فورتونا یک فرصت آموزشی عالی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

ماهان تیموری

آموزش هوش مالی و رسالت زندگی من

تصمیم گرفتم در این شرایط سخت به رسالت خود عمل کنم و هوش مالی را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهم. هوش مالی مجموعه ای است حاصل تجربیات من از مسیر درآمد روزانه ۱۰۰۰ تومان تا ساختن کسب و کاری که هر روز دستاورد های بزرگی را خلق می کند و دانشی که در این سالها به دست‌ آورده ام. در هوش مالی شما یاد می گیرید چطور باور های خودتان را تقویت کنید، با صفر تا صد راه اندازی کسب و کار آشنا می شوید، بر انواع فوت و فن های قرارداد و چک مسلط می شوید، می توانید عادت های پولساز را با عادت های غلط جایگزین کنید و در کل هرچیزی که برای رسیدن به موفقیت مالی را نیاز دارید دسترسی پیدا می کنید.

مشاوره رایگان

آموزش اینستاگرام

خلاصه مطلب

فروش، قلب کسب و کار است و شما هر چه به سلامت این قلب بیشتر توجه داشته باشید می توانید درآمد بیشتری کسب کنید
5/5

فروش، قلب کسب و کار است و شما هر چه به سلامت این قلب بیشتر توجه داشته باشید می توانید درآمد بیشتری کسب کنید و در نهایت کسب و کار خودتان را گسترش دهید. یکی از راه هایی که به افزایش فروش و تقویت آن می انجامد اضافه کردن بستر ها و کانال های مختلف فروش است که یکی از بهترین این کانال ها، اینستاگرام می باشد. در این مقاله ی آموزش رایگان اینستاگرام قصد داریم مهم ترین نکاتی که باعث افزایش فروش شما از اینستاگرام می شود را توضیح دهیم.

 

اینستاگرام به عنوان یکی از پربازدیدترین شبکه اجتماعی بین مردم جهان به لطف قدرت تصاویر توانسته به پلتفرم موردعلاقه‌ی بازاریابان تبدیل شود.  تصاویر موجود در فضای اینستاگرام از طریق نمایش احساسات خاطره‌انگیز افراد در بهترین حالت، تأثیر فوری و درازمدت را در مخاطب ایجاد می‌کند. با این شرایط، تعجبی ندارد که حدوداً 71 درصد از شرکت‌های ایالات‌متحده آمریکا تصمیم گرفته‌اند تا در این پلتفرم اجتماعی، فعالیت بازاریابی بیشتری داشته باشند.

پیشنهاد ما به شما : سازمان غیر رسمی

در ادامه آموزش رایگان اینستاگرام قصد داریم به معرفی موثر ترین تکنیک های استفاده از اینستاگرام بپردازیم:

تولید محتوا:

تولید محتوا

اولین و مهم ترین کار برای مسلط شدن بر اینستاگرام تولید محتوای با کیفیثت می باشد. برای تولید محتوای با کیفیت توجه به چند نکته نیاز است:

هدف تولید محتوا:

اولین کاری که باید  به قدر کافی به آن توجه داشته باشید این است که شما به چه دلیل مشغول به تولید محتوا هستید. برای مثال قصد شما معرفی برندتان به سایرین است، یا هدف شما تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان راغب است، قصد دارید که برای مخاطبینی که از گذشته داشته اید و با شما همراه بوده اند محتوا تولید کنید و با این کار به آنها خدمت کنید.

 

مخاطب هدف:

اموزش رایگان اینستاگرام
اموزش رایگان اینستاگرام

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که مخاطب هدف شما چه کسی می باشد و برای چه دسته از افراد تولید محتوا می کنید. برای مثال مخاطب هدف کسی که در اینستاگرام لباس زنانه طراحی می کند، می تواند تمام خانم های لاغر ۲۰ تا ۳۰ سال باشد.

