استراتژی کسب و کار برایان تریسی

خلاصه مطلب

استراتژی کسب و کار برایان تریسی موضوعی است که او توانسته است با کمک آن به یکی از موفق ترین سخنرانان و نویسندگان در
تیم تولید محتوا ماهان تیموری
تیم تولید محتوا ماهان تیموری
5/5
فهرست مطالب

استراتژی کسب و کار برایان تریسی موضوعی است که او توانسته است با کمک آن به یکی از موفق ترین سخنرانان و نویسندگان در دنیا تبدیل شود. به همین دلیل دانستن استراتژی های او و نحوه اجرای آن می تواند یک دید عالی به ما دهد تا ما هم از آن استفاده کنیم و در نهایت بتوانیم به موفقیت برسیم.

اگر بخواهیم به طور کلی این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که ابتدا باید ایده های پول‌سازی که به ذهنمان می رسد را یادداشت کنیم، اهداف مالی خود را بنویسیم، رؤیاپردازی کنیم، برای رسیدن به اهداف خود برنامه ریزی های روزانه ماهانه ، سالانه داشته باشیم، از طوفان فکری استفاده کنیم.
همچنین ما می توانیم از جادوی اثر مرکب کمک بگیریم و هر بار سعی کنیم درآمد خود را چند برابر کنیم .

حتی ما می توانیم با روش هایی بین کسب و کار خود و زندگی شخصی که داریم توازن برقرار کنیم تا بتوانیم به رضایت مندی از زندگی دست پیدا کنیم و به تمام اهداف و خواسته هایمان در زندگی دست پیدا کنیم.

احتمالا همه افراد دنیا در زندگی خود آرزوی میلیونر شدن را داشته اند؛ اما متاسفانه افراد خیلی کمی هستند که می دانند چگونه وارد این مسیر شوند. خبر خوشی برای شما داریم، از همین امروز می توانید شروع کنید و با روش مخصوص به خود، میلیونر شوید. برایان تریسی یکی از نویسندگان به نام جهانی است که کتاب های زیادی در خصوص ثروتمند شدن و رشد کسب و کار نوشته است.

در ادامه این مقاله شما با توجه به استراتژی کسب و کار برایان تریسی یاد می گیرید که چگونه اهداف مشخصی برای خود تعیین کنید و فراتر از رویاهایتان پول در بیاورید. پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

استراتژی کسب و کار برایان تریسی – چرا برایان تریسی معروف است؟

برایان تریسی مهارت بسیار بالایی در زمینه نویسندگی دارد. جملات انگیزشی ای که برایان تریسی طراحی می کند، احتمالا ویژگی منحصر به فرد او و مهم ترین دستاورد وی است. از طریق این جملات او افراد زیادی پیشرفت می کنند. از این رو برایان تریسی تصمیم گرفت تا تمام تجارب و آموخته های خود را در کنار آموزش دادن آن ها، به طور مکتوب نیز چاپ کند. اصلی ترین علت معروف شدن برایان تریسی به ویژه در کشور ایران، نوشتن کتاب قورباغه ات را قورت بده بود.

کتاب قورباغه ات را قورت بده اولین کتاب برایان تریسی بود که جملات انگیزشی او به صورت عمده در معرض دید همگان قرار گرفت و حتی این کتاب، به چندین زبان روز دنیا ترجمه شد. کتاب قورباغه ات را قورت بده از همان ابتدای چاپ خود معروف شد و محبوبیت و شهرت زیادی برای برایان تریسی بر جا گذاشت. برایان تریسی در طول زندگی خود به کشورهای زیادی سفر کرده است.

او با برپا کردن انواع مختلف همایش ها و کلاس ها موفقیت، سعی کرده تا تجارب و دستاوردهای خود را به سایر افراد نیز انتقال دهد. علاوه بر همه جملات انگیزشی ای که از برایان تریسی به گوش همه ما خورده است، احتمالا مردم همه کشورها یک بار میزبان این شخصیت عالی بوده اند. برایان تریسی آموزش های حضوری خود را در کشور ایران نیز پیگیری کرده است؛ بنابراین کشور ما نیز میزبان این شخصیت بزرگ و موفق بوده است.

