هفته طلایی

ثروت، پیش از اینکه تبدیل به یک مفهوم ملموس در زندگی ما شود ، یک مسئله ی کاملا ذهنی است.

 در واقع این ذهن ماست که ثروت را درک می کند و سپس از طریق دستورهای ادراکی ، در زندگی ما منعکس شده و مسیر ثروت را برای ما ایجاد می کند. 

البته باید به این نکته نیز توجه کرد که ذهن ، تنها عنصر لازم برای رسیدن به ثروت نیست ، طبیعتا پس از اینکه ذهن مفهوم ثروت را درک کرد ، مجموعه ی مهارت ها و مبحث شخصیت ما نیز در مسیر رسیدن به ثروت و به ثمر نشستن برنامه ریزی مالی ما بسیار تاثیرگذار است.

 اما می توانیم این ادعا را مطرح کنیم که اگر ذهن به طور مشخص و دقیق مفهوم پول و جذب ثروت را درک نکند ، به هیچ وجه نمی توانیم هیچ آینده مالی ای در این خصوص برای اشخاص متصور شویم.

حال با توجه به این مقدمه ، می توانیم به این امر اشاره کنیم که مشکل اصلی ما ایرانی ها در مسیر رسیدن به موفقیت بخصوص در حوزه مالی ، تنها مسئله ذهن است. ما کشور بسیار ثروتمندی هستیم.

 این ثروت نه تنها در مسئله منابع طبیعی ، بلکه در مبحث منابع انسانی و استعدادهای برتر نیز کاملا مشهود است. اما آنچه که اکثر مردم ایران را در وضعیتی نامطلوب به لحاظ مالی قرار داده است ، مسئله ذهن است. 

اگر ما بعنوان یک ایرانی ، ذهن خود را در مسیر رسیدن به ثروت تقویت کنیم و آن را با یک برنامه ریزی درست ، از تمامی منفی انگاری ها دور کنیم ، آنگاه می توانیم انتظار داشته باشیم که زندگی مالی ما در برهه های کوتاه مدت و بلند مدت ، تغییرات بزرگی را به خود ببیند. 

کمپین برنامه ریزی ” هفته طلایی” ، به گونه ای طراحی شده است که شما نیاز به هیچ پیش نیازی برای طی کردن آن ندارید و علاوه بر آن ، هیچ هزینه ای نیز برای آن پرداخت نمی کنید و این فرصت طلایی برای شما فراهم شده است که یکبار برای همیشه ، مسیر ذهنی خود را در مدار ثروت قرار دهید. 

این کمپین برنامه ریزی مالی ، به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید با سپری کردن روزانه یکساعت ، تنها به مدت یک هفته ، یک معجزه مالی در زندگی خود ایجاد کنید. 

تنها مسئله ای که باید به آن توجه کنید این است که به خودتان متعهد باشید.

به برنامه ریزی ای که برایتان انجام شده است ، متعهد باشید و آن را روزانه به طور دقیق انجام دهید. این تنها خواسته ما از شماست.

و حرف آخر اینکه مطمئن باشید ، مجموعه ماهان تیموری ، تمام تلاش خود را می کند تا شما بعنوان یک ایرانی ، ثروتمندترین انسان روی زمین باشید. 

برای دریافت هدیه های ارزشمند دیگر اطلاعات خود را وارد کنید

روز اول

به روز اول کمپین ” هفته طلایی ” خوش آمدید.

در این روز شما باید آمادگی خود را برای به ثمر رساندن این کمپین اعلام کنید و لازمه این کار این است که پیش از هر چیزی به خودتان یک تعهد بدهید.

لازمه این تعهد این است که هر شب به فایل های صوتی گوش کنید و به خودتان این قول را بدهید که در مسیر رسیدن به خواسته هایتان ، به خودتان و قولی که به ما داده اید نیز متعهد باشید.

پس همین حالا یک برگه بردارید و یک تعهد نامه برای خودتان درست کنید. تعهد نامه ای که تنها برای شماست و کسی قرار نیست از آن مطلع شود. اما ما یک پیشنهاد ویژه نیز برای شما داریم.

برای اینکه به این تعهد پایبند باشید ، بهترین کار این است که از همین امروز ، تعهد خودتان را در صفحه اینستاگرام خودتان اعلام کنید و استاد ماهان تیموری را نیز تگ کنید.

 آدرس پیج استاد ماهان تیموری : MahanTeymouri است. 

بعد از اینکه با خودتان عهد بستید ، نوبت آن است که برای پول ، یعنی مقدس ترین انرژی دنیا ، یک نامه بنویسید. این نامه در واقع نوعی خوشامدگویی به پول است. زمانی که شما برای پول نامه می نویسید و آن را به زندگی خودتان دعوت می کنید و از او استقبال می کنید ، انرژی جهان ، این فرمان را در مدار کائنات قرار میدهد که شما شایسته و لایق رسیدن به ثروت هستید ، چرا که پیش از آمدنش ، از او تقدیر کرده اید.

 نمونه این نامه را می توانید در زیر می توانید ببینید .  

تمرین روز اول

به پول نامه بنویس و از مقدس ترین انرژی جهان تقدیر کن 
” بسیار خوشحالم که تصمیم گرفته ای دوباره با فراوانی بسیار به زندگی من پا بگذاری برای تمام روز هایی که تو را نادیده گرفته ام از تو پوزش میطلبم “

بعد از آنکه نامه به پول را نوشتید ، حالا نوبت آنست که صفحه پس زمینه ی گوشی خود را تغییر دهید. ما برای شما تصاویری را آماده کرده ایم که باید از یکی از آن ها برای قراردادن در پس زمینه استفاده کنید. این کار باعث می شود که با رویت مداوم پول ، همیشه خود را در معرض انرژی مقدس پول قرار دهید. 

حالا نوبت آنست که به فایل استاد ماهان تیموری در باب ارزش پول گوش دهید. بعد از اینکه به فایل برنامه ریزی مالی استاد گوش دادید ، کافیست نظرات مثبت خودتان را در باب این مسئله با ما به اشتراک بگذارید. 

توضیحات روز اول

روز دوم

دوست من سلام. به دومین روز از چالش هفته طلایی خوش آمدید. پیش از هر چیزی باید از شما بخواهیم که از خودتان تقدیر کنید. این تقدیر به این دلیل است که اکثر افرادی که وارد حوزه موفقیت مالی می شوند ، در ابتدای راه با یک شوق بسیار بالا وارد می شوند اما در میانه راه ، مسیر را رها می کنند و ناامید می شوند. اینکه شما بعد از روز اول ، همچنان مصمم به ادامه مسیر هستید ، جای تقدیر دارد.

تمرینات روز دوم

برای روز دوم نیز شما تمریناتی دارید که باید آن ها را به درستی و با دقت تمام انجام دهید.

تمرین اول

نخستین تمرینی که در روز دوم باید به آن بپردازید ، ذکر این نکته است که باید درآمد خودتان را بنویسید. تفاوتی نمی کند که امروز چه درآمدی دارید ، کافیست با هر سطحی از درآمد ، آن را بر روی یک برگه یادداشت کنید. بعد از اینکه درآمد خودتان را بر روی برگه نوشتید به این فکر کنید که آیا از درآمد خودتان راضی هستید یا نه؟ جواب تمامی این سوال ها را بر روی برگه بنویسید.

