آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

تأثیر تصویرسازی در ناخودآگاه

تأثیر تصویرسازی در ناخودآگاهReviewed by مدیر سایت on Sep 14Rating:
مدت زمان تخمینی برای مطالعه این مقاله 2 دقیقه می باشد

مقدمه تأثیر تصویرسازی در ناخودآگاه

تأثیر تصویرسازی در ناخودآگاه به گونه ای است که بعد از به کار بردن و تکرار آن ; با واقعییت هایی روبه رو خواهید شد که باعث شگفت زدگی شما میشود ; بهتر است تأثیر تصویرسازی در ناخودآگاه   توسط دو نفر انجام شود. یک نفر این جملات را برای فرد دیگر بخواند و دیگری تصویرسازی کند; همچنین چشم‌های خود را حین تصویرسازی ببندید تا بهتر تأثیر تصویرسازی در ناخودآگاه را حس کنید.

این تمرین را برای مثال انجام دهید تا با تصویر سازی آشنا شوید:به یک لیموترش تازه و آبدار به رنگ زرد روشن‌فکر کنید; تصور کنید که همین حالا آن را در دست خود گرفته‌اید و می‌توانید فرورفتگی‌ها و برآمدگی‌های ظریفروی آن ; بافت نرم و صیقلی پوست آن را لمس کنید.خنکی آن را نیز در دستان خود احساس کنید همان‌ طور که به لیموترش را در دست خود گرفته‌اید رایحه‌ی تازه و تند مرکبات را که از آن بو متصاعد می‌شود را بوکنید; با تمام وجود این بو را حس کنید. بوی تازگی وتند لیموترش!حالا فکر کنید یک چاقوی بسیار تیز در دست دارید; با دقت لیموترش را از وسط نصف کنید و آبا لیمویی را که به انگشتان شما می‌ریزد را احساس کنید; مقداریاب لیموترش را دردهانتان بچکانید و طعم ترش و تند آبا لیموترش را احساس کنید; مزه‌ی بی‌نظیری است، درست است؟از شدت ترشی مزه لیموترش چشمانتان بسته می‌شود.چه اتفاقی افتاد؟آیا بوی لیموترش تازه را حس کردید؟مزه‌ی آن را چشیدید؟غالب افراد جواب مثبت می‌دهند.

تأثیر تصویرسازی در ناخودآگاه

چون این تجربه را سال‌ها قبل و یا همین دیروز داشته‌اند. به این نوع تصویرسازی; تصویرسازی واقعی می‌گویند; یعنی تصویری که بارها و یا حتی یک‌ بار درگذشته تجربه کرده‌اید; این تصویرسازی در کنارتصویرسازی خلاقانه _در مقاله ی تصویرسازی ذهنی به آن اشاره شده است_می‌تواند ذهن ناخودآگاه شما را درراستای اهدافتان قرار دهد.سعی کنید هرروز از تصویرسازی استفاده کنید; صبح‌ها و شب‌ها ده دقیقه یک ربع و یا حداکثر بیست دقیقه به این کار اختصاص دهید. در پکیج کسب ثروت و آرامش آزمون‌های بسیاری برای درک بهتر این مطالب ارائه کرده‌ایم.کنیک رسالت برای کشف رسالت وجودی شما; آزمون باورهای هوش مالی برای کشف باورهای درونی شما در کسب درامد تکنیک تکرار کلمات و خطای تمرکزذهن و…از موضوعات جالب و آموزشی هستند که در این پکیج به آن‌ها پرداخته‌ایم; برای موفق شدن به اطلاعات نیاز داریم; اطلاعاتی ملموس و قابل‌ درک که بتوان از آن‌ها در زندگی استفاده کرد و باقدرت بیشتری به سمت هدف از زندگی حرکت کرد; موفقیت شانسی نیست; یک انتخاب هوشمندانه است. یک تصمیم قاطعانه است.

نتیجه گیری

با مثالی که در مقاله بالا ذکر شد فهمیدیم  تصویر سازی تاثیر به سزایی بر ناخوداگاه ما دارد و می تواند ما را به باور های حقیقی وجودمان برساند امید ایست که با خواندن این مقاله در زندگی خود سربلند و پیروز باشید.

حتما این کتاب را مطالعه کنید:

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تند خوانی مراجعه نمایید

خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هرچه بهتر مقالات یاری نمایید

تیم آموزشی ماهان تیموری

ارائه دهنده آموزش های کسب و کار ، کارآفرینی ، اعتماد به نفس

برای دانلود PDF مقاله روی لینک زیر کلیک نمایید

 

با عرض پوزش تصویر فایل دانلود درست بارگذاری نشده است

 

دانلود تأثیر تصویرسازی در ناخودآگاه

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.