پیشنهاد ما به شما : کسب و کار خانگی

استراتژی کسب و کار برایان تریسی – با توجه به استراتژی کسب و کار برایان تریسی چگونه در 6 قدم درآمد زیادی کسب کنیم؟

اول، تمام ایده هایی که درباره کسب درآمد شنیده یا در ذهن دارید را بنویسید.
دوم، زمانی را برای ریلکس شدن و تعیین اهداف مالی برای خود کنار بگذارید.
سوم، با استفاده از تکنیک چوب جادویی، برای خود استقلال مالی کسب کنید.
چهارم، با توجه به اهداف مالی خود برای آینده برنامه ریزی کنید.
پنجم، از روش طوفان ذهنی برای رویارویی با تمام مشکلات استفاده کنید.
ششم، تا زمان جمع شدن 1 میلیون دلار، پول های خود را پس انداز کنید.

استراتژی کسب و کار برایان تریسی – با نوشتن ایده های پول ساز شروع کنید

برای خود یک دفترچه تهیه کنید و اگر می توانید در همه جا آن را با خود حمل کنید. در این دفترچه باید هر ایده ای که برای کسب درآمد بیشتر به ذهن شما رسید را یادداشت کنید. این ایده ها را مرتب مرور کنید؛ شاید ترکیب چند ایده در کنار هم بتواند موفقیت بسیار زیادی به شما بدهد. شاید برای شما جالب باشد، اما افراد در حین انجام کارهای مستمر و یکنواخت مثل رانندگی ایده ها و فکرهای جالبی می کنند.

شاید یک ایده ساده در هنگام رانندگی، نشستن در خانه، شستن ظرف ها، مشاهده تلویزیون یا در هنگام یک گفتوگو، همان ایده ای باشد که برای رسیدن به ثروت هنگفت به آن نیاز دارید. اگر هدف شما کسب درآمد بیشتر و تامین رفاه بالاتر برای خود و خانواده تان است، همه ایده هایی که بنظر شما می توانید با آن به درآمد بیشتری برسید را یادداشت کنید. قانون این است که ایده را فوری بنویسید، زیرا در صورت ننوشتن آن ایده، به احتمال قوی از خاطر شما رفته و یا جزئیات آن فراموش می شود.

 

استراتژی کسب و کار برایان تریسی – اهداف مالی خود را هدف گذاری کنید

 

استراتژی کسب و کار برایان تریسی – اهداف مالی خود را هدف گذاری کنید

زمان هایی منظم را برای ریلکس کردن و تفکر درباره اهداف مالی خود کنار بگذارید. به این فکر کنید که چه مسائل و موانعی وجود دارد که شما از اهداف مالی خود عقب بمانید و سعی کنید آن ها را از راه خود کنار بزنید. در این زمان لازم است آرامش و تمدد اعصاب داشته باشید؛ زیرا در این هنگام ایده های ناگهانی به ذهن شما خطور می کنند. این ایده های ساده و ناگهانی، ممکن است به نظر شما خاص نباشند اما می توانند ساعت ها، روزها و گاهی سال ها شما را جلو ببرند.

استراتژی کسب و کار برایان تریسی – استقلال مالی خود را توسط چوب جادویی به دست بیاورید

ممکن است تا حالا از خیال بافی چیزهای مثبتی نشنیده باشید و صفت خیال باف برای شما بار احساس منفی به همراه داشته باشد. برای میلیونر شدن لازم است که خیال بافی را به طور منظم تمرین کنید. گاهی اتاق این تکنیک را به عنوان تکنیک چوب جادویی مطرح می کنند. تصور کنید که یک چوب جادویی در دست شما قرار دارد و می توانید خیلی ساده و تنها با تکان دادن آن، هر مشکل و هر مانعی را از سر راه خود برداشته و به نفع خود تغییر دهید.

