یک روش برای ایجاد درآمد غیر فعال

درآمد غیر فعال

سلام عرض میکنم خدمت شما دوستان عزیز و تمامی اعضای کلوپ میلیاردرها خیلی خوشحالم که در قسمت کلوپ میلیاردرها با شما همراه هستم.  یک روش برای ایجاد درآمد غیر فعال، چگونه می توانیم درآمد غیر فعال داشته باشیم؟؟ در این مطلب آموزشی به شما آموزش میدهم که چگونه می توانید برای خودتان درآمد غیر فعال ایجاد کنید. در واقع نه تنها درآمد غیر فعال ایجاد کنید بلکه هم درآمد غیر فعال ایجاد کنید هم اعتبار خودتون رو نسبت به رقبا و حتی در بین اطرافیان خود افزایش دهید.

درآمد فعال

 

 

در هر بیزینس و کسب و کاری که هستید با استفاده از این شیوه میتوانید علاوه بر اینکه برای خود درآمد فعال ایجاد می کنید باعث افزایش اعتبار خود نیز بشوید. به زبان ساده تر باید بگویم میخواهم امروز به شما شیوه ای را بگویم که با استفاده از آن میتوانید برای خود درامد و اعتبار کسب کنید. شما میتوانید برای خودتان یک کتاب تالیف کنید. بدین معنا که هر کدام از شما عزیزان که در کلوپ میلیاردرها هستید یا یک مهارت خیلی خاص دارید و یا یک بیزینس و کسب و کار دارید. میتوانید همین علمی را که در آن حرفه ای هستید به یک کتاب تبدیل کنید.

کسب درآمد

 

 

دوستان من متوجه شده ام که افرادی که در کشور ما کتاب تالیف کرده اند نسبت به افراد دیگر خاص تر هستند. ۹۵% افراد وقتی متوجه میشوند که شما کتاب تالیف کرده اید نوع دیدگاه و نگاهشون نسبت به شما فرق خواهد کرد. از این جهت این صحبت را میکنم که بارها در نظرسنجی هایی که در کلاس های خود داشتم این موضوع را از افراد پرسیدم و واقعا همین حس را داشتند. برخی از افراد این احساس را دارند که اگر شما یک کتاب تالیف کرده باشید انگار شما یک دکترا دارید. در واقع تالیف کتاب نشان میدهد که شما در یک زمینه تخصص بالایی دارید و این موضوع میتواند هم به شما اعتبار دهد و هم برای شما کسب درآمد کند. پس شما میتوانید برای خود درامد غیر انفعالی ایجاد کنید.

درآمد غیر فعال

 

 

یک بار کتاب را مینویسید. سعی کنید این کتاب عالی باشد و من در آینده در این مورد صحبت میکنم که چگونه میتوان در مدت دو ماه و روزانه به صورت ۳ ساعت بتوانید یک کتاب ۱۳۰-۱۴۰ صفحه ای برای خود داشته باشید. کتاب برای شما یک درآمد غیر انفعالی است چرا که یک بار زحمت میکشید به مدت چند ماه تجربه کل زندگیتان را در مورد یک مهارت خاص و یا کسب و کار خود تبدیل به یک کتاب می کنید.

این کار اعتبار شما را در نزد مشتریان، رقبا، اطرافیان و خانواده افزایش داده و هم میتواند برای شما درامدزایی داشته باشد، این درامد به صورت غیر فعال است چرا که از این به بعد کتاب شما به فروش میرسد و شما میتوانید پول به دست بیاورید. هم  بارها این پیشنهاد را به دوستان خود در دورهای آموزشی دادم و آنها توانستند یک در آمد غیر فعال برای خود ایجاد کنند. ازتون میخام ویدئو زیر را با دقت مشاهد کنید.

موفقیت یک اراده می خواهد.  

نتیجه گیری

خیلی خوشحالم که با شما کار میکنم. امیدوارم از مطلب امروز لذت برده باشید امیدوارم در هر کجای ایران و در هر پله ای از زندگیتان که هستید شاد و پیروز سربلند باشید.

ازتون میخام ویدئو زیر را با دقت مشاهد کنید .

 

 

تیم آموزشی ماهان تیموری

 

2 دیدگاه برای “یک روش برای ایجاد درآمد غیر فعال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *