آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

زندگی می کنید یا زندمانی؟ قسمت دوم

زندگی می کنید یا زندمانی؟ قسمت دومReviewed by باقری on Sep 9Rating: 5.0

دوست من سلام امید وارم حالت عالی باشه.
امروز خیلی حسم خوبه، داریم مجموعه ویدیو های زندگانی یا زنده مانی، یعنی؛ ما داریم زندگی می کنیم یا واقعا داریم تلاش می کنیم زنده بمونیم، رو می گیریم.
تا حالا نداشتیم که در عرض یک ساعت صد تا نظر بیاد داخل وب سایت. غالبا انسان ها نمی تونن بیان داخل وب سایت نظر بدن، چون بلد نیستن. یعنی؛ ما رکورد زدیم تو این ویدیو.

من امروز می خواستم این ویدیو رو بگیرم، یه کادو خریده بودم برای برادرم متاسفانه هدیه رو پس فرستاد. من الان باید برم سند اون ماشین رو بزنم، اما امروز کلا باهاتون هستم. یعنی؛امروز کلااین ویدیو رو براتون می گیرم ازتون می خوام در کنار من باشید همراه من باشید قبلش خودم رفتم خوش تیپ کردم که با یک احساس خیلی عالی این ویدیو رو بگیرم با من همراه باشید.

[btnForPushNotification]

هدیه به کسانی که دوستشون داری

 

زندگانی یا زنده مانی 1

 

دوستان همون طور که می دونین برادرم محسن از پانزده سالگی خیلی برام زحمت کشید. متولد یک اسفنده. بعد من همیشه رویام این بود که براش یه ماشین بخرم. رویام این بود که روز تولدش یک سوئیچ ماشین بهش بدم. فکرم نمی کردم که بتونم در این حد بهش کادو بدم بعد این ماشین رو براش خرید و بهش دادم. حالا به دلایلی که خودش بهتر می دونه، قبولش نکرد ماشین رو. ولی خیلی برام خوش آیند بود که تونستم به یکی از رویا هام برسم.

من همیشه وقتی شرایط بدی داشتم یه دست چک ثروت داشتم. تو اون همیشه خرید می کردم برای برادرم، برای خواهرم معصومه، برای مریم، اون یکی خواهرم، برای محمدباقر، پدر مادرم.

آیا تو الآن می تونی واقعا اون هدیه ای رو که لیاقت خواهر و برادرتِ رو بهشون بدی؟
این الآن نوید. نوید هم خیلی پسر خوبیه. از نوید ماشین رو خریدم و فوق العاده بچه باحالیه. با من همراه باش امروز باهات کار دارم.

زندگی یعنی این که بتونی هر چیزی رو که دوست داری برای عزیزهات تهیه کنی

به نظر من زندگی یعنی؛ این که بتونی هر چیزی رو که دوست داری برای عزیز ترین هات بگیری. مثلا من دیروز به مادرم زنگ زدم، مادر من یک آدم بسیار خوبیه، واقعا بسیار آدم خوبیه و به شدت هم آدم مذهبیه. عاشق کربلا، مکه ست. دیروز بهش زنگ زدم، گفتم: مادر جان می خوام برای عید شما و بابا رو بفرستم کربلا. اونم هدیه مو پس فرستاد، ولی دلیلش این بود که گفت: محمدباقر اون یکی داداشم بچه دومش داره به دنیا می آد، گفت: یک فروردین به دنیا می آد باید اون جا باشه.

هیچ چیز بهتر از در کنار خانواده بودن نیست

زندگانی یا زنده مانی 2

هیچ چیزی در زندگی بهتر از این نیست که بتونی در کنار خانوادت باشی. در کنار شون باشی در شرایط بد، در شرایط خوب و بتونی اون چیزایی رو که دوست داری رو براشون تهیه کنی.

[btnForPushNotification]

زندگی بهتر با درآمد بیشتر

 

من همیشه گفتم تا اون جایی که می تونیدخودتون رو برسونید به شمال شهر. کاری کنید که بچه تون در مدارس شمال شهر بره درس بخونه، کاری کنین که خودتون در سطح زندگی کنین. نا خداگاه محیط بهتون کمک می کنه، بتونین درآمد هایی بالاتری کسب کنید. زندگی بهتری داشته باشید.

زندگی کردن یعنی این که بتونی در آرامش باشی، در یک جایی که لیاقتته زندگی کنی.
و ازت می خوام بامن همراه باشی تا شب خیلی کار داریم با هم دیگه مرسی.

اهمیت محیط زندگی درکیفیت زندگی

یعنی همیشه من توی زندگیم برام مهم بود، کجا؟ در چه منطقه ای؟ در چه ساختمونی؟ با چه امکاناتی؟ با چه همسایه هایی قراره زندگی کنم؟ قرار بچه هام بزرگ شه اون جا؟ ازت می خوام بامن بیای.
من زمانی که می خواستم این خونه رو انتخاب کنم، نزدیک به سه ماه طول کشید. تا یک محیط خوب، محله خوب، محله آروم، همسایه های باشخصیت با پرستیژ و تمام چیز هایی که برام مهم بود رو پیدا کنم.
با من همراه باش. با من بیا.

[btnForPushNotification]

امکانات محیط زندگی

یکی از مهم ترین مسائل برای من تو انتخاب خونه این بود که استخر خونه شخصی باشه، یعنی؛ بتونیم با خانواده استفاده کنیم و می دونین اکثر برج ها این جوری نیست، یعنی؛ شما باید حالا سانس آقایون، خانم ها داره. برای من خانوادگی خیلی مهم بود، که در آینده با بچه ام با فرزندم با همسرم بتونم از اون امکانات ساختمونم استفاده کنم.

درآمد بالاتر= قدرت و احترام بیشتر

می دونین یکی از نکات خیلی مهم، یکی از نکاتی که واقعا خیلی مهمه، برای خانواده ها اینه که همسرتون، مرد زندگی تون، واقعا از نظر مالی بتونه نیاز های شما رو برآورده کنه.
هیچ چیزی، هیچ چیزی، به یک انسان، برای یک انسان بالاتر از احترام نیست و خانوادههایی که همسراشون، یعنی؛ همسر یعنی؛ به نظر من مرد منظورمه، از نظر مالی قوی هستند ناخداگاه در دیدگاه اقوام در دیدگاه خود همسر، خود خانم خونه، بسیار بسیار محترم هست. بسیار بسیار قدرتش رو مرد می تونه حفظ کنه.

ازت می خوام بامن همراه باشی. امروز واقعا می خوام بهت بگم چه جوری می شه زندگی کرد. سعی کن بتونی هرچیزی که همسرت، بچه هات، اقوامت تاون جایی که می تونی، بتونی کمک کنی، بهترین شرایط رو براشون ایجاد کنی. به این می گن زندگی کردن.
با من همراه باش .

اهمیت وقت گذراندن با خانواده

امروز اومدم جایی که همه مردم با امید های زندگی شون می آن، یعنی؛ بچه هاشون.

فکر کن یه روز پسرت دخترت بهت بگه پدر جان، مادر جان منو می بری شهر بازی؟ اگر بتونی این کار رو براش انجام بدی، اگر بتونی خودت زمان بزاری هفته ای چند بار باهاش بیای بازی کنی، چقدر آینده براش تاثیر گذاره؟ چقدر می تونه بهتر زندگی کنه؟ حالا نه تنها بچه ها، فکر کن خودت اگر که واقعا زمانی رو بزاری در طی روز، در طی هفته برای این که خودت تفریح کنی، برای این که خودت زندگی کنی. این یعنی زندگی کردن. یعنی این که همیشه در گیر یک سری اتفاقات تکراری نباشی، بتونی برای خودت زمان بزاری، بتونی تفریح کنی، شادی کنی، بتونی بچه هات رو، بتونی همسرت رو، خانوادت رو ببری محیط هایی که خوش حال باشن.

توجه به فرزندان

 

زندگانی یا زنده مانی 3

یه خصوصیت بارز از بچه های خوشگل، من پیدا کردم که الآن بهتون می گم. این جا پر از بچه ست. نمی زارن فیلم بگیریم. گفتن فقط از خودت فیلم بگیر.
بامن همراه باش.
واقعا واقعا،یکی از خصوصیت های بچه هایی که خیلی خوشگل اند، می خوای لهشون کنی، فشارشون بدی، اینه که، اون دختر کوچولو رو نگاه کنید. اینا خوش تیپ اند. واقعا واقعا واقعا تیپ خیلی مهمه. واقعا خیلی لذت بخشه که بتونی یه بچه ی خوش تیپ رو بیاری توی جامعه. لذت بخشه. من عاشق بچه هام. فکر کنم اینو می دونین.

واقعا چقدر این محیط ها انرژی بخشه. کلی بچه می خندیدن، بازی می کردن، خوش حالی می کردن یکی از مهم ترین خصوصیت هایی که باعث می شه انسان ها زندگی کنند نه این که زنده باشند، زندگانی کنند به جای زنده مانی، اینه که بتونن از نظر مالی واقعا درآمد خوبی رو به دست بیارن.
من ازت یک سؤال مهم دارم. بهش می خوام، قبل از این که سؤال رو ازت بپرسم، می خوام ذهنت رو در گیر کنی. الآن سؤال رو ازت می پرسم.
با من همراه باش.

[btnForPushNotification]

احترام و زندگی بهتر با درآمد بیشتر

دوست من، من امروز سعی کردم گوشه ای از زندگی کردن رو بهت نشون بدم. می دونین یکی از مهم ترین چیز ها رو من بهت گفتم. یکی از مهم ترین چیز هایی که کمک می کنه انسان ها زندگی کنن نه این که زنده بمونن، نه این که تلاش کنن برای زنده مانی، اینه که بتونن از نظر مالی قدرتمند شن. ناخداگاه اعتبار بیشتری پیدا می کنن. احترام بیشتری براشون قائل می شن انسان ها.

سخن آخر و چند توصیه

 

من ازت می خوام یه کار مهم انجام بدی. تا همین الآن یعنی کمتر از ده ساعته که من ویدیو اول رو گذاشتم و نزدیک ششصد، یعنی؛ رکورد زدیم نزدیک ششصد تا متن اومد. متن هایی که من می خوندم واقعا واقعا، احساساتی می شدم یاد قدیم خودم می افتادم. من ازت می خوام که بیای داخل وب سایت و پایین این ویدیو در مورد رویا هات برام بنویسی. دوست داری به چه جایی برسی؟ دوست داری به چه حد از در واقع موفقیت برسی؟ موفقیت مالی برسی؟ دوست داری چه کار هایی رو برای همسرت، برای پدر مادرت، که مهم ترین افراد زندگی اند، بچه هات امید های زندگیت، دوست داری چه کار هایی رو بتونی براشون انجام بدی؟

ازت می خوام بری داخل وب سایت و برای من یادداشت کنی و منتظر یک سوپرایز ویژه باش در کلیپ سوم.

برات بهترین ها رو آرزو می کنم. امیدوارم هر جا که هستی تصمیم بگیری و انجام بدی اون کاری رو که باید انجام بدی.

حتما این ویدیو رو ارسال کن برای یکی از عزیزات و حتما بیا داخل وب سایت و در مورد رؤیا هات صحبت کن تا من بدونم با چه افرادی دارم کار می کنم.
شاد باشید.

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

343 نظر
 1. حمید کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد عزیز
  فکر کردن به رویا هم خودش شیرینه و چه برسه به دست اوردن اون، رویای من زندگی کردن به شکل زیبایی که نشونش دادید هم میتونه باشه، اما رویای رسیدن به حد کمال مالی و استفاده درست از اون در کنار خانواده رو بیشتر دوست دارم 🙂

 2. س الف کاربر می‌گوید

  درود بر شما
  آقای ماهان من فکر میکنم همه میدونن کیفیت زندگی چیه؟ ولی چون شرایط ایران بسیار بغرنج و سخت هستش بخصوص از لحاظ اقتصادی مردم ما مجبورن به حداقل ها کنار بیان به عنوان مثال آمار طلاق، مهاجرت، بیکاری، خودکشی،فساد اداری و…البته دوست ندارم سیاه نمایی کنم یا حرف های ناامید کننده،ولی این واقعیت داره

 3. S org کاربر می‌گوید

  درود بر شما
  آقای ماهان من فکر میکنم همه میدونن کیفیت زندگی چیه؟ ولی چون شرایط ایران بسیار بغرنج و سخت هستش بخصوص از لحاظ اقتصادی مردم ما مجبورن به حداقل ها کنار بیان به عنوان مثال آمار طلاق، مهاجرت، بیکاری، خودکشی،فساد اداری و…البته دوست ندارم سیاه نمایی کنم یا حرف های ناامید کننده،ولی این واقعیت داره

 4. امید کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد عزیز رویا ها زیاد هستن ولی شرایط محیطی و جو کشور اجازه پیشرفت وزندگی بهتر رو نمیده پس شما هر چقدر تلاش کنی با همان سرعت رودخانه تو آب جلو میری و نمیتونی بیشتر سرعت بگیری ایدا های خیلی زیادی در ذهن من هستش که متاسفانه هیچکس خریدار وگوش شنوا نداره
  ممنون

 5. علی اسماعیلی کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری..لطفا نظر منو تا اخر بخونین…حرف دارم باهاتون….اقای تیموری من۲۱ سالمه و عاشق شمام…همه کلیپ هاتون رو هم میبینم…اما یه یچیزی رو میخوام بگم….اینکه کاش میشد شما اینطور کلیپ هارو نگیرید…چون من با چشمای خودم میبینم ادمایی که طرفدار شما هستن و کلیپ هاتون رو هم میبینن ولی پول شیر خشک بچشونم ندارن…من میدونم نیت شما چیه و چه هدفی دارین ولی این که به یه نفر بگی زنده ای یا زندگی میکنی توی شرایطی که اصلا وضع روحی خوبی نداره میتونه خیلی بهش ضربه بزنه و شرمنده تر بشه و اعتماد به نفسش بیاد پایین تر….من اصلا ادم منفی نیستم واقعا به شما اعتقاد دارم ولی توی کلیپ هاتون حتما افراد فقیر رو هم در نظر بگیرین و سعی کنین حداقل به ادمایی که بقول شما فقط زنده ان یکم روحیه بدین….درسته هر ادمی میتونه پولدار بشه ولی باور کنید خیلیا مشکلاتشون فراتر از تلاش و پشت کار…..اقای تیموری عاشقتونم….ممنون بابت وقت گذاشتنتون.

 6. علی کاربر می‌گوید

  درود بر شما جناب تیموری من زندگی میکنم و خدا رو شکر تا الان چیزی کم نداشتم و هرچیزی ک خواستم برام فراهم بوده بهترین ماشین ها و بهترین فضاهای اموزشی و بهترین تفریحات اما هیچکدوم از خودم نبوده و همش مال پدرمه و این دیگ داره اذیت کننده میشه لطف کنید بعد از اینک تفاوت های زندگی کردن و زنده ماندن رو گفتید نحوه تبدیل شدن یا راه های تبدیل شدن ب یک ادم موفق رو هم بیان کنید و تنها ب اینک این تفاوت ها رو ب دیگران بگید راضی نشید لطفا ادامه بدید راستش من الان خودم تو یک دو راهی خیلی بزرگ گیر کردم از طرفی نمیتونم وارد حرفه پدرم بشم ب خاطر محدودیت هاش از طرفی رشته تحصیلیم ک هوشبریه ب من اجازه نمیده توی تهران بیشتر از چهار یا پنج میلیون توی یک شیفت کاری درامد داشته باشم میخواستم ببینم چکار میتونم بکنم ک ب جلو حرکت کنم خودتون هم بهتر میدونید ک حتی با درامد ماهیانه ده میلیون تومن هم نمیشه ب اینجاهایی ک اشاره کردید رسید لطفا راهکار بدید ممنون از زحماتتون

 7. علیرضا مهدی پور کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری عزیز
  من همیشه قصدم رسیدن به اینگونه موارد بوده و در راستای رسیدن به آن ها تلاش کردم ولی یه تجربه تلخ (شکست) داشتم و حالا که میخوام باز شروع کنم از این ترس دارم که شاید من توی کار قبلی کم کاری کردم که شکست خوردم و ممکنه برای کاری که میخوام باز شروع کنم ناخودآگاه کم کاری کنم.ولی باز به اهداف زیبای خودم فکر میکنم و میخوام شروع کنم ولی این ترس داره دیوونم میکنه.ممنون میشم بهم راهکار بدید

 8. علیرضا مهدی پور کاربر می‌گوید

  سلام به استاد تیموری عزیز
  من همیشه قصدم رسیدن به اینگونه موارد بوده و در راستای رسیدن به آن ها تلاش کردم ولی یه تجربه تلخ (شکست) داشتم و حالا که میخوام باز شروع کنم از این ترس دارم که شاید من توی کار قبلی کم کاری کردم که شکست خوردم و ممکنه برای کاری که میخوام باز شروع کنم ناخودآگاه کم کاری کنم.ولی باز به اهداف زیبای خودم فکر میکنم و میخوام شروع کنم ولی این ترس داره دیوونم میکنه.ممنون میشم بهم راهکار بدید

 9. سید هادی کاربر می‌گوید

  من فقط زنده ام .هیچ لذتی نمیبرم.حقوقم 700 هزار تومان و همش برا قسط وام میره فقط و فقط روز هامو دارم پشت سر هم تلف میکنم برا هیچی

 10. زانیارسودمند کاربر می‌گوید

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما استاد عزیز وتیم خوبوتون
  استاد واقعا رسیدن به رویا خیلی خوبه ولی چجوری وازکجا باید شروع کرد
  من خودم الان درحال حاضربیکارم ونمیدونم باید چیکار کنم وچجوری یک فرد موفق بشم ،کسایی که میخوان موفق بشن وبه قول شما بخوان به آرزوهاشون برسن باید ازیه جایی شروع بکنن،ولی ازکجا….
  من خودم بچه روستا یعنی واقعا پیاده کردن هرایده ای خیلی برام سخته چون هرایده ای به یک سرمایه خوب نیاز داره که من متاسفانه ندارم بنظرتون چکارکنم من؟

 11. مریم کاربر می‌گوید

  سلام استاد . من خیلی رویاهای بزرگ دارم .اولین رویای من هست که به عنوان یک خانوم ایرانی به هم نوعان خودم ثابت کنم .که یک خانوم هم میتونه تو اوج موفقیت باشه یک کارافرین بزرگ باشه وبه اصطلاح یک برند باشه .
  دومین رویای من این اینقدر ثروت داشته باشم که بتونم ساپورت کننده مالی خانواده .بخصوص خواهرم که داره تحصیل میکنه و مادرم که دنیای آرزو داره باشم . و من برآورده کنم آرزوهاش رو .چون خیلی خیلی به مادر و خواهرم در طول زندگی مدیون هستم .
  سومین رویای من این مکان هایی درست کنم که ویژه افراد معلول باشه که بتونن با کمترین قیمت ها …شاد باشن و خرید کنن. …بدونن من هستم تا بتونن یاد بگیرن زندگی کنن.
  چهارمین آرزم .این .یک باغ بزرگ همراه اصطبل اسب داشته باشم ..برای استراحت و محل زندگی…وو خیلی خیلی رویاهای دیگه ..اما با کمک شما استاد و پکیج همش مالی دارم .کسب و کار راه میندازم … و دارم برای زندگی کردن تمام تلاشم میکنم .و خیلی خیلی روحیه خوشحالی دارم .و شاد هستم .

 12. سمیه کاربر می‌گوید

  با سلام رویای من یک رویاباقی نمیمونه و به زودی تبدیل به واقعیت میشه من یک بلیط 8 روزه با هتل و تمام امکانات برای پدرومادرم میگیرم برای سفر به یونان چون پدر من عاشق تاریخه و یک ماشین بنز به زودی میخرم و یک ویلای سفید رنگ در یک باغ پراز میوه که یک استخر زیبا داره در لواسان میخرم

 13. نگین کاربر می‌گوید

  سلام
  گفتید از آرزوها بگیم هر وقت بهش فکر میکنم بغض گلومو میگیره
  کاش کاش زودتر باهاتون آشنا شده بودم ک بی عقلی نمیکردم ولی من فقط ب فکر خوشحال کردن بودم
  دو سال ازدواج کردم ماهیانه ای ک همسرم بهم میده خیلی کفاف مخارج ام نمیده آدمی ام نیستم ک بتونم مدام از همسرم درخواست پول کنم از اینکار بدم میاد نزدیک 30.40 میلیون طلا داشتم خرده خرده میفروختم چیزایی ک دلم میخواست میخریدم با مامان و خواهرم میرفتیم بیرون هر چیزی میگفتن قشنگه زود براشون میخریدم برای دخترم چیزایی ک خودم دلم میخواست داشته باشم میگرفتم مدام برای همسرم هدیه میگرفتم
  الان دیگه هیچ پولی ندارم??
  ولی دیروزم براتون نوشتم میخوام یکی از اون کارهای کانال انجام بدم مطمئنم هم میتونم طلاهام دوباره برگردونم هم برای پدر و مادرم ی خونه خوب بگیرم ی مغازه برای پدرم ک دیگه تو 60 سالگی با ی قلب مریض مجبور نشه شب تا صبح بیدار باشه برای خواهرم ی جهیزیه آنچنانی از هر چیزی ک خودم دلم میخواست اون موقع ها داشته باشم ب خواسته های معقول دخترم ن نگم و عاشق هدیه دادن تو مناسبت های مختلفم….من بهش میرسم فقط نمیدونم چ طوری باید برسم باااااااااید دلم میخواد زندگانی کنم ن زنده مانی

 14. سعید کاربر می‌گوید

  سلام و با نام یاد خدای خالق هدف. رویا ارتباط عجیبی داره به هدف هایی که انتخاب میکنیم. یعنی به رویایی که دارین جامع عمل بپوشونین با انتخاب هدف مناسب. رویای من به شخصه داشتن جامعه ای با قانون مساوی برای هر شخص و آموزش بچه ها یا همون نوزاد ها با افکاری مناسب برای بیست سی ساله آینده کشورمون. امیدوارم آموزش و پرورش و صدا سیمای ما تجدیدی نظری در امور تربیتی و فرهنگی و سخت گیری مناسب در این راه٬ برای ادامه ایران عزیز و پایدار تلاش کنیم

 15. هما تقوائی کاربر می‌گوید

  سلام من یه کارمندم، روزی که اومدم همایشتون از الان خودم منزجر شدم، ویدیو هم که دیدم همین طور، من دلم میخواد خیلی پولدار بشم تا حدی که کادو برای مامانم یه مزون بگیرم توی میرداماد و یه سفر دور دنیا

 16. حسین بختیاری کاربر می‌گوید

  سلام
  گفتید رویاهامو بگم باشه،من دو دسته رویا تو زهنم خونه کرده یک دسته رویاهای مادی معنوی و یه دسته رویاهای کاملا مادی ، معنوی هارو ترجیح میدم برای خودم بنویسم واما مادی ها شامل یک کارخونه سنگ یه خونه بزرگ استخر دار در شهرک غرب به علاوه یه برج تا بتونم اعضا خانوادمو دور هم جمع کنم ،یه بنز البته از نوع اخرین مدلش و بعد از اینا سفر به تک تک کشور ها و دیدن اداب و رسوم اونا…

 17. زهره رحیمی کاربر می‌گوید

  سلام
  خدا قوت
  استاد تیموری گرامی سلامت , پایدار و همواره در اوج باشی
  من عاشق سفر و مهاجرت هستم و همیشه دوست دارم جاهای مختلف دنیا تجربه کنم .. و دیگه اینکه بتونم در کنار همسرم سطح زندگی مون از متوسط خوب به حد عالی برسونم که خانواده 4 نفری مون تجربه خوب و عالی زندگی داشته باشیم. بتوانیم از نظر مالی رشد کنیم .. در حال حاضر فرزندانم ورزشکار هستند و نهایت توانم گذاشتم که در اوج باشن و فکر میکنم به زودی آنها در قله موفقیت ورزشی می بینم..
  و همواره از خدا شاکر و سپاسگزارم

 18. علیرضا جابری کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد عزیزم…این ویدیو دقیقا نقطه مقابل ویدیو قبلی بود ویدیو قبلی به قول معروف آدمو یاد بدهکاریاش مینداخت اما حقیقتارو گفت ولی این ویدیو خیلی عالی و امید بخش بود و تصویر سازی قوی برای رویاهای من بود…استاد دقیقا حرفتون درسته آدم وقتی حالش عالیه که بتونه نیاز های خانوادشو به بهترین شکل برطرف کنه…دقیقا رویای منم همینه که بجایی برسم که دیگه به پول فکر نکنم و پول برده ی من بشه و من فقط ببخشم و ببخشم و ببخشم…امیدوارم همه به آرزوهاشون برسن و همیشه سالم و سلامت باشید…

 19. محمد کاربر می‌گوید

  سلام خسته نباشید میگم خدمت هموطن عزیزم امیدوارم همیشه پیروز باشی
  خدمتتون عرض کنم که ما داریم نفس میکشم با این فیلمایی که دیدم. هر کسی بسته به شرایطی که داره پیشرفت میکنه و به اون در امد دلخواه میرسه وقتی من یه کارمند ساده ام برادرام که بیکار شغل ثابت پر درامد ندارن چطوری میشه که به اون در امد بالا برسیم ودر اخر
  امیدوارم خوش باشین

 20. فریبا کلاته کاربر می‌گوید

  سلام دوست دارم هر چیزی که بچه هام خواستن بدونه فکر کردن بگم باشه میخرم و با بهترین امکانات زندگی کنم بهترین سفرهای خارجی رو برم خونه شمال شهر تهران باشه جدید ترین ماشین رو سوار بشم

 21. حسام علینژاد کاربر می‌گوید

  باسلام استاد گرانقدر. باور کنید عین برادر قبولتون دارم و از اینکه بهم انرژی میدین بسیار خرسندم و با این کلیپ حالم عالی شد.
  من خیلی آرزوها برای خود و همسرم دارم و حتی پدر و مادرم همیشه در ذهن خودم با رویاهام زندگی میکنم و اونارو تجسم میکنم حق من بیشتر از ایناست و من لایق بهترین ها هستم و باید به آرزوهام برسم خیلی دوست دارم منو راهنمایی و مشاوره کنید جناب تیموری عزیز
  با تشکر و موفقیت روز افزون برای خودم و تمامی دوستان

 22. فریبا کلاته کاربر می‌گوید

  سلام من دوست دارم هر چی بچهام خواستن بدونه فکر کردن بگم باشه میخرم بهترین سفر های خارجی رو برم خونه در شمال شهر تهران باشه جدید ترین ماشین رو سوار بشم

 23. سمانه کاربر می‌گوید

  سلام….منم خیلی مشکلات بیش از اندازه مالی دارم…شوهرم ورشکست شده…وقتی گفتین پول از صندوق صدقات برداشتین منم بارها همین کارو کردم …خیلی امیدوارم اما نمیدانم از کجا شروع کنم و پولدار شم….ما حتی پول نون شبم ندارین …کلیپهای شما مثل رویاست…

 24. امیر عباس ولیان کاربر می‌گوید

  استاد عزیز سلام
  رویای من اینه که بتونم برای پدر یه ماشین بخرم چون برای کمک کردن من خیلی از زندگیش یا ماشین خریدنش عقب افتاد.
  ولی متأسفانه من در شهرستان هستم و درآمدم اینقدر زیاد نیست.
  من یک جوان 23ساله هستم، متاهل هستم با یک بچه 2ساله

  استاد عزیز ممنون میشم بتونی کمکم کنی

 25. عباس کاربر می‌گوید

  سلام من رویام اینه که بتونم روزی از پول پول بسازم و حرفه خودم رو داشته باشم و دور و برم آدم های بیکار زیاد هستند اونا رو هم بیارم پهلوی خودم تا از بیکاری رها بشوند امیدوارم

 26. امید کاربر می‌گوید

  با سلام،
  دوست دارم در حال حاضرماهی یک میلیارد تومان درآمد داشته باشم که بتونم در ابتدا به نزدیکترین افراد زندگیم که خانواده ام هستند کمک کنم. و سپس به فامیل و سپس به دوستان و سپس یک انجمن خیریه بزنم برای کودکان بی سرپرست و خرج تحصیل و زندگیشون رو بدم و کار کردن یادشون بدم و یادشون بدم که پول دار بشن تا جایی که هر کدام بتونن در هر ماه چند میلیارد تومان درآمد داشته باشن. سپس بتونن به همه کمک کنن که زندگی بهتری داشته باشن. و سپس هر کدام یک انجمن خیریه بزنن برای کودکان بی سرپرست و خرج تحصیل و زندگیشون رو بدن و کار کردن یادشون بدن و یاد بگیرند که پول دار بشن تا جایی که هر کدام …

 27. مرضیه قاسمیان کاربر می‌گوید

  سلام.
  یک نفر کانال شما را به من معرفی کرد خیلی مادی گرایانه است و به تمام معنا مزخرف است چه کسی گفته مکان شمال شهر و خانه ی لوکس و ماشین اخرین مدل یعنی زندگی و نداشتن اینا یعنی زنده مانی یکم به جامعه خودمان و جهان نگاه کنید اگر انسان خردمندی هستید تا درگ کنید فرق بین زندگی و تجملاتگرایی و بی بندباری و فساد. ببخشید هر چند به نظرم موجود مادیگرایی مثل شما خردمند به نظر نمی رسه چون کسی که معیارش شمال شهر و استخرش چه می فهمه انسان یعنی چه و هدف خلقت یعنی چه. در ضمن یکم زندگی امام خمینی را با شاه مقایسه کنید ببینید کی زندگی کرد و کی زندهمانی پس امام که کاخ نداشت زندمانی کرد و شاه با اون همه کاخ زندگی. ارزش اداما تا دیروز به تقوا بود حالا سده پول شما هم جای ترویج تجملگرایی به ترویج انسانیت بپردازید نه اینکه مردم را وادار کنید تا برای بدست اوردن این امکانت به هر کاری و هر فسادی تن در بدهند اگر هدفتان ایجاد یاس و در جوانان و ترغیب به مادیگرایی و پولپرستی نیست

  1. مرتضی کاربر می‌گوید

   سلام _-اولا کی اقای تیموری کی ترویج تجمل گرایی کرده ؟؟؟ شما مدرسه که رفتید دیگه بله دیپلم هم داشه باشی درک میکنی که ایشون دارن میگن من از زیر صفر پول گرفتن از صندوق صدقات خونه شروع کردم و الان به این جا رسیدم پس شما هم میتونید __باید تلاش کنید و همش دارن امید میدن که این چه زندگی __فقط باید نفس کشید که ارع من زنده هستم و زندگی میکنم __ عذر میخوام شما درست متوجه نشدید معیار شمال شهر و استخر نیست _-معیار رسیدن یه ان هست __ یه دعا میکنم همه امین بگن خدایا یه فکر و ذهن و تفکر دست به همه مون بده !!!!!!!!!!1

  2. علیرضا جابری کاربر می‌گوید

   شما خیلی سریع قضاوت کردید دوست عزیز…شما به هیچ عنوان نیت اصلی استاد و هدفشون رو درک نکردید…لطفا اول خوب در مورد استاد تحقیق کنید و تمام کلیپاشون رو ببینید بعد نظر بدید…استاد هیچوقت هیچ جایی نگفتن برید به هر قیمتی پول بدست بیارید ایشون فقط دارن تجربیاتشون در مورد بیزینس و کسب و کار رو در اختیار ما میزارن که بتونیم کسب و کار راه اندازی کنیم و برای خانواده و جامعه مفید باشیم و بتونیم به آرزوها و اهدافمون برسیم…لطفا تمام کلیپای کانال رو ببینید بعد قضاوت کنید…

 28. مهراد کاربر می‌گوید

  خودم، دخترم و پسرم که عزیزترین ها هستند رو شاد و موفق ببینم.

