ثروتمند شدن با سود مرکب

ثروتمند شدن با سود مرکب

ثروتمند شدن با سود مرکب بسیار آسان است. سود مرکب یکی از مهم‌ترین اصل‌های افزایش درآمد و کسب ثروت‌ کلان است که باید نسبت به آن آگاهی داشته باشید. درواقع درک درست این مطلب می‌تواند دنیای اقتصادی شما را به‌ طور کامل متحول کند. با استفاده از این قانون می‌توانید بارها به ثروت بیشتری دست پیدا کنید. منظور از ثروتمند شدن با سود مرکب چیست؟ همیشه در سمینارهای آموزشی خودم مثالی می‌زنم تا افراد به‌طور کامل این مطلب را درک کنند. دو پیشنهاد برای این افراد دارم:

 

 1. دریافت چکی به مبلغ سه میلیارد تومان و تمام.
 2. دریافت اسکناسی ۱۰۰ تومانی که هرروز تا ۳۲ روز دو برابر می‌شود.

 

شما کدام‌ یک را انتخاب می‌کنید؟

 

 

بسیاری از افراد بدون هیچ دودوتاچهارتایی گزینه‌ی اول را انتخاب می‌کنند. به شوخی می‌گویند آقای تیموری ۳ میلیارد ما را بده بریم! تعداد کمی هم گزینه‌ی دوم را انتخاب می‌کنند که البته کمی درایت پشت این انتخاب هست. می‌توانید باکمی صبوری مبلغ ۱۰۰ تومان را در عدد ۲ ضرب کنید و ۳۲ بار این کار را تکرار کنید. حالا چطور؟ آیا بازهم گزینه‌ی اول را انتخاب می‌کنید؟!یکی از بزرگ‌ترین مشکلات افراد و یا بهتر بگویم انسان این است که می‌خواهد به‌سرعت به نتیجه و سود بالایی برسد. همین حالا ۳ میلیارد تومان را بده من برم! انسان ذاتاً عجول است و این در کسب‌ و کار و سرمایه‌گذاری نیز وجود دارد. معجزه‌ی سود مرکب را درک کنید تا بتوانید به دستاوردها و سودهای کلان دست پیدا کنید.

 

ثروتمند شدن با سود مرکب چیست؟

 

با عرض پوزش تصویر قانون میتوز نمایش داده نمی شود

سود مرکب که بانام قانون میتوز هم شناخته می‌شود یک اصل قدرتمند در کسب ثروت است. چیزی که باید در این شیوه یعنی ثروتمند شدن با سود مرکب، بدانیم این است که فقط کافی است درآمدمان را دو برابر کنیم. با این کار می‌توانیم به‌صورت تصاعدی به ثروت بیشتری دست پیدا کنیم. ۲، ۴، ۸، ۱۶، ۳۲، ۶۴، ۱۲۸ و… این شیوه‌ی سود مرکب است.

کسب‌ و کار جدید

 

 

در ابتدا باید درآمد داشته باشید که به‌طور کاملاً شفاف و قابل‌ درک در بخش فوت کوزه‌گری به تمام موضوعات مهم ایجاد یک کسب‌ و کار پرداختیم. در بخش فوت کوزه‌گری مشاغل پول‌ساز را معرفی می‌کنیم، از ابتدا تا درآمدزایی و راه‌های کسب پول بیشتر در کسب‌ و کار جدید و مختلف صحبت می‌کنیم. پیشنهاد می‌کنم افرادی که قصد استارت کسب‌ و کار جدیدی را دارند، سری به این بخش از سایت بزنند. حتماً اطلاعات مفیدی در اختیارشان قرار می‌گیرد. حتی افرادی که کسب‌وکار هم دارند این بخش را از دست ندهند چراکه اطلاعاتی ارائه می‌شود که شاید از آن بتوانند در رشد کسب‌وکارشان استفاده کنند.

 

کسب در آمد

 

 

بعد از کسب در آمد باید بدانید چطور درآمدتان را افزایش دهید. دو برابر کردن درآمدتان بهترین کاری است که باید انجام دهید. برای مثال اگر یک‌میلیون تومان درآمد دارید باید به این فکر کنید که چطور می‌توانم درآمدم را به دو میلیون برسانم؟ حتماً ایده‌هایی دارید، آن‌ها را بررسی کنید و در جهت تحققشان اقدام کنید. فرقی نمی‌کند در هر کسب‌وکاری که هستید می‌توانید در آن رشد کنید. اگر ایده‌ای به ذهنتان نمی‌رسد حتماً با دفتر تیم آموزشی ماهان تیموری تماس بگیرید تا توسط کارشناسان ما راهنمایی شوید. مشاوره در زمینه‌ی ایجاد و رشد کسب‌وکار یکی از مهم‌ترین وظایف ما در این تیم است.

