آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

رشد مالی با ایده های کار آفرینی

رشد مالی با ایده های کار آفرینیReviewed by مدیر سایت on Oct 22Rating:

رشد مالی با ایده های کار آفرینی

دوستان شما مقاله رشد مالی با ایده های کار آفرینی را مشاهده میکنید;این ایده های حاصل ساعت ها تفکر یکی از اعضای خلاق تیم آموزشی ماهان تیموری است .

امیدوارم آنها را مورد استفاده قرار دهید.

1.پارک خصوصی (2/4/94)

این نوع پارک هم جنبه فرهنگی دارد و در راستای رسالت اجتماعی یک سازمان می تواند باشد و هم جنبه تبلیغاتی دارد بدین صورت که:

یک سازمان یا شرکت معتبر که از نظر مالی قوی است تکه زمینی را در جایی مناسب خریداری کرده و آن را تبدیل به پارک می کند و امکانات تفریحی در آن نصب می کند. با توجه به اینکه ; در صورتیکه پارک در جای مناسبی باشد خانواده های زیادی در ساعات مختلف می توانند در آن حضور داشته باشند از این رو با توجه به فضایی که آن پارک دارد و میزان جمعیتی که در آن رفت و آمد دارند آن سازمان از این موقعیت استفاده کرده و محصولات یا خدمات خود را در این پارک تبلیغ می کند و هم کار فرهنگی و اجتماعی انجام می دهد.

 

2.سایت تغییر شغل (4/4/94)

هر روزه در گوشه و کنار شهر ، پشت ویترین مغازه ها ; روی کاغذ این عبارت را در بعضی جاها می بینیم که نوشته اند به علت تغییر شغل نصف قیمت یا به قیمت خرید یا چیزی مشابه اینها; این سایت فقط تبلیغات برای اینگونه مغازه ها می باشد که با ذکر آدرس و شماره مغازه و مختصری در مورد اقلام اجناس ، افراد با مراجعه به آن می توانند اجناسی با قیمت مناسب تهیه کنند. این سیستم می تواند بوسیله نرم افزار انجام شود.

 

 

3.سایت خاطرات (6/4/94)

در این سایت که به چندین زبان دنیا می باشد; هر کسی با توجه به دامنه ای که برای مدتی محدود اجاره کرده است هر عکس یا فیلمی از خود و خانواده خود یا هر چیز دیگر را در آن آپلود می کند و می تواند آنها را با دیگران در صورت دلخواه اشتراک بگذارد. با رمز ورود وارد سایت شده و هر موقع که بخواهد می تواند عکس ها را ببیند یا به دیگران نشان دهد. این سایت می تواند بصورت نرم افزار موبایل باشد.

 

4.شبکه گسترده ارتباطات بانکی یکسان (شابی) (14/4/94)

ما در هر بار کارت به کارت کردن یا انتقال از طریق اینترنت ; مبلغی را به عنوان کارمزد پرداخت می کنیم;در صورتی کارمزد کم نمی شود که 3 عامل شامل کارت ، باجه و کارت مقصد یکسان باشد.

این سیستم چیزی شبیه به سیستم شتاب می باشد با این تفاوت که در این سیستم همه بانک های عضو شتاب ; عضو شبکه ای هستند که در صورت عضویت بانک کاربران در آن ; بابت کارمزد هزینه ای پرداخت نمی شود; این سیستم دارای سطوح مختلفی برای کاربران می باشد که هر سطح دارای بسته هاس پیشنهادی است که با توجه به آن ; می تواندد طبق محدودیتی که دارند تعداد دفعاتی خاص ; تا مبلغی خاص ، انتقل های بین بانکی انجام شود; در نهایت هزینه دریافت شده بین بانک ها با توجه به میزان تراکنش هایشان تقسیم می شود.

 

 

5.سایت معاوضه (14/4/94)

در گذشته معاملات بصورت پایاپای یا کالا به کالا انجام میشد. در حال حاضر در دنیای امروز کسانی هستند که چیزی دارند که میخواهند با چیزی دیگر معاوضه کنند و نیز به آن بیشتر از چیزی که دارند احتیاج دارند و یا حتی حاضرند بابت آن مبلغی را سر بدهند.

