آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

مهم ترین شیوه های تبلیغات تجاری

مهم ترین شیوه های تبلیغات تجاریReviewed by مدیر سایت on Aug 24Rating:
مدت زمان تخمینی برای مطالعه این مقاله 2 دقیقه و 30 ثانیه می باشد

مقدمه

تمام تبلیغاتی که شما در کسب و کار و شرکت خودتون انجام میدین تبلیغات تجاری هستند. و بسیار مهمه که تبلیغات تجاری به صورت اصولی و حرفه ای انجام بشه. اگر شما  نیازمند یادگیری در این زمینه هستید ،حتما آموزشهای لازم را ببینید. چون یکی از مهمترین قسمتهای تجارت ، تبلیغات است. تبلیغات صحیح موجب برقراری ارتباط موثر با مردم جامعه شده و موجب افزایش فروش و سرازیر شدن ثروت به سمت شرکت خواهد شد.

مهمترین شیوه تبلیغات تجاری

تبلیغات صوتی

به تبلیغاتی که از طریق صدا جهت معرفی کالا یا خدمات شما انجام میشود را تبلیغات صوتی مینامند.

مثل رادیو

اکثر افرادی که قسد انجام تبلیغات را دارند ، به دلیل هزینه های بالای آن این روش را انتخاب نمیکنند ،اما ازتون میخوام اگر اصول تبلیغات و تبلیغ نویسی را بلدید حتی اگر لازم است. مبلغ بیشتری برای بهتر شدن تبلیغ پرداخت کنید میتونه بسیار مفید و تاثیر گذار باشه. شما اگر از متن های خوب و صدای گوینده ی مناسب استفاده کنید حتما نتیجه مطلوبی خواهید گرفت.

تبلیغات تجاری

تبلیغات دیداری

شما از طریق تلویزیون، فضاهای مجازی ،شبکه هایی مثل آپارات ، یوتیوب و … میتوانید کسب و کارتان را معرفی کنید. منظور از این نوع تبلیغ معرفی محصول و خدماتتان به وصیله تصویر است زیرا تصویر یکی از بهترین شیوه های  ارتباط بین کسب و کار شما و مشتریهای شماست. امروزه شرکتهای بزرگ دنیا به این شیوه فروش خود را چندین برابر میکنند. مثل شرکتهای خودرو سازی ، شرکتهای مواد غذایی و…

 

تلیغات محتوا

یکی از شیوه های خیلی مهم و موثر در زمینه تبلیغات تجاری این است که در مکان های مختلف در مورد محتوای کالا و خدماتتون اطلاعات بدید که بسیار بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

تبلیغات چاپی

به تبلیغاتی مثل تراکت ، کارت ویزیت ، سربرگ ، پوستر و… تبلیغات چاپی میگویند که شما میتوانید از این نوع تبلیغات در کسب و کاتون استفاده کنید. مهم است که این تبلیغها را در مکانهایی که مربوط به حوزه کاریتان است پخش حتی میتوانید در مکانهای عمومی و فرهنگی با مزاکره کردن با مسئولان آن مکان ،تبلیغاتتان را به بهترین شیوه ممکن معرفی کنید. این کار در افزایش مشتری و خریدار محصول و خدمات شما بسیار تاثیر گذار است. این نوع تبلیغ نیاز به طراحی زیبا  و متن  تاثیر گذار است.

تبلیغات محیطی

نوعی دیگری از تبلیغات تجاری می باشد که عبارت است از تبلیغاتی که خارج از محیط زندگی انجام شود تبلیغات محیطی گفته می شود، که در کلیپ تبلیغات محیطی به صورت تخصصی توضیح داده ایم.

نتیجه گیری

برای داشتن تجارتی موفق باید با شیوه های مختلف تبلیغات آشنایی داشته باشیم. تبلیغات تاثیر مستقیمی روی روند فروش ما خواهد داشت.و آینده سازمان ما را رقم خواهد زد. همین حالا برای  دوستانی که احساس میکنید به این مطالب احتیاج دارند کلیپ مارا ارسال کنید و آنها را دعوت کنید تا از  آموزشهای ما استفاده کنند شاید به وسیله شما به جایگاهی که میخواهند برسند  و کسب و کار خودشون رو رونق بدن.

شاد پیروز و موفق باشید.

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تندخوانی مراجعه نمایید

 

خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هرچه بهتر مقالات یاری نمایید

تیم آموزشی ماهان تیموری
نویسنده: ماهان تیموری – سینا کنعانیان

ارائه دهنده آموزش های کسب و کار ، کارآفرینی ، تبلیغات در گوگل

برای دانلود PDF مقاله روی لینک زیر کلیک نمایید

 

با عرض پوزش تصویر فایل دانلود درست بارگذاری نشده است

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.