آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

آینده‌ی مالی شما چیست؟

آینده‌ی مالی شما چیست؟Reviewed by حسین تیموری on Mar 3Rating: 5.0

 

چه چیزی آینده‌ی مالی  شمارا تعیین می‌کند؟ سؤال بسیار مهمی که شاید لااقل یک‌ بار به تمرکز ذهن همه‌ی ما رسیده که واقعاً چه چیزی آینده‌ی مالی  ما رو تعیین میکنه؟ برای داشتن یک آینده‌ی مالی  مطمئن و داشتن یک زندگی امن ازنظر مالی باید از همین امروز برنامه‌ ریزی کرد.

 

داشتن آینده‌ی مالی  موفق نیاز به آینده‌نگری داره. گرفتن تصمیمات آنی و به‌ دور از توجه به نتیجه و کمی دوراندیشی میتونه خطرناک باشه درواقع باید توجه کرد که هر تصمیمی که امروز می‌گیریم در آینده و نتیجه‌ی کار بسیار تأثیرگذار هست، بنابراین قبل از هر چیزی باید با دیدی بلند نظرانه به این موضوع نگاه کنیم. مسائل مالی یکی از مهم‌ترین مسائلیِ که هر فرد باید به اون توجه کنه .

 

قبل از هر صحبتی باید موضوع مهمی رو با شما خواننده‌ی عزیز در میون بزارم: پول ارزشمندترین نعمتیِ که میشه باهاش به هر چیزی دست پیدا کرد، به امنیت و آزادی رسید، خوشبختی، عشق ومحبت خرید و بی‌نهایت مزیت دیگه که اگر بخوایم لیست کنیم ، حتماً نیاز به بی‌شمار کاغذ خواهیم داشت. شاید بعضی‌ها موافق نباشن اما واقعیت این‌ که پول یعنی قدرت بنابراین این مهمه که چه دیدگاهی از پول در ذهن شماست.

 

برای داشتن امنیت و هوش مالی باید باورهای درستی از پولدار شدن داشته باشین ،وگرنه قطعاً مسئله‌ ساز خواهد شد. آینده‌ی مالی  به مسائل مختلفی بستگی داره که یکی از مهم‌ترین مسائلی که میشه ساعت‌هادر موردش صحبت کرد،و مورد بررسی قرارداد نوع نگاه افراد به این موضوع هست.دیدگاه‌ها متفاوت هستن و این کاملاً به هر شخص بستگی داره ،بعدازاینکه متوجه نوعنگرش خودمون نسبت به ثروت سازی شدیم می تونیم ;گام‌های بعدی داشتن یک آینده‌ی مالی  مطمئن رو برداریم.

 

به‌طورکلی آینده‌ی مالی  هر شخص به مواردی بستگی داره:

 • نوع نگرش
 • نوع عملکرد
 • میزان مهارت
 • مدیریت بحران
 • یادگیری مداوم
 • و…

برای داشتن آینده‌ی مالی  مطمئن باید در تمام جنبه‌ها،عالی و توانمند باشی. از داشتن ذهنی همراه و همسو گرفته تا توانمندی مدیریت  زمان و مدیریت بحران‌های پیش‌آمده ،بنابراین نیازمند تلاش و مداومت درازمدتِ. در پکیج کسب ثروت و آرامش به تمام موضوعات مهم باوری پرداختیمیعنی نوع نگرش درست به کسب درامد و ثروت رو به‌ طور کامل و ساده و قابل‌ درک آموزش دادیم که افراد بسیاری با اصلاح همین عامل ریشه‌ای، تونستن عملکرد خودشون رو تغییر بدن و به موفقیت‌های مالی بسیار بزرگی برسن .

 

در ادامه قصد داریم با دوره‌ی آموزشی تقویت هوش مالی به موضوعات مهمی چون چطور درآمد داشته باشیم و آن را افزایش دهیم؟

 • چطور پس‌انداز کنیم؟
 • چطور برای پولمان برنامه‌ ریزی کنیم؟
 • بهترین نوع سرمایه‌گذاری‌ها چیست؟

 

 رسیدن به یک امنیت مالی نیازمند کسب مهارت‌های مهمی هست که خواهیم گفت.
یادتون باشه موفقیت نیازمند مجموعه‌ای از مهارت‌هاست که باید کسب کنیم. یک انسان توانمند توانایی دستیابی به هر چیزی رو داره در واقع این همون رازیه که انسان‌های موفق در طول زندگی بهش توجه کردن :خودت رو هرروز از هر نظر قوی‌تر کن! این راز موفقیت انسان‌های موفقِ. با ما همراه باشید.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظر
 1. حسن فکری کاربر می‌گوید

  بنده یکم تو مدیریت بحران اعصابم خورد میشه ولی باز روز بعدی که شروع میشه باز میجنگم و خسته نمیشم تا برسم به هدفم

  1. صابر خلیلی کاربر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   شما اگه مقالات مربوط به مدیریت و همچنین ویدئوهای مارو دنبال کنید خیلی به شما کمک میکنه