  و دوست دارم پول رو برده ی خودم بکنم و صد البته برده ی آزاد …

 29. سمانه کاربر می‌گوید

  منم دوست دارم به رویاهام برسم…چند روزی است کلیپهاتون رو نگاه میکنم….بشتر در امد من شده پول برداشتن از صندوق صدقات خونه مون…شوهرم ورشکست شده و با دو تا بچه کوچک نمیدانم از کجا شروع کنم….ارزوی مرگ دارم اما اینده بچه هام چه میشه…گاهی ارزوی یه غذای خوب دارم….گاهی ارزوی یه خواب راحت و بدون ناراحتی که چگونه پولدار شم…ولی نمیدانم چرا یه حسی بهم میگه همه چیز یه روز درس میشه

 30. mohammad کاربر می‌گوید

  سلام روزتون بخیر. من حدود یک ماه هست که از اینستا دارم شما رو دنبال میکنم. امروز با. دیدن این ویدئو زندگانی یا زنده مانی تصمیم گرفتم واسه تون بنویسم
  از رویاهام
  بابای من یه کارگره. هنیشه دوست داشت یه ماشین شاسی بلند بخره و سوار بشه. این شده یکی از رویاهای من. که همیشه دوست داشتم. بهش برسم. پشت کار خوبی دارم. ولی همیشه ترس داشتم. ترس از ارتفاع ورشکستگی. اینم به یه دلایلی
  خانمم یه زندکی اروم. و با ارامش میخواد. به نظر خودمم یه زندکیی که داخلش ارامش باشه زندکی کردنه
  امروز جایگاه خوبی دارم بعد از 10 سال کار توی این شرکت. اما بعد از 10 سال هنوز حقوق بکیر مردمم.
  البته خدا رو شکر دستم رو زانوی خدمه

 31. جواداسدی خضرلو کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری عزیزم
  ازاینکه اینقدر انرژی میزاری که افکار وزندگی مردم را متحول کنی ممنونم
  وشاکر خداباش که تورادر جایگاهی قرارداده که به بواسطه شما خیلی از مردم قراره حرفهای مهمی بشنوند وزندگیشون رو عوض کنندوچه سعادتی بالاترازاین!
  بهترینها برابرات آرزومندم

  برای رسيدن به خواسته هات ٢ راه داری،
  پاشو تلاش كن
  يا بخواب و خوابشو ببين

  من میخوام به اندازی ایی پول داشته باشم که یک حسار مالی قوی دور خودم وخانواده ام بکشم که هیچ وقت بی پولی ذهنم رو درگیر نکنه ویک زندگی عالی داشته باشم وبتونم واسطه رزق وروزی برای مردم بشم
  ومطمئنم که این زندگی رو میسازم به لطف خدا

 32. هاشم خیرمند کاربر می‌گوید

  سلام وخسته نباشید
  درمورد رویا بگم که به یک حدی از توان مالی برسم که دیگه نگران پول در اوردن نباشم وتمام نیازهای مالیمو برطرف کنم وبتونم به تمام اطرافیانم وهمچنین به کل جامعه ام کمک کنم وخیلی لذت بخشه به امید رسیدن به تمام رویا ها

 33. جواد کاربر می‌گوید

  سلام
  ماهان عزیز من رویاهای زیادی دارم وچون ادم مذهبی هستم مثل مادر گرامیتان دوست دارم یه محیطی بزرگ داشته باشم که جوانان رو اطراف خودم جمع کنم تا از لحاظ مذهبی و فرهنگی و ورزشی سرگرمشون کنم که به فکر کارهای خلاف نیفتن یه رویای مهم ترم اینه که یه زمین خیلی بزرگی تو شهر داشته باشم یه خونه۱۳واحدی ویلای درست کنم و تمام خواهر و برادر و پدر مادر رو در کنار خودم ببینم اخه ما ۸تا داداشیم۴تاخواهر.ورویاهای خیلی زیاد

 34. محمد کاربر می‌گوید

  سلام به اقا ماهان تیموری عزیز…بنده دارم نهایت تلاش خودمو میکنم که به هدف ها و رویاهام برسم و علی رغم اینکه زمان و هزینه زیادی گزاشتم تقریبا تو همشون تا الان شکست خوردم و مطمعن هستم که سال 97 سال پیروزیست. انشااله بتونم سربلند از 97 بیام بیرون

 35. اسلام جلالی نژاد کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری عزیز من خیلی از شما خوشم میاد واقعا بدون هیچ چشم داشتی داری دلی واسمون کار میکنی تا به اهدافمون برسیم…در جواب سوالتون میخوام بگم من دارم الان زنده داری میکنم و خیلی دلم میخواد زندگانی کنم من لیسانس فناوری اطلاعاتم بدون هیچ درآمدی دنبال کار و شغلم همش کلیپ هاتونو میبینم همش دنبال کارم میگم کاش صد تون دویست تومن داشتم تا بتونم کسب و کاری شغلی ایجاد کنم و به اهدافم برسم و بتونم زندگانی کنم…ممنون

 36. حوا کاربر می‌گوید

  سلام و خداقوت آقای تیموری
  داشتم کلیپ زندمانی و زندگانیتون رو همین الان میدیدم
  واقعا فوق العاده بود بخدا نمیدونین چه تاثیر مثبتی توذهن میتونه بزاره شما دعای خیرمن و خیلی از امثال من رو همیشه بهمراه خواهید داشت
  انسانهانیاز دارن که بتونند خودشون رو باور کنند
  من میگم و ایمان دارم که انسان هرچی که اراده کنه رو میتونه بدست بیاره فقط خواستن اگر باشد همیشه راهی وجود دارد
  آقای تیموری بدبختی ما تو افکار غلط و باورهای از پیش داده ی گذشته گیر کردیم که بابا پاتو ازگلیمت درازتر نکن
  یا زندگی خوب و لاکچری مال ازما بهتراس
  اما اخه این گلیمه رو کی تعیین کرده من یکسال که به این باوره رسیدم و بخدا تونستم با تغییر افکار منفی قبلیم و همیشه مثبت اندیشیم و یاد گرفتن و عمل کردن بجای حرف زدن کلی تغییرات به همه ی محدودیتهام تو زندگیم بوجود بیارم
  من یه مادر ۳۳ ساله هستم با ۵ تا بچه قد و نیم قد و افتخار میکنم که مادر چند تابچم
  و قبل از این که افکارمو تغییر بدم تو خودم هیچ توانایی نمیدیدم اما الان با تمرکز رو تواناییهام و تقویت باورم و عملکردم الان دارم روبروز زندگیم رو بسمتی که دلم میخواد و رو به رشده هل میدم الان تونستم رو زندگی چند نفر دیگه هم تاثیر گذار باشم بخدا با حس بد و افکار منفی دعا هم قبول نمیشه چه برسه بخوای تغییرات بوجود بیاری
  کلیپی که دیدم چندین هدف ازهدفهای منو در بر میگرفت ساخت بهترین زندگی برای خانواده ام
  قبلا همیشه تکیه ام به یه شخص دیگه بود ولی الان میگم کسی جز خودم نمیتونه این تغییر رو بوجود بیاره و درراستاش تلاش میکنم
  ووقتی ادم تومسیر رسیدن به اهدافش قرار میگیره بخدا خیلی لذت داره که قبل ازاین من درک نمیکردم من آرزومه و همیشه به این فکرمیکنم و تصویرسازی تو ذهنم که با دخترام یه همچین شهر بازی برم بدون اینکه به جیبم فکر کنم که چقدر دارم و چقدر ندارم و کمترین دغدغه ام پول باشه
  وقتی میرم بازار واسه خرید دخترام به چیزی فقط نگاه کردم من قبل گفتن حرف دلشون بگم مامان ورش دار هرچی دوس داری انتخاب کن
  زندگانی بخدا با زنده مانی خیلی تفاوت داره و من میخوام که زندگی کنم نه اینکه فقط زنده باشم ماهی تو اکواریومم زنده است تو اقیانوسم زنده است ولی آکواریوم کجا و اقیانوس کجا
  دمتون گررررم آقای تیموری با کلیپ ها و راهکاراتون امید و باوربه خودروتو وجود آدم زنده میکنین

 37. Naser nykmhr کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری خیلی خیلی خوشحالم از اشنایی باشما باتمام وجود میخوام به تمام رویاهام برسم ومطمینم با وجود استادی همچون شما خواهم رسید خیلی دلی میگم ماهان عزیزمنم رویام اینه که انقدر پولدار بشم که ۹۵٪از پولم بتونم ببخشم که درکنار اون به تمام رویاهام میرسم ماهان جان خیلی خیلی به کمکت نیاز دارم

 38. هاشم کاربر می‌گوید

  سلام
  رویاهای زیادی دارم
  دوست دارم در 3 ماه اول درآمدم به 30 میلیون برسه ، در مرحله بعدی تمام قرض های پدرم و صاف کنم ، براشون یکی از بهترین خونه ها رو بگیرم ، تا پایان سال جاری در آمد به ماهی 100 میلیون برسونم .
  دست برادرامو بگیرم ، برای خودم یک ماشین فوق العاده بگیرم ، دست چندین نیازمند و بگیرم ، یکی از بهترین مدرسه ها رو در شهر خودم با بهترین تجهیزات بسازم ، و بعد از اون دوست دارم تمام دنیا رو ببینم ( شروع به سفر کنم ) و…………………..

 39. امیر عبادی کاربر می‌گوید

  سلام استاد
  واقعن دیگه نمیدونم چیکار کنم هر کاری میکنم که تو زندگیم یه فرجی بشه نمیتونم منم یه زندگی خوب همراه با آرامش برای خودم بچه ای که داره بزرگ میشه وهمسرم میخوام تمام این لذتی که میگی در یک زندگی هست منم میخوام ولی نمی دونم چرا جور نمیشه.
  زندگی همراه با لذت دنیوی و با یک خانواده خوشحال امکان پذیره خدایا به همه امکان اون رو محیا کن.

  1. jalal کاربر می‌گوید

   سلام اگه منتظرین تا همه چی مهیا بشه نمیشه باید مهیاش کنین.انتظار هم یعنی شکست.یه خورده ذهنتون خلاق باشه خودتون میدونین چکار کنین

 40. سمانه کاربر می‌گوید

  آقای ماهان تیموری همه چیز این دوره شده پول اگر پول داشته باشی میتونی بیمه شی اگر پول داشته باشی میتونی زندگی کنی حتی پولدارها حق بیمه شدن و ویزیت های کم هزینه رو دارن….نمیدانم چه طوری میشه باهاتون ارتباط برقرار کرد خواستم بگم شما که هدفتون کمک به ایران است پکیج تون رو دو میلیون و…میفروشین …بازم پولدارها یا سطح متوسط میتونن بخرن …من که پولی ندارم چه طور بخرم….خواستم بگم کاش یکی تو این مملکت فقط به فکر بی پولها بود…

 41. محمد هادی پوریعقوب کاربر می‌گوید

  به نام خدای قادر و متعال
  سلام استاد امیدوارم حال خودتون و خانواده محترن و همکاراتون و تمام بیننده های این سایت و دنبال کننده های شما خوبباشه
  امیدوارم همه بتونن اونطوری که لایق یه ایرانیه زندگی کنن و به قولنعروف حالشو ببرن
  از رویا گفتین و زندگی کردن هر کسی یه رویاهایی داره که دوست داره بهشون برسه
  منم رویای یه زندگی آرووم و مرفه رو دارم مثل خیلی ها ، دوست دارم به جاهای مختلف ایران اول و بعد دنیا سفر کنم و تجربه و پول کسب کنم دوس دارم یه درآمدی پیدا کنم که بتونم خیلی ها رو خوشحال کنم و به کار و کسب درآمد برسونم یه ماشین و خونه خوب در یک از محله های خوب هر شهری بالاخص تهران از پیش نیاز های یه زندگی خوبه وقتی توی هر موقعیتی باشی به نظر من آدم خودشو به همون نسبت بالا میکشه و خودشو در سطح و حد اونا میبینه پس باید یه جوری زندگی کنم که در حد و اندازه خیلی مرفه و بالایی باشم تا بتونم سری توی سرا بلندکنم چه خوبه انسان وقتی به یه مرتبه ای از مقام یا ثروت میرسه خویشتن دار باشه من دوست دارم به ثروت برسم ولی خودمو گم نکنم بتونم دست یک دیگه رو هم بگیرم
  موفق باشید
  ان شاالله به زودی زود همه اونایی که مثل من فعلا زنده ان بتونن زندگی کنن و شاد و سلامت به دور از هر دغدغه ای زندگی کنن
  خدارو شکر که فعلا سالمیم و میتونیم زنه بمونیم برای زندگی کردن باید واقعا زندگی کنیم در این دنیایی که فنا پذیره تا بتونیم توی اون دنیا هم زندگی کنیم تا توی اچن دنیا طلبکارمون نباشن خانوادمون که تو برای ما تلاش نکردی که زندگی کنیم و خودمون خم از خودمون راضی باشیم
  خوش باشید

 42. میلاد احسانی کاربر می‌گوید

  سلام بر استاد عزیزم، ماهان تیموری
  رویاهای من، رویاهای که یک روز که خیلی هم دور نیست بهشون میرسم؛
  مسافرت های زیاد به کشورای مختلف، دیدن فرهنگها ، زندگیها و لذتها، کسبو کارها

  بورسیه تحصیلی یا ادامه تحصیل. در یک کشور اروپایی و تقویت فن های مورد نیاز

  شرکتی در زمینه کاری خودم و ارتباط و همکاری با چند شرکت دیگه توی همین زمینه با‌کشورای دیگه

  داشتن یک خونه شیک توی یکی بهترین محله های تهران

  فرستادن فرزندانم به کشور اروپایی یا آمریکا برای تحصیل و زندگی

  1. mohammad javad کاربر می‌گوید

   سلام
   من نباید آرزو داشته باشم چونکه زندمانی می کنم و هیجان درآمدی ندارم و انسان بی پول نباید آرزو داشته باشه و نمی دونم این چیزهایی که می خوام آرزو هست و یا حقوق شهروندی.خونه خوب داشتن، ماشین خوب ، زندگی ایده آل ، درآمد عالی ، همسر مناسب، سفر به جاهای زیبای دنیا ، کار با حقوق عالی و خوردن غذای لذیذ نمیدونم چی بگم که آدمی که پول ندارد بايد زنده زنده بمیرد و زندمانی کند من کهکاملا سر در گم و بی هدف شده ام چونکه هر کاری می کنم به نتیجه ای نمی رسم ولی همیشه امیدوار هستم و امید خود را از دست نمیدم

 43. محسن مشایخی کاربر می‌گوید

  سلام استاد
  همیشه ارزوم بوده بتونم کمک کنم و خواسته های خانواده ام رو براورده کنم تا سال قبل که تونستم یه ویلا برای پدر و مادرم تو شمال بخرم و چقدر این حس لذت بخش بود ولی خیلی چیزهای دیگه هست که میخوام
  وچقدر لذت داره چندین نفر در کنارت کار کنن و روزیه خوب ببرن برای خانواده شون و این رویای منه امیدوارم با کمک شما بهشون دست پیدا کنم بزودی
  شاد باشید

 44. تهمينه مشايخ کاربر می‌گوید

  با سلام،من هميشه دوست داشتم در زمينه تحصيلي بالاترين مقام رو داشته باشم و در زمينه مالي هم بتونم خارج از ايران زندگي كنم و اونجا بچه دار بشم و اقامت اون كشور رو داشته باشم و خونه و ماشين اونجا داشته باشم و ايران هم خونه و ماشين داشته باشم و در رفت و آمد باشم.ولي در خال حاضر بيكار و مستاجر هستيم و بچه هم نداريم و همسرم هم درآمد خيلي پايين داره???

 45. تهمينه مشايخ کاربر می‌گوید

  با سلام،من هميشه دوست داشتم در زمينه تحصيلي بالاترين مقام رو داشته باشم و در زمينه مالي هم بتونم خارج از ايران زندگي كنم و اونجا بچه دار بشم و اقامت اون كشور رو داشته باشم و خونه و ماشين اونجا داشته باشم و ايران هم خونه و ماشين داشته باشم و در رفت و آمد باشم.ولي در خال حاضر بيكار و مستاجر هستيم و بچه هم نداريم و همسرم هم درآمد خيلي پايين داره???و آدرس و نامم دوست ندارم منتشر بشه

 46. mohammad javad کاربر می‌گوید

  سلام
  آرزویم آینه که به حقوقهای اولیه زندگیم برسم مثل خونه زیبا در بهترین منطقه ماشین بنز و درآمد خوب و رسیدن به جایگاه بزرگ در سطح بین المللی در مربی گری فوتبال و ساخت مکانهای توریستی و گردشگری و دریافت شهروندی کشور کانادا و در یادگیری 4 زبان معتبر دنیا و یادگیری برنامه نویسی حرفه ای موبایلی

 47. اسرافیل کاربر می‌گوید

  سلام استادروزبخیرممنون ازکلیپهایی که میزاریداگه میشه راهنمایی کنیدبرای درامد

 48. مهدی خاوری کاربر می‌گوید

  سلام
  من و همه روسداریم زندگی کنیم ب بهترین شکل ممکن
  الان ک دارم فکر میکنم بهش ی حس خوبی ب ادم میده تصور کنی ی خونه عالی با فول اپشن ی ماشین ازون گرونا ک تو گوشه مغزمون تصورشو میکنیم و سیرو سفر ب تموم شهرها وای خیلی حال میده
  البته ی مشاوره مالی خوبم ک از شما بگیرم حله ???

 49. mahdi کاربر می‌گوید

  سلام بابت فعالیت با ارزشتون متشکرم استاد
  من تو زندگیم خیلی اهداف بزرگی دارم (بیش از حد بزرگ)
  دوست دارم هر چه که پدر و مادرم میخوان براشون تهیه کنم واقعا که برام زحمت کشیدن طی این سالیان
  و بعدشم میخوام اگر روزی زن گرفتم نمیخوام که وارد یه زندگی کمبود دار بشه و دچار رنج بشه میخوام از بودن در کنارم لذت ببره انشاالله و کلا میخوام خیلی مفید باشم

 50. ساناز کاربر می‌گوید

  سلام میخوام که مادرم رو خرید ببرم.ی خونه حیاط دار داشته باشم تا بچه هام بازی کنن.مادرم و همسرم دندون ندارن اونارو درست کنم .هرچی بچه هام خواستن بدون اینکه فکر کنم بخرم براشون. بتونم وسایل خونه خوب داشته باشم.و زندگیم رو از متوسط به عالی برسونم.

 51. اکبر کاربر می‌گوید

  سلام برجناب تیموری پرانرژی وعزیز
  برای رسیدن به رویاهام خیلی زحمت کشیدم اماهمیشه دچار شکست شدم وهیچ وقت موفق نشدم رویاهای بزرگی در سر دارم الان مشغول کار چاپ پوشاک هستم وبازهم بامشکلات مالی روبرو هستم…الان آخرین تصمیمی که گرفتم اینه که مشاور املاک بزنم ودرحال تحقیق در این زمینه هستم ومیخوام باکمیسیون ارزان کارکنم تاهم کمکی به حال انسانهای بی بضاعت کرده باشم وهم قسمتی از بازار رو اگه خدا بخواد در دست بگیرم..ولی فعلا بدون سرمایه حتی برای رهن مغازه هستم ….اگه نیاز میدونی راهنمایی بفرما
  ممنونم از زحماتت وپیگیر کانالتون هستم دوستون دارم

 52. سعید قادرزاده کاربر می‌گوید

  سلام استاد
  رویای من داشتن یک زندگی بدون دغدغه مالی
  برآورده کردن تمام خواسته های خانوادم
  دوست دارم یک خونه ویلایی در بهترین نقطه شهر داشته باشم سه طبقه با استخر و سونا
  خودم یک ماشین مازراتی دوست دارم داشته باشم
  تمام خانوادم یک ماشین خوب مورد علاقشونو داشته باشن
  یکی از آرزوهای بزرگم اینه که روز تولد تمام اعضای خانواده یک خونه به هر کدوم کادو بدم
  دوست دارم سفر برم دور دنیا و همه جا رو ببینم
  من ده شصتی هستم ولی از اوناش که هنوز ناامید نشده و دوست داره بجنگه ولی بیشتر سردر گم شده
  خیلی گیج شدم
  ولی میدونم که به همش میرسم .
  باتشکر از شما و تیم خوبتون

 53. اسماعیل کاربر می‌گوید

  من رویاهای زیادی دارم اما هدف کلی زندگیم اینه که بیزینسم اوکی بشه و یه کارخونه تاسیس کنم که هرکس بهم میگه بیکارم کاربهش بدم و اینقدر کارم رو گسترش بدم که تمام دنیا من رو بشناسن وکار بکنم که جرم و جنایت تو این سرزمین کم بشه وعاشق ماشین شاسی بلندم و فراری یه خونه داشته باشم که یه اتاق کتابخونه باشه یکی واسه موزیک و یه استخر شخصی

 54. مهدی کاربر می‌گوید

  با سلام
  من برای اینکه بچم ۲ سالشه و بهونه میگیره مجبور شدم آپارتمان کوچیکی که در نقطه خوب شهر هست را برای فروش بگذارم و برم پایین شهر کنار پدرخانومم چون پسرم به ایشان وابسته است خونه بخرم برای همین کلی وام گرفتم تا خونه بزرگیتری بخرم ولی تا حالا که ۴ ماه میگذره خونم فروش نرفته من هم مجبور شدم وامهایی که گرفتم را بدم برم اجاره و اپارتمانم هم خالی است برای فروش. اقساط وامها کمرم راشکسته و به سختی زنده هستم.

 55. Ndvd کاربر می‌گوید

  اگ چیزی برای معیار اول شدن هس برای ثروت من نفر اول باشم

 56. بهاره کاربر می‌گوید

  سلام و عرض ادب . میگن اگررویاهاتوننویسی هرگزبهشون نمیرسی و به قول دارن هاردی مثل تیله های پراکنده میشن . پس مامینویسیم و ثبت کنیم . خییلی انرژیتون روروست داریم و این دلیل علاقه مابه شماست که باحجم وسیعی از کسانی که دراین کارند ماباشماییم☺اگر رویاهایمان راخواندید که خوشحال میشویم پاسخی هم بدهید اگرهم نخواندید که بازهم قدمی بوده برای خودمان?من به عنوان یک همسر امیدوارم روزی همسرم رییس خودش شود و بعدازظهرها به خانه برگرددوبقیه روزرابامن و فرزندانش در حداعلاخوش بگذراند و بهترین جاها برای تفریح برویم و خودش ورزشش راکه اینقدردوست داردبه طورحرفه ای پیگیری کنددریک خانه باغ ویلایی در شمال شهربادکورسفیدکه شرحش دراین مقال نمیگنجد?انشالله فرزندانم دربهترین مدارس و شرایط درس بخوانند و رشدکنند و البته امیدوارم بتوانیم قدردان بودن و قدرشناسی راهم یادشان بدهیم و یادبگیرند. برای خودم دلم میخواهد آنقدر ثروتمندشوم که یک موسسه خیریه البته پنهانی داشته باشم وبدون حساب و کتاب ببخشم?برای دیگران هم انشالله آنچنان شود که بتوانیم آنچنانی برایشان هزینه کنیم البته بالبخند بدون منت و بادلی خوش ودرکمال سلامتی . از خداوندشاکرم که قلبم پر ازشادی و تنم پرازانرژی مثبت و لبانم همیشه خندان است?☺? ممنونم ازتون استادتیموری سپاس⚘⚘⚘⚘⚘⚘

 57. حسین میراحمدی کاربر می‌گوید

  سلام من رویایی ندارم به جاش اهدافی دارم که میدونم بهشون میرسم . اینکه بتونم هرچیزی که خانوادم میخوان براشون فراهم کنم. به هرچیزی ک فکر کردم که داشته باشم به راحتی برام فراهم بشه . از خرید ماشین و خونه تا جهان گردی و… .موفق باشید

 58. مجتبی الهی کاربر می‌گوید

  سلام
  من رویا زیادی داشتم که همشون در حال نابودی هستن چون کم کم به این نتیجه که تو این وضعیت و مملکت بهشون نمیرسی رسیدم ولی دوست دارم تمام شهر های زیارتی رو همراه پدر و مادر و همسر و فرزندم برم جوری که برای پول خرج کردن هیچ وقت نترسم بعدش یه زندگی ارم برای خانواده خودم درست کنم با پول های فراوان که اگر تمام کسانی که دوستشون دارم دست روی هر چیزی گذاشتن بهشون نه نگم و براشون فراهم کنم دوست دارم مثل شما که دارید دست خیلی ها رو میگیرید منم بتونم دست خیلی ها رو بگیرم دوست دارم بتونم مدرک تحصیلی بالا تر ببرم چون معتقد هستم هم تو زندگی خودم و هم زندگی فرزندم تاثیر داره دوست دارم همیشه خودم و خانواده شیک بگردن بدون محدودیت و همیشه بهترین چیزا رو داشته باشن یه جورای با همه تسویه حساب کنم و از لحاظ احترامی به بالاترین حد برسم که حتی مردم با اسمم اعتبار بدست بیارن

 59. امیر رضایی کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد عزیزم جناب ماهان تیموری. خیلی تشکر میکنم از شما به خاطر این رسالتی که در جهتش به همه ما آگاهی و هوشیاری و انگیزه خلق کردن رو در وجودمون بیدار میکنی.و از خداوند واستون پیشرفت روز افزون رو خواهانم.
  گفتن رویاهام رو با یک رویای درونی ویکی بیرونی خدمتتون عرض میکنم. رویای درونی من ساختن شخصیتی مقتدر و جذاب و توانمند که در همه ابعاد زندگی بتونم به معنای حقیقی از تمام پتانسیل درونم برای بهتر شدنم استفاده کنم که انسانی خداگونه باشم و بتونم با این شخصیت زندگی و احساس زیبایی رو هم خودم تجربه کنم و هم بتونم در جهت زیباتر کردن زندگی دیگران قدم بردارم و رسالتم که احساس میکنم بیدار کردن و هدایت انسانها به سمت زیباتر شدن و رشد کردن در همه جنبه های زندگی است رو انجام بدم. و به انسانها بعد از رسیدن خودم به اهداف درونی و بیرونی بگویم که شماهم میتونید برسید و راه رفته خودم رو به انسانها نشون بدم و عشق این حرکت رو دارم در وجودم.
  و یکی از رویاها و اهداف اصلی دنیای بیرون من رسیدن به آزادی مالی است یعنی سود خالص ماهانه یک میلیارد توما که من با آرامش و بدون نگرانی به خاطر مسائل مالی و پولی بتونم با لذت بردن از تک تک لحظه هام اول واسه پدر و مادرم رو یک حساب باز کنم و مبلغ یکصد میلیون تومان به حسابشون واریز کنم که پدرم رو از کار کردن بازنشسته کنم و با ماشین شخصی خودم که یک دنای سفید رنگ و مدل 95 هست به سراغشون برم و اونها رو راهی سفر مشهد کنم با اقامت در بهترین هتل ها و این لحظه خوشحالی و شادی اونها رو جشن بگیرم و کلی انرژی از حال خوب اونها و همسرم دریافت کنم و برای خلق بقیه هدفهام قدم بردارم. سپاسگزار همه شما عزیزان هستم و از پروردگارم خواهان رسیدن به رویاهامون و زندگی سعادتمندانه در دنیا و آخرت هستم

 60. بابای دلوین... کاربر می‌گوید

  سلام به همه ی دوستان
  امیدوارم همیشه محکم باشید و با وجود همه ی سختی ها ، پر انرژی ….
  من هر دو ویدئو را امروز پشت سر هم دیدم ویدیو اول را شاید چند بار دیدم / خیلی توفکر رفتم /یاد حسرتهای خودم یا نگاه های پر حسرت همسر یا دخترم افتادم / پشت فرمون تو ترافیک بغضم گرفت / دو سه بار استپ کردم چون حسرت لباس خوب برای همسرم یا اسباب بازی برای دخترم یا حتی یه شهر بازی ….. همه ی این حسرتها که هر روز و هرشب با من هست با این کلیپ مجدد به من یادآوری شد / انگاری ماهان اومده تو خود من و داره من رو برای خودم زیر و رو میکنه که ببین این هستی و چرا اینی ؟ و میخای این بشی؟ میخای این بمونی؟ این حد توست؟ این سقف توست؟ …..
  خیلی رفتم تو فکر که چی حقمه؟ چی حدمه؟ چی افق دید منه؟
  بعد تو کلیپ بعدی دیدم چه جالب یکی از رویا های من و ماهان یکیه … همون استخر خانوادگی….
  بعد یادم افتاد تو بارون پریروز که دیدم یه زن ومرد و بچه کوچیکشون با موتور … سر تا پا خیس …. تو اتوبان میرفتن . یاد خودم و همسرم افتادم که تو یه صحنه مشابه واسه اینکه خیس نشه یه پلاستیک زباله تمیز و بزرگ را وسطش را سوراخ کردم و جای دو تا دست هم براش درآورده بودم و مثل کاور بارون تنش کردم .
  اون روز که سر تا پای زنم رو خیس دیدم خیلی خجالت کشیدم….
  پریروز که اون زن مرد و کودک رو دیدم به خدا ،به خدا ،به خدا از ته دل خواستم ، خواستم که خدا کمکم کنه به اون حدی برسم که داشته هام فکر نکنم ، به کم شدنش فکر نکنم، به عددش فکر نکنم ،
  وبی دریغ ببخشم ، آرزو کردم اونقدر داشته باشم که وقتی تو لیموزین خودم دارم میرم و صحنه مشابه این رو دیدم ، به راننده بگم نکه داره، اون خانواده رو سوار لیموزینم کنم و تا مقصدشون برسونم و همون موقع حواله تحویل یه مدل ماشین خوب و مناسب با اقتصاد اون خانواده به پدرشون تحویل بدم و به طور رایگان برای راه اندازی و گسترش کسب و کار و رونق سفره زندگیش کمک و راهنماییش کنم.
  دوس دارم تمام خانوادم از نزدیکان تا اون دورها هیچکدوم دغدغه ی زندگی آروم و شاد وخوش روزی رو نداشته باشند
  دوس دارم هر دوستی یا نزدیکی هر خواسته نیاز معقول اقتصادی چه مادی چه اطلاعاتی یا معنوی داشت رو اجابت کنم.
  یکی دیگه از آرزوهام باز هم با ماهان جان مشترکه اونم همون خونه های آپارتمانی برای کسانی که ندارن ولی من دوس دارم بهشون کمک کنم تا اقتصاد خانوادشون رو رونق بدن بعد که تونستن مستقل بشن خونه رو به نیازمندان واجبتر واگذار کنن
  شهر بازی های بزرگ و مجهز و ارزون که حتی بچه های خیابونی هم بتونن ازش لذت ببرن
  داشت یادم میرفت یه z4 زرد لیمویی برای دخترم …. زرد لیمویی خیلی بهش میاد…
  خیلی رو یاهای باحال دیگه ….
  نگم براتون …
  .
  .
  .
  ببین…
  میرسم بهش .

 61. Amir کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری من خودم به شخصه دارم جون میکنم که فقط نیاز های اولیه خانوادم فراهم کنم و از خیلی خرج ها مونم نمیدونم چیکار کنم کارمندم برج دو تومن حقوق میگیرم برجی دومیلیون ۱۰۰ دارم کرایه خونه میدم پنجاه میلیون خابوندم به حساب دارم برجی ۷۰۰سود میگیرم و زندگی مو میچرخونم با برجی ۷۰۰ نمیدونم چیکار کنم میترسم پنجاه ملیون بزنم به یه کاری میترسم پولم سوخت بشه من ساکن اصفهان
  توروخدا راهنمایی کنید

 62. مسعودی کاربر می‌گوید

  درود بر شما …آرزوی من اینه بتونم از نظر مالی قوی بشم ، برگردم تهران …باز پسرم در کنارم باشه ..خیلی سخته پنج سال دوری از فرزند ..مریض بشه ، فقط از راه دور براش گریه کنی ، نتونی پیشش باشی ازش مراقبت کنی ..دلم میخواد انقدر پول داشته باشم که حال امروزم رو تغییر بدم و هر کسی در این شرایطه نجاتش بدم ،،چون فقط پول میتونه حلال مشکلات باشه ..خیلی روزگارم تیره و تاریکه ..برام دعاکنید ..

 63. جهان کاربر می‌گوید

  من زنده ام فقط .واقعا شرایط سخت شده.هزینه زندگی من و همسرم که دو نفریم فقط خورد و خوراکه.به زور داریم خودمونو میکشیم.تازه چندتا بدهی هم داریم.واقعا شرایط سختیه.

 64. Amir کاربر می‌گوید

  سلام با پنجاه میلیون چیکاری میشه راه انداخت لطفا راهنمایی کنید

 65. الهام کاربر می‌گوید

  سلامی گرم خدمت تیم فعال و پرانرژی ماهان تیموری و سلامی مخصوص خدمت شما جناب آقای تیموری همیشه لبریز از انرژی؛ ) من آرزو دارم بدون دغدغه در جزیره شخصی خود تفریح کنم و با همسر و فرزندانم جهان را بگردیم و بافرهنگ و منش دیگر کشورها آشنا بشویم. میخواهم کاری کنم میخواهم شروع کنم میخواهم آنقدر پولدار و ثروتمند بشوم که آرزوهایم واقعیت زندگیم شوند، همه اینهارا میخواهم امااااا در انتخاب شغل عاجزم چون نمیدانم چه شغلی میتواند انقدر برایم درآمد داشته باشد که به تمام آرزوهایم برسم. لطفا مرا راهنمایی کنید. با سپاس فراوان از موفقیت شما….

