آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

درآمدم به 140 میلیون رسیده

درآمدم به 140 میلیون رسیدهReviewed by باقری on Oct 25Rating: 5.0
 

دوست من سلام! امیدوارم حالت عالی باشه و پر از نرژی باشی. امروز هم در خدمت یکی از اعضای شرکت کننده در هوش مالی پلاس هستیم و می خوایم در مورد نتایجی که گرفتن صحبت کنیم. آقای رمضانی از تهران اومده و پدرش یکی از قدیمی ترین افراد در صنعت چاپه و خیلی جاها به پدرشون میگن پدر صنعت چاپ ایران که امروز من باید بگم در خدمت پسر پدر چاپ ایران هستیم.

[btnForPushNotification]

معرفی مصطفی رمضانی

درآمدم به 140 میلیون رسیده5
آقا سلام چطوری؟ خودتو برامون معرفی کن.
سلام عرض می کنم خدمت شما و مخاطبان رسانه تون. من مصطفی رمضانی هستم. مدیر برند چاپ هادی در زمینه چاپ و بسته بندی فعالیت داریم.

 

مصطفی جان چند وقته با ما آشنا شدی و چطوری آشنا شدید؟

 

من یک ماه و نیمه با شما آشنا شدم و از طریق اینستاگرام باهاتون آشنا شدم. منتها یکی از کلیپ هاتون را اسفند پارسال دیدم که می گفتید بزرگترین مشکل ایران در سال 97 ععدم نقدینگی است.ای کاش این هشدار شوم را اون موقع گوش داده بودم و پکیج هوش مالی را تهیه کرده بودم. یادت میاد دقیقن کی بود که با ما آشنا شدی؟
آره دقیقن یک ماه و نیم پیش بود که اومدم تو پیجتون و بالا و پایین کردم و هوش مالی را تهیه کردم در ظرف یک روز. یعنی چی؟ بخاطر اون ویدیو بود که پارسال دیدی. آره اون ویدیو که اسفند امسال دیده بودم باعث شد ظرف یک روز پکیج را امسال خریداری کنم. خیلی هم عالی.

یه توضیح درباره قبل از آشنایی با ما می دهید؟

درآمدم به 140 میلیون رسیده2

شرایط من قبل از اینکه با شما آشنا بشم درباره اینکه یک بیزینسی داریم که 60 سال قدمت داره و پدر من تنها ایرانیه که 4 تا دیپلم چاپ از اروپا داره. ولی ما به صورت سنتی کار می کردیم که دم در را آب و جارو بکن تا مشتری بیاد و اینها. یک مقداری غفلت داشتیم به دلیل پیام هایی که به مغزمون رسید از رسانه های مختلف که پیام منفی روی جمعیت و مردم ایران داشت روی من تاثیر گذاشته بود اما وقتی ویدیو شما را دیدم بعد از تهیه دوره من به شما اعتماد کردم و نتیجشو دیدم. جمله ای که در هوش مالی خیلی روی من تاثیر داشت این بود که مداوم می گفتید به من اعتماد داشته باش و من به شما در طول دوره اعتماد کردم و از این بابت خوشحالم چون نتیجشو دیدم. مرسی!

[btnForPushNotification]

درآمدم 140 میلیون تومان را رد کرده و قراره به 240 میلیون تومان برسه

از اونموقع که با ما آشنا شدی و تمرینات دوره را انجام دادی تا الان درآمدت چند برابر شده و چقدر افزایش داشته؟
درآمدم در 1 ماه و نیم گذشته حدود 30 درصد افزایش داشته.30 درصد در صنعت چاپ شما با این حجم کارتون عددش خیلی زیاد و قابل توجهه؟ حدسم این است که درآمدمون تا یک ماه آینده به 70 درصد رشد برسه. 70 درصد یعنی چه قدر؟ چون بعضی اوقات بچه ها میان اینجا میگن درآمدمون 25 برابر شده. من الان واضح و شفاف میگم. ظرفیت تولیدمون حدود ماهی 700 میلیونه. ماهی 163 میلیون هزینه داریم.

قبل از تهیه هوش مالی ورشکسته بودم اما الان دارم سود می کنم

 

اما قبل از تهیه دوره هوش مالی ورشکسته بودیم بخاطر بازاری که اثر کرده بود و روحیه مردم را گرفته بود. درآمدمون 100 میلیون بود و یک ماهه 140 میلیون تومان شد و یک ماه دیگه 240 میلیون تومان هم رد میکنه. فک کنم خودت هم سست شده بودی؟ آره من باخته بودم و اصلاً تو باغ نبودم و پکیج شما من را به باغ برد. خدا رو شکر. خدا رو شکر.

تابحال شده ما رو به کسی معرفی کنی؟

درآمدم به 140 میلیون رسیده3
بله. به هرکسی که رسیدم. واکنش ها چطوریه غالباً؟ واکنش ها واکنش خوبیه. واکنش ها موقعی ارزش داره که نتایج منو ببینن و حال منو ببینن که خوبه. اول صحبتم می خواستم شکرگزاری کنم خدا را و قدر دانی کنم از پدر و مادرم که ما را یک طوری تربیت کردن که در راستای تاثیر گذاری در زندگی دیگران حرکت کنیم و همینطور تشکر می کنم از شما که حسی که خواب رفته بود بیدارش کردید. خواهش می کنم!

 

با افراد با ذهنیت منفی قطع رابطه کردم

درآمدم به 140 میلیون رسیده4

مردم هم از این که می بینن بیدار شدید و اون کلیپ شما و لایوی که راجع بش صحبت کردید در راجع به اینکه روحیه همدیگر را نگیریم و اینکار را نکنیم و مراقب باشیم. من با دوستان منفیم قطع رابطه کردم و در اینستاگرام پیام های منفیشو تعقیب نمی کنم و اخبارهای داخل و خارج را نگاه نمی کنم و خیلی مراقبم که چه پیامی به من می رسونه! و تاثیرش هم دارم می بینم.

[btnForPushNotification]

پیام به کاسب های قدیمی و جدید

یک نکته ای را بگم که خیلی از کاسب های قدیمی ما که بیزینس های جون داری را داند مثل شما از گذشته تا به امروز شاید سست شده باشند و تو هم همچین اتفاقی افتاده بود برات دیگه؟ بله. اگه بخوای به اونها یک پیامی بدهی، بهشون چی میگی؟
من بیشتر از اینکه بیام اینجا پیامی درباره مسائل مالی بدهم اومدم اینجا تا پیامی درباره ایمان به خدا را بدهم که خدا چیزی جز توکل و پرستیده شدن خودش چیز دیگه ای نمی خواد.من توکل کردم و مطمئن بودم که خدا خودش به من کمک می کنه.

 

دوره هوش مالی متفاوت تر از تمام دوره های موجود

من دوره های MBA را رفته بودم و EVA را دیده بودم و خیلی دوره های دیگه که به نظر من شنگول و منگولن که به صورت علمی میان توضیح میدهند اما کاری که دوره هوش مالی میکنه به صورت تجربی این ها را توضیح میده. من آقای مصطفی رمضانی به دور از هرگونه وابستگی به گروه ماهان تیموری توصیه می کنم که این پکیج را بگیرید تا حال دلتون خوب شه. نه من نمیخوام از ما تبلیغ کنی و میخوام به کسی که حال دلش مثل حال پارسال تو بود به اون یه پیشنهاد بده! باورهاشو عوض کنه.

روی باورهاتون کار کنید و تئوری لامپ و انتظار عالین!

درآمدم به 140 میلیون رسیده1

روی باورهاشون کار کنن. تئوری لامپ و سطل شما به من خیلی کمک کرد. من پیشنهادات زیادی داشتم برای بیزینس های پر سود در این چند وقت اما با تئوری لامپ اصلاً گوش ندادم و تمرکزم را روی کار خودم گذاشتم. قانون انتظار معجزه میکنه و نمیدونم از کجا این را کشف کردید شما. آره واقعن انتظار عالیه و جواب میده. منتظر رحمت الهی باشن و ایمان داشته باشن که خدا میخواد و میکنه اگر فقط ازش تقاضا کنید. تا حالا کیسی مثل تو در مصاحبه های اینطوری نداشتیم. خیلی انرژژی داری و فکر نکنم تو بتونی بدون انرژی باشی. نه من نمیتونم. ماشالله. ببین خیلی خودم را دارم مهار می کنم روی صندلی.

[btnForPushNotification]

ویدیوی ارسالی از محیط چاپ

ویدیو فرستادی از محیط کارت؟ آره ویدیو هم فرستادم. بریم ویدیو را ببینیم برگردیم؟ آره بریم ببینیم و برگردیم.
توفضای کسب و کار خیلی مهمه که مجموعه روحیه عالی داشته باشه و من به عنوان فرمانده و لیدر چاپ هادی روحیه خیلی خوبی دارم. بریم ببینیم بقیه چطورند؟ حالتون چطوره؟ عالی. حالتون چطوره؟ عالی. حالتون چطوره؟ عالی. خب خیلی عالی. بچه هات خیلی سرحال و پر انرژی اند. اگر این ویدیو را به کسی نشون بدهی؟ باورشون نمیشه که اینجا ایرانه. بله.

تقدیم تندیس ماهان تیموری که نماد آموزشه

من یک تندیسی هست تقدیمت می کنم. این تندیس ماهان تیموریه و مفهومش اینکه آموزش چقدر میتونه به آدمها در شرایط مالی و حالیشون کمک کنه تا همه قسمت های زندگیشون را بهتر کنن. دوست دارم همیشه تو دفتر کارت باشه و جلوی چشمت باشه. حتمن. با خودم میبرمش و میارمش.

شجاع باشید و با ایمان به خدا جلو بروید

اگه صحبتی داری با کاربران بگو چون من دیگه صحبتی ندارم و فقط از ما تبلیغ نکن. نه من تبلیغ نمی کنم و فقط میخوام بگم که در تمام دوره ها رای بر این بوده که مفهوم ایمان شجاعته و مردم با ایمان از شجاعت برخوردارند چون به خدای خودشون اعتماد دارند و این شجاعت میخواد که به خدایی که نمیبینی و نمیشنوی اعتماد کنی و اون در قالب نتایج حضور خودش را بهت نشون بده و این یه راهیه که آموزش حلقه گمشده کشور ماست. اینها حلقه هایی که در کنار هم قرار بگیره کشور پویا و سرحالی را منتظرش باید باشیم. مرسی که اومدی! مرسی از شما.

[btnForPushNotification]

 

شب عید یعنی اسفند دوباره میام

کی قول میدی که دفعه بعد برای مصاحبه جدید و نتایج بیشتر بیای؟ هر وقت که شما بگید چون من رشدم خیلی سریعه. از اینکه الان هستی کی دو سه برابر میشی؟ من شب عید میام یعنی اسفند ماه. توکل بر خدا و هر چی که خدا بخواد. مرسی! برات بهترین ها را آرزو میکنم و مرسی از اینکه اومدید. شاد باشی و خداحافظ!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ثبت نام دوره هوش مالی پلاس