روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

50٪

فورتونا یک فرصت آموزشی عالی

کدتخفیف : fortana

فورتونا یعنی چه؟

اجازه بدید همین اول کار بریم سر اصل مطلب. فورتونا یکی از بانوهای افسانه ای رم باستان بودن که به ایشون الهه ثروت و نیکبختی و شانس و اقبال می گفتن. فوتونا همچنین نماد و نماینده‌ای از زندگی توأم با پرهیز از هوسرانی و هوسبازی  هم هست.

فورتونا چه ارتباطی با موفقیت داره؟

فورتونا در واقع نقطه شروع مسیر موفقیت در کسب و کار و برخی از جنبه های زندگی شخصی هستش. یعنی فکر کنم کسی که نمی دونه برای موفقیت باید از کجا شروع کنه، بهترین جا رفتن به نزد فورتونا خانم هست.

فورتونا چطور می تونه به ما کمک کنه؟

خلاقیت یک فرآیند ذهنی هستش که به شما این امکان رو میده که مسائل رو به شیوه خودتون حل کنید و به ایده های نوین دست پیدا کنید. خلاق بودن یکی از حیاتی ترین ویژگی کسب و کار های بزرگ به حساب می آد.

فورتونا شما رو خلاق می کنه و کاری می کنه که به نبوغ برسید.

 

چطور؟

 

برای اینکه تبدیل به یک نابغه بشید باید یاد بگیرید که در چند حوزه به تخصص برسید. اون موقع است که از ترکیب این حوزه ها با هم می تونید به نبوغ برسید.

فورتونا برای شما فرصتی فراهم کرده که می تونید در چهار حوزه آموزش ببینید.

هوش مالی:

تمامی مسائل مالی اعم از عادت ها و باورهای مالی، مهارت های مختلف و لازم برای کسب و کار مانند مذاکره، فروش، تبلیغات، تولید محتوا، مهارت های لازم برای راه اندازی کسب و کار مثل ایده یابی، بازاریابی درست و اصولی، انواع مسائل حقوقی کسب وکار اعم از نوشتن قرارداد، قوانین مربوط به ثبت شرکت، قوانین مربوط به چک ها و… رو می تونید در هوش مالی پلاس آموزش ببینید.

در واقع این دوره برای کسانی که هیچ درآمدی ندارند و یا برای کسانی که درآمد زیادی دارند اما پول زیادی رو در هر ماه از دست می دهند مناسب ترین گزینه هستش.

هوش مدیریت:

اکثر کسب و کار های کوچک و برخی از کسب و کار های بزرگ با مشکل مدیریت دست و پنجه نرم می کنند.

مشکلاتی مثل استخدام کارمند، نگه داری آنها، مشخص کردن شاخص های کلید عملکرد، تامین منابع درست و اصولی، رهبری، نداشتن سیستم سازی و… همگی از مهم ترین چالش های مدیریت هستند.

اگر این چالش ها را در کسب وکار خودتون دارید وقتشه که یکبار برای همیشه کارشو تموم کنید و از فورتونا کمک بگیرید.

هوش سازمانی

هوش سازمانی مناسب برای همه کسانی هستش که تازه قصد دارند استخدام بشوند، کسانی که می خوان ارتقا شغلی از جمله سمت یا درآمد داشته باشند، کسانی که قصد دارند از کارمندی به کارآفرینی تغییر فاز بدهند.

هوش سرمایه گذاری:

سرمایه گذاری مهم ترین مهارت برای رسیدن به استقلال مالی هستش. هر چه قدر هم که عادت های مالی و باور های مالی درستی داشته باشی، مادامی که سرمایه گذاری رو یاد نگیری نخواهی توانست پول زیادی به دست بیاری.

پس یکبار زمان بزارید و سرمایه گذاری در ارزدیجیتال، خودرو، طلا، ملک، بازار بورس و دانش و شم کلی سرمایه گذاری رو به دست بیارید و مدام به دنبال کلاس های مختلف نباشید.

اما برگردیم به سوال اصلیمون فورتونا چطور به ما کمک می کنه به نبوغ برسیم؟

همانطور که گفتیم شما با ترکیب کردن مهارت های مختلف به نبوغ می رسید.

هر کدوم از سرفصل های بالا از کلی زیر فصل تشکیل شده که به هرکدوم که نیاز داتشه باشید، می تونید در اون زمنیه به موفقیت برسید.

از طرفی شما می تونید هر کدوم از این سرفصل های کلی رو با هم ترکیب هم بکنید.

مثلاً اگر هنوز شغلی ندارید، می تونید هوش مالی پلاس رو یاد بگیرید و کسب وکار خودتون رو راه اندازی کنید و بعدش از طریق آموزش های مدیریت کسب و کارتون رو روز به روز ارتقا بدید.

 

یا اینکه اگر مدیر هستید ولی درآمد کمی دارید، می تونید با یادگیری مدیریت درست کسب و کارتون رو رشد بدید و بعدش با دانش سرمایه گذاری که به دست آورده اید این پول رو سرمایه گذاری کنید.

 

شروع سفر

رسیدن به موفقیت مثل سفر کردن می باشد. همانطور که برای سالم رسیدن و لذت بردن از سفر به پارامتر های مختلفی از جمله، سلامت فنی ماشین، حواس جمع بودن و دقت بالای راننده، خوش سفر بودن افراد، وسایل و خوراکی در زمان سفر و داشتن پول کافی برای  تفریحات بیشتر و… نیاز داریم، برای موفق شدن هم به عوامل مختلفی نیاز داریم. تمامی موارد بالا موارد کلی برای داشتن یک سفر خوب است.

زمانی که شما یک همسفر پایه برای خودتون داشته باشید دیگه لزومی نداره که مدام به دنبال همسفر بگردید. فورتونا همون همسفرست. همسفری که مسیر رو براتون لذت بخش می کنه، پایه است، در دسترسه، تازه بهتون یاد میده تنهایی سفر کردن رو.

 

 

فرصت تکرار نشدنی:

فورتونا بانو یا همون الهه ثروت و خوشبختی  قرار نیست همیشه حضور داشته باشه. پس از فرصت استفاده کنید و قدرش رو بدونید و آموزش یا آموزش هایی که بیشتر از همه بهش نیاز دارید رو تهییه کنید.مطمئن باشید که سفری سرشار از حال خوب، آموزش های درست و اصولی با برترین اساتید در هر حوزه و در نهایت سفری امن به سوی موفقیت در مسائل مالی و کسب و کار رو تجربه خواهید کرد.

هوش مالی پلاس

زمان دوره: بیش از 200 ساعت آموزش

نحوه پرداخت: نقدی

پشتیبانی اختصاصی دوره: مادام العمر

6,000,000 تومان

2,996,000 تومان

دوره هوش سازمانی

زمان دوره: بیش از 30 ساعت آموزش

نحوه پرداخت: نقدی

پشتیبانی اختصاصی دوره: مادام العمر

1,996,000 تومان

996,000 تومان

هوش سرمایه گذاری پلاس

هوش سرمایه گذاری پلاس

زمان دوره: بیش از 150 ساعت آموزش

نحوه پرداخت: نقدی

پشتیبانی اختصاصی دوره: مادام العمر

8,000,000 تومان

3,996,000 تومان

هوش مدیریتی

هوش مدیریتی

زمان دوره: بیش از 90 ساعت آموزش

نحوه پرداخت: نقدی

پشتیبانی اختصاصی دوره: مادام العمر

10,000,000 تومان

4,996,000 تومان

جادوی اثر مرکب در تکنیک های مذاکره