 66. علی کاربر می‌گوید

  سلام. اقای ماهان تیموری من19سالمه و دقیقا همین ارزو هایی که شما میگید داشتید رو الان دارم یکی از ارزو هام اینه که یه روزی برای مادرم یه ماشین خوب بخرم بتونم برای خوانوادم بهترین خونه رو بخرم چون اونا واسم خیلی زحمت کشیدن و خودشون هم ارزوی داشتن همچین چیزی رو دارن رویام اینه که بتونم بیزنس بزرگی رو واسه ی خودم داشته باشم ولی فقط یک دانشجو هستم و درحال حاظر هیچی ندارم ولی برای ایندم برنامه دارم و تمام تلاش خودمو دارم بکار میبرم
  ولی متاسفانه اونقدری که باید امید داشته باشم ندارم

 67. رضایی کاربر می‌گوید

  رویاهای زیادی دارم ک با گذشت زمان و قبول فقر در حال از دست رفتن هستند.
  چرا یک جوولن سی ساله بتید اینطور باشه نمیدونم!
  اما چندسالیه ک کار میکنم و بز نتیجه هست.
  فقط زرنگی کردم به خیال خودم و اومدم آلمان.
  دوره هدش مالی رو هم خریدم ولی فعلا ک بی فایده بوده.
  بیشتر به درد افرادی میخوره که کاسب هستند و درآمد دارند.
  نه منی ک اینجا دوساله هستم و هیچ کاری ندارم چون زبان لعنتی شون سخته و سخت میشه یاد گرفت تا وارد بازار کار شد .
  اون هم اینجا ک خیلییی قانون مند هستند.
  خدا برکت بره ایران رو ک بی قانونی خیلی هارو مثل شما پولدار کرد.
  اینجا بودی ک نصف درآمدت میرفت مالیات و بقبه اش هم پول و حق واقعی کارمندات و غیره میشد.
  موفق باشید و تلاش کنید برای زندگی شاد

 68. ملیحه نوروزی کاربر می‌گوید

  سلام وعرض ادب خدمت استاد بزرررررگ اقای تیموری
  خدمتتون باید عرض کنم من دوست دارم در زمینه کار خودم ک طب اسلامی هست اینقد پیشرفت کنم ک بتونم برای کمک ب بیمار و مداوای اونا علاوه بر ایران حتی در کشورهای خارجی هم کلینیکهای فوق تخصصی بزنم و ارز هم وارد کشور کنم
  خیلی دوست دارم بتونم برای خانوادم و افراد فامیل ک پول نیاز هستن شغل مناسبی ایجاد کنم
  دلم میخاد موسسه خیریه بزنم ک هزار یا…. بچه های بی سرپرست رو ب فرزندخواندگی قبول کنم
  وارزومه کسانی ک دوس دارن سفرای زیارتی برن ولی شرایط مالی ندارن رو براشون فراهم کنم
  دلم میخاد بشم یکی از بزرگترین صادرکنندهای گل شاخه بریده و بزرگترین گلخانه های فوق مدرن داشته باشم و کلی شغل ایجاد کنم
  ???
  دلم میخاد یک زندگی لاکچری داشته باشم و همش از خدا میخام ک وقتی پولدار شدم سخاوتمند باشم و ببخشم گرچه از همین الان هم بخشش رو با توجه ب درامدم دارم???

 69. احسان کاربر می‌گوید

  سلام دوباره. عزیز جوان های این مملکت مخصوصا دهه شصتی و هفتادی بشترشون از بازار سنتی رسیده اند با اکنون.من با یه سری که متوجه بودند یا به هر دلیلی موفق شدند در گذشته کار ندارم ولی هم نسلهای من اکثرا از اون شیوه ی سنتی کسب و کار شروع کردند و الان خیلی کلافه اند چون خیلی دیر متوجه شدیم ما خیلی سخته که همه چی رو از اول شروع کنی حتی باور اینکه دوره هوش مالی ( که به نظر شخص خودم فوق العاده است البته هنوز پولم نرسیده که خریداریش کنم) چقدر تاثیر مثبت میذاره یا چقدر جایگاه منِ بی پول رو تغییر خواهد داد واقعا سخته واقعا میگم سخته. منم یه دفتری داشتم آرزوهای کادوئی م رو مینوشتم . خیلی بود اون آرزوها ولی الان فقط تبدبل شدن به حسرت من خیلی دوست دارم بکمک شما و تیم تون خیلی زود به این آرزوها برسم آرزوهایی که پدر رو از افسردگی مادر رو از قناعت مجبوری همسر رو از درک زیادی بخاطر بی پولی نجات بده آرزوهایی که شادی و نعمت و فراوانی و شاکر بودن و از همه مهمتر بخشندگی رو بهم بده اینها کلیات آرزوهای منه ولی صبح هم نوشتم براتون همه چی زود تبدیل میشه به نا امیدی و استرس و … .

 70. علی کوهستانی کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد عزیزم ماهان تیموری و تیم قوی و قدرتمندشون
  نمیدونم از کجا شروع کنم من یه جوون 19 ساله هستم و قبل این ک با تیم شما آشنا بشم میخواستم به درآمد بالایی ولی نمیدونستم چجوری این کار بکنم از سطح زندگی خانواده ام هم رضایتی ندارم و نمیخوام مثل اونا باشم اونا همیشه به کم قانع هستن به زندگی ساده درآمد زیر دو میلیون همه وسایل خونمون هم با وام خریداری شده و من اصلا ازین شرایط راضی نیستم و تو خونه ما همش بر سر مسائل مالی بحث و نزاع نمیخوام مثل اونا باشم من زمانی ک با کانال تلگرام شما آشنا شدم نسبت به زندگیم هدف‌مند تر شدم و برای زندگیم برنامه ریزی های خواصی انجام دادم تا به چیزی ک میخوام برسم ولی از سمت پدرم مورد تمسخر قرار گرفتم ولی من تلاشم میکنم ب اون چیزی ک میخوام برسم من درحال حاضر دارم زنده مانی میکنم و تلاشم میکنم ک به زنده گانی برسم. با اولین پولی ک دستم اومد میخوام دوره هوش مالی تهیه کنم و تلاشم برای زندگی خودم شروع کنم خواهش میکنم هر راهنمایی و کمکی ک از دستتون بر میاد برام انجام بدین چون ب حمایت نیاز دارم مرسی از تمام راهنماییاتون

 71. خدیجه صبورزاده کاربر می‌گوید

  باسلام خدمت استاد ماهان تیموری
  دو نوع رویا داریم رویایی که فقط بهش فکر میکنیم و حسرت میخوریم و رویایی که بهش فکر میکنیم و به واقعیت پیوستن اون تلاش میکنیم وقتی رویایی که داریم به واقعیت تبدیل میشه خیلی لذت بخش و شیرین هست من خودم شخصا به رویاهایی که فقط فکر میکنم حسرت میخورم
  من بچه یکی از روستاهای استان گلستان هستم زندگیمون در حد اینکه فقط زنده بمونیم بود اما در حال حاضر ساکن تهران هستم
  رویاهای که از بچگی داشتم ارامش زندگی بود
  دوست داشتم توبهترین شهر ایران زندگی کنم با مردمانی با فرهنگ
  بهترین خونه تو بهترین نقطه اون شهر با تمام امکانات رفاهی
  دوست دارم فرزندم تو بهترین مراکز تحصیلی رفاهی رشد کنه در کنار بهترینها
  منبع درامدم از کار کردن برای دیگران نیاشه خودم رئیس خودم باشم
  نه تنها بهترین منبع درامدی برای خودم بلکه برای افرادی که قصد پیشرفت هم دارن هم باشم
  دوست داشتم ارزویی تو دل مامانم نموتده باشه
  دلم میخواد اونقدر وضع مالیم خوب باشه که به دیگران هم کمک کنم
  خیلی دوست دارم به اونایی که واقعا لایق هستن کمک کنم
  خلاصه رویاهای من محدود نیستن هر چه بیشتر جلو میرم رویاهام هم بیشتر میشن
  واینکه برای به واقعیت تبدیل شدن تلاش میکنم
  امیدوارم هیچکس رویای دست نیافتنی نداشته باشه
  شاد و پیروز باشید

 72. محمد کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزیز
  بیشتر ما همونطور که گفتین سعی میکنیم فقط زنده بمونیم چون طرز رفتار با پول رو نداریم و همچنین درگیر ترس هامونیم
  هدف شما از این ویدیو اینه که به ما بگین برای نباختن تلاش نکنیم بلکه برای بردن تلاش کنیم
  خیلی از ادما بدون اینکه بدونن ترسو ان که شاید خودشون منکرش شن ولی اگه الان در شرایطی نیستن که میخوان اونا به ترس ها وتردید هاشون باختن

 73. jalal کاربر می‌گوید

  باسلام خدمت استاد گلم
  من الان درسته کار راه انداختم باکمک خدا و شما و درامدم بخور و نمیره ۱.۵تومن ولی دارم روی ایده هام کار میکنم ک ب امید خدا همه چیز حله اینو ثابت میکنم و در آینده ای نزدیک با شما هم ملاقات میکنم استاد عزیز.
  الان این درآمدا فقط زنده مانیه.ولی این پله اولمه تا پله های بعدی خیلی راه دارم ک با کمک دوره و افزایش اطلاعاتم بهتر میکنم و یه آینده بسازم ک گذشته جلوش زانو بزنه.لطفا درمورد هنرگوش دادن هم کلیپ بگیرین.با تشکر

 74. عاطفه کاربر می‌گوید

  سلام و عرض ادب
  من صادقی نیا هستم کارشناس ارشد رشته ی روانشناسی
  من یکی از بزرگترین آرزوهام اینه که بتونم یه کلینیک مجهز برای کار با کودکان استثنائی مثل سندروم داون، اوتیسم، اختلالات یادگیری و… بزنم
  چون الان ۷ ساله که دارم تو این زمینه کار میکنم آرزوم اینه اونقدر از لحاظ مالی اوضاعم خوب بشه که بتونم همچین کاری بکنم
  من عاشق مسافرتم دلم میخواد کشور های مختلف و ببینم
  از هند و ایتالیا و سوئد و فرانسه و روسیه گرفته تا جنگل های آمازون و صحرای آفریقا و …..
  من از طریق قانون جذب خیلی چیزا به دست آوردم مطمئنم خیلی از چیزایی که تو ذهنم هست برام اتفاق می افته
  و از آدم های مثبتی مثل شما خیییییلی خوشم میاد
  تمام انرژی های مثبت دنیا تقدیم به شما
  آخرین ماهه سال ۹۶ تون سرشار از اتفاقات خووووووب

 75. عاطفه صادقی نیا کاربر می‌گوید

  سلام و عرض ادب
  من صادقی نیا هستم کارشناس ارشد رشته ی روانشناسی
  من یکی از بزرگترین آرزوهام اینه که بتونم یه کلینیک مجهز برای کار با کودکان استثنائی مثل سندروم داون، اوتیسم، اختلالات یادگیری و… بزنم
  چون الان ۷ ساله که دارم تو این زمینه کار میکنم آرزوم اینه اونقدر از لحاظ مالی اوضاعم خوب بشه که بتونم همچین کاری بکنم
  من عاشق مسافرتم دلم میخواد کشور های مختلف و ببینم
  از هند و ایتالیا و سوئد و فرانسه و روسیه گرفته تا جنگل های آمازون و صحرای آفریقا و …..
  من از طریق قانون جذب خیلی چیزا به دست آوردم مطمئنم خیلی از چیزایی که تو ذهنم هست برام اتفاق می افته
  و از آدم های مثبتی مثل شما خیییییلی خوشم میاد
  تمام انرژی های مثبت دنیا تقدیم به شما
  آخرین ماهه سال ۹۶ تون سرشار از اتفاقات خووووووب

 76. amir .h.z.a کاربر می‌گوید

  سلام
  من همیشه رویا داشتم ک به استقلال مالی و ب اصطلاح پولدار شدم علتوه بر اینکه برای خودم و اطرافیانم هر آنچه که خواستن تهیه کنم بلکه خیر بشوم و برا نیازمندان جهیزیه کار و مسکن و غیره درست کنم ب امید روزی ک به اونجا برسم

 77. محمد کاربر می‌گوید

  سلام استاد.واقعا به حال شما غبطه میخورم وقتی میبینم با هوش و تلاشتون از هیچ به همه چی رسیدید.تمام لذتایی که از رفاه حاصل از تلاشتون بدست اووردید نوش جونتون.
  من یه کارمند سادم که با پس اندام با اینکه تو خرجم خیلی صرفه جویی میکنم حتی توان خرید یه خونه 60 متری تو محل خودمون که منطقه متوسط تهرانه ندارم.
  ولی از ته دلم دوستدارم یه روزی خدا کمک کنه و از لحاظ مالی به جایی برسم که اصلا دغدغه مالی نداشته باشم و بتونم با خیال راحت هر چییی که دوست داشته باشم بخرم
  یه خونه ویلایی بزرگ با کلی درخت و گل و آبنما و استخر تو بهترین منطقه تهران،و یکی از چیزایی که خیلی از بچگی دوست داشتم ماشین بود.یه بنزs500 و یه لندکروزر
  یه کارخونه که برای حداقل 200 نفرو کارآفرینی کنی و تو سودش شریکشون کنید
  برای مادرم که عمرشو برا بزرگ کردن من و برادر خواهرم گذاشت هر چی که خواست بخرم و .. …..

 78. مری اتشی کاربر می‌گوید

  سلام ماهان عزیز
  من ارزون اینه ک بتونم تو حیاط هونم ی استخر وکلی وسایل بازی داشته باشم تا با بچه هام وقت بگذرونم و ی ماشین s500البایی هم می خوام
  با ارزوی بهترین ارزو .موفق باشید

 79. مهدی کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری عزیزواقعا ازشما وگروه درجه یکی که داری ممنونم. واقعیتش من دوست دارم به تمام هدف ها وخواسته هام برسم راستش میخوام طوری زندگی کنم که بقیه ازبودم احساس رضایت کنن وبتونم یه زندگی عالی با بهترین امکانات هم برای خودم وهم برای خانوادم داشته باشم و این رو هیچ وقت فراموش نمیکنم که آدم ها زمانی به خواسته هاشون میرسن که باورشون داشته باشن.

 80. شهرام بسطامی کاربر می‌گوید

  سلام تنها آرزوم اینه که هیچوقت در خرج کردن برای خانوادهام در تنگنا نباشم ولی همیشه با این مشگل دست به یقه بودم آقای تیموری چه باید بکنم من تازه کانال شما رو پیدا کردم با سپاس

 81. بهروز کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت استاد گرامی ماهان خان تیموری
  چند وقتی است که با کانال شما آشنا شدم و ذهنم را حسابی مشغول کرده است امیدوارم بتوانم راهنمایی های شما را عملی کنم تا کمی زندگانی کنم
  دوستتان دارم

 82. Reza کاربر می‌گوید

  سلام من اهل تبریزم ودرحال زندگی نیستم من واقعاباسیصد تومان تااخرماه میگذرونم وزندگیم به سختی میگذره. ارزو دارم کارخوب داشته باشم

 83. مصیب منصوری کاربر می‌گوید

  سلام استاد من آرزو دارم برسم به جایی که بتونم تمام نیازهای پدر وما در وهمسرم را برآورده کنم با یاری خدا وکمک استاد خوبم

 84. Ali kia کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری.الان من ازکجابدونم که این همه پست رومخونید.اگه شما واقعا میخایین به طبقه ضعیف لطف کنید دوره روبه صورت اقصادی میگذاشتی الان میگید روزی دوسه هزارتومن چیزی نیست بله برای ما زیاده بصورت یکجابدیم

 85. بهنام معاصری کاربر می‌گوید

  با سلام و عرض ادب خدمت استاد تیموری
  من بزرگترین رویام گسترش کارم و ارتقایه درامدم تا اونجایی که اولین چیزی که خودم همسرم یا خانوادم حس کردم الان دوست داریم باشه بدون فکر کردن بتونم تهیه کنم این بزرگترین رویایه منه

 86. احسان حقیقی پوده کاربر می‌گوید

  سلام
  چیزهایی که من میخوام
  بهترین خونه ها با استخر و سیستم صفحات خورشیدی و تخت و کمد تاشو با یه دیزاین فوق العاده و یه اتاق بزرگ که طبق رویاهام بچینم
  بهترین ماشین ها رنگ آبی کاربنی 3D
  حساب های بانکی پر پر پول
  حقوق که به خودم خودم میدم بالا 20 میلیون تومان باشه
  چند تا سفر خارجه مثل پاریس و ژاپن و …..

  یه دنیا ممنونم استاد

 87. حسین کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزیز من از زمانی که وارد بازار کار شدم آرزوم بوده که همه خانواده رو بتونم با خوشی دور هم جمع کنم و تمام شرایط یک زندگی ایده ال رو فراهم کنم که متاسفانه تا حالا برام میسر نشده ولی هنوز امیدوارم چون آینده رو همیش روشن میبینم حتی پس از سه بار شکست مالی به امید روزهای بهتر برای همه هموطنان عزیز

 88. محسن کاربر می‌گوید

  سلام استاد
  واقعأ براتون آرزوي بهتر ازاينها را دارم ،همچنين يك شور وشوغي سرتاسر وجودم را گرفته كه وصف ناشدنيه،براي همه مخصوصأ تمام بچه هاي گروه ماهان آرزوي بهترين ها را دارم.
  منم جرقه هايي به مغزم خورده كه به اميد خدا برسم به اونجايي كه ميخوام و لياقتمه.سپاس از همه مخصوصأ ماهان عزيز

 89. سید حامد رضازاده کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری
  من ارزوم راه اندازی بزرگ ترین دفتر تبلیغاتی کشوره با یه تیم بازاریابی صد هزار نفره با کلی شعبه و هزار تا کارمند،گرفتنه یه خونه ده هزار متری و پنج تا ماشین بنز s500،رنو تالیسمان،لندکروز،لکسوس،بوگاتی شیرون برای خانوادم،یه مزرعه و باغ ویلایی که جمعا صد هزار متر باشه با کلی کارگر برای مادر و پدرم،بهترین جهیزیه همراه با بهترین ماشین ها و بهترین مدرسه و لوازم مدرسه برای خواهرهام و برای بچه هام به علاوه اینکه برای بچه هام هم بهترین زندگی رو بسازم این یعنی نهایت خوشبختی و من دارم به لطف شما برای ویژن هام تلاش میکنم یه جوان 20 ساله ام که رئیس خودم هستم و بعد از تعطیلات عید قراره شروع کنم به استخدام بازاریاب ممنون از همه زحماتتون.

 90. جوتد یگانه کاربر می‌گوید

  ویدئو خیلی عالی بود یه خونه رویایی من تلاش میکنم که زندگیمنو اداره کنم ولی هزینه ها بیشتر از درآمد منه بیشتر به جای اینکه پیشرفت کنم پسرف میکنم هزینه های زرگری زندگی مثل خوراک پوشاک به سختی تامین میشه خیلی آرزو دارم یه رو ز به دون دغدغه بتونم هزینه هام رو پرداخت کنم که حالم خوب باشه مثل شما استاد

 91. شهریار کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری عزیز . به نظر بنده شما نمونه عملی و قابل درک (وطنی) از انسانهایی هستید که مراحل رشد و پیشرفت رو پله پله پیموده و در اوج حوانی به درجه بالایی از موفقیت رسیده اید که این خود بسیار قابل تقدیر است .
  بنده شهریارم با دست خالی و با تکیه بر بضاعت فکری اندکم در این لحظه صاحب 50% از سهام کارخانه ای ام که دیر یا زود به مرحله بهره برداری خواهد رسید ، در حال حاضر هم سخت در تلاشم تا به یاری خداوند وام خرید دستگاههای خط تولید را مصوب کنم در این رهگذر مشکلاتی وجود دارد به گونه ای که روند حرکت رو کند کرده است و از آنجایی که از داشتن طرف مشورت قوی و با تجربه محرومم مجبورم بقیه مسیر رو با آزمون و خطا طی کنم ، یا اینکه از محضر حضرتعالی یا شخصی از افراد مجموعه تحت نظر شما و یا احیانا فردی خارج از مجموعه کاری که مورد وثوق و تایید شما باشد ( ضمن اعلام پیشنهاد شرایط همکاری ) تقاضای کمک و همکاری نمایم. چنانچه جواب مثبت است (انشااله) بنده را در اسرع وقت مطلع فرمایید.
  در انتها از اینکه فرصتی به دست آمد تا با شما گفتگویی داشته باشم بسیار خوشحالم و مجموعه موفقتان از خداوند سبحان بهترین ها را آرزومندم .
  به امید دیدار
  شهریار
  هفتم اسفندماه نود و شش

 92. علی کاربر می‌گوید

  سلام ماهان جان این ودیوهای شما خیلی تاخیلی خوبن ولی مثل قدیمی میگه این کجاوو آن کجا منی که الان مخارج زندگی روزمره رانمیتونم فراهم کنم چطور میتونم ازاین کارها بکنم اگرامکانت هست من یک کاراینترنتی راه انداختم بامن تماسی بگیر وکمکی بهم بکن تاشایدشمابشویدفرشته نجات زندگی من متشکرم ali

  1. سیروس تورانی کاربر می‌گوید

   سلام دوست من همین نتونستنه که تو ذهن ما از بچگی بزرگ کردن بقول دکتر ازمندیان الکی بگو الکی میشه تو این تمرینو باخودت بکن بگو من میخوام خدایا چجوریشو نمیدونم یه راهی جلو یه پام بزار بزار یه داستانی برات تعریف کنم یه روز یه گدای میمیره میره اون دنیا میره پیشه خدا میگه خدایا چرا منو گدا کردی چرا بیشتر بهم نمیدادی خدا درجوابش میدونی چی بهش گفت:گفت تو بغیر از این بوده که هرروز یه کاسه کوچیک میزاشتی جلوت من پرش میکردم ایا تو یه روز یه تشت گذاشتی که من بهت ندادم پس تو بزرگ بخواه و باهاش زندگی کن بهش میرسی

 93. Mahdi کاربر می‌گوید

  با سلام آفرين به اين هوش و ذكاوت و حس نو دوستى كه اين همه اميد را در كالبد مخاطبان خود مى دميد.
  من هميشه اين آرزو را داشتم كه بتوانم از نظر مالى نيازهاى پدر و مادر و خواهر و برادرم را مرتفع كنم و زندگى آرمانى براى خانواده ام تدارك ببينم كه متاسفانه همه اينها با كارمند شدن بنده در حد خيلى ناچيز متوقف شده است.حال ايده ها و توانمنديهاى زيادى در خود مى بينم ولى همه اينها در سازمانى كه هستم به حالت تعليق در آمده و عملاً هيچ استفاده اى نمى توانم از آنها بكنم.

 94. محسن حيدري کاربر می‌گوید

  سلام ماهان عزيز
  من هميشه رويام اين بود بتونم براي خودم يك هواپيماي شخصي داشته باشم ي كشتي شخصي و يك جزيره شخصي و مطمئنم ي رود به اين رويام خواهم رسيد . شاد باشي

 95. آسمان خراش!!!!!!! کاربر می‌گوید

  چه جالب!!! اصلیترین چیزیکه برا انتخاب خونه واسه من مهم بوده، استخرش بوده :))))))))
  البته من اینجور محیطهارو واسه شوخیای خرکیشون دوس داشتم که مثلا با لگد بعضیارو شوت کنی تو اب!!!! :)))))) دیدن این صحنه خودش کلی کیف میده و هیجاااانیه!!!!!
  کلا انگیزم از علاقه به استخر زمین تا اسمون با استاد میفرقه!!
  ولی من دوس دارم طبقشم فرق داشته باشه، تو همون طبقه ی اصلی نباشه!
  —————
  راجع اهداف هم من یه لیست دارم که دارن همینجور تیک میخورن! و همه ی اهدافم مشخصه…
  تو جلسات معنادرمانیم کلا بررسی شده
  بخوام کلی بگم هدف نهاییم شهرت و قدرته…
  اهداف مالیم مشخص نبود که از وقتی دوره رو گرفتم و تو این سایتم ذهنم این سمتیم اومده اونام تا یه جاهایی واسم مشخص شدن…

 96. Saeid کاربر می‌گوید

  با ارض سلام و خسته نباشید خدمت استاد تیموری
  من یک پسر 17 ساله هستم که همیشه آرزو دارم که بتونم اول از همه برای والدینم یه خونه 300 متری بگیرم و همچنین برای خودم و اینکه آرزو دارم که بتونم یه ford mostang gt500 داشته باشم
  از شما و همکارانتون برای توضیحات کاملتون سپاس گذارم.

 97. سمیه کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری وقتی داشتین صحبت میکردین از منطقه خوب مدرسه خوب و تمام ویژن هاتون کاملا انگار از دل و ذهن من داشتین حرف میزدین. ویژن سازی کردن و چک نوشتن برای خودمون یکی از کارایی هست که منو همسرم خیلی انجام میدیم و خدا رو شکر که میبینم اون روز رو که بهشون رسیدیم واقعا خدا رو شاکرم که این فکر و قدرت رو بهمون داده ویژن من بهترین خونه, بهترین ماشین و یک عابر بانک مخصوص خرید کردنم و خانه مد و طراحی لباس خودم که یه برند, شرکت بزرگ طراحی داخلی و… . ویژن عزیزانم خیلی زیاد وقتی گفتین واسه داداشم ماشین گرفتم روز تولد بغض کردم چون یاد ویژن های خودم افتادم. مرسی از کمک هاتون مرسی که هستین

 98. آسمان خراش!!!!!!! کاربر می‌گوید

  چه جالب!!! اصلیترین چیزیکه برا انتخاب خونه واسه من مهم بوده، استخرش بوده :))))))))
  البته من اینجور محیطهارو واسه شوخیای خرکیشون دوس داشتم که مثلا با لگد بعضیارو شوت کنی تو اب!!!! :)))))) دیدن این صحنه خودش کلی کیف میده و هیجاااانیه!!!!!
  کلا انگیزم از علاقه به استخر زمین تا اسمون با استاد میفرقه!!
  ولی من دوس دارم طبقشم فرق داشته باشه، تو همون طبقه ی اصلی نباشه!
  —————
  راجع اهداف هم من یه لیست دارم که دارن همینجور تیک میخورن! و همه ی اهدافم مشخصه…
  تو جلسات معنادرمانیم کلا بررسی شده
  بخوام کلی بگم هدف نهاییم شهرت و قدرته…
  اهداف مالیم مشخص نبود که از وقتی دوره رو گرفتم و تو این سایتم ذهنم این سمتیم اومده اونام تا حدی برام مشخص شده…

 99. ali کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد عزیزم
  من فروشگاه توزیع قطعات یدکی خودرو دارم و آرزوم اینه که در آینده یکی از قوی ترین و مجهزترین فروشگاههای شهرمو داشته باشم.
  قطعا اگر این اتفاق تو کارم بیافته به همه چیزایی که احتیاج دارم میرسم.
  ولی بالاترین احساس خوب اینه که هر چیزیو که خانوادت میخوان رو به بهترین شکل تامین کنی.

 100. مسعود کاربر می‌گوید

  سلام ماهان خان
  من تازه با گروهتون آشنا شدم!
  ولی میخواستم بگم همه چیز همیشه اونطوری که آدم میخواد نمیشه!
  ببینید من حدود یک ماهه که خدمت سربازی رو تموم کردم!
  با مدرک لیسانس رفتم و الان ۲۷ سال دارم!
  تو این یک ماه تو شهر خودم دنبال کار بودم. حتی کاری که ربطی به رشتم نداشته باشه! که البته پیدا نشد چون اینجا محیطش آنچنان بازارکار درستی نداره ولی چند مورد از تهران با حقوقای ناچیز پیدا شد که به دلیل نداشتن پول برا موندن تو تهران و خرج حداقل ماه اولم نتونستم برم!!
  الانم دارم مجدد فکر میکنم به کار دوران دانشجوییم که تولید اپلیکیشن اندروید بود ولی چون سیستم هم ندارم دیگه به دلایلی کاملا دستم بستست!
  شما دارید از انگیزه ای صحبت میکنید که جرقه لازمه برای اتفاق افتادنش! این نیست که من بتونم با شرایط فعلیم هروقت دلم خواست به جایی برسم که تو رویاهانه! هرچند همیشه ته ذهنم زندگیه آیندمو چیزی مث کلیپای شما میبینم اندرخم رویا!! ولی وقتی تو فکر فرو میرم میبینم من با این سنم همین الانم دارم آیندمو سپری میکنم!

  شرمنده پر حرفی کردم ولی فقط خواستم بگم برای زندگی کردن نه زنده مانی کردن ٬ گاهی وقتا یه دست غیبی٬ یه کمکی٬ یه هولی چیزی لازمه!

  ولی قشنگه زندگی رو رویایی دیدن!
  یا علی

 101. Hamid کاربر می‌گوید

  H@m¡d:
  فروش کامل هوش مالی به صورت صوتی و تصویری همراه با گفت وگو با میلیونرها و کسب ثروت و ارامش و ده کتاب دیگر حدود۱۷۰ تا فایل با قیمت خیلی کم هر کیخاست بیاد تلگرام telegram.me/hamidahoora
  با تشکر از همه شما عزیزان

 102. ناصر مقدم کاربر می‌گوید

  سلام
  نتونستم دوره هوش مالی رو بخرم

  من تازه با مجموعه شما آشنا شدم خوشم اومده از کارهاتون میخواستم دوره رو بگیرم ولی برام مقدور نیست.

