فورتونا یک فرصت آموزشی عالی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

ماهان تیموری

آموزش هوش مالی و رسالت زندگی من

تصمیم گرفتم در این شرایط سخت به رسالت خود عمل کنم و هوش مالی را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهم. هوش مالی مجموعه ای است حاصل تجربیات من از مسیر درآمد روزانه ۱۰۰۰ تومان تا ساختن کسب و کاری که هر روز دستاورد های بزرگی را خلق می کند و دانشی که در این سالها به دست‌ آورده ام. در هوش مالی شما یاد می گیرید چطور باور های خودتان را تقویت کنید، با صفر تا صد راه اندازی کسب و کار آشنا می شوید، بر انواع فوت و فن های قرارداد و چک مسلط می شوید، می توانید عادت های پولساز را با عادت های غلط جایگزین کنید و در کل هرچیزی که برای رسیدن به موفقیت مالی را نیاز دارید دسترسی پیدا می کنید.

مشاوره رایگان

کسب و کار نوین

خلاصه مطلب

به دنبال یک ایده کسب و کار نوین هستید؟ این ایده ها به شما کمک می کند تا در سال 2021 یک کسب و
5/5

به دنبال یک ایده کسب و کار نوین هستید؟ این ایده ها به شما کمک می کند تا در سال 2021 یک کسب و کار موفق ایجاد کرده و بسط دهید.
بسیاری از بهترین ایده های مشاغل کوچک برای سال 2021 شامل یک مدل کسب و کار نوین است.
یک ایده تجاری را انتخاب کنید که به آن آگاه هستید.
قبل از شروع یک کسب و کار ، تعیین کنید آیا تقاضا برای آنچه می خواهید ارائه دهید وجود دارد یا خیر.
این مقاله برای کسانی است که به دنبال ایده ای برای راه اندازی یک کسب و کارنوین هستند.
شما می دانید که می خواهید یک کسب و کار نوین راه اندازی کنید ، اما برای بیان ایده خود به سختی کار می کنید. اگر می خواهید کارآفرین شوید ، مهم است که با یک ایده تجاری عالی شروع کنید. تنها چیزی که به آن احتیاج دارید الهام بخش است. همه چیز با ایده ای شروع می شود که با گذشت زمان جایی برای رشد دارد.

چرا کسب و کارهای نوین و خلاق اهمیت دارند؟

چرا کسب و کارهای خلاق اهمیت دارند

کسب و کار های نوین از آنجایی حائز اهمیت هستند که می توانند به تدریج الگو های رفتاری و فکری جامعه را تغییر دهند. برای مثال شما دیجی کالا را در نظر بگیرید این شرکت پس از راه اندازی کاری کرد که روز به روز اعتماده مردم به فضای اینترنت و خرید اینترنتی تغییر کند تا اینکه بسیاری از مردم امروزه اکثر خرید های خودشان را به صورت اینترنتی انجام می دهند. این کسب و نوین و خلاق با کاری که انجام داد میخ کسب و کار اینترنتی را در ایران کوبید و بسیاری از کسب و کار های اینترنتی امروزه مدیون آن هستند.
یکی دیگر از مهم ترین اهمیت های کسب وکارهای نوین این است که به دلیل خلاقیتی که در این کسب و کار ها وجود دارد می تواند تا حد زیادی گسترش پیدا کند و از این طریق افراد بسیاری را جذب خود کند.
از طرفی با توجه به شرایط کرونا و افزایش محدودیت ها، کسب و کار های اینترنتی به دلیل امکان دورکاری و …. گزینه بسیار خوبی به حساب می آید که اگر قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارید بهتر است که راجع به راه اندازی آن تحقیقاتی را انجام دهید.
یکی دیگر از مزایای کسب و کار های نوین این است که شما می توانید با هزینه بسیار پایین تری نسبت به کسب وکار های سنتی کسب و کارتان را راه اندازی کنید. فقط نیار به ایده ای مناسب دارید.

چند ایده عالی برای مشاغل کوچک

کسب و کار کوچک

اگر آمادگی راه اندازی کسب و کارنوین خود را دارید ، هر یک از این ایده های تجاری عالی را در نظر بگیرید.

