لطفا اگر سوالی دارید ابتدا این صفحه را مطالعه کنید و در صورتیکه سوالات در این صفحه نبود با شماره‌های دفتر تماس بگیرید.

 

آیا آموزش ها قابل جابجایی روی فلش به دستگاه دیگر است ؟

خیر دوست من، آموزش ها فقط از داخل اپلیکیشن قابل استفاده می باشد و داده ها در حافظه داخلی موبایل ذخیره می‌شود.

چند نفر هم زمان می‌تونیم در دوره شرکت کنیم ؟

دوست من، شما وقتی در دوره هوش مالی یا دوره هوش مالی پلاس شرکت می کنی می تونی دوره را به ۲ نفر هم هدیه بدی.

اول هوش مالی رو شروع کنیم یا هوش مالی پلاس رو ؟

دوست من بستگی به موقعیت و سطح دانش تو متفاوته، اما از آنجایی که اطلاعات دوره هوش مالی پیش نیاز و پایه ای می باشد بهتر است که اول هوش مالی را ببینی.

هوش مالی پلاس با هوش مالی چه فرقی می کنه ؟

دوست من دوره هوش مالی پلاس یک دوره خیلی پیشرفته تر و به روز تر نسبت به دوره هوش مالی می باشد ضمن اینکه تجربیات و مطالعه استاد تیموری در یک سال گذشته در کسب و کار و مسائل مالی به مراتب بیشتر شده و همچنین اساتید به نام و قوی تری به دوره هوش مالی پلاس اضافه شده اند و به طور کلی محتوای کاربردی تر و طبق شرایط روز در حال تهیه می باشد.

امکان مشاوره تلفنی با استاد هست ؟

خیر دوست من زمان استاد بسیار فشرده و برنامه ریزی شده است.

استاد چه زمانی سمینار برگزار می کنند ؟

دوست من در سال شاید کلا ۲ سمینار برگزار کنیم که حتما در وبسایت و شبکه‌های اجتماعی اطلاع رسانی میشه.

برای تهیه دوره حضوراً هم امکانش هست بیایم دفتر ؟

دوست من روند تهیه دوره کاملاً به صورت غیر حضوری می باشد اما شما می‌تونی با هماهنگی قبلی برای پاسخگویی به سوالاتت تشریف بیاری.

آدرس

تهران، بالاتر از میدان ولیعصر، نرسیده به زرتشت، کوچه رحمتی بهمبری پلاک ۱۵ (مراجعه تنها با هماهنگی)

تلفن های تماس

۰۲۱۸۸۸۵۲۰۰۷ -۰۲۱۸۸۸۵۲۰۰۸ -۰۲۱۸۸۸۵۲۰۰۹

آیا برای کامپیوتر هم نرم افزاری دارید ؟

نرم افزار مخصوص ویندوز نداریم اما می تونی شبیه ساز اندروید را نصب کنی و خیلی راحت داخل آن اپلیکیشن هوش مالی را نصب و سریع استفاده کنی.

دوره هوش مالی پلاس

دانلود اپلیکیشن اندورید

دانلود اپلیکیشن ios

اپلیکیشن اندروید و آی او اس با هم فرقی دارند ؟

دوست من در حال حاضر نسخه اندروید به روزتر هست اما به زودی نسخه جدید آی او اس هم رونمایی می شود که مشابه نسخه اندروید می شود.

اپلیکیشن را از کجا تهیه کنم ؟

دوست من شما از طریق اپلیکیشن، وبسایت و همچنین از طریق ارتباط گرفتن با کارشناسان مجموعه، می‌تونی در دوره هوش مالی شرکت کنی.

دوره هوش مالی پلاس

دانلود اپلیکیشن اندورید

دانلود اپلیکیشن ios

نحوه شرکت در دوره های سخنوری به چه صورت است ؟

دوست من فعلا این دوره برگزار نمی شود، ولی در صورت مشخص شدن شرایط آن از طریق کانال تلگرامی اطلاع رسانی می شود.

آیا می‌تونیم این دوره ها رو جداگانه تهیه کنیم ؟

بله دوست من هر دوره را می تونی به صورت جداگانه تهیه کنی. البته با تهیه دوره هوش مالی پلاس، پکیج گفتگو با میلیونرها و همچنین دوره هوش مالی را به صورت کاملاً رایگان هدیه میگیری.

گارانتی محصولات به چه صورتی است ؟

دوست من گارانتی دوره هوش مالی پلاس ۱ ماهه و بی قید و شرط هست، یعنی تا ۱ ماه از زمان تهیه دوره می تونی دوره را عودت بدی و کل مبلغت رو بدون هیچ پرسش و پاسخی پس بگیری با این شرایط هیچ ریسکی برای خرید این دوره برای شما وجود نداره.

خرید دوره هوش مالی پلاس

آیا مشاوره حضوری دارید ؟

دوست من فعلاً مشاوره عمومی نداریم، مشاوره فقط برای مدیرانی که سطح سرمایه آنها از ۲ میلیارد تومان بیشتر باشد و عضو کلوپ هوشیاران مالی باشن امکان پذیره.

آموزشهای دوره برای شغل خاصی و یا برای افراد خاصی هست؟

دوست من آموزش‌های دوره کاملاً جامع است و برای همه افراد با هر سطحی در نظر گرفته شده و کاربرد دارد. در واقع برای افراد کارجو، کارمند، خویش فرما، مدیر و صاحب کسب و کار یا کارآفرین، تحقیقات گسترده‌ای شده و اطلاعات و محتوای با ارزش برای همه گروه ها تولید شده تا تو بتونی نسبت به جایگاهی که هستی رشد کنی.

آموزش‌ها محدودیت و زمان خاصی داره ؟

خیر دوست من بعد از تهیه دوره، همیشه فایل های آموزشی به همراه آپدیت های جدید در اختیارت قرار میگیره. مثلاً افرادی که دوره هوش مالی رو با قیمت ۸۰۰ هزار تومان تهیه کردن، الان دوره هوش مالی پلاس به قیمت ۳ میلیون تومان رو هدیه گرفتن!

عضو کانال هستم اما متوجه مطالب نمیشم ؟

دوست من به احتمال خیلی زیاد من احساس میکنم تا به الان در حوزه مسائل مالی و کسب و کار، اطلاعاتی بدست نیاوردی به همین علت ذهن انسان دچار گیجی و گنگی میشه که این خبر خیلی خوب برای تو هست، چرا که تو داری یاد میگیری! آدم ها درباره چیزی که بلدن و صحبت بشه گیج نمیشن اما درباره چیزهایی که بلد نیستند گیج میشن پس من بهت تبریک میگم چون این پیام خیلی خوبی برای تو هستش که در مسیر قرار گرفتی و داری یاد میگیری تا زندگیت رو تغییر بدی.

خرید ماهانه چگونه است؟

دوست من خرید دوره‌ها بصورت ماهانه فعلا از داخل اپلیکیشن بوده و می‌بایست بعد از نصب اپلیکیشن از طریق آن اقدام به خرید کنید.

چگونه دوره هوش مالی پلاس رو خریداری کنم ؟

دوست من شما از طریق اپلیکیشن، وبسایت و همچنین از طریق ارتباط گرفتن با کارشناسان مجموعه، می‌تونی در دوره هوش مالی شرکت کنی.

دوره هوش مالی پلاس

دانلود اپلیکیشن اندورید

دانلود اپلیکیشن ios

با سرمایه مالی که دارم چه کاری می‌تونم انجام بدم؟

دوست من کارهای بسیاری وجود داره که می تونی شروع کنی، اما باید بررسی کنی که در چه حوزه ای علاقه داری، چه توانایی‌هایی داری و بر حسب هرم مازلو چه نیازهایی در منطقه شما وجود داره و از همه مهم تر، اطلاعات مالی بالایی برای ایجاد کسب و کاری موفق داشته باشی و ما کارهای بسیاری رو به تو معرفی میکنیم که کار تو را آسان میکند.

چند تا از شغلهایی که در این دوره معرفی کردید رو بگید؟

دوست من در دوره هوش مالی ۳۰ شغل و ایده معرفی شده که بر اساس هرم مازلو استخراج شده و لازمه مفهوم هرم مازلو و ترتیب نیازهای انسان رو درک کنی و بعد ایده‌ها معرفی بشه تا بهترین تصمیم منطقی رو بگیری. همچنین در دوره هوش مالی پلاس بر اساس میزان سرمایه و جایگاه تو، شغل معرفی میشه یعنی برای کارمندان با کارجویان متفاوت است.

برای اینکه ثروتمند بشیم چه دوره هایی رو باید بگذرونیم؟

دوست من ثروتمند شدن یک فرآیند است که در طول زمان به دست می آید و لازم است که تو اقداماتی هوشمندانه را با تلاش و پیگیری انجام بدی که دوره هوش مالی پلاس و اطلاعات این دوره، این فرآیند را به تو آموزش می‌دهد و من و تیمم در کنارت هستیم و راهنماییت میکنیم تا از نظر درآمد و ثروت به جای مناسبی که دوست داری برسی.

دوره کسب ثروت و آرامش با دوره هوش مالی و هوش مالی پلاس فرق داره؟

بله دوست من متفاوت است، اما ما در دوره هوش مالی پلاس، پکیج کسب ثروت و آرامش رو آوردیم که در ماه دوم با عنوان باورها و ذهنیت مالی آموزش داده شده.

چه تضمینی برای موفقیت من وجود داره ؟

دوست من تمام تلاش من و تیمم در راستای موفقیت شماست و به همین دلیله که تعداد بسیار بالایی از کاربران دوره نتایج فوق العاده ای گرفتن و به موفقیت های بزرگ رسیدن که در بخش نتایج می‌تونی مشاهده کنی.

