آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

درآمدم در یک ماه به شش میلیون رسید

درآمدم در یک ماه به شش میلیون رسیدReviewed by Olding on Apr 3Rating:

سلام خودتون را معرفی کنید؟ حسن زاده هستم از مشهد. از مشهد چقدر تو راه بودید؟ ۱۲ ساعت دیگه. ۱۲ ساعت.خوب خانم حسن زاده کارتون چیه؟ من کار گل سازی انجام میدم کارگاه  دارم. گل سازی به شیوه خاص دیگه. آره یه کار جدید و نوعیه تو ایران. یعنی تو ایران نبود؟ تو این سبک و سیاق نه نبود. از محیط  کارتون ویدئویی گرفتی برای ما بفرستید؟ نه عکس فریستادم. عکس فرستادید پس من میگم عکس ها را بذارند اینجا.

نحوه آشنایی با مجموعه

خوب، چطور شد با مجموعه ما آشنا شدین؟ خیلی دنبال کاریابی بودم که بتونم منبع درآمدی داشته باشم که همسرم کارشون که شغل آزاد بود دیگه این آخریها رکورد بازار ساختمان خیلی افتضاح بود. دیگه دنبال این بودم که یک منبع درآمد با هم داشته باشیم ولی این کار را که پیدا کردم دنبال بازاریابیش بودم، سعی کردم بهتر از این بشه بعد با این مجموعه آشنا شدم.

از چه طریقی با ما آشنا شدید؟ من تو یکی از کانال ها دیدم تبلیغتون را. آها تلگرام؟ بله تلگرام.

زمان شرکت در دوره هوش مالی

 

درآمدم در یک ماه به شش میلیون رسید1

 

چه زمانی تو دوره هوش مالی شرکت کردید یا چی شد که تو دوره هوش مالی شرکت کردید؟ من عوض کانالتون که شدم تقریباَ ئو هفته تا سه هفته بیشتر طول نکشید که پکیج را تهیه کردم اصلاَ چی شد که پکیج را تهیه کردید؟ دیدم راه کار های خوبی تو کانال میذارید واقعاَ راه کار بود برای من که خیلی کار کرد و اینکه من را ترغیب میکرد که خیلی بهتر بتونم  میخواستم کارم را گسترش بدم هی دنبال این بودم که کسی راهنماییم کنه به هر دری که میزدم همه میگفتم ما کار داریم و ولی خوب پکیج و که تهیه کردم خداروشکر همه چیزهایی که میخواستم و داشت توش.

 

میزان درآمد فعلی و معرفی دوره به دیگران

الان درآمدتون چند برابر شده؟ کار ایجاد کردید تا درآمد داشتید قبلاَ؟ قبل از اینکه دوره را بگیرید بیزینستون را راه انداشته بودید یا در شرف بودید یا تازه راه انداختینش؟ بیزینسمو در شرف بودم تازه راه انداخته بودم.

در آمد داشتید؟ نه آنچنان نه. این ماه مثلاَ چقدر بوده؟ این ماه پنج شیش تومان انشالله میشده. خیلی هم عالی.

تاحالا شده ما را به کسی معرفی کنید؟ آره من تو گروه خانوادگی که دارم گذاشتم هم تبلیغتون را گذاشتم، هم ما را معرفی کردم باهاشون صحبت کردم گفتم همچین شخصی هست میتونه کمکتون کنه و اینکه با همسرم و خواهرم ایشونو هم معرفی کردم با همدیگه تهیه کردیم این دوره را.

بهترین قسمت دوره

 

درآمدم در یک ماه به شش میلیون رسید2

 

کدوم قسسمت از دوره براتون جذاب بود و از تکنیک هاش استفاده کردید؟ قسمتشو خیلی یادم نیست ولی اینکه روی اعتماد به نف خیلی کار میکرد مثلاَ میگفتید نترسید برید جلو هر کاری را که بخواهید شروع کنید سختی داره. صحبت میکردید در مورد خودتون که خیلی سختی کشیدید تا به این مرحله برسید من هم میگفتم چرا من نه من هم میتونم.

پس یعنی از راه کار ها استفاده کردید؟ راه کار عنکبوت بودفکر کنم. تئوری شیر عنکبوت؟ آره، تئوری شیر عنکبوت.

دقیقاَ چه کمکی بهت کرد؟ کمک کرد مشتری بگیری،کمک کرد تبلیغات کنی؟ شیر عنکبوت دقیقاَ چه قسمت هاییش کمکت کرد؟ الان من تبلیغ اون قدر زیادی نمیکنم ولی خوب دست و پام میلرزید ولی از وقتی که پکیج و تهیه کردم بازم با این حال که الان بازم میترسم ولی خوب تبلیغ میذاشتم. مثلاً من یه روز فروش داشتم فروش آنچنانی نبود ولی خوب نصفشو سعی میکردم تبلیغ بذارم، نترسم.

شرایط قبل از آشنایی با دوره، وضعیت شرایط فعلی و آینده

یه توضیح در مورد شرایط قبل از اینکه با ما آشنا بشین بدید؟ شرایط قبل کانال داشتم، پیج هم داشتم. فروش معمولی داشتم دیگه هر کسی میومد تو پیجم کارمو میدی خوشش میومد سفارش میداد من هم در ماه یکی دو تا سفارش نهایتش سه تا سفارش میگرفتم ولی خوب تبلیغ گذاشتن خیلی خوب بود یعنی نمیترسیدم از تبلیغ، هزینه کنم واسه تبلیغ در صورتیکه الان میبینم کم هست و باید بیشتر از این هزینه کنم.

 شرایط فعلیت راضی هستی؟ راضی که نسبت به قبل آره خیلی راضیم ولی خوب میخوام بهتر از این بشه دیگه، بیشتر از این درآمد داشته باشم.