این سایت فقط در زمینه معاوضه می باشد. معاوضه هر چیزی با هر چیزی دیگر که می تواند خانه ، زمین ، خودرو ، کارخانه و هر چیزی که قابل معاوضه باشد.

این سایت یک واسطه بین دو معاوضه کننده می باشد.

 

6.استخر مخصوص کودکان (16/4/94)

این استخر ، تخصصی برای کودکان است. در آن وسایل مختلف بازی برای بچه ها به شکل های مختلف است و حتی وسایلی شبیه بزرگسالان نیز وجود دارد ولی در ابعاد کوچکتر و مناسب از نظر ایمنی برای کودکان می باشد.

به دلیل اینکه این طرح در ایران می باشد به دو قسمت دخترانه و پسرانه تقسیم شده است; دخترها با مادرانشان و پسرها با پدرانشان می باشند.

در این استخر مربی های مختلف وجود دارند که با کمال میل به بچه ها شنا یاد می دهند و نیز نکات ایمنی در شنا و در حوادث را آموزش می دهند; این استخر سرپوشیده می باشد. دارای تیم پزشکی همیشه حاضر می باشد; دارای مجموعه غذایی می باشد.

*این استخر دارای محدودیت سنی برای بچه ها می باشد.

7.سایت فروش اشیائ لوکس (22/4/94)

این سایت فقط در زمینه اشیائ لوکس و تزئینی از جمله مجسمه ; ظروف ، دکوری و … می باشد. ثبت سفارش بصورت آنلاین انجام می شود; در سایت مشخصات کامل از جمله طول و عرض و ارتفاع و جنس و … درج می شود.

 

8.تولید شکلات تلخ سالم (24/4/94)

بهترین نوع شکلات که سالم ترین آن است شکلات تلخ می باشد و بدترین آن ; شکلات شیری (سفید) می باشد. شکلات ; هر چه تلخ تر باشد سالم تر است.

دلیل شیرین بودن شکلات های سفید ; چربی و مواد افزودنی که برای سلامت مضر است می باشد. برند های داخلی به دلیل نداشتن تکنولوژی قادر به ساخت این نوع شکلات نیستند.

 

9.بسته بندی حاوی آلبالو (25/4/94)

از جمله موارد استفاده از آلبالو در موارد زیر می باشد:

یک. آلبالو پلو

دو. آلبالو خشکه

سه. دسر

چهار. تزئین

پنج. چائی

برای م.ارد بالا از آلبالوی بدون هسته باید استفاده کرد; این کار می تواند توسط دستگاههای صنعتی انجام شود و سپس بسته بندی شود; بسته به نوع کاربرد آن بعدا می تواند افزودنی داشته باشد مثل نمک البته با توجه به نظر مشتری

طی تحقیقات به عمل آمده از چند فروشگاه زنجیره ای ; همچین محصولی در بازار وجود ندارد. در حال حاضر استفاده از محصولات آماده و نیمه آماده رو به افزایش است و می تواند بازار خوبی داشته باشد از این جهت که این محصول برای موارد مختلفی می تواند استفاده شود و فقط یک کاربرد ندارد; این محصول بدون هسته ، آماده محسوب می شود.

 

10.لیف یکبار مصرف مخصوص مسافرت (25/4/94)

این لیف از جنسی نزدیک به دستمال کاغذی ولی با مقاومت بیشتر ساخته شده است تا یکبار مصرف بودن آن حفظ شود; شکل آن بصورت لیف یک تکه می باشد ولی دست در سمت پشت آن در جایی که شبیه دست می باشد فرو می رود; بر روی آن برجستگی هایی وجود دارد تا پاک کنندگی بیشتری داشته باشد. می تواند در 2 یا 3 سایز بسته به اندازه دست برای کودکان تا بزرگسالان باشد; در بسته بندی 10 تایی می باشد. جنس آن دوستدار محیط زیست می باشد.

 

ایده پرداز : محمد محمدی

با عرض پوزش تصویر فایل دانلود درست بارگذاری نشده است

 

تیم آموزشی ماهان تیموری ارائه دهنده

آموزشهای کسب و کار ،مدیریت ،کسب و کار اینترنتی

 

آموزش 7 جلسه ای زیر را از دست ندهید:

 

با عرض پوزش در بارگیری مشکلی رخ داده است.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.