

شاید این آخرین نشانه برای شما باشد پس توصیه من به شما این است که به این مطلب فکر کنید و بارها کلیپ را ببینید و به کسی که نیاز دارد این کلیپ و مطلب را برسانید. باور کنید دنیای موفقیت اینقدر پیشرفت کرده است و سطح زندگی ها آنقدر بالا رفته که به راحتی میتوانید از نیازهای مردم و از اینترنت و از ایده های خودتان کسب درآمد کنید.

اهدافتان

 

 

من به شما کمک خواهم کرد و من به همراه تمام تیم آموزشی ماهان تیموری در کنار شما هستیم و کمکتان می کنیم که بتوانید به آنجایی که دوست دارید و به اهداف خود برسید. شما فقط کافی است که دامه بدهید، تصمیم بگیرید و اقدام کنید. امیدوارم هر جای ایران هستید و این مطلب و کلیپ به دستتان رسیده است چند بار به آ نها توجه کنید و نظرات خود را در وبسایت آموزشی ماهان تیموری قرار دهید.

من نظرات شما را میخوانم و نظرات شما به من انرژی میدهد. از شما میخواهم که واقعاً اقدام کنید و ببینید به چه علتی کارها را به عقب می اندازید. باور کنید هر مسئله ای که داشته باشید میتوانید آن را بر طرف کنید. تنها باید یک مقدار به آن فکر کرده و اقدام کنید. تا بتوانید به جایگاهی که لیاقت شما است دست پیدا کنید. امیدوارم هر جای ایران که هستید تصمیم بگیرید و از جای خود بلند شوید. اقدام کنید و بتوانید به جایی که در ذهن خود دارید برسید.

نتیجه گیری

 

اینها نشانه هایی برای شما هستند، این ها همان تلنگرند، اینها شاید نشانه های آخر باشند و تا دیدن نشانه بعدی دیگر دیر شده باشد و با حسرت و اندوه مجبور به سرزنش کردن خود برای کارهای انجام نداده در گذشته باشید.

دوستان موفقیت نزدیک شماست شاید در چند قدمی شما باشد، دنبال آن بگردید. باور کنید که موفقیت به همان سادگی اقدامات این دو فردی است که در این کلیپ میبینید. شرایط هیچگاه مانع موفقیت نیست، باور های بازدارنده مانع موفقیتند و این شمایید که باورتان را آنطوری میسازید که امروز هستید. شادی ازآن آنهایی است که شادی میخواهند. موفقیت از آن آنهایی است که موفقیت میخواهند.

نگران زمان از دست رفته نباشید نگران زمان مانده باشید و آن را روز به روز بهبود بخشید. ذهن انسان هر آن منتظر تغییر است، پس دوباره شروع کنید و از نو بسازید و با هر شرایطی مقابله کنید این موفقیت لذت بخش است و زندگی با این ها زندگیست. نشانه های موفقیت را در این کلیپ مشاهده کنید و نظر و سوالات خود را برای ما بنویسید که باعث انرژی ما شود.

شاد و پیروز باشید.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 نظر
 1. رضا کاربر می‌گوید

  سلام به دوستان به نظر من آدم برای موفق شدن در کار و زندگی باید ابتدا دنبال یک شغلی که علاقه داشته باشد برنامه داشته باشد به مردم بهترین خدمات رو بدهد و روی کار خودش تمرکز داشته باشد اگر انسان روی یک چیز تمرکز کند است میکند علاقه به کار -برنامه هدفمندتمرکز و تلاش و مشاوره از دیگران در مورد کار مورد نظر وخدمت به مردم مهمترین چیزها به نظر من در مورد کسب و کار میباشد

 2. یوسف شرقی کاربر می‌گوید

  با عرض سلام خدمت جناب تیموری و همکاران پر تلاششون دوستان ارجمند
  خدایا شکرت خدایا شکرت خیلی خیلی خوشحال شدم که موفقیت این دو عزیز هم وطن خود را دیدم چو ایران نباشد تن من مباد
  تیموری جان گل کاشتی دیگه نمیدونم چگونه خوشحالی خودم رو بیان کنم از اینکه می بینم هموطنان عزیز و گرامیم دارن موفق میشن دوستان گرامی دیشب داشتم یک کلیپ از روانشناسی جذب ثروت یکی از اساتید محترم ایرانی رو میدیدم و اون مورد قواعد و قوانین شکر گذاری بود خیلی جالب بود دوستان و اون استاد اینجوری بیان میکرد که اگر میخوایی ثروت مند بشی باید برای ثروتمند شدن دیگران هم شکر گذاری کنید.
  دوستان الان من در مدار و فرکانسی قرار گرفته ام که برای خوشحالی دیگران شکر گذاری میکنم برای موفقیت دیگران شکر گذاری میکنم برای ثروتمند شدن دیگران هم شکر گذاری میکنم
  و به شما دوستان ارجمند و عزیز هم توصیه میکنم که دفتری همیشه همراه خود داشته باشید و برای هر انچه که در طول روز برای شما اتفاق می افتد شکر گذاری کنید دوستان باور کنید نتیجه این تمرین فوق العاده است فوق العاده
  خدایا شکرت و دم همتون گرم