 103. امین کاربر می‌گوید

  سلام برادر تیموری
  ممنون از لطف و مهربانی شما.منم خیلی دوست دارم که به یه تمکن مالی برسم که دیگه نگران امروز و فردا خودم و بچه هام نباشم.سعی کنم که دیگه به فکر فردا نباشم و امروز زندگی کنم ولی چه کنم که این زندگی قسطی همه رو بیچاره کرده و منم یکی از همین آدم هستم که با وجود تلاش و پشتکاری که دارم فقط میتونم قسط بدم که به بانک بدهکار‌ نباشم ولی با تمام این همه ناملایمتی من که کوتاه نمیام و همیشه فکر راه حلی برای بهتر شدن هستم.راستی ببخشید که شما رو برادر خودم خطاب کردم چون خیلی احساس‌ راحتی میکنم با شما.باز هم تشکر میکنم و به امید‌ آموزه های بعدی شما

 104. مريم کاربر می‌گوید

  سلام من ارزوم اين بوده هميشه به جايي برسم كه باعث افتخارپدرومادرم باشم بهترين خونه توبالاشهرقم يه خونه هزارمتري باتمام امكانات واسه تك تك اعضاي خانوادم بهترين ماشيناروبدم كمك كنم به خواهرام برادرام

 105. حسام علینژاد کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری چجورز میتونم باهاتون در تماس باشم؟ لطفا راهنمایی کنید

 106. سیروس تورانی کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری ممنون از زحمتهای شما
  -من هدفم اینه بتونم مادرم یک هفته کامل باتمام مخارج وبهترین هتل بفرستم به پابوس امام رضا
  -من درسال ۱۴۰۰ یک مجتمع ورزشی با تمام امکانات در یک زمین ده هکتاری در شمال کشور افتتاح کردم
  -من بهترین ماشینای روز ولوو.بی ام و لکسوس رو واسه خودم خریدم
  برای همسرم یک اوبتیما میخوام بخرم
  -یک زمین ۵ هکتاری در لب دریا که ویلای تمام هوشمند به متراژ ۱۰۰۰ متری ساخته ودوقایق تفریحی هم خریدم ودرپشت ویلا لب استخر درست میکنم که اب ان را از دریا به استخر میارم ودرباغ دو سریداری ۲۰۰ متری وجود دارد با انواع میوه در باغ
  – افتتاح یک بهزیستی بزرگ برای بچه های بی سرپرست که بتونم همه این دوستایه گلو یک ادم موفق بسازم
  -بزرگترین وارد کننده چوب ایران
  -بزرگترین صادر کننده میوه به کشورهای همسایه
  -کمک به زوجهای جوان برایه تشکیل زندگی
  ویک ویژن دیگه که میخوام انجام بدم راه شادروان مهندس درویش که یک مدرسه فوتبال افتتاح کنم تا بزرگسالش به نام شموشک نوشهر وراهیابی به لیگ برتر وجام باشگاههای اسیا
  من روز ی ۵ ویژن برای خودم یادداشت میکنم این چند نمونه بود
  ممنونم از اقای ماهان تیموری

 107. امیر کاربر می‌گوید

  سلام استاد
  واقعأ براتون آرزوی بهتر ازاینها را دارم ،همچنین یک شور وشوغی سرتاسر وجودم را گرفته که وصف ناشدنیه،برای همه مخصوصأ تمام بچه های گروه ماهان آرزوی بهترین ها را دارم.
  منم جرقه هایی به مغزم خورده که به امید خدا برسم به اونجایی که میخوام و لیاقتمه.سپاس از همه مخصوصأ ماهان عزیز

 108. محمد مهدی کاربر می‌گوید

  سلام استاد
  با این کلیپت رویاهامو زنده کردی یادم رفته بود.
  من از همین امشب شروع می کنم. حرفتون یادم نمیره استپ استپ. پیروز باشی

 109. آسمان خراش!!!!!!! کاربر می‌گوید

  در ادامه ی کامنت قبلیم و یکی از رویاهام که داشتن یه خونه ی با استخره :
  استخری که من دوس دارم دقیقا حالتشم برعکس اینه!!! این حوض ماننده و پله میخوره میره بالا که برا امنیت بچه خوبه… ولی اونی که من دوس دارم برای شخص خودم، کف زمینه! ینی پله میخوره میره پایین! و کلا برا امنیت بزرگسال خوبه!!!! :)))) که کسی که لگد میخوره نمیره بخوره به درو دیوار!!!!
  فکر کنم تا همینجاشم که یکی از ارزوهای مالیمو نوشتم کافی باشه!! :)))))))

 110. آسمان خراش!!!!!!! کاربر می‌گوید

  در ادامه ی حرفم و یکی از رویاهام که داشتن یه خونه ی با استخره :
  استخری که من دوس دارم دقیقا حالتشم برعکس اینه!!! این حوض ماننده و پله میخوره میره بالا که برا امنیت بچه خوبه… ولی اونی که من دوس دارم برای شخص خودم، کف زمینه! ینی پله میخوره میره پایین! و کلا برا امنیت بزرگسال خوبه!!!! :)))) که کسی که لگد میخوره نمیره بخوره به درو دیوار!!!!
  فکر کنم تا همینجاشم که یکی از ارزوهای مالیمو نوشتم کافی باشه!! :)))))))

  1. علیرضا کاربر می‌گوید

   فقط مواظب باشین تو استخر رویاهاتون غرق نشین

 111. سید محمد سعید رحیمی اردستانی کاربر می‌گوید

  سلام استاد. ویدیوهای شما هر چقدر بگم عالیه کمه چون حس زندگی کردن را در ما جلو میبره( اما) به نظر من . الان من در 24 ساعت زنده مانی دارم و در 24 ساعت زندگی هر دو یعنی فقر فقط زنده ماندن را گذاشته خور خواب نفس کشیدن و زندگانی من سلامتی خودم و همسر و دو پسرم که جای شکر خدا را داره . ( ولی) اگه در موجود بمانم و در گذشته یعنی فن شدم ا این را شما به من یاد دادی دیگه هیچ جا نمیشینم بگم هیییی اون موقع ها یادش بخیر اون موقع درستی نبوده!! دنبال اینم که رویاهای خودم و همسر و بچه هایم را درست کنم و ثابت کنم لعنت بر کارمندی دوست دارم این گردش دو روزه شما بطن زندگیم باشه با حفظ اصالت ذاتی و بجای دنبال اتوبوس سوار شدن یا قطار از ورامین به تهران و درد گرفتن ماتحتم طی 27 سال کار و کچ تخته خوردن طوری باشه که اراده کنم با خانواده و یا خودم به سفرهای خارجی برم و اقامت ها و تفریح کامل مثل موندن در برج العرب ( یه رویای منه) از لحاظ کار و درآمد بترکونم که تو 55 تا 60 سالگی به همه بفهمونم میشه . رشد و پوداری مال جوانها نیس ته ته ش خیریهایی درست کنم که الانم را یادم نره و تلنگر بزنه. اون موقع میگم آخییبشششش 24 ساعت زندددگگگییی 24 ساعت دوباره زندگی و زنده مانی را هم از دور و بری هام بردارم .به دیگران کمک کنم چون الان هیچ کس کمک من نیس شده صحرای محشر هر کی فکر خودش بارها میگفتم لعنتی اینم زندگیه ولی دارم کمش میکنم باید بگم منم مثل اونها میخوام باید بشه این تفکر nlp. هست که از شما آموختم . به امید خدا . 6 ماهه با شما آشنا شدم ولی الان قفل شدم. عقبم. من توپ میشم آقا ماهان حالا ببین

  1. محمود کاربر می‌گوید

   سلام استاد من فقط گريه كردم به حال خودم به نداريه خودم چون همه اينها رو كه نشون داديد تو خواب هم نميتونم ببينم

  2. حسين کاربر می‌گوید

   سلام دوستان عزيز و جناب آقاي تيموري گل
   به نظرم خيلي خوبه كه همه آرزوهاشون رو زير اين فيلم ها كامنت كردن
   ولي يك نكته رو بايد در نظر بگيريم كه آرزوهاي طولاني انسان رو به تباهي ميكشونه.اين جمله از امام علي (ع)هست.
   پس اوني كه آرزو ميكنه حتما فكر راه هاي رسيدن به آرزوش رو هم بكنه چرا كه صرفا داشتن اين همه امكانات لذت بخش نيست زماني لذت ميبري كه بشيني و به اون راه پرپيچ و خم ولي زيبا كه طي كردي تا به اين امكانات برسي نگاه كني!
   منم هم آرزو دارم كه نه يك درآمد بالا بلكه يك كارخونه با تعداد كارگر بالا داشته باشم كه كمكي كرده باشم به جووناي كشور عزيزم
   تشكر

  3. حسین خزایی کاربر می‌گوید

   سلام دوست عزیز خیلی عالیه دمتون گرم منم مثل شما بودم وتمام صحبت های استاد ماهان تیموری رو قبول دارم و من دوسالی هست بیزنس میکنم و توکارم موفقم تجارت ما رویا زنده کن هستش بازاریابی شبکه ای❤❤❤❤

 112. رضا حسینی کاربر می‌گوید

  سلام ،آقای تیموری
  من معلمم خراسان رضوی شهرستان تایباد
  جای ما زعفران و پسته زیاد هست و توی فصل خودش میتونی خیلی با قیمت مناسب خریدداشته باشی و در طول سال مثلا توی یه جای خوب تو تهران بفروشی
  شما می تونید کمکم کنید یا بهتر بگم شریک بشید.09393967571

 113. مهدی کاربر می‌گوید

  من فقط دوست دارم کاره جدیدی انجام بدم که برام بشه یه شغل عالی درامدم تا حدی بشه که باارامش زندگی کنم.

 114. امید کاربر می‌گوید

  سلام. این ویدیو باعث شد تا دوباره رویاهام برام مرور بشن، اما خب اسمش روش هست رویا، منم رویاهای زیاد و بزرگی دارم، اینکه شمال شهر زندگی کنم، برای خانواده م خونه بزرگی بخرم، با خانواده م به مسافرت برم و …، اما خب من نه مهارت خاصی دارم و نه تخصصی، هوش چندانی هم باعث و مهارتهای شخصیتیم ضعیف هستند، فقط در آخر حسرت برام میمونه.

 115. Yones Emami کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری عزیز منم به نوبه ی خودم اول تبریک میگم بهتون که به موفقیت رسیدین اما بعد اقای تیموری شاید خیلی ها نتونن به دلیل شرایط سخت زندگیشون دنبال ایده ها واهدافشون برن شاید خود من که تو یه خونواده ی پرجمعیت و تک پسر هم هستم باید روز و شب سخت کار کنم تا بتونم خونواده ام رو تو فشار نندازم خوب من هم مثل همه ارزوی صاحب خونه شدن و داریم اما خوب شرایط ما هامون خوب نیست شاید بگین که خوب پدرتون پس چی خوب پدرم شرایط کار کردن نداره و مجبورم که خودم زندگیمون رو ثابت نگه دارم و این رو هم بگم که همه ایده ای دارن که باعث موفقیتشون میشه ماشرایطشون نمیذاره که دنبال ایده هاشون برن
  خودم ایده ای دارم که کسی تو کل ایران انجام نداده اما هزینه ی تبلیغات میخواد که من ندارم ممنونتون میشم اگه راهنماییم کنین که تصمیم درست رو باید چطوری بگیرم یا این که چکار کنم تا یکی از ثروتمندترین ها بشم.

 116. احسان کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری یکی از بزرگترین رویاهام داشتن کسب و کار خودمه و با اون کسب و کار انقد درآمد داشته باشم که بتونم به خیلی ها کمک کنم انقد سرمایه من زیاد باشه تا بتونم سرپرست چند صد نفر باشم منم مثل شما دوست دارم پدر و مادرم رو بفرستم کربلا مکه صاحب بهترین ماشین بهترین ملک بهترین باغ باشم دوست دارم دویست میلیون بدم به خواهرم واسه تحصیلاتش در رشته دندانپزشکی بدون هیچ استرسی برای کنکور لعنتی داشته باشه دوست دارم یکی از بهترین ماشینا واسه برادرم و پدرم بخرم واسه پدرم باغ بخرم چون به باغ علاقه داره به برادرم و یکی دیگر از خواهرام کمک کنم بدون دغدغه زندگی کنن باور یکی از آرزوهام اینه واسه خواهرزاده ام روز تولدش دستبند طلا بخرم دوست دارم مثل شما دست خیلی ها رو بگیرم کمکشون کنم در آینده به موفقیت مالی برسن رویاهای من نامحدوده با توکل به خدا حتما به اونا میرسم

 117. آنیتا بحرینی کاربر می‌گوید

  سلام ،من آرزوهای زیادی دارم ،اما فک میکنم فاصله ام باهاشون زیاده خیلللللی ،واسه همین اصلا نمی نویسمشون .شاید دفعه بعد قدرت نوشتنشونو پیدا کنم .چون تازه عضو کانال و سایتتون شدم ،همین رو به فال نبک میگیرم .امیدوارم بتونم با انرژی مثبت شما ،راهگشای زندگی خودم و خونواده ام باشم .

 118. داود صالحی کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت شما اقای تیموری عزیز . من یکی از بزرگترین ارزوهام اینه که هیچ موقع به خواسته های پسرم نه نگم و تموم ارزوهاش رو براورده کنم

 119. حسن کاربر می‌گوید

  سلام من اول از همه می خوام یه فروشگاه بزرگ لوازم صوت وتصویر و خدماتی داشته باشم ویه ماشین خارجی مثل رافور بعد یه خونه تو بالای شهر تهران با خانمم در ارامش کامل بدون استرس مالی و مدام در حال مسافرت سالانه خارجی باشم ای کاش می شد طعم زندگی پولداری برای یبارم که شده تجربه کنم حتی اگه بعد 3 سال ور شکسته بشم حداقل طمع زندگی پولدارو چشیده بودم و با خیال راحت دنیارو ترک میکردم . ولی اینکه با بدبختی به دنیا بیای و با بدبختی زندگی کنی وبا بد بختی بمیری به نظرم این خودش اوج بدبختی یه انسان می تونه باشه .ای کاش می تونستم یه راحی رو پیدا کنم تا بتونم یه ساله راه 20 سالو یا 30 سال خودمو طی کنم و در کم ترین زمان به بیشترین سود دهی برسم.الان که این متنو می نویسم داشتم به رئیس شرکت تلگرامی مینوشتم که اگه میشه حقوق چهار ماه عقب افتاده منو تصویه کنه تا برم برا خودم کار کنم اونم گفت فقط حقوق یک ماهتو میدم لازم اسم شرکتو بگم که خیلی دلم ازشون پره شرکت ارکان پدید آب ارومیه هر کی هم خواست با این شرکت کار نکنه چون اول و اخر شیره کار گرو تا از جونش نکشه ولکن نیست.

 120. کیوان آزاد کاربر می‌گوید

  استاد راستش فقط زنده ام و الان ک دارم این متنو‌مینویسم حالم خییییلی بدهس بخاطر نداشتن درآمدخوب و ضعف مالی و در پی اون تحقیرشدن،،آرزوها و رویاهای بزرگی دارم و همه رویاهام خوب هس و ب زبون نمیارم چون یکی از برگان فرمودند ک تا در انجام کاری موفق نشدی اونو بازگو نکن،ولی امیدوارم روزی برسه ک ابنقد رشد کرده باشم و ب آرزوهام رسیده باشم ک بیام تو برنامتون و گریه شوق کنم

 121. زهرا کاربر می‌گوید

  سلام
  رویای من برآورده کردن آرزوهای عزیزانمه:

  دوس دارم یه خونه بزرگ بهترین حای شهر برا پدرومادرم بخرم و دوتاماشین لوکس بشون بدم و پول نقد هرماه بریزم به حسابشون تا راحت زندگی کنن نه زندمانی

  پول به داداشام و آجیم اونقدی بدم که براخودشون کار بزنن و درآمد عالی به دست بیارن و راحت زندگی کنن نه زندمانی

  برای خودمونم بهترین کار و خونه و ماشین و زندگیو درست کنم و آینده پسرم تامین باشه و ترس از آینده ش نداشته باشم

  پول قدرته پول آسایشه پول رفاهه

  نمیدونم چرا از بچگی تو کله مون فرو کردن پول زیاد بده!!!!!

 122. فرشید وفایی کاربر می‌گوید

  باعرض سلام خدمت شمااستادماهان تیموری دوست داشتنی من حدودیکسال ویک ماهه که باهاتون آشناشدم وازاون روزفهمیدم که خودم واطرافیانم داریم تلاش میکنیم زنده بمونیم وا زندگیمون لذت نمیبریم چون زندگی نداریم،حدود۲۰روزهست که پک هوش مالی شماروخریدم وتمام وقت دارم کلیپهاوصحبتهاتون روگوش میدم،من تمامی اهدافم رونوشتم ولی هنوز نتونستم برای رسیدن بهشون ایده یاکاری انجام بدم ،من مهندس الکترونیک هستم والان نزدیک ۱۳ساله که به عنوان تکنیسین توشرکتهای مختلف کارمیکنم الان سردرگمم که چطوری میتونم ازتواناییم برای خودم کسب درامد کنم لطفا کمکم کنید

 123. رضا کاربر می‌گوید

  من میخام انقدر پول داشته باشم تا اول از همه بتونم پدر و مادرم رو به رویاهاشون برسونم. بعد یه مدرسه بسازم و سرپرستی چندتا خانواده فقیر رو به عهده بگیرم و به انسان ها کمک کنم که خودشون رو دوطت داشته باشن. خیلی ممنون از انرژی و وقتی که برای تهیه کلیپ ها میگذارین. ممنون

 124. حسن کاربر می‌گوید

  سلام من آرزو دارم که بهترین مغازه و بزرگتریم مغازه پخش عمده محصولات صوتی تصویری و کامپیوتر و کنسول های بازی رو داشته باشم وبا بهترین ماشین و خونه بدون هیچ استرس مالی مدام در سفر دور دنیا باشم من الان که دارم این آرزو رو می کنم قبلش با رئیس شرکت ارکان پدید آب ارمیه چون این شرکت نامردی تمام رو در حق من و جونای امسال من کرده نام میبرم داشتم درخواست و خواهشو و تمنا و هر چی که شما فکرشو بکنی میکردم تا 4 ماه حقوق عقب افتاده منو بده تا بتونم برم بیرون تو بازار آزاد بتونم کاری برای خودم بکنم . ای کاش دولت ما به جایی که فقط کار هاشو به بخش خصوصی میداد یه سر کشی تو روند پرداخت حقوق کار کنانشم میکرد با لاخره چه خصوصی و چه دولتی همه ما مردم یک مملکت هستیم نمیشه که فقط بدیم به بخشش خصوصی بگیم این درصدی که تو بخش خصوصی هستن هیچ دخلی به ما ندارن حتی این شرکت کارمنداشو اجبار میکرد تا برکه تسویه حساب رو سفید امضا کنن و تحدید میکرد اگه امضا نکنید ما هم با شما قرار داد نمی بندیم و بعد دوستان من و خود من مجبور بودیم تا این برگه ها رو امضا کنیم وگرنه می ماندیم بی کار من خواهشم از شما آقای تیموری این هست حداقل کاری که برای ما جونا می تونی بکنی اینکه مارو با راه کسب و کار با دنیای بیرون آشنا کن تا من و امسال من کار فرما هایی اینجوری نتونن به جونا زور بگنو یه جون بتونه خودش برای خودش شغل ایجاد کنه بدون اینکه از طرفی ضربه بخوره یا تحقیر بشه ممنونم از شما .

 125. مهسا کاربر می‌گوید

  سلام. وقت بخير
  من قبلا كارمند يه اداره دولتي بودم ولي ٦ ماهه كه جووني و سلامتيم رو برداشتم و از اونجا فرار كردم. از وقتي استعفا دادم دارم زندگي ميكنم و قبلا زندماني بود!
  الان خيلي راضيم و شركت زدم و دارم تلاش ميكنم به روياهام برسم
  حيف افراد تحصيلكرده و توانا امثال من كه وقتمونو بخاطر چندرغاز حقوق تو محيط فاسد دولتي بگذرونيم.
  روياي من زندگي در يك خونه مجلل شمال شهر و يك ماشين گرون قيمت هست و همچنين مهاجرت از طريق سرمايه گذاري به كانادا?
  اميدوارم هرچه زودتر به آرزوهام برسم?

 126. عرفان کاربر می‌گوید

  با آرزوی سلامتی و شادکامی برای همه دوستان بویژه جناب تیموری عزیز
  علاوه بر مواردی که شما در کلیپ بهش اشاره کردید یکی از چیزهایی که همیشه بدنبالش هستم وقت آزاده خیلی جالب برام که بیشتر ادم های بی پول وقت کافی ندارن همیشه در حال دویدن هستند من دوست دارم در کنار کار و تلاشی که انجام میدم وقت آزاد هم داشته باشم تو یه آپارتمان شیک زندگی کنم و با یه پرادو همه جاهای دیدنی ایران رو برم سالی دو تا مسافرت خارجی برم و لباس های برند بپوشم و کسب و کارهای خودم رو داشته باشم کسب و کارهایی که در نسل های بعد از خودم هم باقی بمونه

 127. delavari کاربر می‌گوید

  سلام .استاد بزرگوار .منم مث شما دوست دارم به هر چیزی که باعث میشه خوشحالم کنه برسم.ولی نمیدونم چطور فک میکنم واقعا سخته رسیدن بهش .میخوام کمکم کنی که به بهترینها برسم …

 128. delavari کاربر می‌گوید

  سلام .استاد بزرگوار منم دوست دارم مث شما به هر چیزی که باعث خوشحالیم میشه بهش برسم هر چند باورش هم سخته ولی دوست دارم کمکم کنی

 129. عقیل کاربر می‌گوید

  با عرض سلام خدمت استاد عزیز جناب آقای تیموری عزیز
  خوبید انشالله
  بنده عقیل هستم از تهران و با ماشین تو آرانس کار میکنم
  جناب تیموری نمیدونم از کجا شروع کنم من کل سرمایم همین ماشین هست که اونم شرایط برداشتم
  حتما میدونید کسانی که با ماشین کار میکنن درآمدشونمشخص هست
  واقعیتش از وقتی با کانال شما آشنا شدم الان یه یک هفته ایی هست میخوام به شما پیام بدم اما نمیدونم چیکار کنم من درامدم همش میره برای قصد و بنزین و کمسیون و اجاره منزل بعضی وقتام کم میارم میخواستم ببینم شما پیشنهادی برای بنده ندارید خدا هیچ وقت هیچ مردیو شرمنده ی زن و بچش نکنه خدا یه ۷ ماهی هست یه فرشته به ما داده که اسمشم نفس هست الان ۲ ماه هست که دکتر گفته یه سنگرافی ‌نفس خانوم رو ببرم اما داداش گلم هیچی نمیمونه که بزارم کنار و امروزم شما با این ویدیو آخر داغ دلمو تازه کردین که برای شب عید حرف زدین واقعا موندم میتونید یک پیشنهاد یا راه حلی پیشنهاد بدین که بتونم درآمدم رو افزایش بدم
  ببخشید اگر اینجوری پیام دادم چون الان من دقیقا همون اوضاع ۲۰ سالگی شمارو دارم البته بابت سردرگمی و اینکه موندم استاد
  ممنون میشم راهنماییم بکنید که شاید این شب عیدی شرمنده ی خانوادم نشم حالا هر چی شما دستور بدین انجام میدم.

 130. تایماز کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری عزیز،‌‌‌‌ من کارمندم و ۴۰ سالمه. به قول شما تا حالا زنده مانی کردم نه زندگانی. چند وقته حتی قبل از اینکه با شما آشنا بشم در مورد وضعیت زندگیم فکر می کنم اینکه چطور می تونم از این و ضعیت خودمو و خانوادمو نجات بدم اما تا حالا نتونستم راه حلی رو پیدا کنم بعضی وقتها چنان از خودم نا امید میشم که دلم میخواد دیگه نباشم. ویدیوها و مطالب شما خیلی جذاب و امید دهنده هستند. خیلی دوست دارم از این وضعیت نجات پیدا بکنم و رویاهامو به حقیقت بدل کنم. از شما تقاضا دارم کمکم کنید. ارادتمند شما.

 131. علی کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت آقای تیوری……من خیلی برام جالبه که شما طرف دار دارید اخه حرف مهمی نمیزنید همش میگید واقعاااااااااااا پول خوبه …….بله واقعا پول خوبه پول احترام میاره شخصیت میاره رفیق میاره ووووو…خوب یه چندتا راهکار بگید….خوب منم صنایع خوندم براتون پیش بینی میکنم که اگه اینقدر ویدئوی بی محتوا پر کنید بازار کارتون خراب میشه ….شما واقعا ذوق دارید که ماشین برا برادرتون خریدید ولی آنچنان چیز جالبی برا من که نیست …از این اتفاقا زیاد میفته …..در کل یه نگاهی هم به کتاب های موفقیت داشته باشید،مثل اثر مرکب و…..آدم باید در درون خودش مرد باشه چه بسا افرادی ثروت مادی ندارن ولی برا خودشون خیلی هستند مثل خودشون رفتار میکنند اینا مردن نه اونکه تو ی این اوضاع بد اقتصادی میخواد یه سری حرف بی مایه رو به هم وطناش بفروشه….تا آخر دنیا اسم چه گوارا و نلسون ماندلا ،آبراهام لینکلن هستش نه آدمای مثل شما …..وقتی داشتی حرف میزدی دوست داشتم سرت داد بکشم …..نمیدونم چرا …خیلی بی مایه بود….امیدوارم که ازم ناراحت نشی ولی واقعا این حس و داشتم …….اینجور که حرف زدی اگه اون خونه و ماشینو استخرو نداشته باشی زنت باید ول کنه بره بچه هات هم ازت پدرشون خجالتی بکشن…….

 132. Elham کاربر می‌گوید

  با سلام و خسته نباشيد شما تو هر كليپ كه ميگيريد واقعا با روح و روان ادم بازي ميكنيد تماما واقعيت هاي خيلي تلخ رو ياداوري ميكني و مدتها ذهن رو دچار استرس ميكنيد كه بايد از چه راهي برم چطور جلوي تلف شدن گذر عمر رو بگيرم چيكار بايد بكنم ولي همه فقط بلدن خيلي خوب رويا پردازي كنن مثه خودم كه تمام روياهام تو ذهنمه و فراتر نميره من صاحب يه پسر ٥ساله هستم دوست دارم يه كاري راه اندازي كنم كه نه تنهاخودم بلكه تمام عزيزانم حتي دوستانم روبالا بكشم و يه زندگي بدون قسط قرض پر از احترام و پر ازارامش رو داشته باشم.

 133. علی رفیع کاربر می‌گوید

  جناب تیموری سلام
  من هم مثل شما گذشته سختی داشتم وگاهی به معنی واقعی هیچ پولی نداشتم.من یک کا مندم وحقوق آب باریکه ولی همیشه تلاش کردم وضع مالیم رو بهتر کنم .اما به دلیل تصمیمات وروش های غلط همیشه با شکست مواجه شدم.من بیش از خود پول دارشدن به تحول علاقه دارم وهیجانی که دراین راه هست.گاهی ایده های کاری به ذهنم میرسه اما بدلیل بی پولی یا پشتوانه نداشتن نمی تونم حرکتی بکنم .اگر شما علاقه به شنیدن ایده های من دارید لطفا اعلام کنید.

 134. Elham کاربر می‌گوید

  با سلام و خسته نباشيد شما تو هر كليپ كه ميگيريد واقعا با روح و روان ادم بازي ميكنيد تماما واقعيت هاي خيلي تلخ رو ياداوري ميكني و مدتها ذهن رو دچار استرس ميكنيد كه بايد از چه راهي برم چطور جلوي تلف شدن گذر عمر رو بگيرم چيكار بايد بكنم ولي همه فقط بلدن خيلي خوب رويا پردازي كنن مثه خودم كه تمام روياهام تو ذهنمه و فراتر نميره من صاحب يه پسر ٥ساله هستم دوست دارم يه كاري راه اندازي كنم كه نه تنهاخودم بلكه تمام عزيزانم حتي دوستانم روبالا بكشم و يه زندگي بدون قسط قرض پر ازاحترام و پر از ارامش رو داشته باشم.

 135. علی کبیر کاربر می‌گوید

  سلام ماهان جان,,درجواب سوالتون متاسفانه چندین ساله که دارم به خاطر یک اتفاق تحمیلی,و,ورشکستگی زنده مانی میکنم وهمیشه شرمنده همسرودخترم هستم وهیچ پیشرفتی نداشتم,,,وذهنم هم دیگه نمیکشه که چه باید کرد,,لطفا راهنماییم کنید با تشکر

 136. kia کاربر می‌گوید

  درود میخواستم چیزی بگم با این همه رویا هیییییییییییییییییییچی نگم بهتره

 137. گمنام کاربر می‌گوید

  با عرض سلام خدمت آقاى تيمورى عزيز ، بايد بگم كه در واقع فقط دارم زندمانى ميكنم ، من يك خانم تنها هستم و هيچ تخصص خاصى ندارم ، در حال حاضر هم پشت كنكورى هستم ، تصميم گرفتم خودم و زندگيم رو ارتقا بدم اما نميدونم از كجا و چطور بايد شروع كنم ، بايد بدون سرمايه و حامى خاصى ادامه بدم كه البته خيليا ممكنه مثل من باشن اما من نااميد نيستم و نميخوام درمقابل اين شرايط احساس عجز و ناتوانى كنم و هيچ قدمى برندارم ، اميدوارم بتونم از راهنمايياتون استفاده كنم ، مرسى از كانال خوبتون ??????

 138. میلاد کاربر می‌گوید

  سلام
  دوس دارم به سطحی برسم که واس داداشم که هزینه های کلاس کنکورم رو داد تا دانشگاه قبول شم بهترین زندگی رو بسازم.
  دوس دارم واس ارزشمند ترین فرد زندگیم مادرم بهترین شرایط زندگی رو که سالها تو ذهنش بوده ولی بهش نرسیده ایجاد کنم.
  دوس دارم برا بابام که مهمترین فرد زندگی من و محکم ترین مرد زندگیه منه شرایطی رو بسازم که به تمام رویاهای قشنگ زندگیش برسه.
  دوس دارم به سطحی برسم که بهترین شرایط زندگی رو برا خواهر زاده هام و برادرزاده هام بسازم.
  فردا میخوام اولین ریسک زندگیم و اولین درخواست زندگیم رو از کسی که میتونه تو زندگیم تاثیر بزرگی بزاره بکنم.
  واس رسیدن به رویاهامون باید بجنگیم باید ریسک کنیم باید درخواست کنیم باید محکم باشیم.
  آقای تیموری این ویدیو شما بهم یاد داد که باید بیدار شم و بجنگم برای رسیدن به رویاهام
  ممنون
  میلاد از شمال

 139. شهروند کاربر می‌گوید

  سلام استاد گرامی ، بنده اکثر ویدئوهای شما را مشاهده کردم و سعی کردم بیشترین استفاده را از راهنمایی ها و مشاوره های شما ببرم و بسیار خوشحالم که با صحبتهاتون به افراد انرژی و انگیزه کسب و کار و کسب درآمد میدید . اما بعد از دیدن ویدئو زندگی میکنید یا زندمانی ؟ نکته ای به نظرم ضروری اومد که باید بهش توجه میشد .اول اینکه باز هم جای تشکر داره بخاطر صحبتهای انگیزشی که قطعا میتونن تاثیر گذار باشن و قطعا همه دوست دارن درآمدهای کلانی داشته باشن و به قول شما زندگی کنن و خوش بگذرونن ولی اون چیزی که در این ویدئو و صحبتهای شما در نظر گرفته نشده بود وضعیت خانواده هایی که با درآمد متوسط دارن و زندگی میکنن البته نه به سبک شما و پولدارا (که درصدی کمی از جامعه را تشکیل میدند ) بلکه به سبک خودشون و متناسب با درآمدشون اما دارن زندگی میکنن !! حالا یه سوال ؟ اگر شما مفهوم زندگی کردن را با معیار خودتون و درآمد خودتون برای همه تعریف کردید آیا تکلیف خانواده هایی که تحت هیچ شرایطی قادر به کسب درآمدهای کلان نیستند اما دلخوش همین زندگی هستند که داشتند و البته بجای صرف هزینه های کلان با حداقل هزینه، خانواده ای صمیمی و دوست داشتنی داشتند و دلهاشون به بودن دور هم و داشتن سلامتی خوش بوده ، الان با دیدن کلیپ شما آیا همون دلخوشی را ازشون نگرفتید و با رویایی کردنشون و ایجاد توقع باعث بروز اختلاف نشدید !! بنده بد بین یا مخالف زندگی با درآمد بالا نیستم و خدا را شکر زندگی خوبی دارم اما آیا در معرفی یه زندگی ایده آل ایرانی یکم زیاده روی نکردید !!و آیا به معیار های قرآنی و اسلام برای یه زندگی خوب و خانواده متعادل توجه شد ؟؟ امیدوارم با پخش این کلیپ وضعیت زندگی بعضی از خانواده بخاطر ایجاد توقع بالا از هم نپاشه . !!!در پایان از اینکه نیت و هدفتون راهنمایی افراد برای زندگی بهتر هست سپاسگزارم.

 140. Armin کاربر می‌گوید

  سلام. ویدیوهاتون خیلی خوبن. من رویام اینه که فقط به استقلال مالی برسم. منظورم از پولدار بودن این نیست که حتما ماشین چند میلیاردی و کاخ چند هزار متری و حساب بانکی 100 میلیاردی و…. داشته باشم.
  من فقط میخوام یه زندگی مرفه داشته باشم. من به یه ماشین 200-300 میلیونی هم راضی هستم همونطور که عرض کردم فقط میخوام یه زندگی مرفه و سطح بالا و بالا شهری داشته باشم و به درآمد ماهی 20 میلیون هم راضی هستم و فقط هدفم اینه که به استقلال مالی و آزادی در کار و زندگی برسم.

 141. عادل آقاجانی کاربر می‌گوید

  البته فقط صرف پول نیست چیزای دیگه ای هم هستن مثل نوع تفکرت در مورد زندگی که باعث میشن زندگی رو زندمانی ببینی یا زندگانی ببینین از دنیا چی میخواید راستی مقاله های سایتتون حرف ندارن

 142. محمد کاربر می‌گوید

  سلام
  امیدوارم عالی باشید
  در مورد آرزو و رویا صحبت کردید.
  به نظر من داشتن یه خونه خاص با یک استخر زیبا یا یک ماشین شیک و مدل بالا به عنوان هدف خوبه ولی به عنوان رویا خیلی کمه، چون با آموزش های شما رسیدن به این اهداف فکر نکنم کار سختی باشه.
  اما به عنوان رویا برای خودم دوست دارم مجموعه و گروه بین المللی و چند ملیتی تشکیل بدم در رابطه با ساخت آسمان خراش های عظیم، و بزرگترین آسمان خراش رو برای رویایی ترین زندگی بر روی ابرها انتخاب کنم با تمام متریال هایی که در ذهن خود حکاکی کرده ام و برای تمام زوایای رویای خود تصویر کامل و روشنی ترسیم کرده ام
  البته این فقط یکی از رویاهای من بود
  شاید برای خیلی ها خنده دار باشه اما انسان همان چیزی خواهد شد که احساس میکند لیاقت آن را دارد
  با تشکر از تیم ماهان تیموری.