مشاور

اگر به موضوعی (تجارت ، رسانه های اجتماعی ، بازاریابی ، منابع انسانی ، رهبری ، ارتباطات و غیره)علاقمند هستید ، مشاوره می تواند یک گزینه سودآور باشد. می توانید مشاغل مشاوره ای خود را به تنهایی شروع کنید ، سپس کسب و کار خود را توسعه دهید و به مرور زمان مشاوران دیگری را استخدام کنید.

نمایندگی فروش آنلاین

کسانی که علاقه زیادی به لباس و/یا فروش دارند ، ممکن است بخواهند یک کسب و کار فروشنده آنلاین را در نظر بگیرند. اگرچه به زمان زیادی نیاز است- به دنبال مد نیز باشید-اما این ایده خوبی است که می توانید به عنوان یک شغل جانبی شروع کرده و به یک تجارت مجدد تمام وقت تبدیل شوید. برای فروش لباس های خود می توانید از وب سایت های فروشگاه آنلاین استفاده کنید و در نهایت به یک وب سایت فروش گسترش دهید.

آموزش آنلاین

تقاضا برای آموزش آنلاین امکان را فراهم میکند تا کار خود را شروع کنند. از آنجا که این یک ایده تجاری آنلاین است ، می توانید هر موضوعی را که در آن آگاه هستید انتخاب کنید و فارغ از مکان خود یک دوره را تدریس کنید. اگر دانش پیشرفته ای در زمینه خاصی ندارید ، همیشه می توانید آموزش زبان انگلیسی را به عنوان یک زبان خارجی به صورت آنلاین برای دانشجویان خارج از کشور در نظر بگیرید.

حسابداری آنلاین

همانطور که در مورد آموزش ، فناوری اجازه می دهد بسیاری از خدمات حسابداری به صورت آنلاین انجام شود. اگر شما یک حسابدار یا حسابدار هستید که آزادی و استقلال مشاغل خود را می خواهید ، می توانید از فناوری مدرن برای راه اندازی خدمات حسابداری آنلاین خود استفاده کنید و سایر شرکتها را به عنوان مشتری در نظر بگیرید وکسب و کار نوینی داشته باشید.

خدمات پیک پزشکی

اگر وسیله نقلیه قابل اعتماد دارید میتوانید خدمات پیک پزشکی خود را ایجاد کنید. به عنوان راننده ، شما مسئول حمل اقلام پزشکی مانند نمونه های آزمایشگاه ، داروهای تجویزی و تجهیزات هستید. صنعت مراقبت های بهداشتی در حال گسترش است و شما می توانید تجارت پیک خود را به تنهایی شروع کنید یا رانندگان دیگری را استخدام کنید تا برای شما کار کنند.

خدمات رونویسی یا ترانسکریپت

اگر گوش خوبی دارید و می توانید سریع تایپ کنید ، ترانسکریپت به شما امکان می دهد تا در خانه کار کنید. خدمات رونویسی پزشکی به ویژه به دلیل تکثیر فناوری تشخیص صدا برای ارائه دهنده خدمات درمانی مورد نیاز است. اگر به دنبال این نیستید که همه را به یکباره شروع کنید ، یا اگر شغلی روزانه دارید که می خواهید فعلاً آن را حفظ کنید ، می توانید به هر تعداد که دوست دارید مشاغل نسخه نویسی یا ترانسکریپت را بپذیرید. برای تقویت چشم اندازهای تجاری خود تجسم کنید یک نسخه نویسی معتبر هستید که میتوانید در چند تخصص فعالیت می کنید.
زمان معمول برای کار رونویسی 24 ساعت است .با این حال ، انعطاف پذیری در پذیرش تنها چند درخواست برای شروع به این معنی است که می توانید با افزایش آمادگی ، مقیاس را افزایش دهید ، و ترانسکریپت را به آسانی می توانید به آرامی راه اندازی کنید. از همه بهتر ، هزینه راه اندازی و سربار بسیار کم است. شما فقط به یک کامپیوتر ، نرم افزار مناسب و سرویس پیام رسانی ایمن نیاز دارید تا کسب و کار نوین خود را اغاز کنید.

