قانون جذب ،افسردگی یا موفقیت

قانون جذب

هنگامی که واژه قانون جذب به گوشتان می رسد، تعدادی از شنیدنش خوشحال و تعدادی ناراحت می ،،شوند.

آیا شما با استفاده از قانون جذب موفق شدید یا به افسردگی رسیدید؟

اما چرا این عنوان؟ و هدف از این ویدیو چیست؟

 

 

هنگامی که خانمی برای مصاحبه استخدامی تیم آموزشی ماهان تیموری مراجعه کرده بود متوجه شدم ما درست در یک زمان قانون جذب را یاد گرفتیم.

هر دوی ما از طریق کتاب ها و فیلم راز این قانون را آموزش دیدیم، در آن زمان مطالب انگیزشی بسیاری در سمینارها و کلاسهای آموزشی کسب و کار نتورک (گلد کویست) آموزش داده می شد و اساتید به وسیله جملات انگیزشی بسیاری از جوانان را از نظر ذهنی توانمند و انرژی آن ها را چند برابر می کردند.

به طوری که من بعد از خارج شدن از سمینارها احساس قدرت عجیبی داشتم، در حدی که یک درخت را از جا بکنم…!

ولی بعد از مدتی هیچ اتفاقی نمی افتاد، متاسفانه از وقتی که فیلم راز وارد ایران شد و صدا و سیما اون رو دوبلاژ کرد به دلیل تاثیر بسیار بالای این فیلم بسیاری از قسمت های اونو حذف کرد، مردم این فیلم ها رو گوش می کردند ولی آموزش درستی نمی دیدند، نمی فهمیدند که این فیلم ها چی میگن؛ اساتید آموزش آمدند و اشتباهات این فیلم های آموزشی رو تصحیح و تکمیل کردند.

این افراد سمینار آموزشی می گذاشتند اما راهکاری عملی برای آن نداشتند که ارائه دهند. بنابراین درصد بسیار بالایی از کسانی که آموزش دیدند به افسردگی شدید دچار شدند و به سختی و بعد از گذشت چندین سال توانایی شروع یک زندگی دوباره را داشتند.

این افراد با خود کلمات تاکیدی رو تکرار می کردند، حتی این عبارات نیز به آنان خوب آموزش داده نشده بود، مدام تصویر سازی می کردند اما هیچ اتفاقی نمی افتاد. ما در پکیج کسب ثروت و آرامش به صورت کاملا علمی و عملی این را توضیح داده و راهکارهای عملی را به شما نشان خواهیم داد.

دوستان جملات انگیزشی بسیار مفید و کارسازند و بسیار در روحیه فردیتان تاثیر گذار است، امروزه این جملات را در قالب کتاب، فیلم، سمینار، مقاله و کلیپ های کوتاه میتوانید ببینید.

دوستان انگیزه بسیار مهم است یادگیری آن بینهایت روحیه بخش است و شور و اشتیاق را در شما چندین برابر می کند.

 

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش:
انیمیشن انگیزشی | مهربونی تا ابد یاد آدما می مونه

آیا انگیزه و جملات انگیزشی به تنهایی برای قانون جذب کافیست؟

آیا افرادی که بعد از خواندن کتاب راز و دیدن فیلم راز آن همه انرژی، قدرت و انگیزه داشتند هنوز هم دارند ؟!

راز همان راز باقی ماند، شما باید راز واقعی را بدانید.

رازی که انگیزه را در وجود شما همیشگی کند و خارج شدن از این انگیزه را در شما غیر ممکن سازد. خود من از سن هجده تا بیست سالگی افسردگی بدی گرفته بودم، پنج سال زندگیم از بین رفته بود و داشتم نابود می شدم تا اینکه تلنگری بهم زده شد.

تو جمع دوستان بودیم که بخاطر نداشتن پول ناچیز به شدت تحقیر شدم، من اینجا تصمیم گرفتم که بلند شوم و دوباره استارت بزنم. خیلی از افراد دوباره استارت نزده و هنوز با همون تفکر منفی که به هیچ جا نمی رسن دارن ادامه میدن. اگر شما جز افرادی هستید که قانون جذب شمارو افسرده کرده مسیر رو اشتباه رفتید.