 143. میثم اربابان کاربر می‌گوید

  دوست دارم ب همین وقت اذان ک داره میگه اینقدر داشته باشم ک فقط خرج پدر و مادرم و خانوادم کنم ک خسته نشم از خرج کردنشون … ما زنده مانی داریم میکنیم ولی میدونم اینقدر اول به خدای خودم دوم ب خودم امیدوارم ک ی روزم زندگانی میکنم

 144. آریا آریایی مهر کاربر می‌گوید

  سلام . خوبی آقای تیموری اقا من تو ویدیو قبل شمام گفتم واسه آدمها سخته برشکست کنن بیشتر نا امیدی همراه واسشون داره تا چیزای دیگه من الان یه ادمی هستم که فقط زنده ام و زندگی نمیکنم در اون حدی بگم به شما که من پول تاکسی ندارم حتی واسه کلیم اقدام کردم چون با این شرایط هیچ راهی برام نمونده اگه میتونید کمکم کنید

 145. محمد زارعی کاربر می‌گوید

  سلام
  درخصوص مطالب مطرح شده در ویدئو های اقای تیموری ، بنده بنوبه خودم با وجود داشتن تجربه های شکست و پیروزی های زیاد واقعا استفاده بردم و بعضیهاشون هم مثل مرور خاطره بود برام
  فقط در اون مواردی که ایشون زیاد تاکید دارن که اگه پول داشت باشی همه چیز رو میتونی برای خودت بخری ، من خیلی قبول ندارم چون اگه بقیه مولفه های کسب احترام و شخصیت از جمله اخلاق و همدردی و مدارا نباشه این پولدار بودن به تنهایی کمکی نمی کنه
  درود

 146. حسين محترمي کاربر می‌گوید

  من چون ايمان و باور دارم به اينكه روياهام رو رو كااغذ ميارم زندگاني رو انتخاب كردم قبول دارم كه سرعتم آهسته بوده والي حالاكه چند ماهي كه خدا يكي از نعمت هاشو (استاد تيموري مهربون) رو برام محيا كرده با شور و شوق دارم زندگاني ميكنم اميدوارم مرتبتر ومنظم تر و با عملگراي آگاهانه تر به خواسته هاي دلم برسم
  استاد مهربون مرسي كه هستي
  فرزند سومتون قدمش پر از خير باشه????

 147. Sona Demirhan کاربر می‌گوید

  سلام منم یکی از رویاھام خرید یہ خونہ کہ بالکانش بسوئے ساحل باشہ و ماشینم ھم مرسدس سفید ھست
  اما فعلا فقط در رویا موندہ

 148. عقیل کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری عزیز
  بنده عقیل هستم
  امیدوارم که بتونید راه حلی جلو پام بزارین

 149. مهدی کاربر می‌گوید

  سلام ممنون
  چندتا از رویاهای کودکی رو به چشم دیدیم

 150. رستمی کاربر می‌گوید

  سلام استاد واقعا امیدی به زندگی ندارم واقعا 36 سالمه فکر نکنم بتونم شغلی پیدا کنم واقعا توانای ازدواج ندارم خانواده پدریم مستاجرن واقعا نه سرمایه دارم نه پسنداز دارم نه شغلی دارم نه واقعا شغلی به ذهنم میرسه واقعا حتی هوش مالی شما هم نمیتونم بخرم فقط میخوام از گرسنگی نمیریم پشتکار دارم ولی هیچ شغلی به ذهنم نمیرسه واقعا انگیزه برای زندگی ندارم

 151. جمشید کاربر می‌گوید

  جناب تیموری خواهش دارم جواب سوال منو بده.
  چرا مردم رو سر کار گذاشتی؟ منتظر جواب شما هستم.

 152. Miladluka کاربر می‌گوید

  سلام استاد.
  من الا تو بدترین وضعیت زندگیمم
  طوری ک مادرم داره کلیه هاشو از دس میده…
  میدونم شما درک میکنید
  میدونم شما هم کشیدید
  ولی اینم میدونم ک من یه روز موفق میشم مادرمو خوب کنمو براش کلیه بخرم.
  درسته الا شغله درستی ندارم…
  ولی خدارو ک دارم
  خدایی ک بهم فکرو عقل هوش داده
  پس من موفق میشم☺?❤
  دوست داره شما: میلاد

 153. رستمی کاربر می‌گوید

  سلام استاد 36 سالمه مجردم فکر نکنم بتونم تا آخر عمر ازدواج کنم نه شغلی دارم نه سرمایه دارم هوش مالی نمیتونم تا آخر عمر بخرم تمام کلیپهاتون دیدم ولی شغلی که شما بگید تو شهر ما جوابگو نیست به خاطر خدا راهنمایم کنید ناامیدم هر کاری بگی انجام میدم به شرطی پول توش باشه

 154. عادله ملکی کاربر می‌گوید

  سلام
  من دوست دارم یه خونهی بزرگ بخرم که توش به استخر خونوادگی داشته باشه و یکی از اتاقاش خیلی بزرگ باشه و واسه بابام چیدمانشو درست کن با یک تلویزیون سینمایی بزرگ. اتاق لباس و سینما خانوادگی داشته باشه . و همچنبن مامانمو ببرم مسافرت دور دنیا ?????

 155. tohid.b کاربر می‌گوید

  سلام ، دوست دارم زیاد، مرسی به خاطر این همه انرژی مثبت…
  من اولین آرزوم کمک کردن به بابام که مشکل مالیش و حل کنم ، دومیش پس گرفتن زمین پدری مادرم که خیلی دوسش داشت ولی مجبور شد بخاطر بدهی بابام بفروشتش، سومی زدن یه خیریه خیلی بزرگ یه جایی که هیچکی دست خالی از توش بیرون نره ، من عاشق کمک کردنم ، چهارم رسیدن به آزادی زمانی و مالی … که دیگه نخوای به اتیکت قیمت هر چیزی توجه کنی .

 156. محمد کاربر می‌گوید

  دیدگاهی که داری رواج می دی رو قبول ندارم
  یعنی واقعا فکر میکنی که پول برای آدم احترام میاره
  این احترام که شما داری حرفش رو میزنی میشه
  تا پول داری رفیقتم عاشق بند کیفتم
  که یه دیدگاه کاملا غلط و مادی گرایانه است
  در حالی که احترامی که یه انسان بدست میاره ارزشش خیلی بیشتر از اینه که بخواد این احترام با پول بدست بیاد
  هر چند قبول دارم که توی این جامعه اکثر مردم دارن زنده مانی میکنن نه زنده مانی
  ولی همین مردم با رفتارهای خودشون البته بعضیاشون از چنان احترامی برخوردارن که با تمام ثروت دنیا هم نمیشه بدستش آورد

 157. مائده کاربر می‌گوید

  سلام.من و همسرم ارزوهای زیادی داریم و خیلی بشون فکر میکنیم.من چون تو خونه محصولات خونگی درست میکنم،قبلا هم گفته بودم،سوسیس و کالباس و….درست میکنم.ان شاءالله یه فروشگاه خیلیی بزرگ توی بالاشهر میگیرم و محصولات سالم و بهداشتی ومتنوع درست میکنم،هرچند فعلا شرایط مالیش رو اصلا ندارم،ولی حتما اینکارو میکنم.خیلیییی دوست دارم اینقد خونه داشته باشم ک بتونم به زوج های حوون کمک کنم و مثلا برای چند سال بطور رایگان بشون بدم و کسانی هم ک اصلا شرایطش رو ندارن بشون خونه بدم.توی بهترین جای تهران خونه بخرم و بچه هام از داشتن همچین زندگی لذت ببرن.و بهترین تفریحات رو داشته باشنیه ماشین مدل بالا همسرم داشته باشه .یه ماشین مدل بالا واسه پدرم بخرم.
  ارزوهای زیادی دارم ک این مختصری از ارزوهام بود.خیلی دوست دارم اینقد همسرم پیشرفت کنه ک هیچ وقت ناراحتی و غصه هاشو نبینم.
  کاری رو ک شروع کردم خیلی دوست دارم ان شاءالله ک بتونم گسترشش بدم.

 158. زهرا رضایی کاربر می‌گوید

  سلام .هم من و هم شوهرم زندهمانی میکنیم.۱۱سال که کل زندگی و ۲۴ ساعت روز رو زنده مانی میکنیم.
  رویا های زیادی دارم دلم می خواد در ارامش زندگی کنم ارامشی که خیلی وقته به خاطر مشکلات مالی ازمون دور شده .دلم میخواد پول زیاد داشته باشم یه خونه خوب و بزرگ تو بهترین نقطه شهر یه ماشین خوب یه شغل مناسب برای شوهرم که عشق زندگیمه و بتونم برای پسر ۴ سالم یه اینده خوب رو بسازم دوست دارم اینقدر پول داشته باشم که بتونم قرضهام رو پرداخت کنم تا دیگه زیر بار منت کسی نباشم دستم جلوی کسی دراز نباشه و سر م رو بالا برگیرم و با افتخار و احترام زندگی کنم چون به قول شما وقتی پول نداری هیچ کس بهت احترام نمیزاره و انگار اصلا ادم حسابت نمیکنن.دوست دارم با شوهر وپسرم برم مسافرت بدون هیچ دغدغه فکری و مالی خیلی وقته هیچ جایی ۳ تایی نرفتیم چون نمیتونیم چون ما خیلی وقته زندگی نمیکنیم ما فقط داریم تلاش میکنیم که زنده باشیم.

 159. مینا کاربر می‌گوید

  همسر من بخاطر تغییر ناگهانی دلار و پرداخت نزول برشکست شده و تمام دایی ماشینها خونه و ویلا همه رو باخت داده و الان افسرده شده فقط به مرگ فکر میکنه چطور به زندگی برش گردونم و باز از صفر شروع کنیم ایا با این گرانیهای روز افزون فرصت جبران داریم یه جورایی از اسمون به زمین اومدیم و زندگی بالایی رو از دست دادیم فیلمهای شما برای من نور امید شده اما خمسر افسره من حتی حاضر نیست فیلمها رو بشنوه راهنمایی کنید ممنون

 160. محمد کاربر می‌گوید

  استاد عزیز اقای تیموری دوتا ویدیو گذاشتی تا شبی عیدی بیشتر نابودمون کنی من چندوقته دنبالتون میکنم تمام کارات بلاخره یه چندرغاز سرمایه میخواد یا برای کسایی که هنوز بیست سالشونه با دیدن این دوتا ویدئوکم کم دارم احساس میکنم ما طبقه ضعیف همون طور که تا حالا نردبان بودیم برای بقیا برای شمام حکم نردبون داریم میخوای یه رویا بهت بگم بخندی یه رویا که برای شما وامثال شما خندیده داره دلی برای ما دست نیافتنی .
  رویام اینه تا شب عید بتونم پنج میلیون تومان پول گیر بیارم اجاره عقب افتادمو بدم برای زن وبچه ام حداقل ها رو بگیرم ماشینم که دیگه اصلا راه نمیره رو تعمیر کنم کادوبرای خانواده ام بگیرم روز زن جلوی زنم شرمنده نشم و……………همین طور رویا که با پنج میلیون میتونم انجام بدم بعدش برم سراغ رویاهای بعدی ادم تا این رویاها روداره فکر خونه وماشین خوبه ورویای زندگی کردن وزندمانی نکردن رو درمورد فکر کنه.
  ولش بابا شما اینا روحتی نمیخونی وفقط میخوای ازامارش استفاده کنی حالا برو بخند بگو این رویاهای کوچیک وبزارین کنار ولی بدون ادمی میتونه به هرپی خواست برسه ولی نمیشه نوبت وبهم بزنی باید این رویاهات عملی بشه تا به رویاهای بزرگترت برسی.
  اینا برای شماخنده داره ولی برای ما ازوی بزرگ ورویلی دست نیافتنی وارمغانشم فقط اینا چندلحظه تا وقتی نوشتن به پایان میرسه خوشیم که شاید یهو یکی زنگ بزنه بگه بیا این پنج میلیون قرضی وبلاعوض .بگیر برو حالشو ببر اینم یه رویای شیرین دیگه
  ازطرف پدر تا بچه ومرد خانواده
  راستی از حداقل حقوق گفتی ولی بدون هستن با ماهی ٦٥٠دارن زندمانی میکنن اگه کمک میکنه درامدت بیشتر بشه گفتم بدونی بازم اگه اینا درامد وورو هم زیادتر کنه جای خوشحالی داره.

 161. مسعود کاربر می‌گوید

  سلام استاد خیلی از تلاتلاشها وزحماتتون ممنونم من یکی از رویاها یا بهتر بگم ارزوهام طی 15سال زندگی مشترک اینه که بتونم یه روزی تمام زیور الات وجواهرات خانومم رو که برا خرید یه تیکه زمین فروختم رو دوباره بتونم براش بخرم ودر اینده نیز با بزرگ شدن بچه هام شرمنده شون نباشم وبتونم زحمات پدر ومادر پیرم رو تا دیر نشده جبران کنم با تشکر از شما

 162. مینا کاربر می‌گوید

  سلام همسر من با جابجایی قیمت دلار و پرداخت نزول برشکست شد و تمام دارایی مان ماشینهای عالی ویلا و خونه رو از دست داد و حالا شده فردی افسرده که فقط به مرگ فکر میکنه فیلمهای شما برای من نور امیدی هست اما همسرم حاضر نیست حتی ببینه راهنمایی کنید ممنون الان تو این شرایط جامعه جای جبران هست ؟

 163. محمد کاربر می‌گوید

  سلام استاد
  میخوام که نوکر پول نباشم و پول در خدمت من باشه
  میخوام دغدغه پول درآوردن نداشته باشم وبه جایی برسم که دیگه فکر پول در آوردنه بیشتر نباشم.

 164. مصطفی احمدی کاربر می‌گوید

  سلام استاد راستش من آرزو هایی که دارم اینه که به بازنشستگی مالی برسم توی تاریخ 6*11*1400 که روز تولدم هم هست دارم الان تلاش میکنم ، آموزش میبینم تا به هدفم برسم . اما چرا این هدف رو دارم ، چون از طرف مادرم تحقیر میشم ، چون از بچگی با تحقیر شدن بزرگ شدم و زندگی سختی داشتم چند ساله که سخت دارم تلاشم رو میکنم . تا به هر چیزی که الان هدفم هست برسم . تا اینکه از هرکسی که من رو تحقیر کرد تشکر کنم و بگم شما سوخت من توی راه موفقیت بودین ، راستی سمینار هم عالی بود و مرسی از زحماتتون . اگر خاطرتون باشه گفتم که 18 سالمه و دارم به درآمد 5 میلیونی میرسم اون روز کلی به من انگیزه دادین . بازم مرسی .

 165. zh کاربر می‌گوید

  سلام. من کلی هدف دارم کلی هدف شخصی و مالی
  هدف شخصیم اینه می یکی از معروفترین معمارای دنیا هستم که جایزه آقا خان رو بردم .آتلیه بین المللی دارم
  تولیدی مبلمان دارم که به یه برند مبلمان بین المللی تبدیل شده
  ی خونه ی ویلایی در منطقه زعفرانیه تهران دارم
  ی خونه قدیمی که خودم مرمتش کردم برای مادرم خریدم
  ویلای 1000 متری توی نمک آبرود خریدم
  و ماشین لندیور دیسکاور مشکیه

  اینا گوشه ای از آینده نزدیک من بود

 166. مجتبی کاربر می‌گوید

  سلام جناب آقای تیموری
  کلیپ تون بسیار برای من و مطمئناً افراد دیگه تاثیر گذار بود
  همه آرزوی داشتن بهترین اتومبیل و بهترین مجموعه مسکونی رو دارن و من هم عمیقا تمرکز کردم روی بدست آوردن بهترینها و دارم روز به روز به علمم اضافه میکنم و تلاش میکنم البته با راهنمایی های شما استاد بی نظیر
  و در پایان آرزو میکنم هر چقدر که انرژی خوب بین کاربرانتون پخش میکنید و اطلاعات مفید بهشون میدید هزاران برابر به سمت خودتون برگرده
  حضور شما در زندگی مالی ما بک نشانه است برای هر چه بهتر شدن
  شاد باشی استاد

 167. مسعود کاربر می‌گوید

  سلام استاد واقعا ویدویدیو هاتون عالیه من رویام یا بهتر بگم ارزوم اینه که بعداز 15سال زندگی مشترک بتونم تمام طلا وجواهراتی رو که برای خرید یه تیکه زمین خانومم فروخت بتونم دوباره براش بخرم ودر اینده شرمنده خانم وبچه هام نشم وبتونم زحمات پدر ومادر پیرم رو تادیر نشده جبران کنم

 168. tata کاربر می‌گوید

  روياهام خيلي زياده اما مهمتريناش يه شغل حسابي نه شغل فعلي و كارمندي ?خونه با استخر و ماشين عالي و هرسال سفر خارج از كشور، دركل دلم ميخاد اينقد پولدار بشم كه جلو پسرم شرمنده نباشمو هرچي ميخاد واسش تهيه كنم و بتونم واسه پدر و مادرم و برادرم و خواهرم هچي ميخان تهيه كنم ??

 169. علیرضا کاربر می‌گوید

  باسلام .اول حرفتون ادم رو یاد این سر شاخه های شرکت های هرمی و ادامه شرکت های بازاریابی شبکه ای میندازه میخوام ببینم کی با این حرفها پولدار شده یا کی این حرفها رو نمیدونه واقعا شما در ویدویی فرمودین که من گفته بودم دلار بالا میره خوب کی هست که سرمایش به سرمایه گذاری تو دلار بخوره اما ندونه که به زودی دلار بالا میبره عزیز من قشر فقیر جامعه منظورم از فقر کارتون خواب و اینا نیست منظورم کسانی هستن که با اینکه کار میکنن خرج هم زیاد ندارن باز هم نمیتونن زیاد پس انداز کنن خیلی شاهکار کنن سالی پنج میلیون پس انداز میکنن که ماشاا… با تورم تو ایران همین پنج میلیون سال دیگه هیچ ارزشی نداره عزیز من وقتی در یه مملکت توزیع ثروت ناعادلانه شد اونم به شکل خیلی فجیع اون مملکت با نظام برده داری هیچ فرقی نداره شما هر چی کار کنی اخرش باید پول اجاره درمان غذا و پوشاک و هزار جور کوفت و زهرمار دیگه بدی که هر سال اضافه قیمت دارن عزیز من خواهشا یه سری انسان ساده لوح رو با یه سری رویا که هیچ وقت به واقعیت نخواهد پیوست اذیت نکن برای رسیدن به اهداف خودت ما تمام حرفهای شمارو میدونم و حاضرم قسم بخورم تمام حرفهات در مورد اینکه خودت اول هیچی نداشتی کاملا دروغه

 170. محمد کاربر می‌گوید

  سلام من تازه با کانال اشنا شدم نمیدونم چی به چیه ولی هر کاری بگید برای پول در اوردن کردم حتی روزی ۲۲ ساعت کار کردم شاید ایده نداشته باشم ولی کاری هستم لعنت بر کارمندی

 171. ابوالفضل اسفندیاری کاربر می‌گوید

  سلام استاد فعلا زنده مانی میکنم ولی همون طور که قبلا به شما قول دادم تا برج ۶به زندگی نزدیک میشم

 172. رضا اسلامی کاربر می‌گوید

  سلام دوست خوبم یکی از رویاهای من مطرح کردن خودم به عنوان یک هنرمند به معنای واقعی وبی نیاز کردن خودم از لحاظ مالی .ودیگر دلم میخواد با هنری که دارم به تهران مهاجرت کنم و کارم و عرضه کنم آموزش بدم به کسایی که علاقه دارن چون فکر نمیکنم به مرکز یا موسسه ایی باشه که این کار دست رو آموزش بده ودیگر حال کنم وبه چیزایی که یه عمر حسرت داشتم برسم دیگه دقدقه جیبمو نداشته باشم که پره یا خالی …..رویا زیاد در سرم هست ممنونم از شوما که هستین

 173. علی کاربر می‌گوید

  سلام
  ویدیو دیدم خیلی عالی بود.
  من خودم کارمندم و مجرد ولی دخل و خرجم یکی نیست.
  زیاد رویا پردازی میکنم و شبا تو این حالت میخابم.ّ
  خیلی دوست دارم از لحاظ مالی به جایی برسم که تا هر چی اراده میکنم بتونم بگیرم.???????

 174. سید رضاخرسانی کاربر می‌گوید

  سلام من در يك روستا زندگی میکنم با دوملیون ماهی دارم زندگیم میچرخونم ولی باز نمیکشم هرچی فکر میکنم که چطور ثروتمند بشم مغزم منو بجای نمیرسونه نمیدونم چکار کنم واز شیوه شما خوشم اومد اگه میتونید بعد از خدا منو راهنمای بکنید

 175. حسين کاربر می‌گوید

  نميدونم چرا پيامم نيومد.

 176. طاها توکلی کاربر می‌گوید

  سلام خسته نباشید
  پس چی شد جنبش کار آفرینی کیا برنده شدن؟

 177. اکبر کاربر می‌گوید

  با سلام…
  ویدیوهاتون عالیه .خدا رو شکر به ارزوهاتون رسیدین باشد که ما هم برسیم در ضمن استاد زیاد برگشت میخوره کادوهاتون ???

 178. سيدحسين حيدري کاربر می‌گوید

  سلام دوستان عزيز
  سرشار از انرژي مثبت ميشم وقتي اين همه آرزوي قشنگ ميبينم.
  ولي فراموش نكنيم كه آرزو داشتن كافي نيست و بايد براي رسيدن به آرزوهامون تلاش كنيم.تلاشي كه متناسب اون آرزو باشه.آرزو ها هم بهايي دارند و هرچه آرزوي بزرگ تري داشته باشي بايد بهاي سنگين تري بپردازي و بهاي رسيدن به موفقيت چيزي جز تلاش برنامه ريزي شده نيست.
  منم آرزوهاي زيادي دارم ولي مهم ترينش داشتن يك كارخونه خيلي خيلي بزرگ تجهيزات پزشكيه نه براي سود زياد بلكه براي به دست آوردن ٢چيز:١-ايجاد شغل براي جووناي كشور عزيزم
  ٢-ايجاد ارزش افزوده و جلوگيري از خروج ارز
  به اميد روزي كه با ژاپن مقايسه بشيم!
  تشكر

 179. نگين جليلوند کاربر می‌گوید

  روْيااااي من اينه كه مثل بيل گيتس باشم براي ايرانم ولي وقتي به اونجا رسيدم يك شهر بسازم و انسانهايي رو بيارم توش كه به تك تك شون رنگ خوشبختي و خوشحااااليه واقعي رو نشون بدم و هديه كنم و يك بهشت كوچك روي زمين بسااازمو به انسانهايي لايق هديه كنم و دلهاااا رو شااد كنم

 180. مجتبی کاربر می‌گوید

  سلام جناب آقای تیموری کلیپ تون بسیار برای من و مطمئناً افراد دیگه تاثیر گذار بود واقعیت اینه که دارم زنده میمونم و فقط نفس میکشیم ولی اینطور نمیمونه همه آرزوی داشتن بهترین اتومبیل و بهترین مجموعه مسکونی رو دارن و من هم عمیقا تمرکز کردم روی بدست آوردن بهترینها و دارم روز به روز به علمم اضافه میکنم و تلاش میکنم البته با راهنمایی های شما استاد بی نظیر و امیدوارم همیشه در اوج بدرخشید و این حجم از اطلاعات مفید و انرژی مثبت هزار برابر به خوتون برگرده
  شاد باشید استاد

 181. سعید گ کاربر می‌گوید

  با سلام من در انتخاب شغل مورد علاقه ام خیلی مشکل دارم میدونم که در شغل های فنی میتونم بهتر موفق بشم ولی در انتخاب شغل تردید دارم و اینکه دوست دارم رسالتم رو پیدا کنم تا با انرژی بیشتری به فعالیتم ادامه بدم و دیگه اینکه انرژی کمی دارم در این مورد هم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

 182. جواد افتخاری کاربر می‌گوید

  سلام و عرض ادب
  خدا قوت
  رویام اینکه به جای برسم که در لحظه چیزی رو که دیدم و دلم خواست بتونم بدون کم و کاست به دستش بیارم
  مثلا تو ماشین مدل بالا بشینم در حال رانندگی یه دفه یه لامبرگینی و فراری از کنارم رد بشه بگم واو عالیه فردا بخرمش یا از کنار یه خونه رد بشم نماش منو بگیره همون جا قول نامش کنم
  فرزندام دست رو چیزی گذاشتن بدون اینکه بگم حالا بعدا باشه چشم
  همون جا تهیه کنم براشون
  خانومم اراده کرد بدون معطلی خواستشو برآورده کنم
  پدر و مادرم هم که جای خودشونو دارن زندگی رو به پاشون بریزی بازم کمه
  دوستام و اقوام هم جای خودشونو دارن

 183. سمیرا کاربر می‌گوید

  سلام ماهان عزیز من ارزو دارم ی خونه بزرگ داشته باشم با پسرم زندگی کنم الا ی تایپ تکثیری دارم ارزو میکنم ی چاپخانه بزرگ داشته باشم ممنون که هستی
  پسرم اراد ارزو داره ی خونه بزرگ که حیاط داشته باشه وجلوی اون خونه ی باغ بزرگ و استخر داشته باشه

 184. رضا کاربر می‌گوید

  سلام براستاد عزیز ویدیو جالبی بود من الان درحال شروع کاری هستم که دراینده بالطف خداودعاهای پدرمادرم و زحمات شما صدردصد موفق میشم وبایدبشم ومیخوام به جایی برسم که اماربیکاریروکم کنم وکلی پرسنل داشته باشم .هرچیزی که پدرمادرم وخواهرم میخوانو براشون فراهم کنم کاری کنم زندگی کنن نه زنده بمانن

 185. محمد کاربر می‌گوید

  سلام
  آرزوم یه زندگی عالی یه ماشین خوب و یه شغل خوب و پولداری

  بهترین خونه و شبا بتونم تو خیابان بچرخم

 186. مژگان نجفی کاربر می‌گوید

  سلام.فقط نفسی میره و میاد.مثل مُردهء متحرک هستیم.هم خودم.هم همسرم.از صبح تا شب کار میکنی ولی بازهم عقبی.ناامیدم.

 187. ساحل کاربر می‌گوید

  استاد ممنونم بابت صحبتهای زیباتون،ما فقط داریم زنده مانی میکنیم چون جرات ریسک نداریم و نمی دونیم چطور شروع کنیم برای اینکه زندگی کنیم.

 188. محمد کاربر می‌گوید

  دوره هوش مالی واقعا تاثیر داره

  چطوری کلاسش باید چطور بیایم

  برا یه بچه 16 ساله هم جواب میده

 189. عباس کاربر می‌گوید

  سلام خدمت همه دوستان آرزوم اینه بتونم یه برج بلند و بررگ شهر بسازم و توی پنهوس این برج که امکانات زیادی داره زندگی کنم….

 190. سید محسن آقازاده کاربر می‌گوید

  سلام خسته نباشید استاد،، واقعا این زندگی کردن هست ولی خیلی خیلی خیلی باید تلاش کنیم تا همچون زندگی رو فراهم کنیم. من اصلا نا امید نیستم و هرگز نمیشم تا با یاری خدا و راهنمایی های شما و تلاش بی وقفه خودم بتونم همچون زندگی رو واسه خودم و خانوادم فراهم کنم. اخه من قولهایی به خانوادم دادم واسه یکی دو سال آینده و آنها خیلی به حرفهای من ایمان دارن و نمیخوام کم بیارم حتی بیشتر از اونی که قول دادم میخوام فراهم کنم انشاءالله. تشکر

 191. خانم جریده کاربر می‌گوید

  ??????

 192. . محمدی کاربر می‌گوید

  سلام. پدر من معلم کلاس اول بود بازنشته شده چند سال پیش . پول بازنشستگیشو داد یه پراید خرید هنوز بیمه نکرده بودیمش که باهاش تصادف کرد و 3الی 4 میلیون تومن خرج رو دستمون گذاشت خیلی دوست دارم یه ماشن بالای 50 میلیون تومن برای خانواده و یکی دیگه برا خودم بخرم . با این پولی هم که به ما میدن نمیشه مسافرت رفت خیلی دوست دارم بعداز پولدار شدن همش برم مسافرت .ما خیلی زیاد مسافرت نمیریم یا اصلن بهتر بگم مسافرت نمیریم .

 193. مهران کاربر می‌گوید

  کلیپ تکان دهنده ای بود.طبیعیه که بیشتر ماها الان زندگانی نمیکنیم و زنده مانی میکنیم. در واقع به تعبیر دیگر زندگی نمیکنیم بلکه داریم زندگی رو تحمل میکنیم.بنظر من شما با این کلیپ یه جورایی میخای رگ غیرت بچه ها رو فعال کنی تا بخودشون بیان و باتلاش سطح توقعشون رو از زندگی بالاتر و بالاتر برده و خودشون رو به اون جایگاهی از زندگی برسونن که لیاقتش رو دارن.من دوره هوش مالی رو تهیه کردم و درحال گذروندن دوره هستم. یقین میدونم و شما هم یقین بدونین که من خودمو بالا میکشم تا اونجایی که سرمو با افتخار بالا بگیرم و بگم که من زنده ای هستم که دارم زندگی میکنم اونم با تمام شرایط عالی و خوبش.???

 194. امید صوفی کاربر می‌گوید

  سلام ماهان عزیز
  تشکر عالی بود کلی حرف داشت کلیپتون.
  من آگه پول میداشتم.
  مادرمو میبردم کربلا تا یکی از آرزوهاش براورده بشه.
  هفته ای یه بار سینما میرفتم.
  ماهی یه بار آجیل میخریدم .
  مجبور نبودم گشنه بمونم تا اینکه بتونم پس انداز کنم.
  با هواپیما مسافرت میرفتم خسته شدم از این اتوبوس ها که راحت نیست.
  هنوز تا موفقیت راه کمی باقی مونده به زودی موفق خواهم شد .

 195. سینا کاربر می‌گوید

  واسه هدفام کلی زمین خوردم چن دفعه صفر شدم ولی هنوز با انگیزه دارم راهمو میرم قویتر از قبل . یکی از جمله هایی ک بهم همیشه انگیزه میده اینه ک اگه اسون بود ک همه انجامش میدادن. مطمئنم به خاسته هام میرسم مطئنم.

 196. جواد کاربر می‌گوید

  سلام استاد..
  خسته نباشید.
  بله زندمانی میکنم..بله خسته ام استاد بخدا خیلی خسته..خیلی بدبختی کشیدم خیلی ولی انگار نمیشه ..همیشه ارزوم بوده و بوووده و بوده که بتونم اونقد قوی باشم ک دست پدرمادرمو بگیرم..باعث شادیشون بشم همیشه فکر میکردم میشه ولی انگار نمیشه..از بچگی با سختی و بدیختی بزرگ شدم و الان 7ساله این شهر اونشهر ولی نمیشه..کاش از اول تو خودم اینو رشد نمیدادم ک تو ی ادم بزرگی خواهی شد و واقعا فکر میکردم میشم ولی انگار..این اخرا دوتا اختراع کردم فک کردم دارم موفق میشم ولی استقبالی نشد..دوس ندارم ارزوی خوشحالی مادرمو به خاطره ها بسپارم دوس ندارم مادرم با سختی تو شهرستان زندگی کنه..خواهش میکنم اگه میتونید راه رو نشون بدید خواهش خواهش خواهش استاد

 197. مریم آسمانی کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری
  من مدتی دغدغه ی انجام کاری رو دارم تا بتونم ازش کسب درآمد کنم و روز به روز پیشرفت کنم به قول خودتون آنقدر درامد بدست بیارم که خودم و خونوادم رو در یک حصار مالی قرار بدم به طوری که هیچ خطری مالی من و خونوادم رو تهدید نکنه اما متاسفانه هنوز نتونستم کاری رو شروع کنم چون سرمایه ام محدوده و ترس از دست دادن همین سرمایه نیز سبب شده کارم رو شروع نکنم اما باید شروع کنم چون داشتن بهترینها رو برای خودم و خانوادم آرزومندم.
  آقای تیموری همیشه دوست داشتم فارغ از مساله ی مالی زندگی کنم تا بتونم ذهنم رو تنها منعطف به رسالت زندگیم که خدمت به مردم هست بکنم. ان شاءالله با تلاش و پشتکار به آرزوم میرسم.
  از شما نیز ممنونم که اینقدر دلسوزانه مطالب رو در اختیار ما قرار میدید.
  سلامت وپیروز باشید.