سازمان دهنده حرفه ای

آیا به دنبال یک ایده تجاری هستید که واقعاً می تواند “باعث ایجاد شادی شود”؟ سازمان دهندگان حرفه ای ، مانند ماری کوندو ، به افراد کمک می کنند تا زندگی خود را به حداقل برسانند. در عصر مادی گرایی ، بسیاری از مردم مایل به کوچک سازی و کنترل دارایی های خود هستند ، نه اینکه اجازه دهند اشیاء خود آنها را در اختیار داشته باشند. مینیمالیسم بسیار محبوب شده است ، اما مردم اغلب برایشان سخت است که از چیزهایی که مدتهاست در مالکیت آنها هستند جدا شوند. بخشی از سازماندهی حرفه ای این است که به مشتریان کمک کنیم تا سیستمی را برای کوچک سازی و نگه داشتن چیزها به همین شکل توسعه دهند.

خدمات نظافت

می توانید به راحتی نظلفت را به یک تجارت تبدیل کنید. با چند کارمند ، تعدادی لوازم نظافت و حمل و نقل ، می توانید خدمات نظافت را به صاحبان خانه ، مجتمع های آپارتمانی و املاک تجاری ارائه دهید. هزینه بیشتر خدمات نظافتی بین 25 تا 50 دلار در ساعت است. خدمات نظافت مشاغل ساده ای هستند که هزینه سربار نسبتاً کمی دارند. شما فقط نیاز به برنامه ریزی ، تعهد و بازاریابی دارید تا به کسب و کار نوین داشته باشید.

کپی رایتر مستقل

اگر شما یک کلمه پرداز خوب با کمی دانش بازاریابی هستید ، می توانید خود را به عنوان یک کپی رایتر مستقل معرفی کنید. چه وبلاگ بنویسید ، چه محتوای وب و چه بیانیه مطبوعاتی ، بسیاری از شرکتها هزینه خدمات شما را پرداخت خواهند کرد. شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دانش SEO ، به ارزش خود برای افزایش استراتژی کلمات کلیدی خاص که مخاطبان مورد نظر آنها در جستجوهای آنلاین خود استفاده می کنند ، کمک کنید. اکثر نویسندگان کپی رایتر از 40 تا 50 دلار در ساعت هزینه دریافت می کنند ، اما کسانی که در زمینه عمودی خاص تخصص دارند می توانند هزینه بیشتری را نیز دریافت کنند.
0در نهایت باید به این نکته اشاره کنیم که کپی رایتینگ یکی از تخصص هایی است که شما می توانید به وسیله آن خودتان را رشد دهید و درآمد بسیار زیادی را به دست بیاورید. شما باید تلاش کنید در رسانه هایی مانند لینک دین و توییتر نمونه کارهای خودتان را قرار دهید. همچنین می توانید برای سایت هایی مثل ویرگول تولید محتوا کنید و از آنها به عنوان رزومه خودتان استفاده کنید.

 

پیشنهاد ما به شما : راه اندازی کسب و کار خانگی 

 

خدمات مراقبت از منزل

سابقه مراقبت و مهمان نوازی می تواند تا حد زیادی از سالمندان خانه نشین که نیاز به مراقبت در خانه دارند حمایت کند. این همچنین خدماتی است که تقاضا برای آن فقط افزایش می یابد. طبق گزارش موسسه ملی پیری ، بین سالهای 2010 تا 2050 ، جمعیت 85 سال به بالا 351 درصد در سطح جهان افزایش می یابد و تعداد جهانی صدساله ها (افراد بالای 100 سال) ده برابر افزایش می یابد. بسیاری از آنها نیاز به مراقبت و کمک دارند ، اغلب در خانه های خود.

