فهرست مطالب این مقاله

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری

سلام ماهانی عزیز. اگر شما هم از اون دسته افرادی هستید که علاقه به بازار ارزهای دیجیتال دارید و دوست دارید که با بهترین ارز دیجیتال به سود خوبی برسید ، این مقاله میتونه کمک بزرگی به شما بکنه.

مطلب پیشنهادی : محاسبه بیت کوین به ریال

بازار رمز ارزها و ورود به ارزهای دیجیتال هنوز هنوزه یک بازار بسیار گنگ و مبهم برای مردم ایرانه که اطلاعات درستی ازش ندارن. البته نمیشه هم خرده ای گرفت از این جهت که اطلاعات گسترده ای در این زمینه توی ایران تا به همین چند ماه پیش وجود نداشته و از اونجایی که ما نمیتونیم به طور مستقیم وارد این بازار بشیم ، اطلاعاتمون هم نسبت بهش خیلی کمه.

اما باید بهتون بگم که اگر علاقه به ارزهای دیجیتال دارید و دوست دارید توی این زمینه اطلاعات کسب کنید ، میتونید روی تیم ماهان تیموری حساب کنید و از بخش مقالات هر چیزی که می خواید رو راجع به ارزهای دیجیتال یاد بگیرید. اما اگر بخوایم به طور دقیق در مورد بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری صحبت کنیم باید به این نکته اشاره کنیم که ما زمانی میتونیم این انتخاب رو داشته باشیم که اولا به طور درستی از آینده بازار ارز دیجیتال آگاه باشیم و بتونیم با یک تحلیل درست مسیر خودمون رو برای رسیدن به یک سود خوب در این زمینه هموار کنیم.

بهترین ارز دیجیتال : چی بخریم؟ کی بخریم؟

اکثر کسایی که در مورد ارز دیجیتال صحبت می کنن و به دنبال اینن که بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چیه ، دقیقا دنبال این هستن که کسی بهشون بگه که چه ارزی بخرن و دقیقا کی بخرن که بتونن بیشترین سود رو از بازار بدست بیارن. اما از همین نقطه بهتون میگیم که اگر کسی چنین حرفی بهتون زد و به شما گفت که فلان ارز رو بخر حتما سود می کنی ، بدون تحلیل ازش نپذیرید . چون که بازار ارز دیجیتال ، درست مثل همه بازارهای جهانی دارای نوسان بسیار است و اینطور نیست که شما بخواید مثل بازار ایران یک سهم بخرید و منتظر این باشید که این بازار روزانه پنج درصد سود به شما بده . نه اصلا اینطور نیست. این بازار ، یک بازار کاملا پر ریسکه و اگر کسی به شما گفت که فلان ارز رو بخر و بدون تحلیل هم این حرف رو زد ، مطمئن باشید که تحت هیچ شرایطی این بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها نیست.

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش:
چگونه از سرمایه گذاری در طلا سود کنیم؟

اما برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ما دو تا راه اصلی داریم. راه اول اینه که بریم سراغ تحلیل و شروع کنیم به تحلیل کردن ارزها و سعی کنیم که از روی تحلیل تکنیکال و از روی شناختی که از الگوهای تحلیل داریم ، بازار رو تحلیل کنیم و به بهترین نتیجه برسیم . اما راه دوم اینه که بیایم و اخبار بنیادی این حوزه رو به طور مداوم پیگیری کنیم و بعد به این نتیجه برسیم که کدام ارز دیجیتال بهترین گزینه برای سرمایه گذاری ماست؟

در باب مورد دوم یعنی تکیه بر اخبار و تحلیل های بنیادی ، باید این نکته رو اشاره کنیم که صرفا نمیتونه گزینه درستی باشه و صرفا نمیشه با تکیه بر یک سری از این دست از اخبار دست به معامله زد ، اما میتونه یکی از ابزاری باشه که فرصت معامله درست رو به ما هدیه بده.

اما بهترین راه پیدا کردن یک ارز مناسب ، در واقع بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ، استفاده از روش اول است. جایی که ما بتوانیم با استفاده از تحلیل تکنیکال و الگوهای تحلیلی ، به یک انتخاب درست برسیم. این انتخاب طبیعتا می تواند مطمئن تر باشد و در بلند مدت یک سود بسیار مناسب به ما هدیه کند.

استراتژی شما چیست؟

دومین مسئله ای که ماجرای بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری رو مشخص میکنه اینه که استراتژی شما برای معامله کردن تو این بازار چیه؟ خیلیا دوس دارن که یکی دو ماهه و حتی توی معاملات روزانه و تایم فریم های خیلی پایین ، روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند و بقولی یه نوسانی از بازار بگیرن. اما خیلیا هم هستن که دوس دارن توی بلند مدت و با تکیه به اینکه یه ارز دیجیتال چقدر میتونه رشد داشته باشه ، کارشون رو دنبال کنند.

هر کدوم از این استراتژی ها طبیعتا رویکردهای متفاوتی هم داره. اما باید بگیم که برای نوسان گیری از بازار و ترید روزانه عملا بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری وجود نداره. چو ن هر لحظه تو بازار فرصت هایی وجود داره که شما میتونید ازش استفاده کنید. اما اگر بخواید یه استراتژی بلند مدت داشته باشید ، میتونید برید سراغ ارزهایی که به لحاظ تکنیکال در جایگاه خوبی هستند و از سمتی شرکت های بزرگی روی اون ها سرمایه گذاری کردند.

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش:
کسب سود در ریزش بورس

بعنوان مثال اگر در چندین ماه گذشته پیگیر قراردادهای ریپل با بانک های اروپایی بوده باشید حتما به این نکته آگاهید که ریپل تا چند سال دیگر یکی از گرینه ای اصلی انتقال پول در اروپاست. یا اگر به تصمیمات شرکت های بزرگی چون آمازون برای ایجاد امکان پرداخت با بیت کوین نگاهی بندازید می بینید که تا چه اندازه هر کدام از این ارزها می توانند رشد های فراوانی را برای شما فراهم کنند.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چیست؟

اما اگر بخواهیم چند گزینه روبروی شما بگذاریم و از بین این گزینه ها انتخاب درستی در زمینه بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری داشته باشیم باید به این نکته اشاره کنیم که بیت کوین که حمایت تسلا را در اختیار گرفته است همچنان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری است. بعد از آن تتر و اتریوم هر کدام به تنهایی می توانند گزینه هایی جایگزین برای بیت کوین باشند. و در کنار تمامی گزینه ها ، ریپل را نیز زیر نظر داشته باشید و در کنار ریپل ، دوج کوین این روزها حمایت خوبی از سمت ایلان ماسک دارد و می تواند اینده خوبی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

کاربردی ترین دوره هدف گذاری

50 درصد تخفیف دوره هدف گذاری GPS

بیش از 7000 نفر از این دوره استفاده کردن

هدف گذاری gps

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

با این روش سرمایه خودت رو 7 برابر کن

50 درصد تخفیف دوره پیش بینی اقتصادی

پیش بینی اقتصادی