ما باید روی باورهای مالی خود کار کنیم، باید یک مهارت رو یاد بگیریم که چه کاری رو می تونیم انجام دهیم، روی دایره برتری های خود تمرکز کنیم. با فکر کردن پولی بدست نمی آید.

رفتار ما باورهای ما را می سازند. یک فکر را اگر هزاران بار در خود تکرار کنیم باور ما را تشکیل خواهد داد. حال باید نسبت به این باورها، رفتار ایجاد کنیم. ایمان داشته باشید توانمندید، دنبال راهکار باشید. اول شخصیت خود را بسازید و سپس یک مهارت را کسب کنید تا بتوانید به موفقیت و ثروت برسید.

امروز وقتی این خانوم اومده بود تصمیم گرفتم این کلیپ رو بسازم. دوست عزیز من، اگه قانون جذب شمارو افسرده کرده این یک دروغ است، شما قانون جذب بلد نیستید، قانون جذب تنها عبارات تاکیدی نیست، تنها تصویر سازی نیست، تنها مثبت اندیشی نیست، قانون جذب ترکیب رفتار و عملکرد با مثبت اندیشی است.

اگر جزو افرادی هستید که هدفگذاری خیلی بزرگی دارید سخت در اشتباه هستید. بیایید در بازاریابی شبکه ای اصولی رفتار کنیم. بیایید هدفگذاری های خود را اصلاح کنیم.

عبارات تاکیدی، تصویرسازی، اینها تنها با رفتار شما به موفقیت میرسه. اونها باعث این خواهد شد که شما باور پیدا کنید و باور، باعث رفتار و عملکرد شما خواهد شد.  اون موقع است که می تونید یک زندگی رویایی خلق کنید. راهکارها موجود است، بستر آماده است، من از شما میخوام که یکبار دیگه بلند شید دوباره استارت بزنید و دوباره شروع کنید اما نه روی هوا و هوس.

در هدفگذاری خود معقولانه تر عمل کنید. بدونید رسیدن به هدف آسانسوری نیست که با سرعت به موفقیت برسیم. آرومتر رشد کنید. موفقیت یکجا بدست نمی آید، موفقیت پله ای است. ولی هر پله برای شما 2 برابر موفقیت و 2 برابر پول و 2 برابر احساسات به همراه خواهد داشت. قانون جذب شما رو متحول می کنه، اگه ازش درست استفاده کنید. شما باید از هر چیزی درست استفاده کنید.

باور کنید می تونید موفق بشید، فقط دنبال راهکار باشید. خیلیا به من می گن جوانترین سخنران انگیزشی مرد در کشور. من از همه مجریان می خواهم که به من نگید سخنران انگیزشی، من سخنران انگیزشی آموزشی هستم. اگه می خواین جایی اسم منو بگید بگید سخنران انگیزشی آموزشی.

من با کتابام با کلیپام آموزش ارائه می دم، جایی نیاز باشه خودم دست به کار می شم و به پارک آب و آتش میرم و عملی اجرا می کنم تا مردم ببینند که واقعا شدنیه (فوت کوزه گری شعبده بازی رو ببینید).

تمام تلاش تیم آموزشی ماهان تیموری اینه که آموزش، داخل انگیزش قرار بگیره. انگیزش به شما روحیه انجام کار میده و آموزش به شما رفتار نشون میده.

خواهش می کنم برای کسانی که میشناسید این بلا سرشون اومده این کلیپ رو ارسال کنید. متاسفانه این افراد توی جامعه زیاد شدن، اگر راز واقعی را بدانید آنگاه میتوانید برای همیشه با قدرت زندگی را ادامه دهید و به موفقیت ها برسید، این ویدیو پرده از این راز گشوده است.

این کلیپ برای دوستانی که در بازاریابی شبکه ای در حال فعالیت هستند بسیار توصیه میشود.

توصیه دیگر من به شما این است که از مطالعه دست نکشید، اگه فکر می کنید تمرکز حواس ندارید، اگه فکر می کنید نمی تونید تندخوانی داشته باشید، ما به شما بهترین آموزش ها را برای آموزش تندخوانی میدیم تا بتونید بلند بشین.