از اپلیکیشن چطور می‌تونم استفاده کنم ؟

دوست من ویدیوی راهنمای استفاده از اپلیکیشن، داخل خود اپلیکیشن در قسمت راهنما وجود دارد لطفا قبل از استفاده از اپلیکیشن هوش مالی ابتدا ویدیوی راهنما را مشاهده کنید.

چطوری می‌تونم این دوره‌هاتون رو تهیه کنم؟

دوست من شما از طریق اپلیکیشن، وبسایت و همچنین از طریق ارتباط گرفتن با کارشناسان مجموعه، می‌تونی در دوره هوش مالی شرکت کنی.

دوره هوش مالی پلاس

دانلود اپلیکیشن اندورید

دانلود اپلیکیشن ios

دوره‌های شما حضوری است یا غیر حضوری؟

دوست من دوره های هوش مالی به صوت غیر حضوری از طریق اپلیکیشن هوش مالی می باشد که روی گوشی موبایل، تبلت و همچنین لپتاپ شما قابل نصب و استفاده می باشد.

دانلود اپلیکیشن اندورید

دانلود اپلیکیشن ios

استاد تیموری چه دوره‌هایی رو آموزش می دن؟

دوست من در حال حاضر دوره هوش مالی پلاس که به صورت غیر حضوری است را آموزش می دهم چون من اعتقاد دارم که یک فرد نباید در چندین زمینه آموزش دهد بلکه باید در یک حوزه متخصص شود تا بتونه در اون زمینه بهتر کمک کنه.

استاد تیموری تا الان چند تا دوره برگزار کردن؟

دوست من در سال های ۹۳ و ۹۴ دوره های حضوری بسیاری با نام کسب ثروت و آرامش را برگزار کردم ولی در حال حاضر تمرکز من روی دوره هوش مالی پلاس می باشد که با بهترین کیفیت ممکن در حال ارائه است.

آیا واقعاً دوره هوش مالی پلاس تاثیرگذار است؟

دوست من در صورتی که به راهکارها و دستور العمل‌های ارائه شده در دوره عمل کنی قطعا نتایج عالی میگیری و از نظر مالی سریع به سطح های بالاتری رشد می کنی و برای گواه این موضوع می تونی ویدیو های بسیاری را در کانال نتایج مشاهده کنی که کاربران دوره نتایج فوق العاده ای گرفته اند.

قیمت اصلی دوره به چه صورتی است ؟

دوست من قیمت دوره هوش مالی پلاس 4 میلیون و ۹۹۶ هزار تومان می باشد.

دوره هوش مالی پلاس شامل چه سرفصل‌هایی است؟

دوره هوش مالی پلاس شامل ۲۱ سرفصل زیر می باشد که هر کدام زیر سرفصل های تخصصی دارند بطور مثال برای ماه هوش در فضای مجازی ما به تو آموزش میدیم که چطور در اینستاگرام و تلگرام جزء نفرات اول در کسب و کارت باشی چون ما خودمون در تلگرام یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر و در اینستاگرام یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر مخاطب داریم.

۱. مبانی هوش مالی

۲. باورها و ذهنیت مالی

۳. معنویت مالی

۴. شخصیت مالی

۵. هوش کارآفرینی

۶. هوش مالی کارمندان

۷. هوش در فضای مجازی

۸. هوش رقابتی

۹. هوش تبلیغاتی

۱۰. هوش فروش

۱۱. عادات مالی

۱۲. مدیریت مالی

۱۳. عادات مالی ثانویه

۱۴. مدیریت ورشکستگی

۱۵. هوش حقوقی و مالی

۱۶. هوش شراکت

۱۷. هوش ملکی

۱۸. هوش ریسک و سرمایه گذاری

۱۹. عادات مالی متعالی

۲۰. نبوغ مالی

۲۱. هوش بورسی

هوش مالی چیست ؟

هوش مالی ۳ بخشه، اول مهارت به دست آوردن پول، دوم حفظ پول و سوم رشد پول هست که برای هر فردی بسته به جایگاهش اطلاعاتی داره که خیلی کمکش میکنه به عنوان مثال اطلاعات برای کارمندان با مدیران  متفاوت است یا برای کسانی که کاری ندارن و تصمیم دارن درآمدزایی داشته باشن با کارمندان متفاوت است و برای هر کدام از این افراد اطلاعات با ارزشی وجود دارد که فوق العاده مفید و کاربردی هست.

چطور به شما اعتماد کنیم ؟

دوست من تا الان هزاران نفر در دوره شرکت کردند و نتایج عالی گرفتند. ما از تو می‌خواهیم که احساسی شرکت نکنی! اولویت اول مجموعه ما درآمدزایی و پول نیست بلکه نتیجه شما برای ما مهم ترین موضوع است. توصیه ما این است که اگر به تازگی با ما آشنا شدی فعلا از محتوای رایگان ما استفاده کن تا روزی که بتونی منطقی تصمیم بگیری که در دوره شرکت کنی.