سمینار توتال مانی چیه؟

 

داشتن  اطلاعات درست منجر به تصمیم گیری درست میشه و تصمیم گیری درست باعث به دست آوردن نتایج بهتر در زندگی.

یکی از سه رکن اصلی هوش مالی و داشتن درآمد زیاد، سرمایه گذاری کردن قسمتی از درآمده.

همونطور که قول داده بودیم قراره سمینار های توتال مانی رو با تدریس استاد صادقین برای کسانی که در دوره توتال مانی شرکت کرده بودن، برگزار کنیم.

در این سمینار قراره انواع بازارها  رو بررسی کنیم و فاکتور های موفقیت در هر بازار رو با هم یاد بگیریم و در نهایت با توجه به فاکتور های اقتصادی وارد این بازارها بشیم.

پولمون رو کجا سرمایه گذاری کنیم؟

بازار طلا

بازار طلا در طولانی مدت سود خوبی داره و از طرفی امنیت بالای این بازار نسبت به سایر بازارها اون رو خیلی جذاب کرده. وقتی از سرمایه گذاری در طلا صحبت می کنیم منظورمون خرید طلای آبشده، سکه و طلای دست دومه. از دیگر مزایای طلا، نقدشوندگی بالاشه و درضمن شما با هرمیزان سرمایه میتونی وارد این بازار شی.

بازار ارز

خرید ارزهایی مثل دلار، پوند و یورو چندین ساله که داخل کشور رواج داره. امنیت این روش به اندازه طلا نیست ولی در کوتاه مدت سود نسبتا خوبی میده.

بازار خودرو

توجه به نکاتی مثل چه ماشینی بخرم، چه زمانی بخرم و کی بفروشم از جمله نکاتیه که  باید به اون توجه داشته باشی تا بتونی سود خوبی از این بازار به دست بیاری. وارد شدن به این بازار برخلاف ارز و طلا نیازمند سرمایه بیشتریه.

بازار مسکن

توجه به تاثیر عوامل اصلی و فرعی بر بازار مسکن، شناخت شاخص‌ها، شناخت عوامل موثر بر عرضه و تقاضا همگی جز مواردی هستن که به شما این امکان رو میدن که بهترین ملک رو برای سرمایه گذاری انتخاب کنید و از طرفی با آگاهی بر دوران روکود و رونق، متوجه میشن که در چه زمانی خونه بخرین یا بفروشین.

بازارهای مالی

برای ورود به بازارهای مالی هم نیاز نیست که سرمایه زیادی داشته باشین. خیلیا برای درآمد زایی وارد این بازار میشن. در صورتی که این کار اشتباهه. شما باید با مازاد پول یا همون پولی که بهش نیازی ندارین وارد بازار بشین. هدف ما سرمایه گذاریه نه کسب درآمد.

سبد چینی

سرمایه گذاری درست اینه که یک سبد متنوع ایجاد و پولمون رو در دو تا سه تا از بازار های فوق سرمایه گذاری کنیم. در این صورته که با گذشت زمان می تونیم بازدهی چند برابری رو تجربه کنیم.

لطفا شماره تماس و مشخصاتت رو در کادر زیر وارد کن تا باهات تماس بگیریم.

لطفا فیلتر شکن خود را خاموش نمایید