تجسم کنید که در نتیجه تکان دادن چوب جادویی، همه موانع بین شما و اهداف مالی شما ناپدید می شوند. خیال پردازی کردن درست شبیه تکان دادن چوب جادویی است که شما را در مسیر درست حرکت می دهد.

استراتژی کسب و کار برایان تریسی – برای آینده برنامه ریزی کنید و دوباره به اهداف مالی خود برگردید

فرض کنید که قصد دارید یک کسب و کار موفق را در یک زمینه خاص راه اندازی کنید. در این هنگام، 3 یا 5 سال آینده آن کسب و کار را تصور کنید و به این فکر کنید که یک کسب و کار موفق در حوزه موردنظر و مورد علاقه خود در دست دارید.

حال به جزئیات بیشتری فکر کنید؛ این شرایط چگونه خواهد بود؟ بزرگی آن چقدر خواهد بود؟ با چه افرادی کار خواهید کرد؟ چه اعتباری در بازار برای خودتان کسب می کنید؟ میزان فروش و سودآوری شما چقدر است؟ چگونه کسب و کارتان را اداره می کنید و چه احساسی در دل خود دارید؟
حالا سوال این است که همین حالا و همین لحظه برای رسیدن به آن هدف چه کاری می توانید انجام دهید؟ همین حالا برای رسیدن به هدف جاه طلبانه و رویایی خود شروع کنید!

استراتژی کسب و کار برایان تریسی – تمرین طوفان ذهنی چگونه ما را میلیونر خواهد کرد؟

احتمالا قوی ترین روش برای تحریک تفکر خلاقانه، روشی به اسم طوفان ذهنی است. طوفان ذهنی یا نام دیگر آن، 20 ایده، روشی بسیار مفیدی است که افراد زیادی از این طریق، بیشتر از ایده های دیگر، ثروتمند شده اند. البته باید بگوییم که این روش به تنهایی باعث می شود که استقلال مالی به دست بیاورید.
این روش بسیار ساده است؛ در هر جای کره زمین که زندگی کنید، هر هدف و رویایی که در ذهن خود می پرورانید را در بالای یک صفحه بنویسید. برای مثال بنویسید که اگر هدف شما این است که در طول 12 ماه آینده در آمد خود را 5 برابر کنید، آن را بنویسید.

چگونه می توانم در 12 ماه آینده حقوق خود را 5 برابر کنم؟

حالا لازم است که خود را به انجام این برنامه متعهد کنید و 20 پاسخ برای آن بنویسید. لازم نیست که حتما همان لحظه این کار را انجام دهید اما هر چقدر فاصله نوشتن سوال و نوشتن 20 پاسخ کمتر باشد، بهتر است. اگر دوست داشتید می توانید بیشتر از 20 پاسخ برای سوال خود طراحی کنید؛ اما در هر شرایط باید به خودتان قول دهید و متعهد شوید که حداقل 20 جواب را برای سوال خود می نویسید.

استراتژی کسب و کار برایان تریسی – پول های خود را پس انداز کنید و میلیونر شوید
یکی از راه های ساده ای که برای میلیونر شدن پیش روی شما است، پس انداز یک مقدار مشخص پول در هر ماه است. مثلا اگر در سن بیست سالگی تا شصت سالگی، هر ماه 100 دلار پس انداز کنید و هر سال یک درصد پول خود را در صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت قرار دهید، در سن شصت سالگی 1118000 دلار سرمایه خواهید داشت.