تمرین دوم

تمرین دومی که باید در روز دوم چالش هفته طلایی انجام دهید ، یک تمرین بسیار طلایی است. چشم هایتان را ببندید و به این فکر کنید که اگر از همین امروز درآمد شما 3 تا 5 برابر بشود ،

 چه اتفاقات مثبتی در زندگی شما میافتد؟

 البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که قرار نیست که انرژی بسیار زیاد و یا وقت بیشتری روی کسب درآمد بگذارید. فرض کنید که با همین زمان ، با همین انرژی سه تا پنج برابر درآمدتان افزایش پیدا کند و ورودی مالی بیشتری داشته باشید. چه اتفاقی می افتد؟

 چه تغییرات مثبتی در زندگی شما رخ میدهد؟

روی این تمرین به شدت تمرکز کنید. باور کنید اگر به آن فکر کنید ، می بینید که بیش از بیست تا سی تغییر مثبت در زندگی شما رخ میدهد. خواهشا تمام پاسخ ها را بر روی برگه کاغذ بنویسید. این را به خاطر داشته باشید که اصل انتظار می تواند ورودی مالی شما را حداقل سه تا پنج برابر کند. زمانی که شما تلاش می کنید ، هدف گذاری دارید ، برنامه ریزی دارید و در کنار آن اصل انتظار را نیز به زندگی خودتان وارد می کنید ، مدار ثروت به گونه ای عمل می کند که شما حداقل سه تا پنج برابر ثروت بیشتری در زندگی خود تجربه کنید.

اصل انتظار چیست؟

به زبان ساده ، اصل انتظار یعنی شما یک یا چند خواسته را به صورت خلا ، در ذهن خود ایجاد کنید و انتظار داشته باشید که آن اتفاقات به صورت یک نتیجه شفاف و روشن در زندگی شما منعکس شود. به عنوان مثال انتظار داشته باشید که پول به دست شما برسد. انتظار داشته باشید که یک قرارداد خوب تجاری یا مالی تهیه شود. انتظار داشته باشید که در سرمایه گذاری یک سود خوبی بدست آورید. این انتظار ها را از خودتان مطرح کنید و مطمئن باشید که جواب بی نظیری دریافت می کنید.

تمرین بعدی نوشتن نشانه های جذب پول است. دیدن ماشین دلخواه ، اس ام اس واریز پول ، یک فرصت سرمایه گذاری عالی و هزاران نشانه دیگر می توانند به گونه ای نشانه های جذب ثروت باشند. همه آن ها را یادداشت کنید و از خداوند به بخاطر تک تک آن ها شکرگذاری کنید.

حالا نوبت گوش دادن به فایل برنامه ریزی ذهنی است. فایل برنامه ریزی ذهنی روز دوم از چالش هفته طلایی را می توانید از لینک زیر دانلود کنید و آن را یکبار در موقع خواب و یکبار هنگامی که از خواب بلند شدید ، گوش دهید. مطمئن باشید که نتایج جادویی از این کار دریافت می کنید.

روز دوم

دوست من سلام. به سومین روز از کمپین هفته طلایی خوش آمدید.

امیدوارم که در دو روز اخیر ، نتایج خوبی دریافت کرده باشید و با امید بیشتر و با ذهنی بازتر ، به سوی تحول مالی حرکت کرده باشید.

تمرین اول

اولین تمرینی که در روز سوم باید پشت سر بگذاریم ، تمرین نوشتن نتایج و شکرگزاری هفته طلایی است. در طول دو روز گذشته پیام های بسیاری دریافت کردیم من باب اینکه ورودی های مالی افراد در طول این دو روز به شدت بالا رفته است .

حالا من از شما می خواهم که این کار را تکرار کنید. سعی کنید هر نتیجه ای ولو نتیجه های کوچکی که از کمپین در طول این دو روز گرفته اید را مرور کنید و همه ی آن ها را بر روی کاغذ بنویسید. و برای هر کدام از این نتایج یک جمله شکرگزاری از خداوند و کائنات نیز بنویسید. این کار باعث تقویت انرژی پول می شود و می تواند تا به حد زیادی ، زندگی مالی شما را متحول کند.

تمرین دوم

دومین تمرینی که باید در امروز یعنی سومین روز از هفته طلایی با هم مرور کنیم ، تمرین مطالعه مالی است. زندگی ما ، پر از عادت هایی است که در زندگی مالی ما تاثیر گذار هستند. لیستی از این عادت ها را یادداشت کرده و برای بهبود آن ها یک برنامه ریزی درست داشته باشید.

تمرین سوم

سومین تمرین ما ، مثل دو روز گذشته ، تعویض بک گراند گوشی است. شما می توانید از طریق لینک های زیر ، بک گراند گوشی خودتان را تغییر داده و خودتان را در مسیر کسب ثروت قرار دهید.

تمرین ویژه

و حالا تمرین ویژه ای که باید به مثابه هر روز انجام بدهیم ، تمرین برنامه ریزی ذهنی است.

فایل برنامه ریزی صوتی امروز را نیز می توانید از طریق لینکی که برایتان آماده کرده ایم گوش دهید و ذهنتان را برای جذب بیشتر ثروت آماده کنید.

نکات طلایی

اما دو نکته را فراموش نکنید.

1. اینکه موقع گوش دادن به برنامه ریزی ذهنی ، حتما در یک محیط ساکت و خلوت این کار را انجام دهید و با تمام وجودتان بند بند این برنامه ریزی ذهنی را حس کنید. خیلی از افراد فکر می کنند که اگر این برنامه ریزی ذهنی را در ماشین یا در محل کار گوش دهند ، می تواند برایشان موثر باشد. اما باید بگوییم که برای رسیدن به بالاترین سطح نتیجه از برنامه ریزی ذهنی حتما باید آن را با تمرکز بالا گوش دهید.

2. برنامه ریزی ذهنی را باید با یک برنامه درست و حسابی گوش دهید. بهترین زمان برای تاثیرپذیری و برنامه ریزی ذهنی ، قبل از خواب و موقع بیدار شدن از خواب است. شب ها قبل از اینکه بخوابید ، یک تا سه بار فایل برنامه ریزی ذهنی را گوش دهید و صبح ها که از خواب بیدار می شوید کمی ریلکس کنید و بعد برنامه ریزی ذهنی را یکبار به طور کامل گوش دهید.

امیدواریم که جریان ثروت در زندگی شما ، هر روز با انرژی بیشتری جاری شود.

 

روز چهارم

دوست من سلام. به چهارمین روز از کمپین هفته طلایی خوش آمدید.

 امروز قرار است چند تمرین بسیار جذاب در حوزه برنامه ریزی ذهنی ثروت با یکدیگر انجام دهیم. اولین تمرین ما مرور باورهای مثبت و منفی است. همه ما در زندگی باورهای مثبت و منفی ای داریم که روی میزان ورودی پول در زندگی ما تاثیر میگذارد. در روز چهارم قرار است این باورها را با یکدیگر مرور کنیم. سعی کنید باورهای منفی را تبدیل به یک باور مثبت کنید و باورهای مثبت را قدرتمند تر کنید.

دومین تمرین ، یک تمرین کاملا پر بازده است. امروز برای پدر و مادرتان ، یک هدیه بخرید. مهم نیست که ارزش مادی این هدیه چقدر است ، اما حتما این کار را انجام دهید. خرید هدیه برای پدر و مادر ، کمک می کند که جریان انرژی خیر در زندگی شما بسیار شود. یادتان باشد که یکی از مهم ترین دارایی های ما در زندگی ، دارایی های معنوی است. خانواده یکی از دارایی های معنوی ماست.

تمرین بعدی درست مثل هر روز مرور نشانه های جذب پول و قراردادن عکس بک گراند پول بر روی گوشی موبایل تان است. بعد از انجام این تمرینات ، به فایل برنامه ریزی صوتی گوش داده و با ذهنی آرام به سمت پول حرکت کنید.

روز پنجم

دوست من سلام. به پنجمین روز از کمپین هفته طلایی خوش آمدید.