 198. محترم روحانی کاربر می‌گوید

  سلام به استاد خالق شادی و شور و اشتیاق که با دمیدن روح پویایی در کالبد نیمه جان مردم ایران ، امید را در دلها زنده کردید
  درود برشما که که فقط به فکر خودتان نیستید و همه تجربیات و معلوماتتان را در اختیار ما قرار میدهید
  با دیدن این کلیپ هم خوشحال شدم هم ناراحت
  خوشحال شدم چون شما را دیدم و از اینکه جوانی مثل شما خود را از صفر به صد رسانده بسیار بسیار خوشحال شدم و امیدم به تغییر وضعیت زندگیم چندین برابر شد
  و همچنین خوشحال شدم از اینکه اول به مادر و خانواده خود فکر کردید و برای همه درس بزرگی است و اما
  ناراحت شدم که چرا دیر شما را پیدا کرده و نمیتوانم آنطور که باید آموزه هایتان را به عمل تبدیل کنم

  از شما استاد بزرگوارم خواهشمندم سلام گرم مرا به مادر محترمتان برسانید و از اینکه پسری به توانمندی و شجاعت شما تربیت کرده اند تشکر کنید
  من آرزو میکنم که بتوانم به زودی زود به مرتبه ای از ثروت برسم که بتوانم به مادر و پسرم خانه ای در خور آنها تهیه کرده و برای شاگردان کلاسم مدرسه ای لوکس و شیک با تمام امکانات آموزشی و تفریحی فراهم کرده و فرصتی را فراهم میکردم تا دانش آموزانم هفته ای یک زنگ از آموزه های شما استاد گرامی استفاده کنند
  و حتما بچه های کار در شهرم را نیز به این مدرسه انتقال میدادم
  آرزو میکنم به زودی از تحولات مالی و رسیدن به اهدافم کلیپی تهیه و خدمتتان ارسال نمایم و کنفرانسی را در شهرم تشکیل و از شما استاد گرامی برای سخنرانی دعوت کنم تا مردم شهرم و شاگردان کلاسم با استاد و معلم تحولاتم از نزدیک اشنا شده و از سخنان گران بهایتان استفاده کنند
  با سپاس فراوان از تمامی زحماتتون
  به امید آن روز

 199. م_ روحانی کاربر می‌گوید

  سلام به استاد خالق شادی و شور و اشتیاق که با دمیدن روح پویایی در کالبد نیمه جان مردم ایران ، امید را در دلها زنده کردید
  درود برشما که که فقط به فکر خودتان نیستید و همه تجربیات و معلوماتتان را در اختیار ما قرار میدهید
  با دیدن این کلیپ هم خوشحال شدم هم ناراحت
  خوشحال شدم چون شما را دیدم و از اینکه جوانی مثل شما خود را از صفر به صد رسانده بسیار بسیار خوشحال شدم و امیدم به تغییر وضعیت زندگیم چندین برابر شد
  و همچنین خوشحال شدم از اینکه اول به مادر و خانواده خود فکر کردید و برای همه درس بزرگی است و اما
  ناراحت شدم که چرا دیر شما را پیدا کرده و نمیتوانم آنطور که باید آموزه هایتان را به عمل تبدیل کنم

  از شما استاد بزرگوارم خواهشمندم سلام گرم مرا به مادر محترمتان برسانید و از اینکه پسری به توانمندی و شجاعت شما تربیت کرده اند تشکر کنید
  من آرزو میکنم که بتوانم به زودی زود به مرتبه ای از ثروت برسم که بتوانم به مادر و پسرم خانه ای در خور آنها تهیه کرده و برای شاگردان کلاسم مدرسه ای لوکس و شیک با تمام امکانات آموزشی و تفریحی فراهم کرده و فرصتی را فراهم میکردم تا دانش آموزانم هفته ای یک زنگ از آموزه های شما استاد گرامی استفاده کنند
  و حتما بچه های کار در شهرم را نیز به این مدرسه انتقال میدادم
  آرزو میکنم به زودی از تحولات مالی و رسیدن به اهدافم کلیپی تهیه و خدمتتان ارسال نمایم و کنفرانسی را در شهرم تشکیل و از شما استاد گرامی برای سخنرانی دعوت کنم تا مردم شهرم و شاگردان کلاسم با استاد و معلم تحولاتم از نزدیک اشنا شده و از سخنان گران بهایتان استفاده کنند
  با سپاس فراوان از تمامی زحماتتون
  به امید آن روز

 200. سینا کاربر می‌گوید

  با سلام،
  به نظر بنده ، مفاهیمی که در ویدیو و همچنین ویدیو قبلی ارائه میشه هیچ کدام مقهوم زندکی نیست. متاسفانه چقدر سطحی نگری میکنیم!
  بنابراین جوانان عزیز دنبال زندگی باشند و نه دنبال اینگونه زنده مانی به تصویر کشیده شده! بزرگ شدن روح بلندی میخواهد، نه که روح بلند با بزرگ شدن امکان پذیر باشد.
  موفق و سربلند باشید.

 201. مصیب منصوری کاربر می‌گوید

  سلام استاد من دارم تلاش میکنم برسم به جایی که بتونم تمام نیاز های پدر وما در وهمسرم را برآورده کنم به امید خدا وکمک استاد خوبم

 202. بابک کاربر می‌گوید

  حرفای شما همه قشنگ هستن و امید بخش با یه نگرش خوب اقا ماهان دوست عزیز شما خوب میدونین ک در مورد ثروت مهمترین چیز باور ثروتمند شدن هست همه ما دوس داریم زندگی کنیم ولی متاسفانه این باور از ما گرفته شده خود من تا الان بیش از ده تا شغل عوض کردم ولی انگار این باور از من گرفته شده باور پول در اوردن چطور میتونم باز به این باور برسم ….؟

 203. امید کاربر می‌گوید

  سلام. من مثل یه آدم گرسنه هستم که فیلمهای شما منو تا پشت شیشه رستوران میبره، اما نه راه ورودش رو بلدم و نه منو داخل راه میدن،،فقط ضعفش برام میمونه.

 204. حسین کاربر می‌گوید

  سلام خدمت شما
  به نظرم میشه با هیچی هم واقعا زندگی کرد و واقعا زیبا زندگی کرد اااما
  واقعا نمیشه گفت که پول بده، کیه که از پول بدش بیاد و باید همیشه بزرگ فکر کرد اما به کم قانع بود

 205. نسرین کاربر می‌گوید

  سلام من یک جوان نیستم ولی آرزوهای بزرگی داشتم و دارم که نتونستم بهشون برسم من آرزوی روزی بی حساب از خزانه غیب الهی دارم آرزوی زندگی لاکچری بهترین خانه ور بهترین نقطه تهران آرزو دارم کار آفرین باشم از درامدم دست نیازمندان را بگیرم دلشونو شاد کنم چندین برج داشته باشم کارخانه ویلا ماشین عالی آرزودارم به محک و بچه های کار کمک کنم . و سر سفره ان بنشینند . اما …..خیلی معمولی شاید باید بگویم فقیر یا نه نسبت به بعضی ها ثروتمند….

 206. ساحل کاربر می‌گوید

  ویلای لوکس همراه تمام امکانات…مسافرت دور دنیا…ماشین لوکس همراه راننده…خدمتکار داشته باشم..ماساژور شخصی…کمپلت دندونامو درس کنم چون گرونه هزینه دندونپرشکی

 207. سیمین کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری من نزدیک یکماهه باشما وکانال شما آشنا شدم از طریق یه دوست ناشناس وخیلی خوشحالم که تونستم باهاتون آشنا بشم چون دیگه از زندگیم ناامید بودم و امیدی به بهتر شدن زندگیم نداشتم من خانم هستم ومتاهل وباهمسر و فرزندانم دریه شهر کوچیک زنده مانی میکنیم رویاهای زیادی از بچگی توسرم داشتم و دارم که متاسفانه به هیچکدوم نتونستم دست پیدا کنم ولی به کمک همون دوست ناشناس دوره هوش مالیتونو تهیه کردم و دارم استفاده میکنم و میخوام زندگیمو متحول کنم راه خیلی سختی پیش روم هست ولی حرفای شما وکلیپ هاتون همیشه بهم امیدواری میدن الان دیگه هرروز تکرار میکنم من میتونم آینده بهتری برا خودم بسازم من میتونم به همسرم کمک کنم تا بتونیم به رویاهامون دست پیدا کنیم الان که اینارو مینویسم شرایط خیلی سختی داریم ولی یروز میام واز موفقیتم براتون مینویسم ممنونم بخاطر کلیپ های پرانرژی وخوبتون وممنونم از دوست ومعرف ناشناسم

 208. امجد کاربر می‌گوید

  سلام اقای ماهان تیموری واقعیت حرفاتون امید به ادم میده من واقعا خیلی تلاش میکنم به جای نمیرسم دوست دارم برنامه نویسی رو یاد بگیرم و مثل برنامه تلگرام یه برنامه بسازم که موفق باشه ولی با نبود پول و امکانات نمیتونم اینکارو بکنم با این ارزو هر چی میخوام میتونم بدست بیارم با سپاس

 209. سهند کاربر می‌گوید

  با سلام
  آقای تیموری بنظر بنده زندگی تنها داشتن پول و ثروت نیست وهمینطور زندمانی نیز نداشتن پول و ثروت نیست .
  زندگی اون معنا و برداشتیه که ما از هر چیزی داریم گاهی دیدن لبخند کسی که دوسش داریم سلامتی ای که داریم و عشق و محبتی که به کسی ابراز میکنیم و بابت خیلی چیزای کوچک دیگه ای که خدا بهمون داده و ما نگاهمونو ازش برداشتیم میتونه برای ما به معنای زندگی باشه
  و چه زیبا گفت سهراب سپهری :
  چشمهارواباید شست جور دیگر باید دید

 210. محمد کاربر می‌گوید

  من با دیدن این ویدیو یه لحظه از خود بیخود شدم و خودمو بجای شما گذاشتم چون دقیقا تو رویاهام به این چیزا فک میکنم و میدونم که در اینده به تمامش خواهم رسید بدون هیچ شکی فقط صبر ندارم کی اون زمان میرسه با اینکه الان در روزمرگی.و فقر به سر میبرم و فقط دارم زنده مانی میکنم اما امید دارم که به این جایگاه میرسم در به در دنبال اطلاعاتو مطالعه ام ولی بعضی وقتا هم خیلی ناامید میشم اما با دیدن کلیپ های شما دوباره انگیزه میگیرم من با این انگیزم اگه راهشو پیدا کنم طوفان میکنم ممنونم اقای تیموری ممنون شما انگیزه رو دردلم زنده کردین با این ‌ الان بیکارم و هیچ درامدی ندارم اما انگیزشو دارم و تلاش میکنم برای پیدا کردن راهم

 211. آزیتا قانبیلی کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری عزیز…
  ممنونم که هر روز کمک میکنی افق باورها م کسترش پیدا کنه…
  منم آرزو میکنم به عزیزانم بهترینها رو هدیه بدم…در مدت خیلی خیلی کوتاه…

 212. سیمین کاربر می‌گوید

  سلام اول از همه چی ممنونم بخاطر کلیپ های خوب وپرانرژیتون من تویه شهر کوچیک باهمسر وبچه هام زنده مانی میکنم با ابتدایی ترین امکانات و شرایط سخت کمتر از یکماه هست که توسط یک دوست ناشناس باشما وکانالتون ودوره هوش مالیتون اشناشدم وروزنه امیدی توزندگیم باز شد از بچگی رویاهای زیادی توذهنم بوده و هست که متاسفانه شرایط زندگی نذاشته به هیچکدومشون برسم وتا یکماه اخیر شدیدا ناامید بودم از رسیدن بهشون ولی کلیپ های شما بهم انگیزه داد تا تلاش کنم وتا وقتی یه رویا هام دست پیدا نکردم دست از تلاش برندارم با سختی بسیار وکمک همون دوست ناشناسم دوره هوش مالیتونو تهیه کردم میدونم باشرایطی که دارم راه خییییلی سختی پیش روم هست ولی اینم میدونم که من موفق میشم هر وقت شرایط زندگی ناامیدم میکنه به کلیپ های شماگوش میدم و انرژی میگیرم امروز که اینارو مینویسم براتون تو سختترین شرایط زنده مانی میکنم ولی ان شاءالله دفعه بعد که کامنت میذارم از موفقیتام مینویسم براتون ممنونم از کلیپ های وپرانرژیتون وممنونم از مشاور ناشناسم که شماروبهم معرفی کردن

 213. R کاربر می‌گوید

  سلام
  من از ارزوهام اینه که کارافرین موفق بشم،مثل شما
  درواقع من بیشتر به این فکر میکنم که با دانش خودم
  سرمایه به وجود بیارم

 214. مسعود کاربر می‌گوید

  سلام استاد خسته نباشید یکی از رویاهای من همانطور که شما هم اشاره کردید بتونم در مناسبتهایی مختلف مثل تولد ،روز زن، روز دختر و دیگر مناسبتها هر آنچه که دلم میخواد برای عزیزانم بخرم نه آنچه که جیبم اجازه میده و بعد از آن چنان درآمدی داشته باشم که بتونم تو روستاهای دور افتاده کارگاه تولیدی مربوط به همان منطقه ایجاد کنم تا جوانان آن منطقه برای خودشان کسب درآمد کنند تا مجبور نشن خانه و خانواده رو ترک کنند
  یعنی بعد از 50 سال عمری که از خداوند گرفته ام میشه به این آرزو ها برسم

 215. محمد فرج خواه کاربر می‌گوید

  سلام.خسته نباشید.من خیلی ارزو دارم.ولی گیر دارم.نمی تونم توانایی رو پیدا کنم.خیلی دوست دارم ارزوهای همسرو بچه هام رو براورده کنم.ولی با چه راهی.

 216. مرضیه دیانی کاربر می‌گوید

  سلام استاد من هر دو کلیپ شما رو دیدم از صبح تا حالا حالم بده از اینکه نمیتونم خیلی کارهایی که دلم میخواد برای بچه هام انجام بدم تازه فهمیدم مثل همون ماهی گف لیوان گیر افتادم

 217. اتنا کاربر می‌گوید

  سلام اقاي تيوري و حالتون عالي باشه من هر روز به عشق ويديوهاي شما بيدار ميشم من ارزوم يك زندگي ايده ال براي خودم و فرزندم هستش دلم ميخواد در يك جاي خوب زندگي كنم و دخترم همه چيز رو تجربه كنه و بهترين جاهاي دنيا رو ببينه و لذت ببره

 218. ابراهیم کاربر می‌گوید

  سلام
  گزارشاتون جالبه
  من ۳۰۰ میلیون پول نقد دارم چیکار کنم بتونم در مدت دوسال دیگه در فرمانیه تهران آپارتمان بخرم
  با تشکر

 219. مرسانا کاربر می‌گوید

  سلام. من ب تازگی تنها چندتا ویدئو از شما رو دیدم. ۲تا کلیپ اخرو دیدم. شخص من ک فقط زنده هستم ولی اینو نمیخوام. منم دوس دارم ی کاری شروع کنم ک خونه ماشین سفرای عالی ارامش اعصاب اروم خوشی سلامتی رو کنار خانوادم داشته باشم. ولی اینطوری نمیشه. بااین کارو حقوق کم نمیشه. ولی نمیخوام این زنده بودنو من رویاهام شده حسرت برام. حق من این نیس. باید هرطوری هست ب همه رویاهام برسم.

 220. خسته کاربر می‌گوید

  آقا ماهان عزیزم لطفا دست بردار بیشتر از این عقده نده بهمون همینجوریش بغضمون داره خفمون میکنه

 221. داود کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت استاد تمام ماهان تیموری عزیز. من شخصا نظرم اینه که اکثر افراد جامعه جز دسته دوم هستن و اصلن فرصت زندگی کردن ندارن و به این موضوع فکرم نمی کنن. تمام ویدئو های شما عالیه. من هم متاسفانه دارم زنده مانی میکنم و دوست دارم یه خونه و ماشین لاکچری با یه حساب بانکی و استقلال مالی بی نظیر داشته باشم و این رو برا اطرافیانم هم میخوام. دو تا ایده هم دارم ; چطور میشه منو راهنمایی کنین. ممنون از زحمات شما

 222. منصور کاربر می‌گوید

  سلام و درود بر شما
  صحبتهای شما فوقالعاده است
  در ویدیوی دوم شما از ما خواسته بودید که به شما بگوئیم چقدر موفقیت میخواهیم داشته باشیم
  از لحاظ من موفقیت یعنی انسان هر چیزی را بخواهد بتواند بدست بیاره و بتونه به افراد دور و برش هم کمک کنه و باعث گره گشایی مردم اطرافش باشه
  خواهشمندم کمکم کنید
  ظمنا من یه کارمند ی هستم که ۲ماه پیش باز نشسته شدم

 223. منصور کاربر می‌گوید

  سلام خواهش میکنم کمکم کنید
  من دوتا از ویدیو های شما رو گوش کردم بسیار موثر و جالب بود

 224. نگين جليلوند کاربر می‌گوید

  كاش روزي مي آمد كه بتوانم اونقددددر پولدار بااشم كه به يه عااالمه اتسان شوقِ شاد زيستن رو هديه كنم
  چون عاااشقِ هديه دادنم رويام اينه كه بتونم بهترييين هديه ها رو به انسانهايي كه قلب توي سينه هاشون هست و مي تپه ولي از فشار داره تنگ مياد تقديم كنم…

 225. محمد کاربر می‌گوید

  سلام من امسال كنكور دارم و ميخوام بعد از اون ايده هايي رو كه براي جشنواره ي خوارزمي داشتم رو عملي كنم از اين نظر نميدونم موفق بشم يا نه در كل يكي از اهدافم (يا همون چيزي كه شما بهش ميگيد رويا)تاسيس كارخونه با عرضه ي يك سيستم تهويه جديد هست البته شايد بهش نرسم ولي اميدوارم كه موفق بشم…

 226. Maryam کاربر می‌گوید

  با سلام جناب تيموري خيلي دوست دارم به بي نهايت برسم و خودم و همسرم و فرزندم بدون دغدغه هاي مالي ونگراني بدهي و اينطور چيزها راحت بشيم و در ضمن نمي دونم چقدر روي پيشنهادات شما مي تونم حساب كنم من خيلي سايتها رو گشتم تا بتونم يه دردآمدي پيدا كنم ولي متاسفانه هميشه ضرر كردم تا سود اميدوارم راهي و بهمون معرفي كنين تا بتونيم موفق باشيم چون شخصا خودم نتوتستم راهي و پيدا كنم وفعلا فقط دست و پا مي زنيم تا بتونيم زنده بمونيم

 227. صابر کاربر می‌گوید

  سلام ماهانجان من این دومین ویدیوته که نگاه میکنم کارمندم خیلی در مورد ثروت مطالعه کردم ولی نشد که نشد حقیقت رو بخوای دیگه نه توان نه حال پول خرج کردن رو ندارم مرد و مردونه میتونی از این کانال حقارت کارمندی منو بیرون بکشی بدون هیچ چشم داشتی اگه میتونی یاعلی من هم قول میدم بعدا به کسای دیگه بدون چشم داشت راه رو نشون بدم علی یارت مرد

 228. سجاد کاربر می‌گوید

  سلام استاد من ارزوم اینه یک زندگی خوب بدون دغدغه‌های مالی و یک کار خوب با یک خونه و ماشین خوب به همراه خونوادم داشته باشم که تمام اعضای خانواده و خودم شاد و خوشحال باشیم و بتونیم 100 چندان شکر خدا رو بکنیم با تشکر.

 229. سجاد کاربر می‌گوید

  یک زندگی خوب بدون دغدغه مالی کنار خانواده ام

 230. بهنام کاربر می‌گوید

  با سلام .
  به نظر من زندگی یک جاده ی یک طرفه ست که آخرش تابلوی دور زدن ممنوع نصب کردند. یعنی این مسیرو باید درست طی کرد چون راه برگشتی نداره . حالا هم میشه زنده بود هم زندگی کرد . فقط این خود ما هستیم که باید تصمیم بگیریم وقتی با اون تابو روبه رو شدیم ایا حسرت میخوریم یا خوشحالیم .
  خود من یکی از رویاهام دیدن فینال جام جهانی و لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه هستش یکی دیگه ساختن یک بیمارستان .

 231. حمید کاربر می‌گوید

  سلام رویای من اینه که پولدار بشم اونقد که بتونم فقط نیازمندان رو کمک کنم همین.بخاطراین اینو میگم چون خودمم الان یکی کمکم میکنه مرسی

 232. مهدی کاربر می‌گوید

  سلام ماهان عزیز
  من از زمانی که با شما آشنا شدم تحولی بزرگ در زندگیم اتفاق افتاده و همانطور که میگفتید نشونه ها پیدا شده الان دارم اقدام میکنم. در جواب این کلیپ باید بگم من همیشه آرزویم ثروتمند شدن بوده ولی نمیدونستم چه جوری باید ثروت مند بشم ولی توی این مدتی که با شما و پک هوش مالی آشنا شدم فهمیدم باید چی کار کنم. الان شکر خدا با قدرت پیش می رم و مطمئنم به ثروت بسیار زیاد که آرزوی همیشگی هست و آسایش و آرامش و پیشرفت هست میرسم . با شما یاد گرفتم چطور در زمان کوتاه به ثروت رسید . خدا را شاکرم گوهری چون ماهان را در مسیر راهم قرار داد . موفق و پیروز و شاد باشید. ارادتمند مهدی طهرانی

 233. حسن سپهوند کاربر می‌گوید

  سلام استاد اين ويديو همچون غلبه شعور بر شعار واقعا منو احساسي كرد وباعث شد تو اتوبان همت بزنم بغل فكر كنم واقعا حقيقت زندگيه من چيه زندگاني يا زنده ماني

 234. حمیدخان کاربر می‌گوید

  سلام و خدا قوت.
  رویام اینکه حساب بانکیم رقم باشه واسم که بتونم تو این چند هه ایی که زندگی میکنم به انسان ها کمک کنم.

 235. رضوي کاربر می‌گوید

  سلام من دوست دارم يه كار پردرامد براي خودم ايجاد كنم كه از شغل اولم هم پر درامدتر باشه كه بتونم باهاش خونه بزرگتر بخرم تا بتونم زندگي بهتري رو براي مادرم فراهم كنم كه ديگه مادرم مجبور نباشه سر كار بره

 236. Hasan کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری عزیز.ابتدا باید تشکر کنم از شما بابت وقتی و انرژی که می‌گذارید برای ما و این فیلم های به قول خودتون دلی رو برای ما می سازید.من پدرم به رحمت خدا رفته و تک پسرم و تنها آرزو و هدفم این هست که بتونم پسر خوبی برای مادرم باشم و نبود پدر احساس نشه البته لبخند مادر عزیزم و احساس رضایت ایشون از من برام یک دنیا ارزش دارد و اگر روزی از لحاظ مالی ثروتمند بشم تمام ثروتم رو به پای مادرم میریزم و از سر تا پاشون رو طلا می گیرم که با این کار مطمئنا نمیتونم ذره ای از زحمات مادر عزیزم رو جبران کنم.و در پایان باید با قاطعیت عرض کنم که کسی که سایه پدر و مادر و خصوصا مادر بالای سرش هست ثروتمند ترین فرد روی زمین هست .ممنون از توجه شما .یا علی

 237. mahdi کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری واقعا کلیپ های شما شور و شوق رو تو ماها ایجاد میکنه. من خودم یکی از بزرگترین ارزوهام اینه که از لحاظ مالی انقدر بی نیاز باشم که بتونم بخش بزرگی از درامدم رو بتونم صرف کمک به فقیر فقرا بکنم واقعا یکی از بزرکترین ارزوهام همینه. واینکه بتوتم تمام نیاز های مادر خواهر و خانواده رو تامین بکنم طوری که هیچ احساس کمبودی نداشته باشن و اینکه بتونم تو زمینه رشتم مثلا برنامه نویسی و اینا یه حرکتی بزنم که بتونه ایران رو کلن متحول کنه و یه ادم معروفی بشم. ولی حیف که زندگی دانشجویی بدترین زندگی هستش ادم نه درامدی داره نه کاری میتونه بکنه

 238. سعید نیاری کاربر می‌گوید

  اقای تیموری به نظر من بیشتر خودتون رو تبلیغ کردین تا اینکه یه راه حل پیشنهاد بدین اگر واقعا به کار و گفته های خودتون ایمان دارین هزینه های سمینار و یا کلاس های آموزشی رو بعد از به نتیجه رسیدن دریافت کنید. این میشه گارانتی حرفهایی که فرمودین.

 239. عاطفه کاربر می‌گوید

  سلام وخسته نباشی به استاد عزیز
  من هم بخشی از رویاهام تقریبا مثل شماست اینکه از بچگی تاحالا بتونم خانوادم هرچه رو که نیاز دارن بخصوص مادرم به بهترین شکل ممکن براش فراهم کنم وهمینطور که بزرگ شدم ازدواج کردم وحالا یه دختر کوچولو ناز دارم رویاهای جدید دیگه ای هم دارم که دخترم توی یه محله خوب بزرگ بشه وبراحتی بتونه کارهایی رو که دوست داره انجام بده کاری که خودم به عنوان یه دختر یاحتی یه زن باتوجه به شرایط مالی و محیط زندگی نتونستم انجام بدم رو دخترم انجام بده.همسر دغدغه مالی نداشته باشه باهم بریم سفرهای خارجی وکارهایی رو بکنه که دوست داره.وبتونم بازم بچه دار بشیم .
  در حال حاضر که می خوام کارم رو راه اندازی کنم چون اول توخونه انجام میشه رویام اینه که خیلی زود محصولاتم یه برند معروف بشه حداقل توتهران.مغازمو افتتاح کنم تویکی از بهترین منطقه های تهران بدون گرفتن شریک کاری. واز شهرستان به تهران برگردم اما خیلی قوی و….
  بازم برای تلاشهاتون ممنونم که حتی آهنگ صداتون هم به آدم انگیزه وقدرت میده.?

 240. عاطفه کاربر می‌گوید

  سلام

 241. افشین ج کاربر می‌گوید

  ارزوی مالی من؟….
  نمیدونمدتا خالا شده انقده ارزوی مال زیادی کرده باشید که توی خیالتون هم نتونید اپن همه مال را خرج کنید؟؟؟البته تازه این بعد از خرید یک ماشین و یک ویلا با یک اتاقک چوبی که یک شومینه چوب سوز داشته باشه برای پدرم و مادرم توی شهر خودمون(گلپایگان)فرستادن پدر مادرم (فقط خودشون مجردی???)به یک تور خفن خارج از کشور،یه حساب برای مامانم باز کنم و انننقده توش پول بریزم که با خیال راحت بتونه به اون انسانهای فقیری که میشناسه بتونه کمک کنه،ساخت یک مجتمع اموزشی خفن برای یتیم های شهرم…..
  خرید یک ماشین برای خاهرم که کلیییی بهشون زحمت دادم این چند ساله…..
  خرید یک کشتی کروز از شرکت تسلا و یک جت شخصی برای خودم و همسرم….
  انقده پول که تا هفت نسل بعدمم اگر‌کار نکردند بتونند ازش استفاده ببرند….
  اگر‌بخوام کل دفتر ارزوهام‌را اینجا بنویسم میترسم حجم ترافیک سایتتون تموم بشه…..
  اما یکی از بزرگترین ارزوهام و دعا هام اینه ک همهههههه ی انسان ها ب ارزوشون برسند….
  موفق پیروز باشید هر جا هستید به هر چی میخوایند با تلاش کوشش برسید(با تلاش برسید چون اون وقته که قدرش را میدونید)

 242. Soheil کاربر می‌گوید

  سلام من یه پسر 14 ساله هستم من در ای سن تمام فکر ذکرم پول است من دارم تمام تلاشم را میکنم تا بتوانم پول دربیاورم و أن را در بورس سرمایه گزاری کنم تا بتوانم در آینده نه چندان دور به زندگی ایده آل خودم برسم ممنون از راهنمایی هاتون که باعث می‌شود به زندگی آینده خود امیدوار شوم

 243. alimohammad کاربر می‌گوید

  سلام دوست دارم خیلی پولدار بشم پنجاه سالمه ولی میخوام

 244. Soheil کاربر می‌گوید

  سلام من پسری 14 ساله هستم. دراین سن من تمام فکر و ذکرم پول درآوردن است من سعی میکنم پول دربیاورم ویا آن را پس انداز کنم ویا دربورس سرمایه گزاری کنم تا بتوانم پول خود را چند برابر کنم. ممنونم از توتن که باعث میشید برای آیندم اهداف خوبی پیداکنم

 245. حمید مغانلو کاربر می‌گوید

  کلی حرف حقه….
  من دار زندان میکنند….
  خیلی حالم بده… 3 ماهه از شرکتی که کار میکردم اومدم بیرون و کار خودم رو شروع کردم ولی وضعیت مالی خیلی بدی دارم احساس کسی رو دارم که داره از پرتگاه سقوط میکنه و به علف های خشک چنگ میندازه …
  هرچقدر تلاش میکنم وضعیتم بدتر شده دیگه تبدیل شدم به یه آدم همه کاره ی بدون کار و بدهکار با یه زن و یه بچه که نمیدونم چی جوابشونو بدم شب عیدی …
  دیگه فکرم کار نمیکنه
  استاد تیموری اگه واقعا اینارو میخونی و از دستت بر میاد یه راه نشونم بده …
  نذار غرق بشم من تو زندگیم بجز خدا و همسرم هیچ حامی نداشتم….

 246. پیروز کاربر می‌گوید

  رویام اينه تمام کشورهای دنیا و از نزدیک ببینم.وسفر کنم همراه با پدر مادرم ?

 247. alimohammad کاربر می‌گوید

  میشه لطف بکنید بگید چطور باید در کلوپ میلیاردرها عضو بشم

 248. رضا حاتمی کاربر می‌گوید

  با سلام من دارم زنده مانی میکنم ولی در تلاشم که این رو تبدیل به زندگانی کنم . منه ۲۱ ساله اولین آرزو و رویام اینه که در آینده هرچیزی که اراده کردم رو بتونم بخرم و بدست بیارم . دومین رویام اینه که تعداد افرادی که کسب و کار من باعث گذران زندگیشون میشه و برای من کار میکنند از شمارش خارج بشه و همگی کارمندان یا کارگرانی ک برام کار میکنن زندگی ایده آلی داشته باشند . موفق و پیروز باشید !

  ” ما همه بنده ی خدا هستیم ؛ چه کسی توانایی مقابله با ما را دارد؟؟؟
  جوابی نیامد و خورشید امید از چهار طرف طلوع کرد “

 249. سجاد کاربر می‌گوید

  باسلام جناب آقای تیموری عزیز. من همیشه ب دنبال پشرفت و یه زندگی خوب برای خودم درست کنم درسته سنم21سالمه و خیلی ها میگن دست یافتن ب چیزای ک میگی امکان پذیرنیس ولی من میخوام این خواب و رویارو. بحقیقت بپوندم و یه زندگی خیلی خوب وبسیار عالی تابتونم خانواده خودمم ساپورت کنم و دیگه این مشکل بزرگ رفع بشه اگه میتونید دراین رابط راهنمایی کنید
  ممنونم ازشما استاد گرامی و عزیزم

 250. رضا حاتمی کاربر می‌گوید

  رویای دیگم رسیدن به دانش کسب درآمده ، جوری که اگه صددرصد سرمایه و زندگیمو باختم یا با چشم بسته بخشیدم انقدر توانا شده باشم که بتونم دوباره همون ثروت یا حتی بیشترشو بدست بیارم

 251. شبنم کاربر می‌گوید

  سلام .خسته نباشید من در ویدئوی قبلی هم دیدگاه نوشته بودم.آرزو دارم در سوییس یک خانه فوق العاده عالی برای خودم بخرم و اونقدر از لحاظ مالی عالی بشم که اکثر کشورها رو ببینم. وبرای همسر عزیزم یک هواپیمای خصوصی کادو بدم.با تشکر

 252. طاهر عباخواه کاربر می‌گوید

  سلام استاد
  واقعاً لذت بردم از ویدیوی فوق انگیزشی شما، واقعاً انگار برق منو گرفت وقتی این ویدیو رو دیدم. یعنی دیدن اینکه فردی به جوانی شما و در عرض چند سال ار اون وضعیتی که تعریف کردید به اینجا رسیده و اون هم تماماً از راه های درست و پول حلال امید من رو به آینده 1000 برابر کرد!
  من تابلوی آرزوهای خودم رو توی اتاق خوابم زدم و عکس هایی از خواسته هام رو، خونه مورد علاقه ام، ماشین مورد علاقه ام، مسافرت های مورد علاقه ام و … رو روی اون نصب کردم و هر روز صبح و هر شب به اونها نگاه میکنم و خودم رو در حالی که به اونها رسیدم تجسم می کنم و خدا رو شکر میکنم که هر روز به من کمک میکنه تا به خواسته هاک نزدیکتر بشم.
  امیدوارم که شما و تیم قدرتمندتون هر روز موفق تر از قبل باشید و همیشه سلامت‌، شاد و پرانرژی به کارتون ادامه بدید.
  به امید دیدار.

