آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

چگونه در عرض یکسال درآمد خود را 3 تا 6 برابر افزایش دهید ؟

چگونه در عرض یک سال درامد خود را 3 تا 6 برابر کنیم.

بعد از 4 سال تحقیق، بررسی و مشاهده بازار کشور می‌خواهم یک مسئله خیلی عالی را به شما بگویم.

شرایط بد اقتصادی در سال 97

 

 

ما سال 97 را خیلی بد شروع کردیم بعد از گذشت چند روز از تعطیلات، در بازار باز هم شاهد افزایش قیمت سکه، دلار و نوسانات بازار بودیم. این موضوع خیلی بد است و ما در شرایط بد اقتصادی قرار گرفته‌ایم اما ما این نکته را پیشبینی کرده بودیم و به کاربران دوره هوش مالی گفته بودیم. خیلی‌ها این موضوع را می‌دانستند.  من حتی در کلیپ‌های رایگان هم بار‌ها این موضع را گفتم. من به یاد دارم که یک بار گفتم به زودی ارزش پول خیلی‌ها از بین می‌رود. کسانی که در دهه 70، دهه هشتاد، و اوایل دهه 90 پول به دست آوردند پولشان یا به صورت ملک بود و یا اینکه در بانک قرار داده بودند. وقتی می‌گویم ارزش پول از دست می‌رود اگر هوش مالی بالایی داشته باشیید به راحتی متوجه خواهید شد. زمانی که ارزش پول کشور‌های دیگر افزایش پیدا کند واضح است که ارزش پول ما کاهش پیدا می‌کند. ما در عید پیام‌های تشکر بسیاری داشتیم که گفتند آقای تیموری ممنون که اطلاع دادید و من با همان پولی که داشتم کار راه انداختم یا اینکه بعضی‌ها هم پولی که داشتند را وارد بازار دلار و سکه کردند تا پولی که دارند ارزشش را از دست ندهد. خیلی جالبه که بگویم این شرایط ادامه خواهد داشت و بازار در حال حاضر ملتهب است.

دو راهکار در شرایط بد اقتصادی

 

چگونه در عرض یکسال درآمد خود را 3 تا 6 برابر افزایش دهید ؟ (بخش چهارم ویژه مدیران)1

در چنین بازاری دو راهکار داریم یا باید بیاییم و طبق نیاز این بازار کسب و کاری را راه‌اندازی کنیم و یا باید علم مالی خودمان را افزاش بدهیم. خیلی‌ها معتقد هستند که آدم‌هایی که به پول رسیده‌اند، خوش شانس بوده‌اند اما من اصلا به این موضوع اعتقاد ندارم چرا که امار‌ها نشان می‌دهد که درصد خیلی کمی از افراد هستند که به ان‌ها ارثی رسیده است و یا اینکه در قرعه‌کشی برنده شده‌اند و شانس آورده‌اند. من با افرادی مانند علی دایی و حاج آقا علا الدین و خیلی از مولتی میلیاردر‌ها صحبت کردم و این افراد اکثراً خودساخته هستند و مانند خود من از صفر و زیر صفر شروع کرده‌اند. هوش مالی به معنای دانش مالی است. می‌خواهم یک نکته دانش مالی به شما بگویم. از سال 71 تا 96 قیمت ملک چند برابر شده است؟ خیلی‌ها فکر می‌کنند که فقط تهران رشد کرده است و بالاترین رشد را داشته است اما این موضوع درست نیست. اراک با 117 برابر بالاترین رشد را داشته است. این مقدار در اصفهان 116 برابر بوده است. این رشد در تهران 112 برابر بوده است. اگر ما این اطلاعات که اطلاعات خیلی ساده‌ای هم بودند را داشته باشیم. در خرید ملک خیلی می‌تواند به ما کمک کند که کجا پولمان را سرمایه‌گذاری کنیم.

هوش مالی برای چه افرادی است؟

اگر در کودکی به ما هوش مالی را اموزش داده بودند ما امروزه 18 میلیون جوان بیکار نداشتیم. در کشور‌های پییشرفته مانند چین، زاپن و آمریکا در سنین نوجوانی در مقاطع مختلف مسائل مالی را به بچه‌ها یاد می‌دهند و به همین دلیل به نتیجه می‌رسند. دوستان هوش مای برای چه کسانی ساخته شده است؟ هوش مالی برای افرادی است که تصمیم گرفته‌اند زندگی مالی خود را یک بار برای همیشه تغییر بدهند. هوش مالی برای اردک‌ها، برای تنبل‌ها و برای افسرده‌ها نیست. هوش مالی برای کسانی است که تصمیم گرفته‌اند برای یک بار زندگی خودشان را تغییر بدهند و بهترین خودشان باشند. من همیشه تلاش کرده‌ام بهترین خودم باشم. اگر می‌خواهید که پولتان را از دست ندهید و با ان یک بیزینس راه بیاندازید و مدیر خودتان باشید، باید بر روی هوش مالیتان سرمایه‌گذاری کنید. اگر می‌خواهید به عنوان یک مدیر در رأس صنف، خودتان قرار بگیرید باید بر روی هوش مالیتان سرمایه‌گذاری کنید. اگر می‌خواهید با استفاده از پولتان، پول به دست بیاورید باید بر روی هوش مالیتان کار کنید.