  1. جوادتیموری کاربر می‌گوید

   جناب آقای شرقی، شما همه کاری میکنید الا اقدام کردن ! کاری میکنید که ایمان بقیه هم نسبت به این قانون ها ضعیف بشه. شکرگذاری و خوشحالی برای این افراد موفق به جای خود… بهتر نیست از اقدام عملی کردن اونها الگو بگیرید.
   چون میبینم در سایت ……..هم کامنتهای زیادی میگذارید. واقعا وقتی هم باقی می مونه براتون که برای کسب و کار و فعالیتهای اقتصادی و …. اقدام کنید؟

 3. سعید کاربر می‌گوید

  قشنگ بود واقعا، دستتون درد نکنه بابت این کلیپای عالی

 4. جعفر عباس زاده کاربر می‌گوید

  ممنونم از سوژه های عالی که ارائه دادین
  بسیار عالی

 5. عباس بهادری کاربر می‌گوید

  سلام
  خداقوت بسیار عالی بود سپاسگزارم بابت کلیپخیلی موثرتون همیشه پیروز وپایدار باشید

 6. عبدالرحمن اسدی کاربر می‌گوید

  سلام بسیارعالی بودبسیارسپاس گذارم امیدوارم درانجام رسالت زیبایتان موفق باشید.درصورت امکان شماره تماس یاارتباط با اقای منصورغلامی برای گرفتن نمایندگی یاخریددستگاه پخت بلال رابتوانیم داشته باشیم ممنون می شوم.باتشکرفراوان

 7. جوادتیموری کاربر می‌گوید

  با سلام ، با دفتر تماس گرفتم ، مشکل لاگین نکردن اکانتم مرتفع نشد، هدیه هم نخواستیم دست شما درد نکنه
  انتخاب برنده مسابقه پویاییسم موفقیت ضمن اینکه میتوانست هوشمندانه تر شود ، میشد به گونه ای باشد که از نفرات دوم و سوم هم به گونه ای قدردانی شود.
  بنده همانطور که در سایت هم اعلام کردم از نحوه انتخاب برنده ناراضی هستم و مطمئنا در چنین مسابقاتی دیگر شرکت نخواهم کرد.

  و با این اتفاق مطمئن شدم استاد ماهان تیموری در برگزاری و انتخاب برندگان یا نقشی ندارند و یا ضعیف عمل میکنند.

  پاسخگویی به کاربران هم که در پایین ترین سطح انجام میشود.

  بد نیست به سایتهای دیگر که در حوزه کاری شما فعالیت دارند سری بزنید

  خواهش میکنم این مطالب رو به شخص استاد ماهان تیموری برسانید.
  شاید خودشون خبر ندارند که دست اندرکاران سایتشون، انتظاراتشون رو برآورده نمیکنند.

  نمونه ش همین پیام که پاسخش چند هفته بعد داده خواهد شد!

  1. عباس حبیبی کاربر می‌گوید

   با عرض سلام خدمت شما بازدید کننده محترم جناب آقای تیموری عزیز :

   از تاخیر به وجود آمده در پاسخ به سوالات شما کاربر محترم پوزش میطلبیم ، سعی می کنیم با استفاده از نظرات زیبای شما و دیگر کاربران محترم سایت بر روی موضوعات مطرح شده تمرکز بیشتری داشته باشیم و نواقص را برطرف کنیم .

   تیم آموزشی ماهان تیموری ، با در نظر گرفتن نیازهای کاربران محترم این روزها به شدت در حال تلاش است، امید است که این نتایج به ثمر بنشیند و شما و سایر کاربران از خدمات تیم آموزشی ماهان تیموری راضی و خشنود باشید .

   در ارتباط با انتخاب فرد برنده اگر مشکلی به وجود آمده است عذر خواهی می کنیم ، مسابقاتی که درآینده تدارک دیده ایم را حتما پیگیری کرده و در آنها شرکت کنید و مطمئن باشید که انتخاب نتایج توسط کاربران سایت خواهد بود .

   با تشکر از شما دوست عزیز

 8. جوادتیموری کاربر می‌گوید

  جناب آقای یوسف شرقی، خدمت شما سلام میکنم و براتون آرزوی موفقیت دارم
  برادر عزیز فکر نمیکنید انقدر وقت که برای نوشتن نظرات در این سایت و سایتهای دیگر صرف می نمایید اگر روی عمل و اقدام کنید نتیجه بهتری میگیرید؟
  زمان با ارزش ترین چیز است. در صد بیشتری از آن را بایستی صرف اقدام کرد.
  این رفتار شما شباهتی به انسانهای موفق ندارد، چون آنها از زمان خود استفاده موثر میکنند.
  خیلی مایلم با شما تماس تلفنی داشته باشم بجای اینکه تایپ کنم

 9. جوادتیموری کاربر می‌گوید

  بنده هر گاه نظرات بلند آقای شرقی رو میبینم، انگیزه ام کمتر میشه و سطح انرژیم پایین میاد.
  وقتی فردی انقدر وقت میذاره روی مطالب گوناگون از منابع و سایتهای مختلف و به موفقیتی نرسیده ، در دیگران ایجاد دلسردی میکنند و باور موثربودن قوانین رو در افراد تضعیف میکنند.