 

تقویم محتوایی:

شما باید با توجه به هدفی که از تولید محتوا دارید، برای تولید محتوای خودتان و بارگذاری آن در اینستاگرام برنامه ریزی کنید. برای مثال اگر شما هدفتان از تولید محتوا تمرکز بر تبدیل مشتریان راغب به مشتری واقعی است و همچنین دوست دارید که در کنار آن گاهی اوقات هم برای مخاطبین قدیمی خودتان محتوا تولید کنید، می توانید دو سه پست در هفته به تولید محتوا برای مشتریان راغب تولید کنید و یک پست شما در هفته مخصوص تمام کسانی باشد که مشتری قدیمی شما هستند و دوست دارید که برای آنها تولید محتوا کنید.

افزایش فالوور:

داشتن فالوور زیاد دو مزیت بسیار مهم دارد:۱- باعث می شود افراد به شما اعتماد بیشتری داشته باشند۲- هرچه افراد بیشتری شما را بشناسند، می توانید محصول یا خدماتتان را به افراد بیشتر معرفی کنید و در نهایت فروش بیشتری را تجربه کنید. برای افزایش فالوور شما دو راه دارید:

راه اول

افزایش فالوور به صورت رایگان:

اموزش رایگان اینستاگرام

اگر تازه پیج خودتان را راه اندازی کرده اید باید از این روش برای افزایش فالوور استفاده کنید. متاسفانه یکی از اشتباهاتی که باعث می شود افراد در اینستاگرام شکست بخورند این است که پول از خارج وارد آن می کنند. اگر می خواهید بدون ریسک در اینستاگرام به موفقیت برسید باید هر پولی که از خود آن در می‌آورید تا مدتی در پیجتان خرج کنید  و زمانی که به اندازه کافی رشد کردید، تازه قسمتی از پول را برای خودتان بردارید.

۱-فالو آنفالو:

یکی از سنتی ترین راه هایی که از گذشته برای افزایش فالوور مورد استفاده بوده است استفاده از روش فالو آنفالو می باشد. البته امروز فالو آنفالو به راحتی گذشته نیست و شما اگر زیاد از این روش استفاده کنید اکشن بلاک می شوید. بهتر است در هر ساعت ۳۰ نفر را فالو کنید. یادتان باشد که در ساعت های مختلف این کار را انجام دهید تا اینستاگرام شما را ربات تشخیص ندهد. اگر هم می خواهید آنفالو کنید یادتان باشد که چند روز پس از فالو کردن این کار را انجام ندهید. پس از گذشت چند ماه، در ساعت های مختلف تعداد کمی را آنفالو کنید.

۲- رفتن به اکسپلور:

وقتی که شما به اکپسلور می روید، پیجتان را در معرض دید تمام کسانی قرار می دهید که هیچ اطلاعی از شما ندارند قرار می دهید و همین مسئله می تواند به افزایش فالوور شما کمک کند. رفتن به اکسپلور به تولید محتوای شما باز میگردد. هرچه شما لایک و کامنت بیشتری دریافت کنید در نهایت می توانید و همچنین افراد بیشتری پست های شما را ذخیره کنند اینستاگرام تشخیص می دهد که محتوای خوبی تولید کرده اید و ارزش دارد که محتوای شما را در اکسپلور قرار دهد. همچنین اگر یکی از افرادی که فالوور بالایی دارد به پست شما بازخوردی نشان دهد برای مثال شما را لایک کند یا برای شما کامنتی بگذارد باعث می شود که شما به اکسپلور بروید.

۳- دایرکت:

یکی دیگر از راه های افزایش فالور این است که به کسانی که در حوزه کاری شما هستند دایرکت بدهید و از آنها خواهید که شما را در پستشان معرفی کنند و شما نیز آنها را معرفی کنید. همچنین می توایند با آنها لایو مشترک برگزار کنید.

