داشتن  اطلاعات درست منجر به تصمیم گیری درست میشه و تصمیم گیری درست باعث به دست آوردن نتایج بهتر در زندگی.

یکی از سه رکن اصلی هوش مالی و داشتن درآمد زیاد، سرمایه گذاری کردن قسمتی از درآمده.

در این کارگاه قراره انواع بازارها  رو بررسی کنیم و فاکتور های موفقیت در هر بازار رو با هم یاد بگیریم و در نهایت با توجه به فاکتور های اقتصادی وارد این بازارها بشیم.خیلیا کویر موتور رو به عنوان باکیفیت ترین و بزرگترین برند تولید کننده موتور سیکلت ایران میشناسن، در صورتی که بزرگترین واردکننده و تولید کننده موتور ایران، برند نیرو موتوره.
ولی کویر موتور تونسته با بازاریابی و برندینگ درست به این رقیب بزرگ خودش حمله کنه و تا حدودی هم موفق بوده؛ چون که در بازار ایران خیلیا کویر موتور رو به عنوان بزرگترین برند موتور سیکلت میشناسن.
احتمالاً‌ تو هم برندهای تازه کار زیادی‌ رو سراغ داری که در کنار برند های بزرگ و باسابقه رشد کردن و تونستن از اونا هم جلو بزنن و خودشون رو تو ذهن مردم حک کنن.
یه لحظه تصور کن با شنیدن اسم این محصولات، چه برندهایی به ذهنت میرسه؟
نوشابه، بستنی، مایع ظرفشویی، تلوزیون، تاکسی اینترنتی،ساعت
به نظرت این اسم های تجاری که برای این محصول‌ها در ذهنت ثبت شده از چه قوانینی بازاریابی استفاده کردن؟
به نظرت چه عواملی باعث میشه یه برند تازه کار ، یک برند قدیمی رو کنار بزنه و تبدیل به لیدر بازار بشه، چه عواملی باعث میشه یه خیاط تبدیل به معروف ترین خیاط یک منطقه بشه؟یا یه آرایشگر انقدر شلوغ بشه که مجبور باشی از چند روز قبل برای انجام کارت وقت بگیری؟
جواب تمام این سوالات اینجاست:
همه چیز از 22 قانون بازاریابی تبعیت می کنه، تمام این 22 قانون به همراه نحوه استفاده از اونها در یک کارگاه یک روزه VIPبهت آموزش داده میشه.
بازاریابی یه فرآینده که درک کردنش نیاز به تحلیل و وقت گذاشتن داره. مزیت این کارگاه اینه که هر سوالی که داشته باشی رو می تونی از استاد شیرین سخن بپرسی.
مدرس دوره آموزشی : استاد فرید شیرین سخن مشاور تبلیغاتی و بازاریابی استاد ماهان تیموری
زمان: 9 بهمن ماه از ساعت 9 الی 17 به صورت VIP