آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

درآمدم 5 برابر شده!

درآمدم 5 برابر شده!Reviewed by باقری on Oct 20Rating: 5.0
 

معرفی آقای حسین لعل قادری

سلام! خودتو برام معرفی می کنی؟ به نام خدا. حسین لعل قادری هستم و از شهرستان اسفراین هستم. سخته اسفراین و جزو خراسان شمالی میشه. درست گفتم؟ بله!باریکلا. چند ساعت تو راه بودی تو روز تا برسی اینجا؟11 ساعت. عالی. حسین جان چند وقته با من یا مجموعه ماهان تیموری آشنا شدی؟ حدوداً 14 ماهه با مجموعه شما آشنا شدم. چند وقته تو دوره ثبت نام کردی؟ من از زمان آشنایی یک ماه بعد در دوره ثبت نام کردم و حدوداً 12 یا 13 ماه هست که دوره را دنبال می کنم.

چی شد که ثبت نام کردی؟

 

درآمدم 5 برابر شده!1

من فایل هایی که تو کانال می گذاشتید را همه رو چندین و چند بار گوش میکردم و نکات خیلی عالی ای در داخلش بود و خیلی برام با ارزش بود. به این نتیجه رسیدم که اگر دوره هوش مالی را تهیه کنم خیلی برام مفیدتر واقع می شود. همینطور هم شد. دوره رایگان ها را دیدی و دیدی که بهت کمک می کنه.

[btnForPushNotification]

کسب و کار حسین لعل قادری

تابحال انقدر هزینه آموزش پرداخت کردی؟ نه. پس تغییر بزرگی برات بوده است. درآمدت تو این 12 ماه چند برابر شده است؟ یک سوال اما قبل ترش می پرسم که کارت چیه؟ من کارم در زمینه پنل های خورشیدی است و پنل خورشیدی برای جاهایی است که دسترسی به شبکه برق ندارند.

ویدیوی آقای قادری از محیط کارشون

به نام خدا. حسین لعل قادری هستم و اهل شهرستان اسفراین از خرسان شمالی هستم. زمینه فعالیت من پنل های خورشیدی هست و در بحث واردات، تولید و فروش این محصولات فعالیت می کنم و برای مناطقی که از شبکه توزیع برق دورند یا می خواهند برق را به شبکه توزیع بفروشند. مدت 14 ماه است که من با مجموعه ماهان تیموری آشنا شدم و در این مدت توانستم درآمدم را به نسبت سال گذشته 5 برابر بشه.

تاثیر تبلیغات در کسب و کار پنل خورشیدی

 

درآمدم 5 برابر شده!2

تبلیغات در کسب و کار من خیلی عالی بود و توانست سودآوری و فروش و روابط خیلی خوبی را ایجاد کند. در سال گذشته چند صد میلیون تومان کسب درآمد کردم. در یک ماه به رکورد 60 میلیون تومان برای خودمان که یک عدد بالایی بود تونستیم برسیم.

[btnForPushNotification]

خوشحالی از آشنایی با مجموعه ماهان تیموری و استفاده از دوره

خیلی خوشحالم که با مجموعه ماهان تیموری آشنا شدم و دوره هوش مالی را من خودم کامل استفاده کردم و هوش مالی پلاس را دنبال می کنم. انشالا که این فایل های آموزشی خیلی مفید برای دیگران هم واقع بشود و برای من به شخصه خیلی مفید بوده است. امیدوارم همه موفق، شاد و پیروز باشند. خدا نگه دار!

درآمد کسب و کارت تو این 12 ماه چند برابر شده است؟ از کی افزایش پیدا کرد؟

درآمد من الان نسبت به تابستون پارسال یعنی تابستون 96، 5 برابر شد و شرایط بازار بر روی آن تاثیری نگذاشت و خیلی بهترم شد. من با تکنیک تبلیغات توانستم درآمدم را 5 برابر کنم. تابستون خیلی جالب بود برام و زمانی که خیلی به پول نیاز داشتم و داشتم یک سرمایه گذاری انجام می دادم، بلک فرایدی باعث شد در یک روز 12 میلیون تومان سود به من برسه. پس از تبلیغات نتیجه عجیبی گرفتید. در یک روز 12 میلیون تومان سود و 80 میلیون تومان از تجهیزاتم را به پول نقد تبدیل کردم. ماشالله. تبریک میگم بهت.