 253. آروین کاربر می‌گوید

  سلام ماهان جان
  زمان زیادی نیست که با شما آشنا شدم خیلی اتفاقی به کانال شما وارد شدم و واقعا کارت و تحسین میکنم
  چند ماهی که با مباحث موفقیت آشنا شدم و دارم استفاده میکنم..
  در زمان کمی نتایج خوبی گرفتم ولی همون طور که شما هم آگاه هستید کنار امدن با این مباحث و جا افتادنشون کمی زمان بره ..
  ویدیو هات به جا افتادن مطالب و تکرارشون خیلی کمک میکنه و از این بابت متشکرم..
  دقیقا میدونم کدوم آگاهی و داری دنبال میکنی و دقیقا با شما موافقم با این تفاوت که شما نتیجه رو گرفتی و من هنوز اول جاده ام..
  خیلی دوست دارم با شما ملاقات کنم و امیدوارم این در زمان مناسب اتفاق بیوفته..
  آرزوی بهترین ها برای خودت و تیمت دارم..
  آروین نیک زاد

 254. عطا کاربر می‌گوید

  سلام آقاماهان خان. مدتیه که انگار توی یه باتلاق گیرافتادم و هرچقدر تلاش میکنم نمیتونم کسب و کار خودمو راه بندازم. در زمان مجردی شاغل بودم و درآمد خوبی داشتم. ولی متاسفانه الان که متاهل و بچه دارم بیکار هستم و دنبال هر کسب وکاری که میرم به بن بست میرسم . یکی از رویاهام اینه که انرژی سن بیست تا سی سالگی رو داشتم و دست به هر کاری میزدم طلا میشد! کاش راهنماییم میکردین که چکارکنم که جسورتر بشم وبا وجود مشغله های زندگی و قوای کمترازقبل و سرمایه پوچ به اهدافم برسم

 255. فریدون ابراهیم نیا کاربر می‌گوید

  سلام من ابراهیم نیا هستم هر وقت تصویر شما رو میبینم ازتون انرژی میگیرم ، باید بگم که منم دارم برای زنده ماندن تلاش میکنم ، همین مسایلی که شما دارید باز میکنید منو خیلی وقته داره اذیت میکنه ،بهمین منظور که بتونم مثل یه انسان زندگی کنم وارد نتورک شدم چون رویا دارم که بتونم خودم و خونوادم زندگی کنیم ، و دختر 5ساله م کمبود مالی نداشته باشه و همسرم که با هزار امید و آرزو شده شریک زندگیم به تمام معنا خوشبخت بشه در کنار من و بمن افتخار کنه ،تابلو هدف درست کردم و اکثر اوقات حس میکنم زندگی ایندمو . آینده واقعا باشکوه و پر افتخار .ولی نمیدونم چطور این مسیر رو برم ، خواهشی دارم ازتون کمکم کنید چون واقعا از این زندگی خسته شدم . لطفا کمکم کنید faraydoon56@gmail.com

 256. Aryan کاربر می‌گوید

  سلام استاد وقتتون بخیر من الان ی نو جوانم و محصل و الان به لطف پدرم دارم زندگانی میکنم ولی می خوام خودمم به واسطه ی کار خودم و در آمد خودم زندگانی کنم .. من اهل سنندجم و انقدر بیکار و دس فروش دیدم که مغازه دار ها دارن از. دست فروشیشون که تنها چارشونه مینالن که می خوام خدا بهم این توانایی رو بده که انقدری بتونم اشتغال ایجاد کنم که هر کسی رو دیدم بیکاره یا به ناچار کاری انتخاب کنم با روی خوش و آغوش باز و میل خودش ی کار خوب و بهتر و درآمد خوب بهش پیشنهاد بدم چون واقعا واسم ناراحت کنندس که ببینم همشهریم داره کاری رو به اجبار و اکار انجام میده یا از بیکاره مجبوره دستشو پیش هر کس و ناکسی دراز کنه

 257. محمد خیرابادی کاربر می‌گوید

  سلام دوست خوب من. با اینکه انرژی بسیار زیادی از اموزش های شما میگیرم اما هنوز به تمام صحبت های شما ایمان قلبی و عقلی ندارم. و قصد دارم به همه ی باخته هام ضمن تلاشهای زیادی که داشتم در مسیری که شما راهنمایی میکنید وقت و هزینه ام را اضافه کنم.
  امید وارم که حرفها و اموزش های شما همانند برخی ازشرایط کنونی جهت پیشرفت در این جامعه تهی و بی اثر نباشه.
  در حال حاضر خواسته ام ملاقات حضوری با شخص شماست. و راهنمایی جهت حضور در دوره هوش مالی.شاید که زنده مانیم به زندگانی تبدیل شودوباکارافرینی این مهم رابه دیگران نیز هدیه رهم

  1. مرضیه دیانی کاربر می‌گوید

   سلام در مورد کلیپ هایی که درست کردید باید بگم که خیلی تکان دهنده هست و دیدن اونها در مت یه دلشوره ونگرانی خاصی بوجود آورد برای من که خانه دار هستم و هیچ درآمدی ندارم چه پیشنهادی دارید تا بتونم طعم زندگی رو بچشم

 258. حسن بابایی کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری خسته نباشی والا ما همه سعی میکنیم از زنده مانی به زندگانی برسیم ولی نمشه اتفاق نمی افته اروز من گه میلیونر بشم بعداوارزو پدر مادرمو به حقیقت برسونم بعدم

 259. عقیل کاربر می‌گوید

  با عرض سلام خدمت استاد گرامی جناب آقای تیموریان
  آقا من یک ماشین پراید دارم که شرایط برداشتم و متاهل هم هستم و خدا یک فرشته که الان ۷ ماهش هست رو به ما عنایت کرده
  جناب تیموری عزیز من از صبح تا شب کار میکنم تو آژانس اما هیچی برام نمیمونه الان یک هفته هستش که با کانال شما آشنا شدم فقط یه درخواست ازتون دارم که به عنوان یه دوست یه داداش یه راهی جلو پام بزاری و یا یک پیشنهاد با دیدن این کلیپ آخریه داغ دلم تازه شد چون برای شب عید نمیخوام شرمنده ی زن و بچم بشم ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. داوری کاربر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   به نظر بنده زمانی زنده مانی به زنده گانی تبدیل میشود که
   ضمن داشتن یک رفاه معمولی
   آرامش آرامش آرامش
   در زندگی انسان وارد شود
   به صرف پول نمی توان زندگانی کرد و حرص داشتن پول بیشتر انسان را از زندگانی درست فقط دور میکنه همین و بس
   شما هم اگر بلدید راه زندگانی واقعی رو به مردم یاد بدید ممنونم

 260. آذر ولی نیا کاربر می‌گوید

  سلام استاد گرامی ،هردو ویدیو ها عالی ،من فکر میکنم اکثر مردم ما برای زنده ماندن زندگی میکنند،انشاءالله دیدن این کلیپ ها بتواند تاثیری در زندگی همه ایجاد کنه ،برای من خیلی خیلی عالی بود .انگیزه خوبی برای ادامه راهی که پیش گرفتم دارد، من ۶۳سال دارم ،خانه دارم ،خیلی کارها کردم ولی بی نتیجه ،بتازگی به همت شما خطمو بکل عوض کردم وبکمک شما وبه لطف خدا عالی شد ،،،،،،،تو هم میتونی بشرطی که بخایی ،،،،،،………… من هرشب قبل از خواب اول چک فرضی مو مینویسم بعد به درگاه خداوند شکرمیکنم وآروزهایی که دار م ازش درخواست میکنم ،،، ۱شکر برای شروع یک روز دیگه ۲سلامتی ۳سیل پول توزندگیم ۴سر پرستی ازچند دختر بیسرپرست ۵خرید یک خونه چهارخوابه در بهترین نقطه شهر ۶خریدما شین،برای پسرم ویک پیانو سفید برای دخترم ، ایران گردی و جهانگیری یکی از بزرگترین خاسته هام از خدواند است

 261. حبیب آقائی کاربر می‌گوید

  با عرض سلام خدمت تیم محترم ماهان تیموری و مخصوصا برادر عزیزم.
  اول لازم دونستم یه پند از لقمان حکیم بگم.

  روزی لقمان به پسرش گفت امروز به تو سه پند می دهم که کامروا شوی:
  اول این که سعی کن در زندگی بهترین غذای جهان را بخوری!
  دوم این که در بهترین بستر و رختخواب جهان بخوابی!
  و سوم این که در بهترین کاخها و خانه های جهان زندگی کنی!
  پسر لقمان گفت ای پدر ما یک خانواده بسیار فقیر هستیم چطور من می توانم این کارها را انجام دهم؟
  لقمان جواب داد:
  اگر کمی دیرتر و کمتر غذا بخوری هر غذایی که می خوری طعم بهترین غذای جهان را می دهد.
  اگر بیشتر کار کنی و کمی دیرتر بخوابی در هر جا که خوابیده ای احساس می کنی بهترین خوابگاه جهان است.
  و اگر با مردم دوستی کنی، در قلب آنها جای می گیری و آن وقت بهترین خانه های جهان مال توست.
  همه دوستان آرزوهاشونو گفتن.اما بزرگترین آرزوی من اینه که دیگه روی زمین کسی سر گرسنه روی زمین نزاره.مخصوصا مروم فقیر شهرم و کشورم

 262. امیر حسین علوی نژاد کاربر می‌گوید

  سلام من خیلی رویاها دارم برای زندگیم و همیشه میگفت تو زندگیم که من فقط زنده ام و میخوام زندگی کنم نه زنده به مانم من بزرگ ترین رویا م. زندگی در دل طبیعت در دل روستا. است یک زندگی راحت بدون هیچ دردسر روز مره ای ولی کو این زندگی که داریم ما فقط زنده ایم مثل یک زندانی در زندان ما زنده ایم مانند یک انسان در کما که به کمک دستگاه نفس میکشیم با این وضع ما ۹۰ درصد انسان های داخل ایران زنده مانده اند نه زندگی کنن من برای شادی خودم هم نمی تونم با پول خودم آن جور که میخوام پول خرج کنم آیا ما زندگی میکنیم واقعا یا زنده ایم. این چه زندگی هست که ما انسان های این سرزمین داریم بزرگ ترین رویای من. زندگی کردن با هم کسان ام هست نه زنده بودن با چند تا جسم زنده. که روحی درون آن ها نیست. زندگی یعنی پول نیست زندگی با آدم های زنده نیست. زندگی با آدم های بی پول با احساس و با روح هم زندگی است من زندگی را فقط در پول نمی بینم زندگی را در عشق عشق ورزیدن به معشوق خود میدانم. حال پول هم باشد که زندگی کامل تر میشود ولی حال روز ما مثل یک روبات در حال فعالیت است بدون هیچ عشق و هیچ احساسی من اول عشق میخواهم بعد پول تا با معشوق ام عشق بورزم خیلی منون که گذاشتین حرف دلم را بزنم زندگی کنیم نه زنده ایم

 263. علی کاربر می‌گوید

  باعرض سلام وخسته نباشید
  من دوست دارم مادرم روبفرستم کربلا پدرم که فوت کرده بتونم خونه خودم روببرم سمت حکیمیه درامدم برسه به ماهی ۲۰میلیون کاره خودم هم تعمیرات پکیج ایران رادیاتور هستش ولی از صبح تا شب کار میکنم به روزی ۲۰۰یا۳۰۰میشه بیشتر نمیشه ممنونم کمک هوشی کنید

 264. مینا ناپیدا کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد بزرگوار. ما واقعا فقط زنده ایم و طعم زندگانی رو نمی چشیم.
  من غیر از آرزوهایی که برای خانواده ام دارم، دوست دارم آنقدر درآمد داشته باشم که بتونم هر ماه چند تا مسکن برای زوجهای جوان تهیه کنم و در اختیارشون قرار بدم و اینکه در حد توانم برای جوونهای مملکتم شغل ایجاد کنم.
  به امید اونروز.

 265. پدرام کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری کلیپ امشب شما ناثیر عجیبی روی من گذاشت الان که خدمت شما هستم تازه رسیدم خونه کلیپ شما رو داخل ماشین تو راه گوش میدادم من چند وقته ورشکست شدم الانم با ماشین توی یکی از این سرویس دهندهای اینترنتی مشغولم دارم دست و پا میزنم زنده بمونم تا اینکه زندگی کنم .سرمایه ام صفر شده ولی تخصص دارم به نوعی دستم خالی شده موندم سرگردون .اواره خیایون و یه لقمه نون که زنده یمونیم خیلی عذاب میکشم .میبینم وقت و عمرم داره هدر میشه واقعا عذاب اوره .خواهشا اگر راهکاری دارید صمیمانه در خدمت حضرتعالی .منتظر امر شمام.سپاس از کانال فوق العاده و مطالب ارزنده شما عزیز.امیدوارم و همین جا از خدای رحمان عاحزانه تمنا دارم که هیچ کس شرمنده خانوادش نشه و نباشه انشالله.

 266. امید صلواتیان کاربر می‌گوید

  سلام
  خداقوت
  آقای تیموری عزیز
  قربونت برم من نه نرم افزار پارمیس رو پیدا کردم .
  نه اون اپلیکشن هایی که توی قسمت مقالات گفتید که خیلی کاربردی هستن
  لطفا نحوه بدست آوردنش یا دانلود کردنش رو هم بگید
  چون توی گوگل هم سرچ کردم نیست نمی دونم چطوریه
  باز ممنون از همه لطفی که دارید
  در پناه خدا

 267. غفار کاربر می‌گوید

  سلام
  ممنون از انرژی بسیار مثبت شما آقای تیموری
  آرزوی اصلی من میلیادر شدن است. چون تمام هدفهای دیگرم به این هدف مربوط شده است. آنچه من در ذهن خود دارم آنقدر بزرگ و انسان دوستانه است که باعث رشد فکری، علمی و سر بلندی تمام افراد مرتبط با من خواهد شد. هنوز در ابتدای راهم و فقط خدا رو دارم و خودم

 268. Moghadam کاربر می‌گوید

  .سلام آقای تیموری من یه جوون ۳۱ ساله هستم که هنوز مجردم ونتونستم ازدواج کنم .تقریبا یه هفته ست که از طریق یکی از مشتری هام که خیلی آدم باشخصیتی هست تونستم با کانال شما آشنا بشم. واقعا بدون تعارف میگم خیلی کانال پر محتوایی دارین. ممنونم از زحمات شما. من حیلی دیر با شما و کانال تون آشنا شدم چون الان تا خرخره رفتم زیر قرض و بدهی چون اولا خودمو دوست نداشتم بعدشم بی برنامه جلو رفتم. خیلی دوست دارم بجای زنده مانی زندگی کنم ولی دیر فهمیدم. من اگه یه روز به زندگی برسم ودستم به دهنم برسه میخوام به بهترین رفیقم یعنی داداشم آقا معین که تازه عروسی کرده ولی وضعش از من بدتره٬ یه کادو توپو باحال بدم.درد دل زیاد دارم ولی اینجا جا نمیشه. ممنون از شما وزحماتتون.

 269. ghaffar Ahmadzadeh کاربر می‌گوید

  سلام
  تشکر می کنم از انرژی مثبتی که انتقال دادین.
  آرزوی من اینه که بهتر از شما بتوانم عمل کنم… ان شا الله
  من باید میلیاردر شوم
  هنوز هیچی ندارم جز خودم و خدای بزرگ
  ازدواجم نکردم
  رفتم تو 33
  تمام آرزوهای بزرگترم به میلیارد شدنم مربوط می شود

 270. سالی.ک کاربر می‌گوید

  استاد جان سلام
  من از بچه های کلوپ هوشیاران اولین دوره هستم دارم سعی میکنم از از زنده مانی به زندگانی برسم اما یه چیزی در ذهنم مانع پیشرفت و اقدام شده، این سوال که مثلا شخص شما چطور از پیک کتاب وسود ۵تومن ده تومن میلیاردر شدین؟!! چطور میشه از یه کار معمولی اینقدر درآمد داشتین که هم مخارج زندگیتون شد هم چندین میلیون پس اندازشد که تونستین بعدا باهاش سرمایه گذاری کنین؟؟!!

 271. املاک آسمان بیرجند کاربر می‌گوید

  سلام بزرگوار عرض ارادت داریم خدمتتون
  من قاسمی مدیر املاک آسمان بیرجند هستم
  رندگی معمولی دارم خیلی دوست دارم خونه خوب
  داشته باشه برای خانواده ام بهترین مشاور خوب و …..داشته باشم
  زمینه اطلاعات و معاملات املاک استان خیلی خوب م بهترین کارها را برای همشهریانم انجام بدم
  خیلی خیلی خوشحالم که در گروه شما عضوم و هوش مالی را خریدم و معمولا روزی یکی دو ساعت با شما و مجموعه های استاد ماهان تیموری درگیرم
  هیچی نشه شاد هستم

 272. شهاب عباسی کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری
  من البته باید بگم ما الان 25سال داریم سعی میکنیم که نمیریم ما الان شاید ۴سال که عید ها از شرمندگی در و میبندیم و میمونیم خونه چرا که پدر من(سرپرستم) وقتی 12سالم بودسکته ی مغزی کرد و فلج شد بعد هم قلبش مورد پیدا کرد الان باطری کار میکنه الان چند روزه قرص هاش تموم شده و ما ۱۰۰تومن نداریم تا قرص هاشو بخریم من زندمانی هم نکردم تلاش کردم نمیرم وآبروم نره
  اولین کلیپ و ازتون دیدم خیلی امیدوار شدم چون و بعد کلی فکر یه ایده واقعا پولساز بذهنم اومد ولی من حتی پول خرید یه کامپیوتر دست دوم ۴۰۰ تومنی هم ندارم
  اگه شما افتخار بدین به ایده ام گوش بدین راهنماییم کنین ممنون میشه ام امیدوارم روز بروز سبز تر و موفق تر بشید❤
  این و البته برا کلیپ قبلی نوشتم ولی هرکاری کردم نشد بفرستم ازت خواهش میکنم تا برام وقت بزاری تا ایده مو بگم

 273. حسین پودینه کاربر می‌گوید

  باسلام به استاد تیموری عزیز.امیدوارم سالم و تن درست باشی.خیلی دوست دارم صاحب خونه خوب ماشین خوب و زندگی ایده الی داشته باشم،ولی هرچی تلاش کردم موفق نشدم.چند بار شکست خوردم. ان شاالله بتونم به یاری خدا و راهنمایی های شما به زندگانی برسم. سپاس و درود بر شما.

 274. Sa کاربر می‌گوید

  سلام
  خیلیا ارزو های منو سرزنش میکنن. اینکه از زنده مانی برسی به درامد نامحدود، اس کلس و خونه مناسبو اینا البته کاملا هم منتقیه و قول میدم که تلاشمو بکنمو برسم. و مرسی که منو همسال منو تو این راه تنها نمیگذارین.

 275. کامران مختاری کاربر می‌گوید

  به نام خداوند عشق و ثروت
  سلام یه همه دوستان و استاد تیموری
  من کامران مختاری هستم و چند روزی میشه که یا شما و گروهتون آشنا شدم .واز فایلهای رایگانتون هم خیلی استفاده کردم من هم در همین زمینه خیلی مطالع و بررسی کردم و دوستان زیادی دارم که براشون صحبت میکنم .خیلی از شما ممنونم که در این راه فعالیت دارید وبه همه کمک میکنید که بهتر زندگی کنند بی شک کسی که چراغی را برای دیگری روشن کنه خداوند به او خورشید رو هدیه میکنه.

 276. مهدی قنبری کاربر می‌گوید

  سلام خدمت جناب آقای تیموری و تیم همراه ایشان
  به نظر بنده زندگی کردن یعنی عشق ورزیدن و امید را در دل نزدیکان و هم وطنان زنده کردن..شما وقتی عشق و امید را در دل دل کسی زنده می کنی.در حقیقت به او زندگی را هدیه می کنی.چون عشق و امید باعث تلاش و رشد در همه عرصه های مادی و معنوی می شود.خودم از آن نتیجه گرفتم.به نوعی شما هم این امید را در دل مخاطبین زنده می کنید که بسیار ارزشمند است.وقتی از درون غنی و ثروتمند شدی رسالت تو می شود کمک به همه کسانی که پتانسیل لازم را را برای تغییر دارند.اما راه اینکه چگونه این استعداد از حالت بالقوه به حالت بالفعل برسد و باعث رشد و شکوفایی و انقلاب در زندگی بشود.نیاز به آموزش و مهارت دارد.که سایت ماهان تیموری این کار بسیار خدا پسندانه را انجام داده است.می گویند در زمان حضرت سلیمان خشک سالی شد.حیوانات مضطر شدند.از بین خودشان نماینده ای انتخاب کردند.که آهویی بود.ماموریت این آهو این بود که از حضرت سلیمان بپرسد چه زمانی باران می آید؟وقتی سوال کرد حضرت سلیمان به آهو گفت خداوند فرموده تا 7 سال خشک سالی ادامه دارد.و آهو مامور رساندن این پیام به دیگر حیوانات شد.ولی با خود فکر کرد.اگر من به حیوانات بگویم.7 سال خشک سالی است همین الان از غصه دق می کنند.پس بهتر است آنها را امیدوار کنم.پس جست و خیز کنان و با شادی و امید تمام به جنگل رفت و گفت خوشحال باشید که حضرت سلیمان گفت فردا باران می آید.فردا از راه رسید و باران شروع کرد به باریدن.و حیوانات همه خوشحال شدند.حضرت سلیمان به خدا گفت:پروردگار من تو گفتی 7 سال خشک سالی است.پس چه شد؟باران بارید؟خداوند هم به سلیمان گفت:بله حکمت من این بود که خشک سالی باشد.اما آن آهو چنان با نشاط جست و خیز می کرد و به حیوانات امید داد که دلم نیامد دلش را بشکنم.حکمتم را تغییر دادم . باران فرستادم.پس دوست من از آهو کم تر نباش.در کائنات هر چقدر به دیگران انرژی و شادی هدیه کنی چندین برابر آن به تو بر می گردد.امیدوارم شما هم جزء کسانی باشید که اگر شده حتی کوچک ترین روزنه عشق و امید را در زندگی اطرافیانت باز کنی.این را بدان همه ما دارای استعدادها و پتانسیل های قدرتمندی هستیم.و نیاز داریم به تشویق و حمایت.پس اگر حتی تشویق تو می تواند باعث تغییر زندگی شخصی بشود دریغ نکن.می گویند شخصی به نزد پدر روحانی رفت و گفت فقر هستم.پدر روحانی گفت :تو اشتباه می کنی.بلکه ثروتمندی.اما خسیس هستی و سخاوتمند نیستی.شخص فقیر گفت:آخر چگونه؟من که چیزی ندارم.چطور ببخشم؟پدر روحانی گفت:دستی برای یاری کردن که داری.به دیگران لبخند که می توانی بزنی.امید که می توانی بدهی.پس تو ثروتمندی.پس عزیزی که این مطلب را می خوانی.تو هم ثروتمندی.برای اینکه خداوند به آن برکت بدهد سخاوتمندانه آن را به دیگران عرضه کن.تا کائنات چندین برابر آن را به تو بازگرداند.موفق باشید و پیروز و سربلند.

 277. مرتضی عابدی کاربر می‌گوید

  با سلام واقعا میگم کلیپ های شما ادم رو به فکر فرو میبره و من اینقدر تلاش میکنم تا به اون چیزی ک میخوام برسم .ممنونم ازتون

 278. مسعود حسنی کاربر می‌گوید

  با دروووووود بر دوست دوست داشتنی خودم ماهان جان تیموری
  انرژی ایت پایدار و نفست همیشه گرم
  من آرزوی بهترین هارو همیشه برای خودم و خانوادم و دوستان خودم دارم و داشتم.
  آرزوی من یه خونه در فرمانیه تهران با یه ماشینbmw ۵۲۸ i و یک کارخونه تولیدی در رشته کاریم هستش که با این کارخونه از واردات بعضی از قطعات جلوگیری بشه؛دوست دارم پسرم ۲ سالم درست و روی پای خودش با اراده بزرگ بشه و افتخار خانواده باشه.
  دوست دارم به طرق مختلف به بیماران که در گیر معلولیت و بیماری خاص هستن کمک کنم.
  خلاصه دترم سعی خکدم رو میکنم که از این شرایط فعلی پیشرفت خوبی داشته باشم.
  دوست دارم ماهان جان چون ماشالله انرژیت +++++هستش.
  پیروز و سربلند باشی رفیق

 279. مجید کریمی کاربر می‌گوید

  سلام برادر ارجمند .اقای تیموری عزیز . شاید درد ودل کردن به همین سادگی ها نباشه اون هم پبش کسی که خیلی ازش چیزی نمی دونی .من شاید جز اولین نفراتی بودم که توی اسفند 95 منتظر بر نامه شما بودم وبا همکاران شما تماس گرفتم … ولی زمانی که در اوایل سال 96 برنامه هوش مالی تان اراءه شد پولی برای خرید ان نداشتم من 4سال اومدم تهران و حدود 3 میلیون حقوق می گیرم و دو سوم ان را اجاره میدهم سرمایه هم ندارم دوتا بچه دارم و حتی از دادن هزینه مدرسه دولتی هم طفره میرم شاید که گوشه باری از زندگیم رابگیره و کلا همیشه شرمنده خانواده هستم . در حال حاضر هم کارمند ساده هستم مهارتی هم بلد نیستم (ای که دستت می رسد کاری بکن) لطفا این کامنت را در سایت نگذارید و فقط خودتان مطالعه فرمایید. این هم شماره همراه منه فقط من را از این منجلاب بدبختی نجات بده خدا. من خیلی گرفتاریهای دیگری دارم که جایش در اینجا نیست .خدا بهت عزت مستدام عنایت کنه والسلام 09187577970

 280. مجیدربانی کاربر می‌گوید

  سلام
  من فقط میدونم از 1396/07/05ساعت10:25:46نقطه شروع زندگانی شد والان 153 روزبر روی سکوی پرتاب در حال اماده شدن برای پرتاب و اوج گرفتن برای زندگانی به معنای واقعی هستم سپاس اقای معلم

 281. سمیه کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد تیموری عزیز
  من خیلی کانالتونو دوس دارم وهمیشه ویس ها و کلیپهاتونو مببینم اما کلییپ های زندگانی یا زنده مانی رو اصلا دوسش ندارم
  واحساس بدی بهم دست میده چون فکر مبکنم یه جورایی به رخ کشیدن رندگی خودتون هست
  یعنی من دارم زندگی میکنم و شما زنده مانی که اصلا من اینو قبول ندارم
  من تقریبا دوسال پیش طعم پولداری رو هم چشیدم
  اما در اوج پول داری یه وقتهایی حالت خبلی بده
  اینکه بگیم هذکس پول داره زندگی میکنه من اصلا قبولش ندارم
  چون دیدم ادمهای پولدار غمگین
  ودیدم ادمهای قشر متوسط شاد
  منظورم فقیر نیست
  کسی که به اندازه کافی پول داره
  واسه خودش وخانوادش
  امیدوارم حداقل اسم کلیپ رو عوض کنید تا حس بهتری به کاربران بدید
  ممنونم

 282. علی اصغر کاربر می‌گوید

  سلام .ماهان عزیز من از شهرستان پیام میدم باریکلا به تو که تونستی .قربونت برم تو یه شرکت کار میکنم ماهی 1100حقوق میگیرم یه پسر هم دارم 10ساله …من فقط زنده موندم .زندگی نمیکنم …شب وروز کار میکنم هیچی به هیچی…تورو خدا بهم کمک فکری بکن …اگه امکانش هست یه مکالمه تلفنی باهات داشته باشم خیلی خوب میشه …اقاتیموری من 42سالمه تورو به شرف وبزرگی پدر وما درت منو فکری راه بندازاز که نمیدونم چی کار کنم…خیلی هم ناراحتم که شرمنده زن وبچهم هستم ….الهی خدا پدر ومادرتو حفظ کنه باهمچین بچه ای …با من یهارتباط تلفنی داشته باش قربونت برم

 283. Re کاربر می‌گوید

  با عرض سلام و وقت بخیر
  در مورد رویاهام باید اعتراف کنم که من از بچگی رویا پردازی میکردم اما بعد ها که یکم بزرگ شدم رویا پردازی من یکم کم رنگ شد شاید هم به خاطر این بود که معلم هامون میگفتن هیچ وقت رویا پردازی نکنید!!!
  اما دوس داشتم اگر به رویاهام هم نرسم باز رویا پردازی بکنم چون احساس میکردم موقعی که دارم به رویاهام فک میکنم خودمو تو رویاهام حس میکردم تا اینکه رفتم خدمت سربازی اونجا با یه نفر آشنا شدم از طریق اون که یه کتابی به من معرفی کرد که اثر برایان تریسی بود را خواندم و من دوباره قوت گرفتم الانم هر دقیقه برای یک قدم نزدیک شدن به هدفم می‌جنگم
  آرزوی موفقیت برای تک تک تکتون

 284. احسان کاربر می‌گوید

  باسلام جناب تیموری من جوانی 18ساله هستم.میخوام کار کنم وپول دربیارم ولی نمی دونم چکاری رو انجام بدم تقریبا20تا 30 میلیون سرمایه دارم میخوام یک کار خوب بهم معرفی کنید لطفا.ممنون میشم جواب بدید.

 285. مصطفی کاربر می‌گوید

  بازم سلام
  هدف های من که بیشتر تبدیل شده به ارزو بهترینهاش جبران ‌کردنه فداکاری های بهترینهای زندگیمه پدر ومادر عزیزم که ارزومه اونا رو بفرستم خونه خدا و همسرم که ۷ سال بدترین شرایط زندگیمو تحمل کرد ارزوم اینه ۷ بهمن روز تولدش یه ۲۰۶ سفید بهش کادو بدم که نتونستم زحمتهای خانمم رو جبران کنم

 286. علی اصغر دیوبند کاربر می‌گوید

  سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیز و با تجربه آقای تیموری عزیز?
  ازتون در خواست راهنمایی بیشتر دارم که بتونم یه زندگی خوب و عالی داشته باشم
  من تقریبا یک سال پیش خودم کارگاه داشتم با ۶الی ۷ کارگر مشغول کار بودم
  متاسفانه مشکلاتی پیش اومد مجبور به جمع کردن کارگاه شدم الانم مشغول رانندگی هستم زندگیمو با یه درامد ناچیزی میچرخونم. یه ایده هایی تو سرم هست که خوب به سرمایه احتیاج داره یادم تو یکی از کلیپ هاتون فرمودین با دست خالی هم میشه کار کرد میدونم که میشه ولی راهش رو نمیدونم از تون راهنمایی میخوام تا واقعا بتونم به اهدافم برسم و زندگی کنم و لذت زندگی رو با همسر و بچه هام بچشم من واقعا به شما ایمان دارم ….
  اگه امکانش هست که شما رو حضوری رویت کنم لطف بزرگی شامل من میشه شمارمو براتون میزارم اگه وقت کردید تماس بگیرید تا بتونم یه قرار ملاقت باهاتون بزارم ممنونم از این همه انرژی که بهمون دادید
  09128380213 دیوبند هستم منتظر تماستون هستم ??

