کارگاه vip استراتژی ملک

اقتصاد وضعیت خوبی ندارد و همین باعث شده است که بسیاری از مردم با وجود اینکه زیاد کار می کنند نمی توانند زندگی با کیفیت مناسبی را تجربه کنند. گروهی دیگر از مردم نیز نه تنها به فکر زندگی با کیفیت نیستند بلکه در نیازهای اولیه از جمله داشتن خانه گیر کرده اند. 

بازار ملک هم مانند سایر بازارها، زبان مخصوص به خودش را دارد و هرکس با هر میزان سرمایه‌ای که در اختیار دارد اگر دانش و استراتژی های این بازار را به دست بیاورد می تواند به راحتی در این بازار سود های نسبتا زیادی را تجربه کن

 

3 دسته افرادی که باید زبان و استراتژی های بازار ملک آشنا باشند

کسانی که رویای خانه دار شدن دارند

بسیاری از افراد سال های سال کار می کنند تا یک خانه برای خودشان بخرند و در نهایت بسیاری از آنها نمی توانند آن خانه ای که مد نظر دارند و در رویاهایشان به آن فکر می کنند را تهییه کنند. دسته اول از کسانی که باید زبان بازار املاک را یاد بگیرند، کسانی هستند که رویای داشتن یک خانه را در سر دارند. زیرا در مدت زمان کوتاه تر می توانند خانه بهتری را انتخاب کنند و صاحب خانه رویاییشان شوند. 

کسانی که قصد درآمدزایی از بازار ملک را دارند

برای درآمدزایی از بازار املاک حتما لازم نیست که از صبح تا عصر به صورت تمام وقت به دنبال فایل یا خریدار بگردید. شما با کسب دانش در حوزه املاک و شناخت شاخص های اصلی و عرفی بازار مسکن و استراتژی های سرمایه گذاری در بازار مسکن و توانایی تحلیل عوامل اقتصاد کلان در بازار مسکن به یک مشاور حرفه‌ای تبدیل می شوید.

به این صورت می توانید با چند ساعت زمان گذاشتن در طی روز و با استفاده از اپلیکیشن هایی مانند دیوار، فایل های مناسب را پیدا کنید و از طریق معرفی آنها به مشتریان کمیسیون خود را دریافت کنید.

اگر هم کارمند باشید با تبدیل شدن به یک تحلیلگر ملک می توانید شغل دوم پردرآمدی برای خود داشته باشید که پس از مدت زمان کوتاهی به شغل اصلی شما تبدیل می شود. 

کسانی که می خواهند در بازار املاک سرمایه گذاری کنند

اگر هم چند میلیارد سرمایه دارید، با تسلط پیدا کردن بر استراتژی های سرمایه گذاری بازار مسکن و همچنین با تحلیل تقاضای مورد نیاز بازار مسکن، می توانید به جای خرید یک خانه در مرکز شهر چند خانه در اطراف شهر بخرید و از طریق بازسازی و فروش به موقع چند برابر سود کنید و به یک سرمایه گذار حرفه ای در این حوزه تبدیل شوید. 

 

سرفصل های دوره

مباحث حقوقی در بازار مسکن

عوامل موثر بر عرضه و تقاضای مسکن

تحلیل عوامل اقتصاد کلان در بازار مسکن

مهم ترین نکات آماری بازار مسکن در چند سال گذشته

شاخص های اصلی و فرعی بازار مسکن

استراتژی های سرمایه گذاری در بازار مسکن

تحلیل میزان تقاضای مورد نیاز در بازار مسکن تهران و کشور

نتیجه گیری و پیشنهادات                  

اساتید دوره

استاد علی صادقین

استاد حسین اقدامی

                                 

این دوره به درد چه کسانی می خورد؟

کسانی که می خواهند درآمدشان را چند برابر افزایش دهند.

کسانی که می خواهند برای خودشان خانه ای بخرند.     

کسانی که می خواهند در این بازار سرمایه گذاری کنند.

کسانی که چندین خانه دارند ولی نمی توانند از سرمایه‌شان استفاده درست کنند. 

مشاورین املاک

پس از این دوره چه نتیجه ای می گیرم؟

پس از دیدن این دوره به یک تحلیل گر و مشاور حرفه‌ای املاک تبدیل می شوید که دانشتان از سایر مشاورین املاک که چندین سال در حال تجربه کردن هستند، بیشتر است. دیگر کسی نمی تواند سر شما کلاه بگذارد و قرار نیست زیر بار مشکلات حقوقی قرار بگیرید. در نتیجه می توانید بهترین فایل ها را پیدا کنید و آنها را صاحب شوید یا از طریق معرفی آنها به مشتریان دیگر کمیسیون دریافت کنید.                                                                                                                              

کارگاه vip استراتژی ملک​