تابحال ما را و گروه ماهان تیموری را به کسی معرفی کردید؟

 

درآمدم 5 برابر شده!3

آره. من به دوستانم و اونهایی که دنبال پیشرفت بودند به همشون معرفی کردم. واکنش آنها چی بوده است؟ راحت بگو و جواب بده. بعضی ها می گویند ما این نکات را بلدیم و ما فلان و بهمان. به آنها گفتم که اگر شما 90 درصد این نکات را بلد باشید به هر حال وقتی از یک رسانه دیگری هم می شنوید، بر روی آن دانسته هاتون تاکید می شود. در بهترین حالت 10 درصد مواردی که به یاد نداشتید و جدیده براتون.

هوش مالی را کامل دیدی؟

بله کامل دیدم و هوش مالی پلاس را تا پایان جلسه دومش را دیدم. چطور بود و تفاوت هوش مالی با هوش مالی پلاس چیه؟ هوش مالی پلاس بیشتر موارد درونی و باورها و اون چیزایی که بر می گرده به ذهنیت آدم را بررسی می کنه و اصلاح می کنه. می دانم که تاثیرش زیاده.

[btnForPushNotification]

هوش مالی پلاس نسبت به هوش مالی رشد کرده؟

فکر می کنی هوش مالی پلاس نسبت به هوش مالی رشد کرده یا اصلاً بهتر شده؟ به نظر من اگه بخواد به همین ترتیب و ریتمی که هوش مالی پلاس را دیدم پیش بره باید هوش مالی پلاس نسبت به هوش مالی نسبت 100 به 1 را بگیره یعنی هوش مالی پلاس صد برابر بهتر از هوش مالیه. چون باورهای مالی خیلی مهمه و شما یک دوره کامل از باورهای مالی را در هوش مالی پلاس ترتیب دادید. از اینجا به بعد می رویم روی شخصیت و دوباره به هوش مالی بر می گردیم. خیلی عالی.

نکته آموزنده

 

درآمدم 5 برابر شده!4

فکر کن یک نفر مثل پارسال خودته و داره این ویدیو را می بینه. توی این دوربین نگاه کن و بهش آموزش بده. از من تعریف نکن یعنی از ما و دوره تعریف نکن. آن چیزی را که یاد گرفتی و بهش عمل کردی و نتیجه گرفتی را بهش بگو. فکر کن معلمی و آموزشش بده.

فایل آموزشی 15 دقیقه ای و درآمد فوق العاده

دوست من من بهت پیشنهاد میکنم که بر روی آموزش خودت سرمایه گذاری کنید و کتاب و فایل های آموزشی. تکنیک هایی که وجود داره را همه را به کار بگیری.بحث تبلیغات و بحث باورها خیلی می تونه بهت کمک کنه و تاثیر گذار باشه. اگر آموزش را درست بتونی درکش کنی خیلی برات خوب میشه و من از این فایل هایی که یاد گرفتم این بود که بیزینس خودم را به دیگران آموزش بدهم و از فایل آموزشی 15 دقیقه ای که یک ساعت هم زمان نبرد 4 برابر هوش مالی هزینه ای که کرده بودم را تونستم کسب کنم. خدایی راست میگن که خراسانی ها زرنگن یعنی نباید بگیم مشهدی ها و باید بگیم خراسانی ها آدم های خوب و زرنگین. بله سخت کوشند. خیلی خوبه دمت گرم.

[btnForPushNotification]

تشکر و خداحافظی از آقای لعل قادری

خیلی ممنونم که زمان گزاشتی و اگه پیامی داری می تونی به کاربران ما بگی و بعدش می تونیم خداحافظی کنیم. من بهتون پیشنهاد میکنم بر روی آموزش خودتون کار کنید و بدونید که ما خیلی جا برای پیشرفت داریم. باورهای اشتباهی داریم که می تونیم اصلاحش کنیم و خیلی از تکنیک ها را بلد نیستیم و اطلاع نداریم و روش درست تکنیک زدن را به یاد نداریم که می تونیم با آموزش یاد بگیریمش. ما یک لوح تندیس هم داریم که به شما باید هدیه کنیم. مرسی! خدا نگه دار.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.