سوالات و نظرات ارزشمند خود را پایین این ویدیو برای ما ارسال کنید، ما به بهترین نحو به شما پاسخ میدهیم.

شاد و پیروز و سربلند باشید

 

 

10 دیدگاه برای “قانون جذب ،افسردگی یا موفقیت

 1. مهدی گفته:

  باسلام خدمت جناب تیموری و هر دوستی که این مطلب رو میخونه
  قانون جذب کاملا واقعیت داره
  تمام افکاری که از کودکی در ذهنم داشتم به تک تک اونها رسیدم ولی متاسفانه تعدادیشو از دست دادم

 2. علی عابدینی گفته:

  سلام ودرود خدمت استاد تیموری عزیز..
  من تقریبا از سال ۱۳۷۷ با حضور در دوره NLP در دانشگاه محل تحصیلم، با بحث برنامه ریزی ذهنی و هدفگزاری آشنا شدم و بعد از آن طی ۱۸ سال گذشته در انواع سمینارها و دوره ها اعم از مدیریت زمان، هدفگزاری و ….. و همینطور دوره کسب ثروت و آرامش شما در مهرماه ۱۳۹۴ در اصفهان شرکت داشته ام. همینطور کتابها، جملات ، کلیپ و مقاله های زیادی در زمینه موفقیت خوانده ام و زندگینامه بسیاری از ثروتمندان و صاحبان شرکتهای بزرگ را مطالعه کرده ام.. فیلم قانون جذب یا همان راز را هم در اولین پخش از شبکه ۴ دیدم و فیلم ضبط شده آن را بارها و بارها دیدم ..
  مساله ای که اینجا وجود دارد این است که اساسا قانون جذب چه چیزی را میگوید؟ آیا فقط همین که ما به چیزی فکر کنیم آنرا جذب میکنیم و این جذب بلافاصله انجام میشود؟ واقعیت این است که خیر.. تفکر در مورد یک خواسته به عنوان اولین پله از یک روند چند مرحله ای است و در ادامه ما مراحل هدفزاری، برنامه ریزی و حرکت به سمت هدف را داریم. همچنین استفاده از جملات انگیزشی و مثبت
  ، تجسم خلاق، تابلوی آرزوها و……… پس میبینیم که این یک فرآیند چند مرحله ای است که شما نه برای یک بار و در یک روز یا شرایط خاص و صرفا با یک فکر کردن ساده به دست نمی آید و نیاز به مجهز شدن به انواع ابزارها دارد.. من در طی ۱۸ سال گذشته هر گاه تفکر و برنامه ریزی و حرکت و تجسم را با هم به کار برده ام نتیجه ها خارق العاده بوده مثل زمانیکه در دیماه ۱۳۸۸فقط ۵۰۰ هزار تومان پول داشتم و میخواستم یک ماشین پراید بخرم که مبلغ آن ۷ میلیون و هفتصد هزار تومان بود. من شروع کردم به استفاده از قانون جذب که شامل تفکر، صحبت در مورد خواسته، تجسم حضور ماشین در حیاط خانه و حرکت به سوی