برای کمک به سالمندان و رشد همزمان یک کسب و کار نوین به سابقه نیازی نیست. بسیاری از سالمندان در کارهای مختلف از کارهای روزمره گرفته تا تعمیرات خانه نیاز به کمک دارند. با کمی تجربه ، می توانید کسب و کار نوین خود را برای کمک به افراد مسن برای انتقال از خانه به محل زندگی با کمک ارائه خدمات مانند بسته بندی ، حمل و نقل ، چیدمان یا ذخیره سازی اثاثیه و اموال خود در نظر بگیرید.

خدمات ترجمه

خدمات ترجمه

بر اساس تحقیقات IBISWorld ، صنعت خدمات ترجمه در سال 2020 ، مانند بسیاری از صنایع ، کاهش یافته است. با این حال ، پیش بینی می شود که در سال 2021 به خوبی بهبود یابد. این روند گشایشی را برای گویندگان چند زبانه ایجاد کرده است تا خدمات خاصی را ارائه دهند ، مانند ترجمه اسناد و ترجمه اطلاعات وب سایت به زبان هایی که در بازارهای دیگر استفاده می شود. اگر چندین زبان را می شناسید ، ایجاد یک تخصص در صنعت خدمات ترجمه می تواند یک تلاش موفق برای کسب و کار نوین باشد.

بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال

اهمیت اینترنت هر روز بیشتر می شود ، و این امر باعث می شود که مشاغل بتوانند از بی نظمی عبور کرده و خود را به درستی وارد بازارکسب و کار نوین کنند. بسیاری از شرکت ها آن را برون سپاری میکنند. اگر در زمینه SEO ، بازاریابی محتوا ، مدیریت رسانه های اجتماعی مهارت دارید ، می توانید یک فرصت تجاری داشته باشید.
بازاریابی دیجیتال بخش مهمی از یک نام تجاری است و باید به توسعه استراتژی های بازاریابی مشتریان خود پاسخ دهید. مدیریت رسانه های اجتماعی مستلزم تماشای شبانه روز نظرات و پیام ها است ، نه فقط برنامه ریزی پست ها در ذهنیت “تنظیم و فراموش کردن آن”. اگر از استراتژی لذت می برید ، بازاریابی دیجیتال می تواند تجارت مناسبی برای شما باشد. همچنین ممکن است به یک بازاریاب وابسته تبدیل شوید ، که یکی دیگر از انواع بازاریابی دیجیتال است.

جمع بندی

با توجه به اهمیت اقتصاد خلاق و ظرفیت‌های فراوانی که وجود دارد، به نظر می‌رسد که دولت‌ها باید به سمت استفاده از نیروهای خلاق انسانی و ایجاد میان رشته‌ها حرکت کنند. در حال حاضر کسب و کارهای زیادی هستند که بخش قابل توجهی از آن‌ها را کسب و کارهای مدرن تشکیل می‌دهد که برای شکوفایی اقتصاد خلاق مناسب هستند و بسیاری از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در جهت شکوفایی استارتاپ‌ها تلاش می‌کنند. استارتاپ‌ها با توجه به رشد سریعی که در مدت زمانی کوتاه دارند ورودی به دنیای صنایع خلاق محسوب میشوند؛ بنلبراین سیاست‌گذاری دولت‌ها در جهت جامعه پذیری این دسته از کسب و کارها امری ضروری خواهد بود. در حال حاضر صنایع خلاق حدود 28.5 میلیون شغل بوده که 2250 میلیارد دلار از کل اقتصاد دنیا به اقتصاد خلاق اختصاص دارد که رقم بالایی بشمار میرود. کشورهای چین، آمریکای لاتین، و سوئد از جمله کشورهایی هستند که توانسته‌اند با کسب و کار نوین اقتصاد ملی خود را افزایش دهند. متاسفانه هنوز مفهوم کسب و کارهای در بسیاری از کشورها مورد توجه قرار نگرفته است

اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

جادوی اثر مرکب در تکنیک های مذاکره

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

با ما همراه شو

و سرمایت رو چند برابر کن

دوره سرمایه گذاری پلاس

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

50 درصد تخفیف برای دوره هوش مالی پلاس

لطفا شماره تلفن خود را درست وارد کنید تا هدیه از طرف ماهان تیموری در پنل کاربری قرار بگیرد