البته پیش گرفتن این راه و داشتن یک نوع تعهد و انضباط، به شما در همه زمینه های زندگی به طور مثبت تاثیر می گذارد. با رشد فردی خود، می توانید خیلی بیشتر از سالیانه 10 درصد سود کنید؛ به این معنی که رشد فردی شما ارزشی بالاتر از آن دارد که مبلغی برای آن در نظر بگیریم و علاوه بر آن، این رشد در کسب درآمد بیشتر نیز تاثیر گذار است. پس انداز کردن مبلغ مشخص و متوسط (یعنی نه کم، نه زیاد) از سن پایین، شروع خوبی برای افرادی است که می خواهند به یک میلیونر تبدیل شوند.

استراتژی کسب و کار برایان تریسی – دست به عمل بزنید

همیشه شعارهای تبلیغاتی و انگیزشی زیادی را درباره رسیدن به موفقیت در کسب و کار، زندگی شخصی و میلیونر شدن می شنویم اما از عمل کردن و قرار گرفتن در مسیر به دست آوردن آن اهداف، هیچ خبری نیست. تمرکز به روی سوالات ذهن شما را به نوآوری و خلاقیت وادار می کند، روی یک هدف تمرکز کنید و از خود بپرسید چرا تا الان به این هدف نرسیدم؟ دلیل اصلی نرسیدن من به این هدف چه چیزی است؟

همین امروز شروع کنید و این روش ها را انجام دهید، بین شما تا میلیونر شدن فاصله زیادی وجود ندارد!

استراتژی کسب و کار برایان تریسی – بین زندگی شخصی و شغلی خود توازن بگذارید

در دنیای امروز کسب و کار ها، با تغییرات سریع و رقابت همیشگی همراه هستند. بنابراین لازم است به روی پیشرفت کسب و کار خود تمرکز کرده و استراتژی کسب و کار خود را به نحوی طراحی کنید که به همه ابعاد شغلی و زندگی شخصی خود رسیدگی لازم را داشته باشید. به عنوان مثال، موفقیت در کسب و کار را به بهای از دست دادن آرامش و سلامتی خود در نظر نگیرید؛ بلکه این کار را همزمان با سلامتی و خانواده خود پیش ببرید و یک استراتژی موفقیت آمیز در همه زمینه ها داشته باشید.
می توان گفت استراتژی موفقیت کسب و کار باید به همراه استراتژی موفقیت همه جانبه در شغل، در زندگی و روابط شخصی شما باشد. اگر شما در یکی از جنبه های زندگی به اندازه کافی موفق نباشید، برای مثال ورزش و سلامتی خود را فراموش کنید، قطعا به عنوان یک انسان بیمار نمی توانید در زندگی شغلی خود نیز پیشرفت کنید و یا اگر در زندگی شخصی تان با همسر و فرزندانتان مشکل داشته باشید، نمی توانید برای موفقیت در کسب و کار خود برنامه ریزی کنید.

استراتژی کسب و کار برایان تریسی – تاثیر استراتژی کسب و کار برایان تریسی بر افراد

استراتژی کسب و کار برایان تریسی تاثیر زیادی به روی زندگی افراد داشته است، خود او بارها تاکید کرده که الگوبرداری از افراد موفق در زندگی او بسیار تاثیر گذار بوده است. حالا خود او به یک الگو تبدیل شده است. واقعیت این است که رسیدن به موفقیت به پشتکار بالا و بینش درونی زیادی نیاز دارد. چه بسا افراد با کمترین استعداد به یک استراتژی کسب و کار برایان تریسی تکیه کرده و با تکرار آن، به موفقیت های زیادی رسیده اند.

در این مقاله چندین مورد از استراتژی کسب و کار برایان تریسی را مطالعه کرده ایم؛ با اتخاذ روش ها و استراتژی کسب و کار برایان تریسی می توانید به موفقیت چشم گیری دست پیدا کنید.

اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

با ما همراه شو

و سرمایت رو چند برابر کن

دوره سرمایه گذاری پلاس

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

50 درصد تخفیف برای دوره هوش مالی پلاس

لطفا شماره تلفن خود را درست وارد کنید تا هدیه از طرف ماهان تیموری در پنل کاربری قرار بگیرد