۴-کامنت:

اموزش رایگان اینستاگرام

سعی کنید در پیج هایی که افراد زیادی آنها را فالو کرده اند، اولین کامنت را بگذارید. وقتی که شما اولین کامنت را می گذارید، صاحب پیج به کامنت شما پاسخ می دهد و سایر مخاطبین با دیدن این قضیه نه تنها راغب می شوند که به کامنت شما پاسخ بدهند بلکه وارد پیج شما می شوند و شما را فالو می کنند. شاید از خودتان بپرسید که چطور باید اولین کامنت را در یک پیج معروف اینستاگرام بگذارم؟ شما با فعال کردن پست ها در قسمت نوتیفیکیشن اینستاگرام( علامت زنگوله در پیج مورد نظرتان) می توانید هر لحظه که آن پیج، پستی را منتشر کرد، مطلع شوید. فقط کامنتی که می گذارید باید در زمینه محتوای تولید شده و کامل کننده‌ آن باشد. یا اینکه اگر تجربه ای مشترک درباره آن پست را داشته اید باید درباره آن صحبت کنید. از گذاشتن کامنت هایی مثل بسیار عالی  و… خودداری کنید.

پیشنهاد ما به شما : سازمان رسمی و غیر رسمی

نکات مهم این مقاله :

از چه زمانی تبلیغات در اینستاگرام را شروع کنیم؟

اصولاً باید در ابتدا از روش های افزایش فالوور رایگان، فالوورهای خودتان را افزایش دهید وهر زمان که درآمدتان از اینستاگرام به اندازه تبلیغات بود در آن زمان تبلیغ کنید.

چرا در اینستاگرام از هشتگ استفاده کنیم؟
استفاده از هشتگ اگر به درستی صورت بگیرد به شما این امکان را می دهد تا پستتان را در معرض دید افراد بیشتری قرار دهید. اگر محتوای خوبی داشته باشید می توانید بدون هیچ هزینه ای مخاطب جدید جذب کنید.

چطرور وارد اکسپلور شویم؟
از طریق تولید محتوای با کیفیت می توانید لایک و کامنت بالایی دریافت کنید. علاوه بر اینها مهم ترین عامل که باعث ورود شما به اکسپلور می شود، این است که تعداد سیو بالاست. هرچه افراد شما را بیشتر سیو کنند یعنی محتوای با ارزشی تولید کرده اید و در نهایت وارد اکسپلور می شوید.

چطور استوری های پربازده بسازیم؟
استوری بهترین راه برای برقراری ارتباط صمیمانه با کاربر است. در استوری با مخاطب خودتان راحت صحبت کنید و همچنین از question bax، poll و … استفاده کنید تا افراد بیشتری به استوری های شما واکنش نشان دهند.

 

مسابقه:

طراحی مسابقه یکی دیگر از روش های افزایش فالوور است که شاید مخاطبان زیادی به پیج وارد نکند. اما اگر به درستی انجام شود باعث می شود که شور و هیجان خاصی به پیج شما افزوده شود و در نتیجه آن کامنت و لایک و سیو های شما افزایش یابد و در نهایت تا زمانی که در پیج خودتان مسابقه ای برگزار کرده اید می توانید وارد اکسپور شوید.

اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

5 پاسخ

    1. سلام دوست عزیز امیدوارم عالی باشی. بله همکار ما درست گفتند زیرا فالو آنفالو راهکاری قدیمی است و دیگر جواب نمیدهد و ممکن است پیج شما بسته شود. الگوریتم اینستاگرام روز به روز در حال تغییر و به روزرسانی هست. شما باید راه های جدیدتر را امتحان کنید به طور مثال گذاشتن استوری های بلاگری و نظرسنجی.

دیدگاهتان را بنویسید

جادوی اثر مرکب در تکنیک های مذاکره

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

با ما همراه شو

و سرمایت رو چند برابر کن

دوره سرمایه گذاری پلاس

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

50 درصد تخفیف برای دوره هوش مالی پلاس

لطفا شماره تلفن خود را درست وارد کنید تا هدیه از طرف ماهان تیموری در پنل کاربری قرار بگیرد