آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

شش سوال مهم در ایمیل مارکتینگ

شش سوال مهم در ایمیل مارکتینگReviewed by صابر خلیلی on Oct 26Rating:

شش سوال مهم در ایمیل مارکتینگ

شش سوال مهم در ایمیل مارکتینگ ، در این مقاله به بررسی سوالات مهم در زمینه ایمیل مارکتینگ می پردازیم و بررسی می کنیم چه عواملی باعث رشد و سقوط در ایمیل مارکتینگ می شود .

شش سوال مهم در ایمیل مارکتینگ را در ادامه بخوانید  :

سوال اول :

ما هنوز کسب و کار اینترنتی را توسعه نداده ایم و معروف نشده ایم و هیچ ایمیلی در اختیار نداریم که ایمیل مارکتینگ انجام دهیم چه کار باید بکنیم ؟

پاسخ : شما باید در نظر داشته باشید که زمانی تصمیم می گیرید که یک سایت راه اندازی نمایید و از آن کسب درآمد کنید و مخاطب مورد نظر را دعوت به بازدید کنید در همان روزهای اولیه طراحی سایت باید یک صفحه فرود طراحی کنید.زیرا بعد از وارد شدن هر نفر در سایت شما با استفاده از صفحه فرود می توانید امکاناتی را برای دسترسی به کانال های ارتباطی کاربر داشته باشید و از این طریق آدرس ایمیل و مشخصات مورد نیاز خود را دریافت کنید .

 

سوال دوم :

آیا ما باید بانک ایمیل بخریم ؟

پاسخ : به هیچ عنوان از هیچ جایی بانک ایمیلی تهیه نکنید . هیچ کدام از بانک های ایمیل موجود قابل اطمینان نیستند و افرادی که در این لیست ها هستند به هیچ عنوان به کسب و کار شما علاقه ای ندارند و ایمیل های شما تبدیل به اسپم خواهد شد  و کسب کار شما بجای صعود به موفقیت به شکست منجر خواهد شد .

 

سوال سوم :

چگونه باید ترافیکی را برای صفحه فرود ایجاد کنیم ؟

برای ایجاد ترافیک در سایت می توانید از این روش استفاده کنید :

بنر های تبلیغاتی: در سایت های پربازدید می توانید بنر های تبلیغاتی خود را قرار دهید و مبلغی را ماهیانه پرداخت کنید البته با این کار ترافیک زیادی را نیز به سایت خود هدایت می کنید .تبلیغات بنری انواع مختلفی از نظر قیمت دارد از ماهی 50 هزار تومان شروع شده و به ماهی 2 میلیون نیز رسیده است .  اما نکته ای که باید رعایت کنید این است که برای شروع نیاز نیست برای کسب و کار خود  تبلیغات چند میلیونی انجام دهید  شما می توانید با قرار دادن بنرهای ارزان در سایت های مختلف بخشی از ترافیک هر سایت را به سمت سایت خودتان هدایت کنید .

البته دراینجا مساله ای نیز وجود دارد که باید مورد توجه قرار دهید ، این است که به طراحی بنرهای تبلیغاتی دقت کنید شما با طراحی بنرهای جذاب و قوی می توانید قدرت کسب و کار و ارزش آنرا مشخص کنید .

سوال چهارم :

ساده ترین راه برای دریافت ایمیل از کاربر در سایت چیست ؟

ساده ترین راه برای دریافت ایمیل از کاربر ، طراحی صفحه فرود مناسب و زیبا است که می توانید به محض ورود کاربر به سایتتان یک هدیه ای به او ارائه دهید و برای دریافت آن او را تشویق کنید تا ایمیلش را وارد کند . با این کار شما به راحتی می توانید به آدرس ایمیل های زیادی دست پیدا کنید .

مثلا: شما در زمینه ورزش و تناسب اندام فعالیت می کنید ، می توانید صفحه ی فرودی را در سایتتان طوری طراحی کنید که کاربر پس از ورودش به او یک پیغام دهد و عنوان پیغام اینگونه باشد : تناسب اندام در 30 روز برای دانلود کتاب آدرس ایمیل خود را وارد کنید و با این روش می توانید یک بانک ایمیل داشته باشید .

 

سوال پنجم :

 چگونه بازاریابی موفقی داشته باشم ؟

سعی کنید بازاریابی در زمینه اینترنت را بخوبی یاد بگیرید و اصولی  و سازمان دهی شده به سمت مخاطب هدفتان حرکت کنید و بازاریابی را انجام دهید .

سعی کنید از تکنیک بازاریابی فیزیکی و مجازی باهم استفاده کنید شما با این روش می توانید آدرس سایت خود را در یک کارت ویزیت یا تراکت چاپ کرده و آنرا پخش کنید این عمل شما باعث بازاریابی فیزیکی و اینترنتی می شود و شما از دوجنبه می توانید عملکرد موفقی داشته باشید .

سوال ششم :

چگونه رایگان می توانم بازدید کننده خود را بالا ببرم ؟

شما می توانید با عضویت در سیستم های آگهی رایگان سایت خود را به رایگان در فضای مجازی تبلیغ کنید و همچنین می توانید با قرار دادن لینک سایت خود در وبلاگ ها و سایت های دوستان و همکارانتان می توانید تبلیغ رایگان را انجام دهید و ترافیکی را به سمت سایت خود بکشانید .

با تشکر از توجه شما امیدواریم از مقاله شش سوال مهم در ایمیل مارکتینگ لذت برده باشید .

تیم آموزشی ماهان تیموری

نویسنده : عباس حبیبی – ماهان تیموری

دانلود PDF این مقاله 

با عرض پوزش تصویر فایل دانلود درست بارگذاری نشده است

ارائه دهنده آموزشهای : کسب و کار ، کارآفرینی ، کسب و کار اینترنتی

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.