دوره هوش مالی پلاس

 

چگونه در عرض یکسال درآمد خود را 3 تا 6 برابر افزایش دهید ؟ (بخش چهارم ویژه مدیران)5

 

من امروز می‌خواهم دوره هوش مالی پلاس را به شما معرفی کنم که پیشرفته دوره هوش مالی است. ما سال96 دوره هوش مالی را معرفی کردیم و خیلی نتایج بی‌نظیری دریافت کردیم و حال آمده‌ایم وکاستی‌های دوره هوش مالی را برطرف کرده و دوره هوش مالی پلاس را ارائه کرده‌ایم. دور هوش مالی 13 ماه بود اما دوره هوش مالی پلاس 20 ماه است و امروز که در حال صحبت با شما هستم. خدارو شکر که جلسه اول ان آماده است. ممکن است در مورد نحوه برگزاری دوره سوال داشته باشید و بگویید آقای تیموری این دوره چگونه برگزار خواهد شد. این دوره به صورت غیر حضوری است و شما در هر جای ایران که باشید، می‌توانید از آن استفاده کنید. و با بهترین کیفیت از نظر ویدئو و صوت می‌توانید از طریق اپلیکیشن بر روی گوشی خود از این دوره استفاده کنید. در طی 20 ماه و در هر ماه یک جلسه به شما داده خواهد شد. در طی این مسیر من با شما همراه خواهم بود.

بالا بردن بازدهی اموزش

من در سال 94 سمینار‌های زیادی داشتم در کل ایران هر شهری که بالای 500 هزار جمعیت داشت من در آن سمینار داشتم و  یک نکته را که بازدهی کلاس‌های اموزشی را کم می‌کند را متوجه شدم و ان نکته این است که افراد نتوانند سوال بپرسند. به دلایلی مانند کمبود وقت یا خجالتی بودن ممکن بود افراد نتوانند سوال بپرسند و من در دوره هوش مالی پلاس این نقص را بر طرف کرده‌ام. به همین دلیل نتایج در دوره هوش مالی هم عالی بود که شما نسبت به هر ماه سوالات خود را میپرسیدید و من پاسخ سوالات شما را می‌دادم.

قیمت باورنکردنی دوره هوش مالی پلاس

 

شاید در مورد قیمت دوره هوش مالی پلاس برای شما سوال پیش بیاید. خدا را شکر ما هیچ افزایش قیمتی نداشته‌ایم چون من می‌دانم قیمت‌ها امسال باید اقتصادی باشد. قیمت دوره هوش مالی دو میلیون و نهصد و نود شش هزار تومان بود که دوره هوش مالی پلاس هم با همین قیمت ارائه می‌شود. اما به دلیل اینکه در حال حاضر از آن رونمایی می‌شود به ان تخفیف خورده است. در حدود 50% به دوره هوش مالی پلاس تخفیف خورده است و با یک میلیون و چهاصد و نود و شش هزار تومان  شما می‌توانید در این دوره ثبت نام کنید.

اگر بخواهم برای شما حساب کنم باید بگویم که ما بیست ماه با هم همراه هستیم که این بیست ماه نزدیک به ششصد روز می‌شود و اگر این ششصد روز را ضرب در 2500 تومان کنیم می‌شود قیمت دوره هوش مالی پلاس به این معنی که شما بابت هر روز از آموزشتان تنها 2500 تومان سرمایه‌گذاری می‌کنید. این مبلغ بسیار نا چچیز است و من فکر کنم که تنها قیمت یک پفک باشد. حال به همراه این دوره یک هدیه را برای شما اماده کرده‌ایم که پکیج کامل گفتگو با میلیونر‌ها که بیست عدد از تاپ‌ترین میلیونر‌های امریکایی و در سطح دنیا هستند که به صورت هدیه به شما می‌دهیم و ارزش آن 300 هزار تومان است و دوره هوش مالی را که 13 ماه است به طور کامل به صورت یکجا به شما هدیه خواهیم داد که خود دوره هوش مالی ارزشش برابر با دو میلییون و نهصد و نود شش هزار تومان است. یعنی شما با یک میلیون و چهارصد و نود شش هزار تومان نزدیک به سه میلیون و سیصد هزار تومان هدیه از مجموعه آموزشی ماهان تیموریی دریافت خواهید کرد.