خرید آن بود که به طرز معجزه آسایی شرایط مالی آن میسر و ۵ ماه بعد در اردیبهشت ۱۳۸۹ من سوار بر ماشین صفر کیلومتر خودم بودم. آن موقع فهمیدم که قانون جذب چگونه عمل میکند.. ولی خطری که همیشه ما را تهدید میکند این که اگر بلافاصله بعد از رسیدن به اولین هدف، هدف بعدی را مشخص نکرده باشید شما به سرعت از آن شرایط جذب ثروت و موفقیت دور میشوید و چون ذهن ما هیچگاه نمیتواند خالی باشد پس اگر آنرا با مثبتها پر نکنید دوباره از منفیها پر میشود.. و این اتفاقی بود که برای من افتاد و بعد از خرید ماشین به زندگی عادی کارمندی برگشتم و به سرعت چندین سال در این شرایط گرفتار شدم . در صورتیکه با همین قانون میتوانستم کسب و کار خودم را راه اندازی کنم ولی من این هدفگزاری را نکرده بودم.
  اجازه بدهید از زبان بزرگمرد تاریخ بشریت، حضرت علی علیه السلام بگویم که میفرمایند:
  – مراقب افکارت باش که گفتارت می شود
  – مراقب گفتارت باش که رفتارت می شود
  – مراقب رفتارت باش که عادتت می شود
  – مراقب عادتت باش که شخصیتت می شود
  – مراقب شخصیتت باش که سرنوشتت می شود..
  این پنج جمله به خوبی حق مطلب را ادا نموده و به اندازه ۵۰۰ کتاب هدفگزاری و موفقیت با ما حرف می زند. اگر به روند جملات نگاه کنید میبینید که از افکار به عنوان اولین عامل شروع و بعد از آن گفتار، رفتار، عادت، شخصیت و در نهایت سرنوشت ما بوجود می آید.. پس ما خالق زندگی و سرنوشت خود هستیم.. پس تفکر اگر همراه با گفتار و رفتار مناسب و مثبت و هدفمند باشد در عادات و شخصیت ما تاثیر گذاشته و منجر به نتیجه میشود… این نکته را بدانید که هیچگاه نتایج خوب، با یکبار فکر کردن و یکبار برنامه ریزی کردن به دست نمیان.. ما همواره باید مثل آب رودخانه در حرکت باشیم و اگر از حرکت بایستیم تبدیل به مرداب میشویم… راهکار رسیدن به اهداف و خواسته ها و در هایت ثروت مورد انتظار استفاده از یک فرآیند چهار مرحله ای است: هدفگزاری، برنامه ریزی ، تلاش و امیدواری این نه انگیزشی صرف است و نه دل خوش داشتن و ……. این یک باور است که من دارم ازش نتیجه میگیرم و هر روز شاهد معجزاتی که الآن دیگه کم کم داره برام میشه اتفاقات عادی از پیش تعیین شده، داره اتفاق میفته…… امیدوارم شما هم باورش کنید…. یا حق

