آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

تو روز اول 44 میلیون سود بردم

تو روز اول 44 میلیون سود بردمReviewed by باقری on Sep 17Rating: 5.0

 

 

سلام، خودتون را برای ما معرفی می کنید. سلام. نجمه سادات پور نجفی هستم. چند سالتونه و از کجا اومدید و کارتون چیه؟ من 28 سالمه و از یزد شهرستان ابرکوه اومدم.کارم اپتومتریست است و فروشگاه عینک دارم. باریکلا! چطوری با گروه تیموری آشنا شدید؟ 26 دی ماه سال 96 با گروه شما که گروه آقای تیموری است، آشنا شدم.

[btnForPushNotification]

چه مدت است که توی دوره ثبت نام کردید و اصلاً چه اتفاقی افتاد که در دوره هوش مالی ثبت نام کردید؟

 

تو روز اول 44 میلیون سود بردم1

من قبل از اینکه با شما‌ آشنا بشم، به این درجه رسیده بودم که درآمد داشتم و درآمد خوبی هم داشتم اما هیچ ذخیره مالی نداشتم. همیشه توی مدیریت مالی مشکل داشتم و هیچ پولی در بساط نداشتم. خیلی هم این مسئله من را ازیت می کرد.قبل از آن هم یکبار ورشکست شده بودم و ترس از ورشکستگی هم داشتم. یعنی می ترسیدم اگر با همین حسابی هم که کار می کنم و با همین فرمان برم جلو، ممکن است که دوباره ورشکست بشم. برای همین خیلی دنبال کسی بودم که بتونه در این زمینه به من کمک کنه!

مشاور اقتصادی در استان یزد

یه مشاور اقتصادی در استان یزد پیدا کردم و به ایشون مراجعه کردم. مشاور اقتصادی در ابرکوه پیدا کردید؟ نه! استان یزد و شهر یزد. مشاور اقتصادی؟ خودشون به خودشون میگفتن مشاور اقتصادی. رفتم اونجا و صحبت کردم. به من گفتند که 45 میلیون تومان می گیرند که چیزهایی که من نیاز دارم شامل مواردی در ارتباط با مدیریت اقتصادی، مالی و برنامه ریزی و از این قبیل را به من در طی یکسال یاد بدهند.اکی! چقدر؟

45 میلیون تومان. من هم به جایی رسیده بودم که می گفتم من کهانقدر هزینه می کنم 45 میلیون هم هزینه کنم و یاد بگیرم. چی میشه مگه؟خلاصه خیلی درگیر این موضوع بودم و باید تا 30 دی ماه 96 خبر می دادم که این کار را انجام میدهم یا نه؟ من 26 دی با شما آشنا شدم و اصلاً متوجه این نشده بودم که کاری که بقیه انجام می دهند که ویدیو رایگان گوش کنیم ببینیم درست می گویند یا نه؟ اصلاً به این چیزا فکر نکردم و فقط گفتم 45 میلیون کجا و 1 میلیون کجا؟یعنی با این تفکر با گروه ما آشنا شدید.

اصلاً ویدیو رایگان گروه تیموری را دیده بودید؟

شاید 4 یا 5 تاشو یعنی در حد یه پفک.بعد با اینکه درآمدم خوب بود یک میلیون هم در حسابم نداشتم. چند روز صبر کردم تا یک میلیون جور بشه و بسته هوش مالی را بدون درنگ خریداری کردم.

[btnForPushNotification]

درآمدت چند برابر شده است؟

تو روز اول 44 میلیون سود بردم

درآمدم از پارسال تا الان حدوداً سه برابر شده است. از محیط کارت ویدیو برایم فرستادی؟ بریم ببینیم و برگردیم.

ویدیوی خانم پور نجفی از محیط کارشون

سلام. من نجمه سادات پور نجفی هستم. بهمن ماه سال 96 بسته هوش مالی را خریداری کردم و اونموقع درآمدم 7 میلیون تومان بود. حدود یک یا یک و نیم ماه پیش ویدیویی را برای شما فرستادم که گفتم درآمدم شده 14 میلیون تومان. امروز 22 مرداد 97 است و با افتخار میگم که با توجه به توصیه های شما درآمد من به 20 میلیون در ماه رسیده است. این هم محل کار من است. من قبلاً هم مدیر خودم بودم اما با راهنمایی ها و آموزش های بسته هوش مالی شما توانستم به این درآمد برسم.ممنونم! خداحافظ!

خب!خیلی عالی!

تابحال شده که ما را به کسی معرفی کنید؟

بله!خیلی! مثلاً به چه کسانی ما را معرفی کردید؟ اولیش به برادرم و برادرم به دوستش و این روند احتمالاً ادامه دارد. تو خانواده ام به چند نفر معرفی کردم و هنوز به مرحله ای که خریداری کنند و گوش دهند،؟ نرسیده است اما من معرفی کردم.