روز پنجم را کاملا به خودتان اختصاص دهید. در روز چهارم ، به پاس زمانی که برای جذب پول گذاشتید و ارزشی که برای هفته طلایی قائل شدید ، برای خودتان یک هدیه ارزشمند بخرید. برای این هدیه ارزشمند ، خودتان را مورد ستایش قرار دهید و از تاثیر پول در زندگی خود ، تشکر کنید. اگر علاقمند هستید ، در استوری اینستاگرام ، استاد ماهان تیموری را نیز تگ کنید.  

عکس بک گراند خودتان را تغییر دهید و نشانه های جذب پول را بنویسید. حالا به فایل برنامه ریزی ذهنی گوش دهید و با ارامش به سمت جذب پول بیشتر حرکت کنید.

روز ششم

دوست من سلام. به روز ششم  از کمپین هفته طلایی خوش آمدید.

 

دوست من سلام. به روز ششم از هفته طلایی خوش آمدی. در این روز از چالش ثروت ساز هفته طلایی ، درست مثل روزهای قبل تمریناتی داریم که باید با یکدیگر پشت سر بگذاریم تا به نتیجه مورد نظر در زمینه جذب پول برسیم.

اولین تمرینی که باید پشت سر بگذاریم ، تمرین مرور نشانه های جذب پول است. کافیست یک برگه بردارید و شروع کنید به نوشتن نشانه های پول . نوشتن نشانه ها باعث می شود که شما تمرکز بیشتری بر روی پول بگذارید و با یک دید گسترده تر ، پول را به سمت خودتان جذب کنید.

تمرین دومی که در روز ششم انجام میدهیم ، مربوط می شود به نوشتن یک نامه به خداوند. همه ی ما خوب می دانیم که خداوند بزرگترین عامل محرک و تاثیرگذار در زندگی همه ما انسان هاست. از این رو ، بر همه ما واجب است که تا میتوانیم از خداوند متعال تشکر کنیم. به همین منظور تمرین دوم روز ششم چیزی نیست جز تشکر از خداوند. کافیست یک برگه بردارید و در یک نامه از خداوند متعال بابت سی نعمت و دارایی مالی ای که دارید تشکر کنید. این باعث می شود که شما هر روز ثروتمند تر شوید چرا که خداوند همیشه به کسانی که قدردان یکدیگر هستند ، علاقه بسیاری دارد.

بعد از این تمرین کافیست به فایل صوتی برنامه ریزی ذهنی گوش دهید. فایل امروز ، یکی از خاص ترین فایل های موجود در هفته برنامه ریزی ذهنی است.

روز هفتم

دوست من سلام. به روز هفتم  از کمپین هفته طلایی خوش آمدید.

 

به آخرین روز از هفته طلایی رسیدیم. از همین جا به تک تک کسانی که تا به آخرین روز با من همراه بودند ، تبریک میگویم و ایمان دارم که همه این افراد حداقل در سه ماه اینده درآمد دو تا سه برابری را تجربه می کنند.

در آخرین روز از این کمپین قرار است که با هم یک کار خیر را تجربه کنیم. کافیست 5 تا 10 درصد ورودی مالی هفت روز گذشته خود را همین حالا ببخشید. به یک موسسه خیریه ، به کسی که استحقاق کمک دارد و یا هر طور که خودتان مایل هستید. اما دقت کنید که بین 5 تا 10 درصد پولی که در این هفته درآوردید را در روز هفتم ، ببخشید.

و حالا نوبت گوش دادن به آخرین فایل برنامه ریزی ذهنی است. امیدوارم تا به اینجای کار تاثیر برنامه ریزی ذهنی را بر روی زندگی خودتان دیده باشید و با قدرت تمام این روند را ادامه بدهید. این بهترین راه برای تغییر پیش نویس های ذهنی است. اگر شما بتوانید روی ذهن خودتان کار کنید ، آنگاه می توانید شخصیت و مهارت خودتان را نیز رشد دهید و در نتیجه بهترین بازدهی مالی را داشته باشید.

روز سوم

دریافت هدایا ارزشمند دیگر