 3. یوسف شرقی گفته:

  با سلام مجدد خدمت جناب تیموری و همکاران ارجمند و پر تلاششون
  در اول یک تبریک مجدد و ویژه دارم خدمت جناب شایان برای برنده شدن در مسابقه هفته قبل واقعا خیلی خوشحال شدم انگار خودم برنده شدم دمت گرم شایان جان
  و یک نکته خدمت تمامی دوستان هم عضو سایت ماهان تیموری حالا که مسابقه و برنده شدن تمام شد دیگه نظر گذاشتن رو فراموش نکنیم . فراموش نکنیم که بر روی خواسته هایمان مدام باید تمرکز داشته باشیم. فراموش نکنیم که باید در فرکانس موفقیت و ثروت قرار بگیریم. فراموش نکنیم که اگر تمام جهان برعلیه ما باشد ما فقط باید بر روی خواسته های خود تمرکز کنیم خداوند در کلام خود یعنی قران به پیامبر خود امر میفرماید که ای پیامبر به انچه که به تو امر شده استقامت داشته باش. ما باید در کار خود همیشه و همیشه اسقامت داشته باشیم باید اراده پولادین داشته باشیم. گرانیه به من هیچ ربطی نداره من فقط راه خودم رو میروم . همه جا صحبت از تورم و فقر و بیکاری و بدختیه به من هیچ ربطی نداره من خودم راه خودم رو میرم به من هیچ ربطی نداره ببینید دوستان داشتان اراده و پشتکار رمز اصلیه موفقیته .
  نه اقای شرقی این چرت و پرت ها چیه که میگی اینا همش حرفه و و و ….
  بذار همه بگن مگه قراره که همه راست بگن اگر که همه راست میگفتن پس چرا فقط 3 درصد از افراد جامعه جز افراد موق هستن؟؟؟
  دوستان دوستان و دوستان خدا رو شکر کنید که بسترهای موفقیت و ثروت و ارامش در ایران عزیزمان روز به روز رو به افزایشه افرادی مانند عباس منش و تیموری و .. جز نعمت های خداوند هستند که در کشور ما دارن روز به روز زیادتر میشن خود من یکی از اهدافم این هست که به یکی از افراد موفق تبدیل بشم که در تمام ایران و جهان بتونم به افراد نیازمند موفقیت کمک کنم دوستان تا به دیگران کمک نکنید که به ارامش برسند به ارامش دست پیدا نمیکنید تا به دیگران کمک نکنید به شما کمک نمیشود و این یک قانونه و هیچ تغییر و تبدیلی در قوانین الهی وجود ندارد خود من اگر به شخصه نیمی از مردم ایران جمع بشن و بگن این کار نمیشه وغیر ممکنه من میگم میشه و ممکنه حتی اگر مورد تمسخر همه قرار بگیرم اما اگر اعتقاد پیدا کنم که میشه حتما میشه همه چیز در ذهن و باور ادمی قرار داره نه چیز دیگه یک مبلغ چک واسه خودم کشیدم و نوشتم شاید اون کلیپی رو که جناب تیموری زحمت کشیدن و در مورد بنده فرمودن دیده باشید حتی اگه تمام دنیا بگن تا اون تاریخ تو نمیتونی به اون مبلغ برسی واسم مهم نیست واقعا و از ته قلبم میگم واسم مهم نیست حتی باز هم اگر به اون مبلغ نرسم باز هم واسم مهم نیست دوستان ارجمند اگر شما اهداف صحیحی داشته باشید حتما به اون اهداف میرسید اهداف صحیح یعنی اهدافی که از روی قوانین دقیق خود باشه اهدافی که به اهداف مداوم روزانه شما تقسیم بندی شده باشه اهدافی که به کسی ضرر و زیان نرسانه دوستان ارجمند مگه کسی باور داشت که ترامپ رییس جمهوری امریکا بشه کسی که تا حالا در هیچ منصب دولتی اصلا کار نکرده است؟
  اما اما خودش خودش رو باور داشت و نه هیچ کس دیگه پس خودنان را باور داشته باشید و به خودتان اعتماد داشته باشید به خدای خودتان اعتماد داشته باشید جناب تیموری در این کلیپ گفتند که حرکت داشته باشید صرفا تکرار جملات تاکیدی و تصویر سازی ذهنی به تنهایی به نتیجه نمیرسه راست گفتن و حرف واقعا درستیه چون مثبت اندیشی صرف بدون اقدام و عمل به هیچ نتیجه ای نمیرسه