 287. آذر ولی نیا کاربر می‌گوید

  سلام و درود به شما،،، من خیلی رویا دارم ،هرشب قبل خواب بعد از نوشتن چک فرضی.رویا های خودم رو از خدواند درخواست میکنم ،اولین درخواستم،توانای وقورت راه پول دارشدن،وبعد،سراز یر کردن سیل پول تو زندگیم ،تا بتوانم بهر آنچه میخام برسم،میخام تواین فرستی که دارم انقدرتلاش کنم .که مسافرت کوچکم رفتن به جزیرهء هاوایی باشد .وعاشقانه ایران گردی وجهانگردی.هستم ،

 288. هاجر کاربر می‌گوید

  با عرض سلام… امیدوارم همیشه موفق باشید و موفق تر… بنده بسیار مشتاق هستم ثروتمند بشم تا به عزیزانم کمک کنم… میتونم بگم کل خانواده و اکثر اقوام من حتی قاچاقی زنده هستن… نمیدونم کی و چطوری قراره ما هم بتونیم زندگی کنیم. ولی بسیار امیدوام. حتی لحظه ای آروم و قرار ندارم همش با این فکر میکنم چطوری ثروتمند و توانمندبشم. صحبت های شما و خواهر گرامیتون. به من خیلی انرژی میده… دوست دارم یه ایده خوب به سرم بزنه و بتونم اون ایده رو به سرانجام برسونم.. و ثروتمند بشم. البته میتونم بگم ترس و دودلی وعدم اعتماد بنفس مانع من میشن. اما انقدر میل من به ثروت زیاد هست که نمیتونم بیخیال بشم…. ممنونم از شما.. امیدوارم توانمندتر باشید

 289. هاجر کاربر می‌گوید

  با عرض سلام… امیدوارم هر روز موفقتر باشید… بنده خیلی مشتاقم که ثروتمند بشم تا به عزیزانم کمک کنم. میتونم بگم من و کل خانواده ام و اکثر اقوامم داریم حتی قاچاقی زندگی میکنیم… البته بخاطر نعمت های دیگه ای که خدا بهمون داده شاکرم و به این ایمان رسیدم که خودمون مقصریم در اینکه به ثروت و توانمندی نمیرسیم. میدونم در ذهن و اعتقادات هر کدوممون یه گره هایی هست که مانع ما هستن وحتی نمیدونیم…. نمیدونم کی و چطوری قراره ما هم زندگی کنیم. فقط میدونم با این اشتیاقی که من دارم مطمئنا یه روز به ثروت. زیادی دست پیدا میکنم….ولی تا الان ترس هام. دودلی هام و عدم اعتماد بنفسم باعث شده تا پیشرفت نداشته باشم.. ونمیدونم چطوری باید اونا رو از بین ببرم وکار یا عملی کردن ایده ای رو شروع کنم… و البته هیچ سرمایه ای ندارم. صحبت های شما و خواهر گرامیتون اشتیاق فوق العاده من رو چند برابر میکنه… امیدوارم همیشه شاد و پیروز باشید

 290. داود يحيي پور کاربر می‌گوید

  جناب تيموري
  با سلام
  من يك واردكننده ابزار و لوازم ساختماني هستم
  و روياي و هدف من اينه كه تا سال١٤٠٠ثروتمندترين مرد ايران شوم.
  من صاحب دو فرزند پسر هستم كه پسر اولم ١٦سالشه
  وپسر دومم٩سالشه
  پسر اولم علاوه بر تحصيل در زمينه بازيگري سينما فعال
  و دوره ديده و چند فيلم كوتاه بازي كرده روياي من براي او پزشكي ولي گويا خودش به بازيگري علاقه زياد داره
  پسر دومم هم كلاس سوم دبستان و درسش خدارو شكر خيلي خوبه
  رويا م و هدفم براي دو فرزندم اينه كه بسيار موفق و معروف وثروتمند بسوند طوري كه به من و ثروتم بي نياز باشند
  همسرم هم كه عشق ابدي زندگيم و من تمام موفقيت هام رو مديون ابشان هستم و رويام براش اينه كه يه روزي يه قصر بزرگ بهش هديه بدهم و يه موسسه خيريه داشته باشه
  خدمت شما يك سوال داشتم
  با توجه به اينكه جديدا واردات خيلي سخت شده و دولت با روش هاي مختلف در كار واردات كارشكني مي كنه ،به نظرتون اين كار رو ادامه بدهم يا كار ديكه اي كنارش راه بيندازم ؟و جه بيزينسي را توصيه مي كنيد؟البته خودم به ساختمان سازي و توليد فكر كرده ام
  نظرتون را بفرماييد
  ممنون
  داود يحيي پور

 291. دهنوی کاربر می‌گوید

  سلام. من شغلم کشاورزی است و درامد ماهیانه مشخصی ندارم و در هر سال درامدم متغیر هست. ولی معمولاً ماهیانه پانصد هزار تومان بیشتر نمیشه درامدم. باور کن دو ساعت گریه کردم وقتی این ویدئو رو دیدم.من دو تا بچه دارم و هنوز نتوانستم که یک سال دم عید لباس نو بگیرم براشون و هر سال لباس دست دوم گرفتم .یادم نمیاد اخرین بار رو که براشون از بیرون غذ گرفته باشم یا بتونم شهر بازی ببرمشون ،کادو که….، ادم تنبلی هم نیستم و همیشه مشغول زحمت کشی بودم اما درامدم بیشتر از این نبوده که بتونم بهتر زندگی کنم ،من فقط زنده هستم و زندگی نمیکنم.کاش می توانستم امسال دم عید ..

 292. علیرضا کاربر می‌گوید

  سلام حرفهایه شما جالبه ولی یک سوال شما چه کار مفید برای مردم وایران انجام دادید بریم شمال شهر به چه قیمتی تبلیغ اشرافی گری میکنید هر کسی در مقابل حرف وعملش باید جواب بده اگر در دنیا نه ولی درمقابل خدا بله و وای بحال کسی که بدعت غلط رواج بده

 293. امین مومنی کاربر می‌گوید

  با سلام. راستش حق با شماست. خیلی از ما مردا به خاطر عدم تجربه، حرف خانواده و مردم ، ترس از شکست و … حاضر نیستیم یه کار برا خودمون راه بندازیم و به در/امد حداقلی دولت اکتفا کردیم. منم کارمند هستم و اعتقاد دارم اگه یه کار برا خودم داشته باشم به لطف خدا و با تلاش خودم میتونم موفق بشم و درآمد بالایی داشته باشم. اما هنوز تصمیم قطعی برای این کار نگرفته ام. امیدوارم با رانمایی های شما بتونم تصمیم بگیرم و اقدام کنم.

 294. محمود بهرامی کاربر می‌گوید

  با سلام و ادب
  میخوام بتونم از این برشکستگی در بیام مغازم رو پس بگیرم بتونم زنو بچه هام رو از اوارگی دربیارم و زندگی شادی رو براشون بسازم طاغت دیدن اشکهاشون رو ندارم وقتی دارم میرم و میدونن نمیام تا مدتی بچه ها میفهمن هر چقدر کوچیک باشن

 295. محمود بهرامی کاربر می‌گوید

  سلام و عرض ادب
  میخوام از برشکستگی در بیام مغازم رو پس بگیرم و ابروم رو پس بگیرم و مهمتر بتونم همسر و فرزندانم رو از اوارگی در بیارم وزندگی شادی رو براشون بسازم دیدن اشکهاشون برام سخته وقتی با اینکه کوچیکن میبینن خداحافظی من زمان میبره

 296. محمود بهرامی کاربر می‌گوید

  با سلام من یک سوال میتونم بکنم از شما استاد

 297. Mohsen کاربر می‌گوید

  سلام تو خونه نشسته بودم داشتم به بازی فرزندانم نگاه میکردم
  دیدم اونا نمیدونن زنده موندن چیه وفقط دنبال زندگی کردنن فقط دنبال خوراکی اسباب بازی دویدن و تلاش کردن هستن بله تلاش کردن با خودم گفتم چرا من مثل اونها فکر نکنم وفقط تلاش کنم وفقط زندگی کنم وبه زنده ماندن نگاه نکنم وفقط زنده نمانم
  ما ابتدا باید ذهنیت خودمان را نسبت به زندگی وزنده ماندن تغییر دهیم و با توکل بر خدا شروع به تلاش برای رسیدن آنچه که به عنوان هدف در نظر داریم برویم
  تا حالا دقت کردین کسی که میخواهد ازدواج کند همه بهش میگن پول عروسی جور میشه خدا جور میکنه چون ذهنیتش به اون سمت ميره که خدا جور میکنه هیچ نگرانی نداره وخودشم به پشتواني خدا حرکت میکنه و جلو ميره و پول عروسیش جور میشه چون به زندگی کردن فکر میکنه و باور داره که میشه ولی اگر به اینکه نه جور نمیشه زندگیم خراب میشه نمیتونم و….. فکر کنیم نه تلاشی براش میکنیم هم باورمون خراب میشه و سست میشیم پس به قول لقی تیموری بیایید زندگی کنیم نه زنده بمانیم

 298. سعید احمدپور کاربر می‌گوید

  سلام . من در کودکی رویایی نداشتم . بزرگ تر که شدم کم کم فهمیدم چی میخام کم کم فهمیدم چه چیزی در واقعیت خوبه . من احترام میخام .من شهرت میخام . من ارزش میخام . رویای من قدم به قدم زیاد میشه . کار خوب . ماشین خوب . نداشتن مشکل مالی پدر و مادر و خواهرم . خونه خوب . یه ویلا . یه زمین بزرگ و ساخت یه قصر شخصی وسط شهر . کم کم همه با امید به خدا

 299. حمید کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری
  شما وقتی از خودتون صحبت میکنید به خودم خیلی فکر میکنم چون من هم دقیقا شرایط قبل شما رو دارم اما با تفاوت این مورد که متاهل هستم و دوتا بچه دارم،استاد دست به هر کاری زدم نتیجه نگرفتم و اگه تو این مدت برادر بزرگترم نبود زمین میخوردم،من یکی از رویاهام اینه که شرایط مالیم خوب بشه و تمام خوبیهای برادرم رو جبران کنم

 300. ابوذر نصیری کاربر می‌گوید

  سلام و درود به استاد تیموری و همکاران
  گفتنی آرزو و هدف استاد من کلی آرزو و دارم ……..
  اگه بخوام یکیش بگم اینو میگم استاد من 30سالمه لیسانس دارم هنوز مجردم و…واما آرزو برادرم 5سال از من کوچیکتره 18.این ماه عروسیشه ما از لحاظ مالی ضعیفیم بخاطر نبود پول برادرم نمیتونه مکان مثل تالار برایعروسی بگیره خونمونم که کوچیکه نصف مهمونا جا نمیشه مادرم در به در در همسایه‌امون میزنه رو میزنه که شب عروسی بندازیم اونجا تازه این اول زندگیه ……..
  از آرزوها م این هست که بقدری درآمد داشته باشم که این جور مسائل جلوش زانو بزنن …..
  استاد من آدم زرنگی هستم ، کاری ،مصمم ، پر تلاش ، اعتماد بنفس عالی دارم ،….
  ولی استاد پیش رفتم تو مسیر رسیدن به ارزوهام انگار مثل اینه که یه لاک پشت قراره یه مسیر 10کیلومتری رو تو 1ماه بره…
  استاد لطفا راهنمایی کنید ممنون

 301. سروش محمودی .ممسنی کاربر می‌گوید

  سلام ..امیدوارم همیشه گلوله انرژی باشی رویا که دس نیافتنیه .در مورد ارزو میگم که دست یافتنیه من ارزو دارم یک فرد پولدار کاملا مردمی باشم که به طور مستقیم بتونم از لحاظ سیاسی به دولتی ها به نفع مردم فشار بیارم ،،پول کلان کلید اول این ارزو یا موضوعه توی این شرایط کشورمان،دو موضوع ذات که خسته نشی از خوشی دیگران وبخشش مال ،،سوم حس ملی گرایی .چهارم اطلاعات فوق بالا،،حس ایثار ..دوس دارم به جایی برسم که پدر و مادرم دوس داشتن ،چون این بیشتر از هر چیزی خوشحالشون میکنه والان دوس دارم تمام دنیارو واسه خوانوادم مخصوصا مادرم خرید کنم ،هر چیزی از بهترینش ،دوس دارم بتونم پولدار باشم که فقط نوکری پدر مادرم بکنم و لذت دنیارو با اول محبت ودوم با پول به پدر مادرم برسونم ..دوس دارم ایقد بهشون بدم که با دست دل بازی که دارن ببخشن که ارامش روحیشون همیشه بالا باشه ..ببخشید زیاد حرف زدم

 302. علی حسن امیدی کاربر می‌گوید

  دوست عزیز با این کلیپ ها نمک رو زخم ما می پاشی ،،،،،همین ……

 303. علی حسن امیدی کاربر می‌گوید

  دوست گرامی کلیپ های شما نمک رو زخم ما میپاشه ،،،اینجا ایران است !!!!!!!

 304. بابك کاربر می‌گوید

  سلام
  من ميخام به جاي برسم كه بتونم بدون فكر كردم
  به ديگران كمك كنم
  الا خيلي بدهي خيلي دارم دوسال برشكست خوردم و خيلي بد كارم دارم بدهي ميدم و خيلي كم ميارم بزي وقت نميتونم تسميم دورست بگير
  و خداي اگر ميتونيد كم كي به من بكند ؟
  ممنون ميشم من كه زندگي نميكن

 305. بابك کاربر می‌گوید

  سلام من كه زنگي نميكنم
  دو سال پيش برشكست كردم و دارم بدهي ميدم بزي وفتا خيلي كم ميارم و خيلي تا اميد ميشم جوري ميشه كه فكر كار هاي ديگر به سرك ميزن اگر بخام بنويسم تا صبح بايد بنفيسم
  اگر كم كي از شما بر مياد تورو خدا برام انجام بدي ممنونم برسي

 306. Robert کاربر می‌گوید

  سلام اقا تیموری من برای شما نوشتم از تنها زنده بودنم من نوشتم از پدری که از بدو تولد از خانوادش جدا شد و تمام بچگیش رو با خوابیدن جلوی در خونه ی دیگران گذروند و در قبال غذا کار میکرد در حالی که پدرش خان روستا بوود من نوشتم از مادرم که هیچ وقت طعم خوشی،خرید بدون نگاه کردن به غیمت،رفتن به رستوران و انتخاب بهترین و گرون ترین گزینه نداشته و برای زندگیش و ابروش حتی حلقه ی طلا نداره من نوشتم از ای کاش های خانواده من نوشتم درباره ی اینده ی خودم و زندگی کردن و من نوشتم که تنها ارزوی من اینکه اونا که تمام عمرشون رو با بدبختی برای تنها پسرشون جهنم کردن بدون دقدقه زندگی کنند.من نوشتم که 16سالمه(بهار میشم 17)ولی از وقتی که فهمیدم وقتی پدرت به یکی میگه چشم و موقع غذا خوردن هم میره سرویس تا پولی دربیاره موهام داره تک تک سفید میشن و تنها جوابم به اونایی که میپرسن چرا موهات اینجوری دارن میشن میگم ارسیه!ولی بعد از اینکه متنم با اون همه اشک تموم شد یهو همشون پاک شد فک کنم خدا زود تر از شما خوند و خواست با پاک کردن حرفام بهم بگه که کاری کن ماهان تیموری بیاد باهات و قسمتی از زندگی یا زنده ای رو از خونه ی تو و زندگی مادر و پدرش بگیره.خلاصه من واقعا ممنونم که هستین و واقعا بدون هیچ گونه توقعی دارین زحمت میکشین و این ویدیو ها رو میگیرن خسته نباشی.
  اگه یه روزی یه نفر زد رو شونت و گفت سلام ماهان منم رابرت(اسم مستعار)نگو نمیشناسمت چون اون روز خیلی نزدیک تر از فرداست………

 307. بهنام جعفرزاده کاربر می‌گوید

  سلام و خسته نباشي به استاد محترم
  بنده ٣٠ سالمه فوق ليسانس عمران دارم
  در حال حاظر فروشگاه لوازم يدكي كاميون دارم ، در آمد بدي ندارم با توجه به محيطي كه توش كاسبي ميكنم ، اوايل عاشق كارم بودم ، اما يه مقطع زماني نزديك بود ورشكست بشم و بخاطر اينكه چك هام برگشت نخوره و آبروم نره مجبور شدم نزول بگيرم ، الان با در امد ميانگين ماهي ٩ ميليون احساس ميكنم چيزي ندارم ، البته چون نسيه فروشي هم ميكنم يخورده بمن ضرر زده ، احساس ميكنم از كارم زده سدم ، حدود ٤٠٠ ميليون تومن سرمايه دارم اما تو حسابم ٤٠٠ هزار ني ، بعضي وقتا كه خيلي داغونم سراغ كليپ هاي شما ميرم
  واقعا بهم ارامش ميديد با حرفاتون ، اگه واقعا پيامممو ميخونيد راهنمايي كنيد ازين سرگرداني در بيام ، با اين درامدي كه دارم باس زندگي خوبي داشته باشم اما احساس ميكنم دارم پسرفت ميكنم ، البته ناشكر نيستم زماني كه شروع كردم بيست تومن پول داشتم الان حداقل سرمايمو جمع كنم ٣٠٠ ميشه ، اما مسكل اينه دوست دارم پول نقد داشته باشم كه ندارم ، اگه ميشه كمكم كنيد

 308. علی کاربر می‌گوید

  لطفا کارهایی که معرفی می کنید کارهای ابرومندانه ای باشه مثلا کارواش سیار چیه اخه! من با مدرک ارشد سوار وانت شم برم ماشین بشورم؟!

 309. مجید کریمی کاربر می‌گوید

  ﮔﺎﻫﯽ ﺧﺪﺍ…
  ﺑﺎ ﺩﺳﺖِ ﺗﻮ…
  ﺩﺳﺖِ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﻨﺪﮔﺎﻧﺶ ﺭﺍ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ…!

  ﺑﺎ ﺯﺑﺎﻥ ﺗﻮ،
  ﮔﺮﻩ ﮐﺎﺭ ﺑﻨﺪﻩ ﺍﯼ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﻣﯿﮑﻨﺪ…!

  ﺑﺎ ﺍﻧﻔﺎﻕ ﺗﻮ،
  ﮔﺮﺳﻨﻪ ﺍﯼ ﺭﺍ ﺳﯿﺮ ﻭ ﻋﺮﯾﺎﻧﯽ ﺭﺍ ﻣﯿﭙﻮﺷﺎﻧﺪ…!

  ﺑﺎ ﻗﺪﻡ ﺗﻮ،
  ﻣﺸﮑﻠﯽ ﺭﺍ ﺣﻞ ﻣﯿﮑﻨﺪ…!

  ﻭﻗﺘﯽ ﺩﺳﺘﯽ ﺭﺍ ﺑﻪ ﯾﺎﺭﯼ ﻣﯿﮕﯿﺮﯼ،
  ﺑﺪﺍﻥ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺯﻣﺎﻥ ﺩﺳﺖِ ﺩﯾﮕﺮ ﺗﻮ،
  ﺩﺭ ﺩﺳﺖ ﺧﺪﺍﺳﺖ …
  پس دستانت را ببوس

 310. معتمدی کاربر می‌گوید

  سلام من دوست دارم خودم کارآفرین بشم

 311. Moghadam کاربر می‌گوید

  سلام استاد من یه بار نظرمو گفتم. الان یه خواهش دارم میخواستم بگم اگه ممکنه یه کلیپ یا عکس از برادرتون آقا محسن بذارید توی کانال که ما هم بتونیم کسی رو که شمارو به ما هدیه کرد رو ببینیم. هرچند که من تازه با کانال شما آشنا شدم. ممنونم از زحمات تون.

 312. تینا کاربر می‌گوید

  من خانه دارم با دوتا بچه دوقلو ولی تصمیم دارم کاری کنم و زندگیم رو تغییر بدم در حال حاضر هیچ درآمدی و پولی ندارم مدرک تحصلیم شیلاته میخوام تلاش کنم ی کاری راه بندازم پول در بیارم و در آخر ی پرورش ماهی با پولم بزنم آقای تیموری با حرفات انرژی گرفتم دارم مطالعه میکنم و اطلاعاتم رو بالا میبرم همزمان تلاش هم میکنم و فقط به رویاهام فکر نمیکنم من حتی هزینه ی شرکت تو کلاسای هوش مالی رو هم ندارم اما مطمئنم ی روز شرکت میکنم و ی روز ی روز ویدئوی موفقیت خودم رو براتون میفرستم شاید چند سال طول بکشه تا ب هدفم برسم اما براش تلاش میکنم و اون چیزی رو ک میخوام بدست میارم با دستان خالیه خالی

 313. فرشته رنجبری کاربر می‌گوید

  سلام استاد.اول از همه ممنون از انرژی ک برای ما میزارید.استاد همین الان این کلیپو دیدم.عمیقا بغض کردم.چون هیچ وقت نتونستم اون هدیه ای ک دوست داشتمو ب عزیزام بدم.من عاشق هدیه دادن ب خانوادم هستم.همیشه هم هر چی در توانم بوده واسشون خریدم و اوناهم خیلی خوشحال شدن ولی هیچ وقت اون هدیه ای ک قلبا دوست داشتم بدم نبوده.همیشه دوست دارم از هر چیزی بهترینشو واسه هدیه بخرم.گرون ترین.لوکس ترین.خوشگل ترین هدیه .استاد در این لحظه مطمئنم ک با تمام وجودم میخوام ب این ارزوم برسم حالا حرف استاد شریفی رو میفهمم ک میگفتن باید تمام وجودت خواستت باشه تا بهش برسی.استاد من الان تمام وجودم رسیدن ب درامد بالاتره.انقد ک احساس کنم با تمام وجودم دارم زندگی میکنم و خودم و اطرافیانمو خوشحال کنم.دلم نمیخواد فقط زنده باشم و در حسرت .دلم میخواد زندگییییییی کنم .بابت این کلیپ و بغضی ک بهم داد ممنونم.دوستون دارم

 314. mohsen کاربر می‌گوید

  سلام استاد خسته نباشید
  جدیتش شاید بعضیها دارن زندگی میکنن و بعضی دارن سعی میکنن زنده بمونن ولی بدون هیچ دروغی من ارزو دارم از بین برم تا نسلی فقیر تحویل جامعه ندم
  سربازی هستم که 3ماه از خدمتم مونده واسه اینکه شیفت خدمت جوری بود نتونستم برم سرکار تا الان بیکار موندم قبل خدمتم هم فقط کمی شاگرد مکانیک خوردو بودم با هفته ای 50هزار تومان.قبل اون هم فقط کارگری
  الان هم با حقوق اندک خدمت میگذره و خیلی وقتا مرخصی نمیرم حتی همین عید که میاد تا کم نیارم و دست جلو خانواده دراز نکنم
  بنظر شما ما چجوری شروع کنیم؟ واقعا این دوره ی شما برای ما تاثیر داره؟

  1. علی سهرابی کاربر می‌گوید

   سلام محسن جان
   اولا که انشاالله بسلامتی خدمت را بپایان برسانی .
   دوما توکل به خدای بزرگ را هیچگاه از دست نده که مردان بزرگ با توکل و صبر به بزرگی رسیده اند
   سوما شک نکن که با راهنمایی های تیم موفق ماهان تیموری و اگر بخوبی تمام روشها و ارشادات این تیم زحمتکش را عملی کنی موفقیت را کاملا درک خواهی کرد…من تقریبا ه ماه است که با این تیم آشنا شدم و هم از نظر روحی و هم جسمی نفس تازه ای در من دمیده شده..
   از تیم ماهان تیموری کمال تشکر را دارم.
   ارادتمند شما…..علی از بندرعباس

  2. نادیا کاربر می‌گوید

   سلام اقا محسن کامنت شما که خوندم دلم به حال خودم و جامعه ام سوخت من جنوبی ام و اینجا به نسبت فرصت های شغلی بهتره گر چه 5 سالی هست که شرکت های گاز استخدامی ندارن بعضی بچه های ما که مثلا تو دانشگاه پیام نور یه شهر کوچک مدرک گرفتن فقط انتظار دارن پشت میز ریاست بشینن حاضر نیستند از یه جایی شروع کنن وقتی میبینم پدرم دو کارگر افغانی برای دام و 2 کارگر دائمی برای باغ دلم میسوزد که پسر همسایه بیکار خوابیده و انتظار داره بشه مدیر شرکت وقتی موقع چیدن و بسته بندی لیمو میشه بیش از 50 نفر مشغول کارن با درامد روزانه بیش از70000 تومان و 48 نفرش افغانی اند و باز میگویند کار نیست شهر ما کوچکه اما پرسنل خدماتی و فضای سبزش افغانی اند چون بعضی ها. معتقدند حالا که درس خواندن چند کلاس حتما باید پشت میز باشندو من خودم پشت میز نشستم و اگر مرخصی بهم بدن حتما تو فصل برداشت برای پدرم کار میکنم با وجود اینکه من خانمم و مسئولیت مالی زندگی به دوشم نیست اما کیه که از پول بیشتر بدش بیاد…..

 315. پویا کاربر می‌گوید

  سلام من ۲۷ سالم هست و از چهار سال پیش که هیچی نداشتم حتی یک میلیون تومن الان دو واخد اپارتمان در نقطه خوب شهر و سه مغازه دارم.لطف خدا شامل حالم شد و بخشش کردم.دوستان از درآمدتون هرچند کم ببخشید لطفش رو میبینین. انشالله همه موفق باشن

  1. علی کاربر می‌گوید

   سلام آقا پویا
   می شه لطفا بفرمایین تو این 4 سال چه کار کردین که الآن الحمدلله چند واحد آپارتمان و مغازه دارید؟
   با تشکر

 316. فرهاد کاربر می‌گوید

  سلام.
  من حدود ۶ ماهه که فقط دارم زنده مانی میکنم.هیچی تفریح ندارم و فقط دارم پس رفت میکنم.فروشم خیلی پائینه,بازار سنگینه.فقط به زور دارم خودمو راه میبرم ,هیچ تفریحی هم برای زن و بچه هام نمیتونم بذار.فقط دارم ماهی ۶ تومن ضررو به زور به ماهی ۲/۳ تومن میرسونم که بازار تکون بخوره.
  کاش میتونستم زندگانی کنم.
  خونه ی لوکس,ماشین خوب و …

 317. مداحی کاربر می‌گوید

  سلام من یک خانم خانه دارم تازه شروع ب کار برای شرکت نیوشا کردم و عاشق کارم هستم چون با این کار و آگاه کردن مردم ب چای و دمنوش های سلامتی باعث میشم که آنها هم ب سلامتی دست پیدا کنند و کمتر دارو مصرف کنند و بتونند زندگی کنند و دوست دارم در این کار پیشرفت کنم و به درجات بالاتری برسم و بتونم نیازهای خانوادم و برطرف کنم دوست دارم میلیاردر شوم برای همسرم ماشین دلخواهشو بخرم همسرم پژو پارس خیلی دوست دارد و دخترم عاشق اسباب بازی های بسیار زیبا و دوست دارم تمام اسباب بازیهای دنیا براش بخرم و پدر و مادرم و ب کربلا بفرستم و یک خانه بسیار بزرگ براشون بخرم و همینطور خواسته های خواهر و برادرمو رفع کنم

 318. یگانه قدیریان کاربر می‌گوید

  سلام ماهان عزیز….من یک خانم 52 ساله هستم که 25 ساله دارم کار هنری در رشته نقاشی میکنم….در کار خودم بسیار فعالم و نسبتا موفق….میتونید در اینترنت فعالیتهام رو ببینید….فعلا آموزشگاه نقاشی دارم ولی اصلا نسبت به توانمندیهایی که دارم از درآمدم راضی نیستم…..حرفهای شما را عمیقا باور دارم….واز نظر ذهنی آمادگی کامل دارم که در زمینه کار خودم به رشد مالی فوق العاده ای برسم ……به راهنماییتون نیازمندم ….امیدوارم همیشه شاد و سربلند باشید

 319. شاهین کاربر می‌گوید

  سلام
  من ۲۰ سالمه
  از ۱۴ سالگی کار کردم نه بخاطر نیاز مالی فقط بخاطر اینکه میخواستم بهتر زندگی کنم
  الان حسابدار یه مجموعه صنف چوب هستم
  تمام فکرم و رویام شده تغیر زندگیم
  شب و روز دقیقه به دقیقه ماشینی که دوست دارم خونه ای که میخوام تو ذهنم شبیه سازی میکنم
  مطمعئنم میرسم بهش اما نمیدونم چجوری
  هرکی میگم فقط مسخرم میکنه میخنده
  ولی ایمان دارم که میرسم تک تک هدفامو تیک میکنم
  خیلی خوبه که داری زندگی میکنی واقعا خوشحالم برای شما

 320. حسن فکری کاربر می‌گوید

  سلام.اصولا بیش از 90 درصد از افراد تو ایران استاد دارن زنده مانی میکنن.

 321. تقی کاربر می‌گوید

  یوسفی رمی
  سلام آقای تیموری
  من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مکانیک هستم وداخل یک شرکت تولیدی کار می کنم و از حقوق دریافتی خودم راضی نیستم ، اگه بخوام همین شرایط رو ادامه بدم پیشرفتم برای اینده کم است و به اندازه مردم عادی پیشرفت می کنم حالا دنبال راه حلی هستم که بتونم یک کار برای خودم ایجاد کنم راه هایی به ذهنم خطور کرده اما از شرکت باید بیرون بیام و نمی دونم آیا جواب میده یا نه. من بیشتر ویدیو و فایل های شما را نگاه کردم و این حس اینکه برای خودم کار کنم را خیلی خیلی بالا برده آیا من با خرید پکیج هوش مالی می تونم کاری در جهت رشته خودم ایجاد کنم لطفا اگه میشه تو این راه من رو راهنمایی کنید با تشکر از لطف شما

 322. علی سهرابی کاربر می‌گوید

  سلام و احترام خدمت تیم خوب و زحمتکش ماهان تیموری
  من چطور میتونم کتابها را دانلود کنم و بخونم ؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  علی سهرابی …بندرعباس

 323. حسینی کاربر می‌گوید

  سلام استاد من آرزو دارم یک خونه بزرگ با امکانات زیاد از جمله استخر, و… به صورت مشترک با پدر و مادرم داشته باشم و همراه همسرم با آنها شاد و پر از خوشی زندگی کنم. همچنین ماشین لوکس داشته باشم و بتونم مدرسه و بیمارستان و… بسازم و موفقیتهای بیشماری کسب کنم.

 324. بهروز کاربر می‌گوید

  سلام مجدد از کلیپ قبلی به این کلیپ
  آرزوم اینه که تکیه گاه محکمی برای خانواده ام باشم پدرم رو از سال 1392 از دست دادم به علت سکته مغزی که از فشار های روانی مالی بود الان آرزوم این شده که مادرم میخواد بره خرید مایحتاج خرید زندگی دغدغه پولش رو نداشته باشه کم خرید کنه بتونم کارت عابر بانکی بهش بدم که از دیدن موجودی داخل کارت قلبش به تاپ تاپ حیجان بی افته رویام این شده که خانمم اگر در مورد چیزی حرف زد من تا فردا اون رو محیا کنم و کادو بهش بدم حتی جدید ترین ماشین دنیا رو دوست دارم اگر کسانی که فقط یک بار دیدمشون اگر احساس کنم مشکل دارن در اولین زمان ممکن مشکلشون رو حل کنم بدون اینکه بدونن کی این کار رو کرده دوست دارم وقتی مادر صدام میکنه و خانمم چیزی ازم میخواد فکر و ترس پول تو وجودم نباشه.
  با تشکر از شما به خاطر درک ما فقرا

 325. محمدگوهری تبریز کاربر می‌گوید

  باعرض سلام و وقت به خیر به استاد ماهان تیموری و مجموعه قدرتمندشون بنده محمد گوهری ازتبریز هستم از فوت کوزه گری تولید لیوان کاغذی رو انتخاب کردم متاسفانه تو این مسیله کلی متضرر شده و بدهی زیادی بالا اوردم چون توان خرید دوره هوش مالی اصلا برایم مقدور نیست آز جنابعالی تقاضا داشتم ترتیبی اتخاذفرمایید تا باخرید اقساطی بتوانم با کمک و راهکارهایی که مشکلات زیادی برایم ایجاد شده راهکار پیداکرده و مشکلاتم را حل کنم با تشکر

 326. محمدگوهری تبریز کاربر می‌گوید

  باعرض سلام و خداقوت به استاد عزیز ماهان تیموری و مجموعه قدرتمندشون بنده از فوت کوزه گری تولید لیوان کاغذی رو انتخاب کردم متاسفانه هم پول و سرمایه خودم و مقداری هم قرض کرده ام و کلی متضرر شده ام تقاضا داشتم ترتیبی اتخاذ فرمایید تا باخرید اقساطی دوره هوش مالی و استفاده از راهکارهای جنابعالی بتوانم با کمک و مساعدت شما برا این مشکلات فایق ایم و مشکلاتم را حل کنم خیلی معذرت میخواهم چون تمام‌ سرمایه ام را هزینه کرده ام نمیتونم نقدی دوره راخرید کنم باتشکر از لطف ومحبت شما

 327. مهران اصغری کاربر می‌گوید

  آقا دمتون گرم.
  با این ویدیو خیلی حال کردم

 328. محمد کاربر می‌گوید

  باسلام . دوست دارم به حدی از موفقیت برسم که حد و مرز نداشته باشه

 329. میلاد امیرپور کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزیز. من شغلم لوازم یدکی اتومبیل هست و تقریبا دارم ورشکستگی کامل رو بهمراه کلی قسط و بدهی لمس میکنم. واقعا رویام اینه که از لحاظ مالی بی نیاز شم و پدر و مادرم همسر و دخترم و برادرم رو تو رفاه و آرامش واقعی قرار بدم. دلم میخواد به جایگاهی از شخصیت و ثروت برسم که فقط با یه اراده بتونم دست خیلی از نیازمندهارو بگیرم. فقط امیدم به خدا و بعدش به شماست. پایدار و پیروز بمانید.