برای اولین بار در خاورمیانه

وب سمینار مشترک استاد ماهان تیموری و رابرت کیوساکی

برای اولین بار در خاورمیانه

وب سمینار مشترک استاد ماهان تیموری و رابرت کیوساکی

وبسمینار ماهان تیموری و رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی ، پدر هوش مالی در دنیا و مرد اول حوزه آموزش های مالی و سرمایه گذاری ، برای اولین بار در ایران به همراه استاد ماهان تیموری ، وب سمیناری مشترک برگزار کرده است. بعد از حضور با شکوه دارن هاردی و جک کنفیلد ، این بار ماهان تیموری به همراه رابرت کیوساکی این برنامه را برگزار کرده است تا که مجموعه ماهان تیموری ، گامی دیگر در جهت رسالت بزرگ خود یعنی کمک به مردم ایران برای هر چه ثروتمندتر شدن را با قدرت هر چه تمام تر ، پشت سر بگذارد. 

بر کسی پوشیده نیست که اوضاع اقتصادی و وضعیت مالی مردم ایران شرایط آنچنان مطلوبی ندارد. در سال های اخیر در کنار تمام فشارهایی که از سوی تحریم ها ، گرانی و بیماری کرونا وجود داشت ، فشاری به نام بی میلی و عدم وجود انگیزه در مردم برای اغاز یک زندگی مالی جدید نیز بیداد می کند و همین مسئله باعث شده است که ما یک رکود انگیزه در زمینه هوش مالی در ایران نیز داشته باشیم. به همین جهت ، استاد ماهان تیموری ، بار دیگر تصمیم گرفته است که در یک اقدام همگانی کنار مردم ایران باشد تا این بار با حل این معضل بتواند انگیزه و نشاط مالی را در بین مردم احیا کند. به همین منظور نیز از پدر هوش مالی در دنیا یعنی رابرت کیوساکی ، دعوت بعمل آورده است که در یک وب سمینار مشترک ، تمامی معضلات و فرصت های موجود در زمینه هوش مالی را مورد بررسی قرار دهند.

 ویدیو وب سمینار بزرگ هوش مالی 

 

ماهان تیموری و رابرت کیوساکی

تاریخ برگزاری : جمعه 7 آبان 1400

ساعت برگزاری : ۱۴:۳۰

محل برگزاری : برج میلاد

لوگو ماهان تیموری
پدر پولدار پدر بی پول

ROBERT

رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی را تقریبا تمام مردم دنیا می شناسند. بر اساس آخرین آماری که بنیاد کیوساکی از مردم جهان حاصل کرده است ، بیش از سه میلیارد نفر حداقل یک بار پای آموزش های رابرت کیوساکی نشسته اند. این هنر کیوساکی است که به گونه ای به مردم آموزش میدهد که همه اقشار جامعه از ثروتمند ترین تا کسانی که وضعیت مالی مناسبی ندارند ، از آموزش هایش بهره می برند و فرصت های رشد مالی را تجربه می کنند. و حالا این فرصت برای نخستین بار توسط مجموعه ماهان تیموری فراهم شده است که این استاد بزرگ را در یک وب سمینار زنده در اختیار مردم ایران بگذارد تا از او بیشترین بهره را برده باشند.

نکته ای که در باب افتخارات رابرت کیوساکی باید بدانیم این است که او نویسنده بیش از ده جلد کتاب است که همگی از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز بوده اند که مشهور ترین این کتاب ها پدر پولدار ، پدر بی پول است که در ایران نیز فروش قابل توجهی داشته است. اما رابرت کیوساکی علاوه بر آموزش و نویسندگی در حوزه ی سرمایه گذاری نیز یکی از موثر ترین افراد در جهان است. او با رئیس جمهور پیشین آمریکا دونالد ترامپ شریک است و سرمایه گذاری عظیمی در برج های ترامپ کرده است. همچنین در حوزه خرید طلا هم یکی از بزرگترین سرمایه گذاران جهان محسوب می شود.

KIYOSAKI

رابرت کیوساکی در وب سمینار  ” هوش مالی ” ، در باب چند مسئله مهم و اساسی در زندگی مالی انسان ها صحبت میکند. نکته اول مسئله ی ذهنیت مالی در کشورهای در حال توسعه است. همانطور که می دانید ، کشور ما ، یک کشور در حال توسعه است و این مسئله فرصت های زیادی را برای کسب و کارها فراهم می کند و اگر یک نگرش درست در زمینه به کار گیری پول و همینطور کسب درآمد در مردم ما ایجاد شود ، به جرات می توان گفت که ما در آینده ای نزدیک حداقل صد نفر از ایرانی ها را در لیست هزار ثروتمند برتر جهان خواهیم داشت. از سوی دیگر بحث مدیریت مالی و مدیریت فرصت های مالی ، نکته ای است که رابرت کیوساکی در این وب سمینار عرضه خواهد کرد و بی شک یکی از ناب ترین موقعیت های یادگیری مدیریت مالی به سبک رابرت کیوساکی است.

MAHAN

استاد ماهان تیموری

استاد ماهان تیموری نیز به مثال دیگر سمینارها ، تحلیل مالی و وضعیت کسب و کار در ایران را خواهد داشت و آخرین تحقیقات خود در زمینه کسب درآمد را به ایرانی ها ارائه خواهد کرد. استاد ماهان تیموری ، بنیانگذار هوش مالی و بیزینس کوچینگ در ایران است که تا به امروز در بیش از پانصد سمینار سخنرانی کرده است و از نگاه مجله فوربز برترین مدیر خاورمیانه در صنعت آموزش است. وی تا به امروز بیش از ده جلد کتاب منتشر کرده است و با سخنرانان بزرگی چون دارن هاردی و جک کنفیلد سمینار مشترک بزگزار کرده است.

TEYMOURI

ثبت نام حضوری

1,400,000 تومان


ثبت نام آنلاین

700,000 تومان


آخرین فرصت ثبت نام در دوره میتوز