رها کردن کارمندی

من در سال 96 بعد از اینکه مطالب موفقیت و تغییر باورها رو گوش میکردم به ویژه راهکارهای آقای عباسمنش درمورد خروج از کارمندی و راه اندازی کسب و کار برای خودم اومدم از راهکاری که خودش تجربه کرده بود استفاده کردم و یهو از کار اومدم بیرون بدون هیچ پشتوانه ای یا درآمدی و تنها ایده ام فروش بیمه عمر پاسارگاد بود البته ناگفته نماند که موسسه اعتباری آرمان ورشکست شده بود اما میتونستی بمونی فعلا چون خیلی ها تا دو سال بعد موندن و بیمه و حداقل حقوقی بود که جای اقساط میرفت اما من انگیزشی باد شده بودم و میگفتم من میتونم و لیاقت من خیلی بیشتره تا اینکه اومدم شروع به کار کنم بعد از یه آموزش حدودا سه هفته ای اومدم که دیگه بفروشم دیدم من اصلا روم نمیشه به رفقا بگم رفتم با غریبه ها به هرکی میگفتم میگفت نه آنچنان سرکوب شدم مدتی اصلا بیخیال شدم بعد گفتم بیام آموزش ببینم تو آموزش ها بودم که دیدم 2 ماهه بدون درآمد و بدهکار شدم و همین بدهی و نیازهای اولیه مجبورم کردن برم دنبال کار اونم کاری که بدم میومد مسافرکشی و .....همه اینها رو گفتم که بگم بدون برنامه از کارمندی بیرون اومدن که به قول استاد تیموری تئوری امنیت به امنیت نه تنها وضع رو خوب نمیکنه بلکه اوضاع خیلی بدتر میشه.... حالا میخواستم اگه دوستان درمورد خروج از کارمندی و راه اندازی کار واسه خودت راهکار دارن کاربردی و شفاف توضیح بدن و اینکه محیط کار جوریه که نمیشه روزی یه ساعت هم برای آموزش وقت بذاری و واقعا تمام انرژی رو میگیره من خودم نظرم روی بیمه بیکاریه که بشه یه منبع درآمد و یک سال بهم فرصت آموزش بده نظر شما چیه؟
2 نظر

کاربر ناشناس
سلام خدمت شما به نظر بنده در طول مدت یک ماه ۱۰ درصد از پول خودتان را به یک فرد آشنا که در کسب و کار خودش آدم موفقی است بدهید تا با پول شما کار کند و سر هر ماه سود حاصل از پول شما را بهتون برگردونه این طوری هم پول شما برایتان کار می کند و هم وقت کافی برای آموزش روزانه را بدست می آورید
کاربر ناشناس
سلام دوست عزیز. اول از همه بگم میفهممت و میدونم چه حسی داری چون تجربه اش کردم. و محکوم هستی به تلاش بیشتر و استراحت کمتر. و در ادامه ..... اگه میخوای بیمه ی پاسارگاد کار کنی برو بلوار میرداماد. ساختمان تریکو. نمایندگی بیمه پاسارگاد مهدویان. بگو منو مهدوی فرستاده. کمکت میکنه یکماهه راه بیفتی و براحتی بیمه بفروشی. کار خیلی پرسودیه ولی باید به کارت علاقه داشته باشی. درضمن توی پیج اینستاگرام ماهان تیموری. دکتر شاه حسینی. دکتر نصیری. حاجی محمدی. کلاته. رنه سینانی اطلاعات خیلی زیاد و رایگانی درباره راه اندازی کسب و کار و انگیزه هست که میتونی رایگان یاد بگیری و کارتو راه بندازی.