آینده را چطور میبینی؟ خیلی خوب میبینم، خیلی.

جایگاه در دوره هوش مالی و عوامل موثر در پیشرفت

 

درآمدم در یک ماه به شش میلیون رسید3

 

توی هرم هوش مالی قبل از اینکه دوره را تهیه کنی تو چه جایگاهی بودی؟ جزو پایین دست ها بودم دیگه مثلاً ناهوشیاران مالی بودم. جزو ناهوشیاران بودی؟ بله. الان توی چه جایگاهی هستی؟ جزو هوش مالی متوسط.

کسی تو این مسیر اصلاً تبلیغات ما را نکنید خوب، کسی تو این مسیر کمکت کرد که باز به این جایگاه برسی فقط تبلیغاتی نه هر چیزی خارج از مجموعه ما و دوره ما باشه؟ اگه بگم که به غیر از مجموعه شما که یعنی مجموعه شما خداییش پنجاه درصدش تا الان هر چی بدست آوردم میدونم که پنجاه درصدشو مدیون شمام به غیر از این یعنی همسرم، همسرم یعنی پا به پام بوده تا الان. یعنی هیچی کم نذاشته هر چقدر که من شبها بی خوابی کشیدم هر چقدر بدو بدو اینور اونور بودم برای وسایل همسرم پا به پام بوده یعنی کم و کاستی نذاشته. میخواین تشکر کنید ازشون؟ من از طرف شما تشکر میکنم ازش.

مرسی، قالباً مردها خیلی سخت حمایت میکنند و واقعاً خیلی ارزشمند کارشون.

توضیح تجربیات در دوره

ببینید پنج شیش ماه پیش یک فردی بودید با یک سری خصوصیت، پنج شیش ماه پیش خانه دار بودید؟ بله

کارتون را راه انداخته بودید یا نه؟ تقریباً اوایلش بود دیگه. کارهای هنری میکردم جست گریخته، کار خیاطی اینا. خوب نه به این سبک و سیاق و به این در آمدی که بتونم خرج زندگی را بدم. چند تا نیرو هستین. الان چهار نفر همسرم هم اگه نیرو حساب کنیم میشیم پنج نفر. با هم کار میکنید دیگه؟ آره با هم کار میکنیم.

ببینید یه موردی که به وجود میاد اینه که مثلاً پنج شیش ماه پیش یک فردی بودید با یک سری شرایط و یک سری نتایج در زندگیتون الان یک فرد جدیدی شدید اگر بخوای به کسی که داره این ویدئو را میبینه بهش کمک کنی، بهش راهکار بدی بخوای بهش آموزش بگی، بهش آموزش بدی چی کار کنه؟ فقط تبلیغ ما را نکنید خودتون مثلاً فکر کن میخوای به شخصی آموزش بدی یه راهکار بگی چی بهش میگی؟ میگم که اگر کاری را میخواد شروع کنه رو مدیریت فروش خیلی کار کنه، روی بازاریابی خیلی کار کنه و اینکه خسته نشه از دو تا نه گفتن، این کار بدرد من در مورد کار خودم میگم مخصوصاً خانم ها کار هنری. نه شنیدن دنبال کار جدید و نو باشندیه کاری باشند که تو بازار نباشه، کمتر باشه یه کار جدید کنند کاری که همه دارند همه بلدند انجام ندند برند دنبال کارهای جدید و نو و اینکه نترسند دیگه برند جلو و اینکه خسته نشند دیگه واقعاً خسته نشند.

واقعاً خیلی مهمه استقامت. برای خودت هم پیش اومد خسته بشی واقعاً؟ آره، خیلی روز هایی بود که چون من دو تا بچه کوچیک دارم یکیش هم کلاس اوله باید با اون هم باشم. به درسهاش میرسیدم کار خونه هم بود و اینکه این کار هم شروع کرده بودم یعنی خیلی توان میخواست چون هیچ وسیله ای هم نبود یعنی وسایلشو خودمون باید تهیه میکردیم. صفر تا صد کار را الان خودمون داریم تهیه میکنیم.

بعد چی کار میکردی که انرژی میگرفتی؟ من هر وقت کم میاوردم دوره را گوش میدادم، مخصوصاً میلیونرها.

دوره میلیونرها چطور بود؟ خیلی عالی بود، واقعاً عالی بود. همین که از این دوره های دو دستی نبود که یکی زیر صدا داشته باشه خارجی باشه بعد کسی اومده باشه به صورت متنی خونده باشه مثلاً یک بازیگر خیلی خوب یک صدا پیشه خیلی را گذاشته بودید یعنی خیلی. به من که خیلی خداییش

دقیقاً دوره هوش مالی مکملش میشه میلیونرها. یعنی اینها با هم واقعاً ترکیب میشند.

نتیجه گیری

من دیگه سوالی ندارم، اگر پیامی داری به کاربرای ما میتونی بهشون بگی وگرنه که میتونیم خداحافظی کنیم؟ اینکه من هر چی دارم از همسرم و جناب اسناد دیگه، جدی دارم میگم یعنی بدون تعارف دارم میگم. هر کسی میخواد کاری را شروع کنه یعنی.

شما خودتون تلاش کردید حالا ما هم تا اونجایی که تونستیم سعی کردیم اطلاعات خاص در اختیارتون قرار بدیم

مرسی، مرسی که از مشهد تا اینجا اومدید و براتون بهترین ها را آروز میکنم، امیدوارم به زودی نتایج بیشتر، درآمدهای بالاتر و جایگاه های خیلی بهتر.

ممنونم که تا اینجا اومدید، براتون بهترین ها را آرزو میکنم مرسی خدانگهدار. خدانگهدار.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.