درباره هلدینگ ماهان تیموری

محمد رسول تیموری ملقب به ماهان تیموری بیان گذار هوش مالی در  ایران و موسس هلدینگ ماهان تیموری است. او توانسته بیش از 80 هزار دانش آموخته در دوره‏ی هوش مالی پلاس، که دوره‌ی آموزشی وی هست، جذب کند.

نتایج فوق العاده‎ی دانش آموخته ها بیش از 25 هزار نفر قلمداد شده است. وی همچنین نویسنده‎ی 9 جلد کتاب پر فروش در ایران بوده که پرفروش ترین کتاب وی “جنگ باورها” است.

در آن به بررسی ریشه ای ترین عوامل تاثیرگذار در روند کسب ثروت، پرداخته است. با مطالعه‎ی این کتاب عوامل بازدارنده‎ای که مانع ثروتمند شدن می‎شود را شناسایی خواهید کرد و کمتر از سه ماه، درآمد خود را به حداقل 2 برابر افزایش خواهید داد.

استاد ماهان تیموری در این 7 سال دارنده‎ی بیش از 20 تندیس و لوح تقدیر در زمینه های مختلف آموزشی هست، همین طور به عنوان کارآفرین برتر سال 1397 شناخته شده است. از او در سال 1398 به عنوان چهره‎ی نامی صنعت و اقتصاد کشور تجلیل شده است. استاد ماهان تیموری قصد دارد رسالت خویش که کمک به هر چه ثروتمند شدن مردم است، عملی کند. موفقیت های وی در این سال ها که توانسته برای بیش از 1100 نفر ایجاد اشتغال کند، غیر قابل شمارش است. در این مدت 400 سمینار حضوری و بیش از 360 ساعت کارگاه آموزشی برگزار کرده است.

استاد ماهان تیموری یک جمله‎ی معروف دارد که همگی او را به این جمله می‎شناسند: «برای ثروتمند شدن روی سه چیز کار کن؛ ذهنیت، شخصیت و مهارت!» این جمله بیانگر رمز موفقیت وی در این سال ها بوده است.

جالب است بدانید که او زمانی که در اوج جوانی که به تهران می‎آید، در یک اتاق 5 متری زندگی می‎کرده است، چندین بار به عنوان کارگر و کارمند در شرکت های مختلف استخدام شده است. اما با آموخته ها و تجاربی که به دست آورده توانست پیک کتاب خود را راه اندازی کند. در آن زمان درآمد وی ده‎ها برابر افزایش داشته، بعد از مدتی رسالت خویش را پیدا میکند و هلدینگ سرای بصیرت دل (ماهان تیموری) را اندازی می کند.