گاارانتی بی قید و شرط دوره هوش مالی پلاس

 

چگونه در عرض یکسال درآمد خود را 3 تا 6 برابر افزایش دهید ؟ (بخش چهارم ویژه مدیران)2

 

همیشه من گفته‌ام که هدف اصلی ما پول نیست و ما بار‌ها با عملکردمان این موضوع را ثابت کرده‌ایم. با قدرت و با صداقت کامل و شجاعت دوره هوش مالی پلاس را مانند دوره هوش مالی گارانتی 100% می‌کنم و این گارانتی به صورت بی قید و شرط است و اگر شما ذره‌ای از اطلاعات ناراضی بودید، یک ماه فرصت دارید که تماس بگیرید و تمام پولتان را بدون حتی یک سوال برای شما عودت خواهیم داد. بعد از طی کردن این دوره بدون فاصله عضویت کلوپ هوشیاران مالی را به دست خواهید اورد. که اولین کلوپ هوشیاران مالی است که انجا خودش یک دوره محسوب می‌شود. من هر روز و هر هفته به طور مرتب پیام می‌گذارم و در مورد اطلاعاتی که در طول روز به دست می‌آورم با شما صحبت خواهم کرد که در همان جا 10 جلد کتاب برای شما اماده‌سازی کرده‌ایم که به شما هدیه خواهد شد که شما بتوانید بهتر نتیجه بیگیرید.

نحوه ثبت نام در دوره هوش مالی پلاس

شاید این سوال برای شما به وجود بیاید که آقای تیموری چگونه می‌توانیم در دوره ثبت نام کنیم. 5 روش وجود دارد که روش اول از طریق اپلیکیشن هوش مالی است. که می‌توانید اپلیکیشن هوش مالی را از سیپچه و یا سایت یا کانال ماهان تیموری دانلود کنید و بلا‌فاصله و خیلی راحت خرید خودتان را انجام دهید. روش دوم رباتی است که داخل کانال تلگرام موجود می‌باشد و شما خیلی راحت می‌توانید خریدتان را انجام دهید. روش سوم از طریق وب سایت است که زمانی که از طریق وب سایت و توسط لینک خریداری می‌کنید چون شماره شما در انجا داده شده است اپلیکیشن برای شما فعال است و کافی است که ان را دانلود کنید و می‌توانید همان لحظه شروع به دیدن دوره‌ها بکنید. روش دیگر این است که بر روی تلگرام به همکاران من پیام بدهید. کارشناسان ما پاسخ شما را خواهند داد. روش پنجم هم به این صورت است که می‌توانید تلفنی با سه عدد از خط‌های دفتر ما تماس بگیرید و کارشناسان ما پاسخگو خواهند بود.

نکاتی که باید به ان‌ها توجه نمایید

 

چگونه در عرض یکسال درآمد خود را 3 تا 6 برابر افزایش دهید ؟ (بخش چهارم ویژه مدیران)4

 

فقط به چند نکته لازم است که دقت کنید. اگر در تلگرام پیام دادید و پاسخ شما داده نشد لطفاً صبر کنید چرا که تجربه به ما نشان داده است ک آنقدر شلوغ می‌شود که پاسخگویی زمان بر خواهد شد و کارشناسان ما بر طبق نوبت و اولویت در حال جواب دادند ،خواهند بود. پس از شما می‌خواهم که یک مقدار صبور باشید و اگر تماس گرفتید و پشت خط ماندید یک ربع دیگر یا نیم ساعت دیگر مجدداً تماس بگیرید. از شما می‌خواهم که با ما همکاری کرده و تنها به یکی از کارشناسان پیام بدهید و به همه پیام ندهید چرا که به صورت نا خود اگاه خود سیستم ربات تلگرام شما را ریپورت خواهد کرد و ما دیگر نمی‌توانیم به شما خدمات بدهید.

نتیجه‌گیری

خدا را واقعاً شاکرم که در این شرایط این توانایی را به من داده است که بتوانم این کار را انجام بدهم. خدا را شاکرم به خاطر حضورش در زندگی من و به خاطر حضورش در زندگی شما. من بار‌ها خودم را به شما ثابت کرده‌ام و الان موقع این است که شما خودتان را به خودتان ثابت کنید با عمل کردنتان. از شما می‌خواهم که فقط بیست ماه با من همراه باشید و نتیجه زندگیتان را بعد از این یک سال و نیم با امروز خودتان مقایسه کنید. به شما قول خواهم داد که بعد از این مدت 100% رضایت کامل خواهید داشت و خودتان و اطرافیانان را متحیر خواهید کرد. برای شما بهترین‌ها را ارزو می‌کنم. همین الان برای تهیه دوره اقدام کنید. همکاران و کارشناسان ما در خدمت شما هستند. شاد و پیروز و سربلند باشید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر ۱
  1. نوید نقوی کاربر می‌گوید

    سلام ماهات عزیز این چند میلیون اطلاعاتی که ازت گرفتم رو برات جبران میکنم.