آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

قانون میتوز و افزایش درآمد

قانون میتوز و افزایش درآمدReviewed by مدیر سایت on Aug 2Rating:

قانون میتوز در علم ثروتمند شدن معنی و مفهوم بسیار مهم و جذابی دارد و می‌توان با استفاده از این قانون بارها به درآمد و ثروت خود افزود. قانون میتوز در علم زیست‌شناسی نوعی تقسیم سلولی است که با نام تقسیم دوتایی نیز شناخته می‌شود. زمانی که یک سلول شروع به تقسیم شدن می‌کند طی مراحلی تبدیل به دو سلول کاملاً شبیه به سلول اولیه می‌شود. در نظر بگیرید یک سلول تبدیل به دو سلول با همان ویژگی‌ها، خاصیت و شکل و اندازه می‌شود. این‌یک قانون قدرتمند در آفرینش است. قانونی که طی آن جهان آفریده‌شده و وسعت یافته است.

رابطه قانون میتوز با سود مرکب

 

 

قانون میتوز با نام سود مرکب نیز شناخته می شود. سود مرکب را در مقاله ای مجزا توضیح خواهیم داد و نحوه ی عملکرد این قانون را به طور کامل در افزایش درآمد و ثروت ارائه خواهیم کرد. قانون میتوز قانون دوبرابر کردن سرمایه است. به همین نسبت، محاسبه ی سود مرکب درآمد و در ادامه یک سرمایه گذاری اصولی را با روش سود مرکب و قانون میتوز می توان به راحتی درک کرد.

هیچ تفاوتی نمی کند، شما توانایی دوبرابر کردن درآمدتان را دارید. از درآمدهای خیلی کم گرفته تا درآمدهای خیلی بالا. این کار نیاز به ورزیدگی دارد. که به مرور زمان و تمرین در فروش می توان آن را یاد گرفت. استفاده از روش های نوین کسب و کار به راحتی می توان این کار را انجام داد. افزایش درآمد از طریق روش های نوین کسب و کار یکی از پیشنهاد های من به شماست.

کسب در آمد اینترنتی

 

 

در هر کسب و کار، راه های کسب در آمد را به کارتان اضافه کنید. استفاده از کسب و کارهای اینترنتی یکی از بهترین اقدامات در کسب در آمد اینترنتی است . افراد بسیاری در این زمینه مهارت ندارند. این مهارت با وجود فراگیری بسیار زیاد نیاز به آموزش دارد. آموزش کسب و کار اینترنتی یکی از مهمترین و قوی ترین اهداف تیم آموزشی ماهان تیموری است. چراکه ما معتقدیم باید به روز باشیم و از روش های نوین ثروت آفرینی برای افزایش درآمد و ثروت خود استفاده کنیم.

این کار در عین سادگی نیاز به آموزش دارد تا از فوت و فن های آن برای بالابردن درصد فروش و افزایش درآمد استفاده کنید. بازار خرید و فروش برای هر کسب و کار از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که باید به آن توجه کنیم. شاید بپرسید: چطور می توانیم در بازار کسب و کار خودمان اولین باشیم؟

 

همیشه باید در همه جا حضور داشته باشید!

 

 

در بخش فوت کوزه گری فوت کوزه گری سایت به معرفی کسب وکارهای مختلف و شیوه های مختلف افزایش درآمد در آن ها پرداختیم. سری به این قسمت سایت بزنید.

من معتقدم در هر کسب و کاری که هستید باید تمام شیوه های کسب درآمد را داشته باشید. فروش فیزیکی، شبکه های مجازی، فروش اینترنتی و… . برای رسیدن به درآمد مدنظرتان باید چاره ای بیاندیشید. تبلیغات کنید، معرفی شوید. تولید یک محصول و ارائه ی یک خدمات هر چقدر هم عالی باشد نیاز به معرفی و شناخته شدن دارد. پیشنهاد می کنم سری به کلوپ میلیاردرها سایت بزنید و  بخش نوابغ تبلیغات را حتما ببینید.

استفاده از قانون میتوز در کسب درآمد با شیوه های مختلف کسب درآمد و افزایش درآمد دارد که سعی کردیم به چند نکته ی آن به طور مختصر اشاره کنیم.

قانون میتوز

 

 قانون میتوز

 

یکی از مهم‌ترین قوانینی که می‌توان در کنار قانون میتوز به آن اشاره‌ کرده قانون تکامل است. قانون تکامل همان قانونی است که در اطرافمان آن را می‌بینیم. همه‌چیز در حال کامل شدن است. مثبت یا منفی، فرقی نمی‌کند سمت‌ و سو را ما تعیین می‌کنیم؛ بنابراین سعی کنید به سمت مثبت هر چیز قدرت داده و آن را کامل کنید. دقیقاً مانند جورچین به‌ هم‌ ریخته که به‌مرور آن را کامل می‌کنیم. چه این جورچین تصویر فقر باشد و چه ثروت، فرقی نمی‌کند این را ما تعیین می‌کنیم.

و اما قانون میتوز در کسب ثروت و افزایش درآمد چه جایگاهی دارد؟ قانون میتوز مهم‌ترین قانون در کسب ثروت است. به‌طوری‌که می‌توان گفت روند کسب ثروت، همان قانون میتوز است. درواقع در ابتدا باید درآمدتان را دو برابر کنید و در مرحله‌ی بعدی نیز درآمدتان را دو برابر کنید و … .

 

 

این شکل به‌طور کاملاً واضح قانون میتوز را نمایش می‌دهد. درآمد شما نیز به همین شیوه افزایش پیدا می‌کند.

افزایش درآمدتان تا دو برابر

 

 

در ابتدا باید درصدد افزایش درآمدتان تا دو برابر باشید. در این صورت طبق قانون درست عمل کرده‌اید. برای مثال اگر ماهیانه یک‌ میلیون تومان درآمد دارید باید به فکر دو برابر کردنش باشید.برای اینکه درآمدتان را دو برابر کنید باید چه‌کار کنید؟ چه ایده‌هایی برای افزایش درآمدتان دارید؟ اگر در مجموعه و سازمانی مشغول به کار هستید، سعی کنید با فردی که حقوقی دو برابر شما می‌گیرد، صحبت کنید و عملکردش را و شیوه کارش را بررسی کنید. از او بخواهید کمی از کارهایی که انجام می‌دهد، مهارت‌هایی که دارد و … با شما صحبت کند. سعی کنید قابلیت‌های خودتان را بالا ببرید تا به آن جایگاه برسید.

فروش بیشتر

 

 

افرادی هم که کسب‌ و کار شخصی خودشان رادارند، به بررسی کسب‌ و کارهای بالاتر از خودشان بپردازند؛ همیشه به این توجه کنید: هیچ کسب‌وکاری غیراصولی و بدون برنامه‌ای خاص رشد نکرده است بلکه پشت هر رشد و پیشرفتی تدبیری، عملکردی و قانونی وجود دارد که با آگاهی از آن‌ها شما نیز می‌توانید به آن دستاوردها برسید. نوع تبلیغات و شیوه‌ی درست این کار بسیار مهم است. در بخش کلوپ میلیاردرهای سایت به موضوع مهم تبلیغات پرداختیم. همان‌طور که می‌دانید یکی از مهم‌ترین عواملی تأثیرگذار در فروش بیشتر، سود بیشتر و درنتیجه افزایش درآمد تبلیغات است. شیوه‌ی صحیح تبلیغات را در این بخش از سایت ببینید.

با ثروتمندان معاشرت کنید

 

 

رفتار و طرز فکر اطرافیان بر روی شما نیز تاثیر میگذارد. سعی کنید با افرادی معاشرت کنید که درآمد بالایی دارند. شما با این کار میتوانید طرز فکر آنها را بهتر بشناسید و نوع نگرش انها را درک کنید. اگر دوستان ثروتمندی داشته باشید فرصت های بهتری برای افزایش درآمد خواهید داشت. سعی کنید به رفتار چنین افرادی توجه کنید و ببینید آنها از چه روشهای برای افزایش درآمد و تولید ثروت استفاده میکنند. خود را محدود به یک روش و یک حوزه نکنید. فرصت های زیادی برای افزایش درامد شما وجود دارند کافی است که به درستی از آنها استفاده کنید.

به دنبال بهانه نباشید

 

 

با تعداد زیادی از افرادی که درآمد مناسبی ندارند وقتی صحبت میکنیم از زمین و زمان بهانه میگیرند و دلایلی را برای بی پولی خود و عدم تواناییشان در کسب درامد بیشتر ردیف میکنند. مطمعناً عواملی هستند که بر میزان درامد شما تاثیر میگذارند اما این نکته را فرامش نکنید که همه چیز در دستان شما است. اکر تمرکز و نیروی خود را بر روی اهدافتان متمرکز کنید و با اعتماد به نفس و پشتکار حرکت کنید بالاخره به موفقیت خواهید رسید. ممکن است اوضاع اقتصادی خوب نباشد و یا مشکلاتی در سر راه شما وجود داشته باشد اما هیچکدام از این موارد نمیتواند سد راه شما برای رسیدن به هدف شود. نگاهتان را عوض کنید. با بهانه تراشیدن و افکار منفی چیزی عاید شما نخواهد شد. زمانی موفقیتها برای شما آغاز خواهد شد که شما بتوانید تمامی مسئولیتها را در مورد خودتان بپذیرید.

نه گفتن را بیاموزید

 

شما باید قادر باشید که به موقعیت غیر ضروری که سودی برای شما ندارد نه بگویید. اگر به شما مسئولیت هایی پیشنهاد میشود که نقشی در افزایش درآمد شما ندارد خیلی محکم به آنها نه بگویید. روی کارهایی تمرکز کنید که برای شما افزایش درآمد را به همراه خواهند داشت و به کارهایی که برای شما سودی به همراه ندارند به راحتی نه بگویید.

قدر زمان را بدانید

 

 

حتما این جمله را بارها شنیده اید که وقت طلا است. واقعیت هم همین است چرا که پول از دست رفته را میتوان مجددا به دست آورد اما زمانهای از دست رفته دیگر قابل برگشت نیستند. قدر زمانهای خود را بدانید. با مدیریت زمان سعی کنید زمانهای از دست رفته خود را تا حد قابل توجهی کاهش دهید. وقتی زمانبندی دقیقی داشته باشید همیشه چند گام از بقیه جلوتر خواهید بود و میتوانید کارهای بیشتری را در طول شبانه روز انجام دهید. در بازار رقابتی امرزو تنها زمانی میتوانید کسب درآمد بیشتری داشته باشید که وقتتان را تلف نکنید.

 

نتیجه گیری

قانون میتوز یا همان سود مرکب ما را در رونق کسب و کار و افزایش درآمد و سود دهی روز افزون کمک می کند. امید است که با خواندن این مقاله به اهداف خود برسید.

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تندخوانی مراجعه نمایید

خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هرچه بهتر مقالات یاری نمایید

تیم آموزشی ماهان تیموری
ارائه دهنده آموزش های کسب و کار ، کارآفرینی  انواع کسب و کار

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر ۱
 1. منجزی احسان کاربر می‌گوید

  سلام مطالب خیلی کلی بودن و البت خوب.
  اما معمولا اینها نصحیت های پدر بزرگی میشن که به نوه اش میگه، پسرم ،نوه نازنینم توی زندگیت زرنگ باش.
  خوب دقیقا این زرنگی یعنی چی.
  چه طور بدست میاد و

  یا به عنوان مثال راه کار هایی که یک کارمند واقعا هیچ ایده ای به ذهنش نمیرسه که چهطور میتونه توی اون محیط کاری اش درامدش رو دوبرابر کنه.
  چه طور از رئیسش درخواست کنه و….
  مرسی .تشکر.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.