  اما در کنار تمام این حرف ها بنده هم یک نکته رو اضافه میکنم و اون هم اینه که تا زمانی که به خودت اعتماد نداشته باشی تا زمانی که به خدای خودت اعتماد نکنی و تا زمانی که پا بر روی ترس های خودت نزاری نمیتونی قدم از قدم برداری دوستان گرامی نترسید اقدام همراه با ترس رو انجام بدید ریسک پذیر باشید اگر بترسید و اقدام انجام بدید بهتر از این است که هیچ اقدام و عملی رو انجام ندید در قوانین موفقیت باید یک نکته رو مد نظر داشته باشید و اون هم اینه که تغییرات یواش یواش باید انجام گیرد به قول جناب تیموری موفقیت پله پله است موفقیت های یک شبه یک شبه هم از بین میرود باید صبور باشید باید طبق قانون تکامل مراحل را به صورت پله پله طی کنید باورهای ما طی 20 سال 30 سال بوجود امده پس انتظار نداشته باشید که یک شبه باورهای ما درست شود
  دوستان گرامی مطالبی رو که ما در مورد قانون جذب فرا گرفته ایم مطالب کاملا فقط ذهنی نیست کاینات و خداوند در هر لحظه ما را مورد آزمایش قرار میدهند اگر تصمیمی رو که گرفتید درست پس از گرفتن تصمیم کاینات شما رو مورد آزمایش قرار میدهد اگر شما دست به عمل و اقدام در مورد ان خواسته خودتان زدید ظرف و جودی شما بیشتر توسعه پیدا میکند و از طرف خداوند و کاینات هم مورد حمایت بیشتری قرار میگیرید اما اگر دست به عمل و اقدام نزدید همان پیشرفت هم یواش یواش از بین میرود و این یک قانون است ببینید دوستان افراد زیادی در وادی کسب ثروت و موفقیت گام بر میدارند اما به نظر شما آیا همه این افراد موفق میشوند مساما نه
  تعداد زیادی از این افراد اگر دوسال بعد در مورد زندگی انها تحقیق کنید کنید میبینید که اوضاعشان خیلی بد تر از گذشته هم شده است چرا؟
  چون انها در فکر موفقیت های بسیار سریع بوده اند در صورتی که موفقیت تدریجی به دست می آید نه بصورت آنی چون انها قوانین جهان هستی رو فرا گرفته اند ولی به ان عمل نکرده اند و مورد سخت ترین ازمایشات کاینات و جهان هستی قرار گرفته و بازنده شده اند .
  بله دوستان تمام قضیه همین است :افکار-باور-عمل
  ما تمامی مراحل افکار و باور را انجام میدهیم اما متاسفانه عمل و اقدام انجام نمی دهیم در نتیجه شکست میخوریم و تا زمانی که اقدام و عمل نداشته باشیم مرتب و مرتب شکست میخوریم پس در هر مرحله ای که هستیم باید عمل کنیم از کارهای بسیار کوچک شروع کنیم به جهان هستی ثابت کنیم که اهل عمل و اقدام هستیم تا جهان هستی و کاینات هم ما را مورد حمایت خود قرار بدهد دوستان گرامی من مدام به خواسته های خودم توجه میکنم خیلی اوقات در زندگی ناخواسته ها به من فشار می اورد اما من به انها توجه نمیکنم و پس از مدت زمانی میبینم که این ناخواسته ها دست از سر من برمیدارد خیلی از افراد همین الان هم به من میخنند اهدافم رو غیر معقول میدانند ولی من همیشه یک جمله را به انها میگم و مدام هم با خودم تکرار میکنم که خداوند بزرگ است پس از او خواسته های کوچک ندارم دوستان گرامی ایمان داشته باشید که به اهداف خود میرسید .
  مگر برادران رایت مورد تمسخر قرار نگرفتند؟
  مگر دانشمندان بزرگ بیشتر اوقات مورد استهزا قرا نگرفتند؟
  به خود ایمان داشته باشید و به خداوند بزرگ اعتماد و توکل داشته باشید و از حرف هیچ کسی نترسید و از هیچ چیزی نترسید
  جناب تیموری بزرگوار از اینکه این بستر را فراهم کردید که مابتوانیم نظرات و سخنان خود را به طور ازادانه مطرح نماییم خیلی خیلی سپاسگذارم
  دم همتون گرم

 4. علی عابدینی گفته:

  سلام ودرود خدمت استاد تیموری عزیز..
  من تقریبا از سال 1377 با حضور در دوره NLP در دانشگاه محل تحصیلم، با بحث برنامه ریزی ذهنی و هدفگزاری آشنا شدم و بعد از آن طی 18 سال گذشته در انواع سمینارها و دوره ها اعم از مدیریت زمان، هدفگزاری و ….. و همینطور دوره کسب ثروت و آرامش شما در مهرماه 1394 در اصفهان شرکت داشته ام. همینطور کتابها، جملات ، کلیپ و مقاله های زیادی در زمینه موفقیت خوانده ام و زندگینامه بسیاری از ثروتمندان و صاحبان شرکتهای بزرگ را مطالعه کرده ام.. فیلم قانون جذب یا همان راز را هم در اولین پخش از شبکه 4 دیدم و فیلم ضبط شده آن را بارها و بارها دیدم ..
  مساله ای که اینجا وجود دارد این است که اساسا قانون جذب چه چیزی را میگوید؟ آیا فقط همین که ما به چیزی فکر کنیم آنرا جذب میکنیم و این جذب بلافاصله انجام میشود؟ واقعیت این است که خیر.. تفکر در مورد یک خواسته به عنوان اولین پله از یک روند چند مرحله ای است و در ادامه ما مراحل هدفزاری، برنامه ریزی و حرکت به سمت هدف را داریم. همچنین استفاده از جملات انگیزشی و مثبت
  ، تجسم خلاق، تابلوی آرزوها و……… پس میبینیم که این یک فرآیند چند مرحله ای است که شما نه برای یک بار و در یک روز یا شرایط خاص و صرفا با یک فکر کردن ساده به دست نمی آید و نیاز به مجهز شدن به انواع ابزارها دارد.. من در طی 18 سال گذشته هر گاه تفکر و برنامه ریزی و حرکت و تجسم را با هم به کار برده ام نتیجه ها خارق العاده بوده مثل زمانیکه در دیماه 1388فقط 500 هزار تومان پول داشتم و میخواستم یک ماشین پراید بخرم که مبلغ آن 7 میلیون و هفتصد هزار تومان بود. من شروع کردم به استفاده از قانون جذب که شامل تفکر، صحبت در مورد خواسته، تجسم حضور ماشین در حیاط خانه و حرکت به سوی خرید آن بود که به طرز معجزه آسایی شرایط مالی آن میسر و 5 ماه بعد در اردیبهشت 1389 من سوار بر ماشین صفر کیلومتر خودم بودم. آن موقع فهمیدم که قانون جذب چگونه عمل میکند.. ولی خطری که همیشه ما را تهدید میکند این که اگر بلافاصله بعد از رسیدن به اولین هدف، هدف بعدی را مشخص نکرده باشید شما به سرعت از آن شرایط جذب ثروت و موفقیت دور میشوید و چون ذهن ما هیچگاه نمیتواند خالی باشد پس اگر آنرا با مثبتها پر نکنید دوباره از منفیها پر میشود.. و این اتفاقی بود که برای من افتاد و بعد از خرید ماشین به زندگی عادی کارمندی برگشتم و به سرعت چندین سال در این شرایط گرفتار شدم . در صورتیکه با همین قانون میتوانستم کسب و کار خودم را راه اندازی کنم ولی من این هدفگزاری را نکرده بودم.
  اجازه بدهید از زبان بزرگمرد تاریخ بشریت، حضرت علی علیه السلام بگویم که میفرمایند:
  – مراقب افکارت باش که گفتارت می شود
  – مراقب گفتارت باش که رفتارت می شود
  – مراقب رفتارت باش که عادتت می شود
  – مراقب عادتت باش که شخصیتت می شود
  – مراقب شخصیتت باش که سرنوشتت می شود..
  این پنج جمله به خوبی حق مطلب را ادا نموده و به اندازه 500 کتاب هدفگزاری و موفقیت با ما حرف می زند. اگر به روند جملات نگاه کنید میبینید که از افکار به عنوان اولین عامل شروع و بعد از آن گفتار، رفتار، عادت، شخصیت و در نهایت سرنوشت ما بوجود می آید.. پس ما خالق زندگی و سرنوشت خود هستیم.. پس تفکر اگر همراه با گفتار و رفتار مناسب و مثبت و هدفمند باشد در عادات و شخصیت ما تاثیر گذاشته و منجر به نتیجه میشود… این نکته را بدانید که هیچگاه نتایج خوب، با یکبار فکر کردن و یکبار برنامه ریزی کردن به دست نمیان.. ما همواره باید مثل آب رودخانه در حرکت باشیم و اگر از حرکت بایستیم تبدیل به مرداب میشویم… راهکار رسیدن به اهداف و خواسته ها و در هایت ثروت مورد انتظار استفاده از یک فرآیند چهار مرحله ای است: هدفگزاری، برنامه ریزی ، تلاش و امیدواری این نه انگیزشی صرف است و نه دل خوش داشتن و ……. این یک باور است که من دارم ازش نتیجه میگیرم و هر روز شاهد معجزاتی که الآن دیگه کم کم داره برام میشه اتفاقات عادی از پیش تعیین شده، داره اتفاق میفته…… امیدوارم شما هم باورش کنید…. یا حق

  • سعید گفته:

   با عرض معذرت سخن زیر از حضرت علی نیست ، یعنی هیچ سند معتبری وجود نداره، ولی ظاهرا از زرتشته. شاید حرفم به موضوع ربطی نداشت، فقط خواستم اطلاع داشته باشید.

   – مراقب افکارت باش که گفتارت می شود
   – مراقب گفتارت باش که رفتارت می شود
   – مراقب رفتارت باش که عادتت می شود
   – مراقب عادتت باش که شخصیتت می شود
   – مراقب شخصیتت باش که سرنوشتت می شود..

دیدگاهتان را بنویسید