درآمدزایی

 

در مواقعی افراد سؤال می‌کنند، شاید در ابتدا بتوانیم درآمدمان را دو برابر کنیم اما در آینده این کار سخت می‌شود! برای مثال خیلی راحت می‌توان یک‌ میلیون را دو میلیون کرد اما چطور می‌توانیم ده میلیون را به بیست میلیون افزایش دهیم؟ دوستان خوبم، بهتر بگویم درآمدزایی و کسب ثروت نوعی مهارت است که با تمرین آن را یاد می‌گیرید و در آن ورزیده می‌شوید. فردی که توانایی تبدیل یک‌ میلیون را به دو میلیون دارد و توانایی تبدیل دو میلیون به چهار میلیون دارد و الی‌ آخر توانایی تبدیل ده میلیون را نیز به بیست میلیون خواهد داشت. دقیقاً موضوع مهمی که در دوره‌ی هوش مالی به آن می‌پردازیم.

مهارت برنامه‌ریزی

 

 

ثروتمند شدن با سود مرکب نیاز به هوش مالی دارد .در دوره‌ی هوش مالی از این صحبت می‌کنیم که افراد باید مهارت افزایش درآمد خود را داشته باشند و در ادامه با مدیریت صحیح دخل‌ و خرج، پس‌انداز مناسبی داشته باشند و در مرحله‌ی بعد مهارت برنامه‌ریزی برای پولی که پس‌انداز کرده‌اند را کسب کنند و در آخر بتوانند این مبلغ را در بهترین جا سرمایه‌گذاری کرده و به سودهای بیشتری برسند و ثروتمند شدن با سود مرکب را مشاهده کنند. یک فرد اگر تا آخر عمرش هم بخواهد سخت تلاش کند نمی‌تواند ثروتش را افزایش دهد بلکه باید مهارت مدیریت و برنامه‌ریزی پولش را یاد بگیرد تا بتواند به سودهای بیشتری دست پیدا کند.

قانون میتوز

 

 

از قانون میتوز یا سود مرکب می‌توان در کسب ثروت بیشتر استفاده کرد. مهارت مدیریت پول و مدیریت کسب و کار یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که باید آن را آموزش‌دیده و در کسب و کار بکار بگیرید تا ثروتمند شدن با سود مرکب را درک کنید. آموزش هزینه نیست، سرمایه‌گذاری است. این شعار نیست چرا که افراد موفق اهمیت زیادی به آموزش قائل بوده و هستند. اگر زندگینامه‌ی انسان‌های موفق کشورمان را مطالعه کنید این موضوع را به‌وضوح درک می‌کنید. این افراد برای رشد کردن و موفق شدن آموزش می‌دیدند و اگر نیاز بود به کشورهای پیشرفته می‌رفتند و حتی کارکنان خود را برای آموزش به خارج از کشور می‌فرستادند.

نتیجه گیری

درک این مهم می‌تواند نظرتان را درباره‌ی موضوع مهمی چون آموزش تغییر دهد. در هر زمینه‌ای که احساس نیاز می‌کنید، آموزش ببینید. یکی از این زمینه‌ها کسب‌ و کار است که در حیطه‌ی کاری تیم آموزشی ماست. به بخش‌های مختلف سایت سری بزنید و از مطالب استفاده کنید. مطالب ارزشمندی در حوزه‌ی رشد کسب‌وکار و شیوه‌های نوین ثروت آفرینی ارائه کرده‌ایم که می‌توانید با استفاده از آن‌ها به موفقیت شغلی و حرفه‌ای بیشتری برسید.

خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هرچه بهتر مقالات یاری نمایید.

4 دیدگاه برای “ثروتمند شدن با سود مرکب

 1. مهدی حمتی گفته:

  سلام به تیم خوب و آقای تیموری عزیز
  خسته نباشید مطالب که بصورت کوتاه اما جامع ارائه کردید رو خوندم
  و تصمیم به اجرائی پیشنهاد شما تیم خوبتون کردم
  و مطمئن هستم موفق میشم
  بازهم ممنون از زحمات همه شما عزیزان

 2. گفته:

  سلام احتراما مطالب ذکر شده بسیار عالی می باشد اما بفرمایید در این جامعه ما که شرایط اقتصادی ودیگر شرایط امروز با فردا تغییر می کند چگونه می توان برنامه ریزی جهت اجرای مراحل ۲برابر کردن درآمد خود را داشت با تشکر.

 3. گفته:

  باسلام و خسته نباشید خدمت تیم پرتلاش ماهان تیموری.
  امروز وقت زیادی رو در محل کارم صرف مطالعه مطالب مفیدو کارآمد کردم.من جزء کسانی هستم ک روی خودم و استعداد هام سرمایه گذاری کردم و پکیج هوش مالی رو خریداری کردم البته با استرس و نگرانی بسیار به جهت کارآمدی پکیج هوش مالی برای بنده.اما دراین لحظه احساس بهتری دارم و حس میکنم با انرژی که در حال حاضر دارم، میتوانم زندگی خودم رو تبدیل به یک ماشین چاپ اسکناس کنم.اول تشکر میکنم از تیم پرانرژی ماهان تیموری که انرژی های مثبت زیادی ازتون گرفتم و در آخر تشکر میکنم از خودم بابت تصمیم گیری برای تغییر بزرگ و مثبتی که قراره در زندگیم صورت بدم.امیدوارم همه روزی به موفقیت های زیادی از جمله موفقیت مالی دست پیدا کنن.موفقیت ازآن همه ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *