آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

20 میلیون جایزه تنها برای ارائه اطلاعات

20 میلیون جایزه تنها برای ارائه اطلاعاتReviewed by Marjan on Jul 9Rating:

دوست من سلام امیدوارم حالت عالی باشد. امروز می‌خواهم یک کار خاص و بزرگ انجام بدهم. من بیست میلیون وجه رایج مملکت را در مقابل خودم قرار می‌دهم. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که این پول چه چیزی است. امروز می‌خواهم یک پیشنهاد خییلی خوب به شما بدهم که به شما کمک خواهد کرد که پی اف سی مغز خود را خیلی بهتر کنید. شنیده‌ام که مدیر عامل تلگرام آقای پاول دروف 300 هزار دلار که به پول ما بیشتر از دو میلیار می‌شود جایزه گذاشته بود برای کسی که بتواند نرم‌افزار تلگرام را هک کند. یعنی اینقدر به این نرم افزار و امنیت این شبکه ایمان داشت که این پول زیاد را جایزه قرار داده بود برای کسی که بتواند نرم‌افزار تلگرام را هک کند. من هم 20 میلییون تومان پول رایج مملکت به کسی که بتواند اطلاعاتی جامع‌تر و کامل‌تر از دوره هوش مالی پلاس در ایران پیدا کند جایزه خواهم داد.

هدف از دادن 20 میلیون تومان جایزه

 

20 میلیون جایزه تنها برای ارائه اطلاعات

 

 

منظورم ازاین کار این نیست که بخواهم بگویم که مجموعه ما خیلی عالی و بی نقص است. واضح است که مجموعه ما سخت تلاش می‌کند که بتواند رسالت خودش را به خوبی انجام دهد یعنی کیفیت اموزش را و کیفیت سطح آگاهی مردم را نسبت به مسائل مالی ارتقاء بدهد. در این مسئله هیچ شکی نست چرا که همه شما می‌بینید که ما چقدر تلاش و هزینه صرف می‌کنیم. اما اگر اطلاعاتی بهتر از اطلاعات دوره هوش مالی پلاس دارید من می‌خواهم به شما بگوییم که این اطلاعات را به ما برسانید. چرا که در حال حاضر ما رسانه‌های خیلی قوی‌ای داریم. در اینستاگرام 800 هزارنفر، در تلگرام 700 هزار نفر و در وب سایتمان روزانه چندین هزار نفر وجود دارند که اگر اطلاعاتی بهتر از چیزی که در حال حاضر برای آن تلاش می‌کنیم و ارائه می‌دهیم به ما بدهید برای ما بسیار با ارزش می‌باشد زیرا که ما می‌توانیم این اطلاعات را به گوش مردم برسانیم و مردم سطح کیفیت زندگیشان و سطح تصمیمات مالیشان ارتقا< خواهد یافت و این خواسته من است.

خواسته بزرگ من در زندگی

من قبلاً هم گفته‌ام که شاید داشتن یک خانه خوب در بهترین نقطه از تهران، داشتن چند ویلا، داشتن چند ماشین و چند بیزینس و درآمد‌های غیر فعال سطح خواسته من نمی‌باشند. من خیلی بیشتر از این‌ها از خدا خواسته‌ام و این را می‌دانم که توانایی‌اش را دارم که خیلی بیشتر از اینا برای کشور و مردمم مفید باشم و تصمیم خودم را گرفته‌ام در غیر این صورت در حال حاضر ایران زندگی نمی‌کردم و مطمعن باشید که می‌توانستم در بهترین نقطه از دنیا زندگی کنم.

از اطلاعات جدید استقبال می‌کنیم

 

20 میلیون جایزه تنها برای ارائه اطلاعات 1

 

 اگر اطلاعاتی دارید که از اطلاعات دوره هوش مالی پلاس سطحش بالا‌تر است از شما خواهش می‌کنم که این اطلاعات را به ما برسانید و 20 میلیون پول نقد را از ما هدیه بگیرید. من و تمام مجموعه ماهان تیموری با کمال رضایت این 20 میلیون را به شما هدیه خواهیم داد در صورتی که اطلاعاتی بهتر از اطلاعات دوره هوش مالی پلاس به ما برسانید. وقتی دیدم پاول دوروف این کار را کرده است با خودم گفتم که اگر من به اطلاعاتم و به زحمتی که می‌کشم و به 12-13 ساعتی که در طول شبانه روز کار می‌کنم، ایمان دارم منم باید یک هدیه بدهم .من یکی ازبهترین مشتریان مراکز اموزشی در کشور هستم. یعنی اگر شما خودتان موسسه آموزشی داشته باشید و یا آموزگار باشید و یا محصول و کلاسی داشته باشید مطمعناً همکاران ما کلاس‌های شما را شرکت کرده‌اند و مطمعن باشید که محصولات شما در دفتر ما وجود دارد. به محض اینکه یک محصول آموزشی جدید عرضه می‌شود آن را می‌خریم تا اینکه اطلاعاتمان افزایش پیدا کند. خدا را شکر تا به حال هر محصول جدیدی که می‌گیریم شاید 10% به اطلاعات تیم محتوای ما اضافه کند. مدیر محتوای ما یکی ازاساتید دانشگاه تهران و فردی با علم بسیار بالا است و این فرد است که تیم را هدایت می‌کند.

توانایی خود را فریاد بزنید

 

20 میلیون جایزه تنها برای ارائه اطلاعات 3

 

 20 میلیون جایزه نقد به کسی خواهم داد که اطلاعاتی بهتر از اطلاعات دوره هوش مالی پلاس داشته باشد. خدارا را شاکر هستم که به من این انرژی، قدرت ریسک و توانایی را داده است که بتوانم همچین کار‌هایی را انجام بدهم و خدا را شاکرم که به من پولی داده است که بتوانم با قدرت این کار را انجام بدهم. از شما می‌خواهم که به حرف من و به پیشنهاد من به خوبی فکر کنید. فکر نمی‌کنم دوره وجود داشته باشد که سطح اطلاعات، کیفیت اطلاعات، به روز بودن اطلاعات و عملی بودن اطلاعات آن از دوره هوش مالی پلاس بالا‌تر باشد. شاید شما بگویید که من چقدر از خودم تعریف می‌کنم. من از خودم تعریف نمی‌کنم و من همیشه گفته‌ام که اگر توانایی دارید باید ان را با صدای بلند به دیگران بگویید. خیلی‌ها هستند که توانایی دارند اما چون آن را با صدای بلند نمی‌گویند دیگران ان‌ها را نمی‌شناسند و نمی‌توانند از خدمات و توانایی‌های ان‌ها استفاده کنند و آن‌ها هر روز فقیر و فقیرتر می‌شوند. اما من این را یاد گرفته‌ام اگر توانایی در زندگی دارم باید ان را داد بزنم تا دیگران هم بتوانند از توانایی و مهارت‌هایی که من دارم استفاده کنند. پس 20 میلیون پول نقد به اولین نفری داده می‌شود که اطلاعاتی بهتر از اطلاعات دوره وش مالی پلاس ارائه کند.

تماس بگیرید

شماره تماسی را که می‌توانید با آن تماس بگیرید و اعلام کنید که اطلاعاتی بهتر از اطلاعات دوره هوش مالی پلاس دارید 09121521353 است که می‌توایند از طریق آن با خانم حسینی ارتباط برقرار کنید. خدا را شاکرم به خاطر حضورش در زندگی من و به خاطر قدرت ریسکی که به من داده و به خاطر حضورش در زندگی شما. برای شما بهترین‌ها را آرزو می‌کنم و امیدوارم هر جا که هستید واقعاً بلند شوید و اقدام کنید چرا که هدف من واقعاً این است که شما اقدام کنید و یک پله از جایگاهی که در حال حاضر دارید بالاتر بیایید. شاد باشید و خدا نگهدار.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظر
  1. حسن فروزش کاربر می‌گوید

    باسلام حضورمحترم استادتیموری ..ابتداخداروشکرمیکردم بخاطرهدیه 500میلیونی وبرای صدنفرهوش مالی میخریدم وهدیه میدادم ویه اموزشگاه خیاطی راه اندازی میکردم واموزش میدادم وباصدمیلیون هم یه خونه رهن میکردم که الان صاحبخونه جوابم کرده پول پبش ندارم

  2. حمیرا ضیاالدیتی کاربر می‌گوید

    با سلام و عرض خدا قوت من اگر برنده بشوم گرفتن پول را ترجیح میدهم جون من با بیست سال کار بازنشسته شدم و ۲۰ روز حقوق و همسرم هم با ۲۰ سال کار سختی کار داشتند ۳۰ روز حقوق بازنشسته شدند و با پول سنواتی که دادند یک مغازه ۳۲ متری تو محله خریدیم خیلی پیشنهاد دادم که معازه اجاره کنیم و پیتزا ساندویج ک تو محله نیست راه بندازیم اما همسرم ریسک نکرد الان با این پول حتما پیتزا ساندویچ راه مینداختم و چند نفر از فامیلها که بیکارن رو بکار میگرفتم هم بیرون بر هم در محل سرویس دهی میکردم و یک مغازه عطاری هم راه اندازی میکردم با سرویس دهی خوب چون در محله نداریم و دوست دارم خودم در کلاسهای مربوط به عطاری شرکت کنم و مدرک بگیرم حتی ویزیت کنم بعنوان حکیم و در این مغازه هم افراد بیکار رو بکارگیری و نه فقط در حد کار کردن و حقوق گرفتن باید خودشون رو بالا بکشن و ارتقا شغلی میگذاشتم و طلا سازی رو هم دوست دارم که یاد بگیرم و سرمایه گذاری در این رشته هم میکردم و درآمد خوبی که حاصل میشد به نیازمندان کمک میکردم انشاالله

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.