  1. یوسف شرقی کاربر می‌گوید

   با سلام خدمت جناب جواد تیموری بزرگوار
   دوست گرامی با کمال صمیمیت و خلوص دست شما برادر بزرگوار رو میفشارم و از صمیم قلب برای شما دوست گرامی ارزوی سربلندی و عزت و سرافرازی رودارم
   دوست ارجمند از اینکه وقت گذاشتید و نکته های ارزشمندی رو به بنده تذکر دادید صمیمانه متشکرم اما دوست گرامی اگر شما به قوانین جهان هستی پی برده باشید که حتما هم پی برده اید باید بفهمید که جهان هستی از قوانین بخصوص حودش تشکیل شده است و دنیا دنیای باورها و فرکانس هاست فرکانس در زبان لاتین یعنی تکرار
   دوست ارجمندم الان خدا رو شکر بنده در مدار و فرکانسی قرار گرفته ام که خوشی و ارامش به بنده رو کرده است و ان به دلیل توجه به خواسته های خود است اما باید یک نکته را متکذکر بشم که پول سازی و ایجاد ثروت قوانین مخصوص به خود را دارد که الان من دارم روی ان کار میکنم هیچیک از ثروتمندان جهان یک شیه پول دار نشده اند بلکه انها قانون تکامل و قانون لیاقت را طی کرده اند بعد به مقام ثروتمندی رسیده اند دوست ارجمند و عزیزم به شما یک پیشنهاد میکنم و اون هم اینه که به جای توجه به ناخواسته ها بر روی خواسته های خودت تمرکز کن بنده اگر هم تا صد سال دیگه هیچ جایزه ای از هیچ سایتی دریافت نکنم باز هم مطلب مینویسیم چون علاقه مند بر روی تمرکز بر روی خواسته های خود هستم
   چون میدانم که خداوند بزرگوار و رحمان در کتاب خود به قلم سوگند یاد کرده است <>
   دوست عزیز تر از جانم برای خودم و شما و همه اعضای سایت ماهان تیموری و جناب ماهان تیموری بزرگوار از خداوند بزرگوار کمال ثروت و ارامش را مسالت دارم

 10. سعید محمدپور کاربر می‌گوید

  با سلام و سپاس از زحمات شما
  اسم روستای خاور خانم سرولات از مناطق چابکسر می باشد.

 11. اردشیر خونبازی کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری عزیز ممنونم از حمایت های روحی و انگیزشی که در ذهن امثال من بوجود می اوری.استاد من نیاز به کمک دارم چند وقتی است به انگیزه موفقیت مالی و در حقیقت فرار از فقر با اموزش های یکی از همین سایت ها اینترنتی دست بکار شدم و یک سایت با دو سه محصول را راه انداختم ولی هر چه تلاش کردم نتوانستم در این زمینه موفق شوم و حضرتتان نیز به من پیشنهاد کمک دادید اکنون خواهش میکنم کمکم کنید و دلایل عدم موفقیتم را گوشزد کنید ازشما بسیار ممنون میشوم .

  1. ماهان تیموری کاربر می‌گوید

   سلام دوست عزیز برای شناسایی دلیل عدم موفقیت شما باید موار بسیاری بررسی شود
   می توانید در مورد باورهای خودتان بیشتر بررسی کنید و به صورت نا خودآگاه خودتان
   دلیل تمام ناکامی ها را متوجه می شوید توصیه میکنم از پکیج کسب ثروت استفاده کنید
   شاد باشید

 12. احسان اميري کاربر می‌گوید

  سلام به دوستان عزيز
  جاتون خالي هفته گذشته باتفاق خانواده رفتيم شمال و براي يك وعده نهار به سرولات و رستوران خاورخانم رفتم ،واقعا فوق العاده بود .
  از بعضي كارگرهاش كه سوال ميكردم به اين نتيجه رسيدم كه خواستن توانستن است ،اونجا رستورانهاي ديگه اي هم وجود داره اما فقط خاورخانم شلوغه بااينكه غذاش هم زياد فرقي با بقيه نداره و فقط اينكه چون سريعتراز بقيه اقدام كرده پس نتيجه بهتري هم گرفته.
  ممنونم

 13. مسعود شاهدی کاربر می‌گوید

  سلام و ممنون
  چطور می توانم دستگاه و نمایندگی بلال منصور ار بدست آورم؟ با تشکر