در دوره هوش مالی به چه چیزهایی عمل کردی که درآمدت سه برابر شده است؟

فروش من سه برابر نشده است و بلکه درآمدم سه برابر شده است. هزینه هایم را بیشتر کم کرده ام. من فروشم تقریباً 30 درصد زیاد شده است و اما این هزینه هایم است که یک سوم قبل شده است. خب مدیریت مالی اولین نکته است که باعث شده هزینه هایم کاهش پیدا کند. تامین کنندگی خیلی به من کمک کرده و تئوری بز خیلی تاثیر گذار بوده است.

[btnForPushNotification]

تبلیغات خیلی عالی بود!

من تبلیغات می کردم اما با دیدن هوش مالی این جرات را پیدا کردم که بیشتر تبلیغات کنم.حتی وقتی تبلیغات می کردم اولین سوال مجری تبلیغات این بود که مگه درمیارید که انقدر تبلیغ می کنید؟ بعد من یه تردیدی تو دلم می اومد که یعنی من در می آرم که انقدر دارم تبلیغ می کنم ولی وقتی شما می گفتید تبلیغ کن دیگه خیالم راحت میشد. واقعن تبلیغ می کردم با خیال راحت.

هوش مالی پلاس را هم دیدید و چه تفاوتی با هوش مالی دارند؟

 

 تو روز اول 44 میلیون سود بردم

خیلی پیشرفته تر است و دقیقاً روی نقاط ضعف افراد دست گذاشته می شود. یعنی من می دانم الان مشکلم چیه و یک مقدار خودسازی کردم و پیشرفت کردم. خودمو میشناسم و ایرادات کارمو می دانم کجاست و شما هم دقیقاً دست می گذارید روی همون نکات.

اگر بخواید یکی از مواردی که تو هوش مالی پلاس بهت خیلی کمک کرد را به ما بگید، چی می گید؟

من هوش مالی پلاس فقط فصل اولشو دیدم که خیلی خوب بود و من تئوری لامپ خیلی کمکم کرد. تئوری میتوز را هم دیشب برای اولین بار گوش کردم و خیلی هدفگذاری خوبیه و خیلی کمک می کنه ولی اینکه بگم تاثیرگذار بوده، نمی تونم عملی بگم. ولی لامپ مسیرم را مشخص کرد. من عادت کرده بودم که هر روز بگم این کارم چه کرد و اون کارم چه کرد و این کارم انقدر درآمد داره! اما الان فهمیدم الان در بهتریین جایگاه و مسیر هستم و باید این مسیر را ادامه بدهم.

اگر یکی شرایط قبل تو را داشته باشه و تو بخوای یک نکته آموزشی بهش بگی، چی میگی؟

بزرگترین مرضی که افراد دارند، این است که فکر می کنند همه چیز را می دانند. من هم همینطوری بودم و تازه زمانی که ورشکست شدم و بدترین حالتم هم زمانی بود که ورشکست شدم. فکر می کردم همه چیز را می دانم و به هیچ اطلاعات دیگه ای نیاز ندارم. هیچ کس هم بهتر از من راجع به شغلم اطلاعات نداره. ولی از وقتی که هوش مالی و هوش مالی پلاس را شروع کردم یاد بگیرم، فهمیدم چقدر نیاز به پیشرفت و یادگیری دارم. خدا رو شکر.من حتی بعد دیدن هوش مالی کلاس فن بیان رفتم. تازه یاد گرفتنم شروع شد.آره واقعاً. تازه یاد گرفتن را شروع کردم.

[btnForPushNotification]

تو سرمایه گذاری هم موفق بودی وقتی از پکیج هوش مالی استفاده کردی؟

 

تو روز اول 44 میلیون سود بردم3

من توی کار خودم تامین کنندگی خیلی مهمه. مثلاً سود من را می تواند افزایش دهد. از وقتی هوش مالی را گوش دادم تونستم این کار را انجام بدهم و خیلی کمک کرد.افزایش قیمت دلار به خیلی ها ضرر رسوند ولی من تو این بازار ضرر نکردم!البته خوشحال نیستم بابت این موضوع. یه مقدار سود هم کردم. اما خوشحال نیستم از افزایش قیمت ارز. قلباً ناراحت میشم وقتی می بینم قدرت خرید مردم کشورم کم شده است اما اون سرمایه گذاری که کرده بودم را روی موجش سوار شدم و تونستم در این فرصت سود کنم و آسیب نبینم.

هدایای خانم پور نجفی به آقای ماهان تیموری

چند ساعت تو راه بودید؟ حدوداً 9 ساعت.خیلی ممنون که اینجا اومدید. هدیه ای هم برای من آورده اند. هدیه را به من می دهی یاسر جان! من لایو هم دارم که لایو هم بگیریم. این دوتا هدیه که باقلوای یزد و عینکی که خیلی خوب بود.من به زودی می خواهم چشام را لیزیک کنم و حتماً تو استوری ها و تو لایو ها از این عینک استفاده می کنم. انشالله که به خوبی از این عینک استفاده کنید.

کی خبر بهتری به ما می دهید؟

سال دیگه سه برابر این موقع درآمد کسب کنم. منطقیه و قابل اجرا. برای شما بهترین ها را آرزو میکنم. منتظر خبرت هستم. مرسی از شما که به این ویدیو توجه کردید! شاد باشید. خدا نگه دار.

 

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.