آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

مالک بزرگترین شرکت عمرانی

مالک بزرگترین شرکت عمرانیReviewed by حسین تیموری on Apr 18Rating: 5.0
 
دنیس آر واشنگتن مالک بزرگترین شرکت عمرانی است که شما در این مقاله می خوانید که ایشان چگونه و از کجا کارش را شروع کرده و توانسته از ثروتمندان جهان باشد.

دنیس آر واشنگتن (مالک بزرگترین شرکت عمرانی) در سال 1934 در اسپوکان در ایالت واشنگتن متولد شد، اما کمی بعد خانواده او به زادگاه مادرش در میسولا در ایالت مونتانا نقل مکان کردند.
دنیس در هشت سالگی به بیماری فلج اطفال دچار شده بود که خوشبختانه بهبود یافت. خانواده واشنگتن خانواده ثروتمندی نبودند، اما دنیس واشنگتن همواره اعتقاد دارد که والدینش افراد خوبی بودند و پدرش نیز فردی سخت کوش و قوی بوده است. البته والدین دنیس از هم جدا شدند و او نیز در ایالت های کالیفرنیا، واشنگتن و مونتانا در کنار بستگان خود زندگی می کرد و به مدارس مختلف می رفت.

 

شروع کار:

او در سن 14 سالگی مستقل شده بود و می توانست با کار در خوار بار فروشی ها، توزیع روزنامه، واکس زدن کفش ها در ایستگاه قطار و کار کردن به عنوان مکانیک در یک مکانیکی کسب درآمد کند. دنیس دو سال آخر دبیرستان را نزد مادربزرگش در میسولا گذراند.او می گوید که مادربزرگش او را بسیار دوست داشت و رؤیاها و علایقش را باور داشت.

 

اعتماد به نفس و کسب و کار موفق :

دنیس پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان و در زمان جنگ جهانی دوم از خانواده خود جدا شد و به برمرتون در واشنگتن رفت تا در یک کارخانه ی کشتی سازی نظامی مشغول به کار شود. وی سپس به آلاسکا رفت تا در یک شرکت عمرانی کار کند. او دو سال بعد به مونتانا بازگشت و نزد عموی خود که صاحب یک شرکت عمرانی بود مشغول به کار شد. دنیس واشنگتن در سن 26 سالگی تبدیل به نایب رئیس بزرگ ترین شرکت عمرانی مونتانا شد.

 

راه های کسب درآمد :

دنیس واشنگتن کسب و کار خود را در سال 1964 زمانی که 30 ساله بود، شروع کرد. او در آغاز تنها یک وام 30 هزار دلاری و یک بولدوزر برای شروع کسب و کارش داشت.

دنیس واشنگتن توانست شرکت عمرانی واشنگتن را راه اندازی کند که کار اصلی آن در زمینه قراردادهای ساخت بزرگراه بود. البته اولین قرارداد شرکت واشنگتن کار پر چالش ساخت یک پارکینگ در قله ی صخره ای پارک ملی گلاسیر بود.

 

وی سپس به ساخت جاده های جنگلی پرداخت که او را به سمت بزرگراه سازی سوق داد. واشنگتن تا سال 1969 این شرکت را به بزرگ ترین شرکت عمرانی در مونتانا تبدیل کرد.

دنیس واشنگتن در دهه 1970 به حوزه ی معدن و سد سازی وارد شد. وی همچنین در سال 1986 یک معدن مس و مولیبدنیوم در بوت در ایالت مونتانا را خرید و با موفقیت توانست آن را به کاربری مجدد رسانده و تبدیل به یک معدن بسیار سودآور کند.

 

این موفقیت به واشنگتن کمک کرد تا بتواند دامنه کسب و کار خود را گسترده تر کرده و به حوزه های مختلفی چون خطوط راه آهن، خدمات دریایی، حمل و نقل دریایی، هواپیمایی و املاک و مستغلات وارد شود.شرکت عمرانی واشنگتن در سال 1966 با خرید شرکت جهانی ساخت و ساز و مهندسی موریسون-نادسن در بویس در ایالت ایداهو، گروه بین المللی واشنگتن را شکل داد..

واشنگتن دارایی های شخصی دیگری هم دارد که شامل بزرگ ترین خط آهن خصوصی ایالات متحده و یکی از بزرگ ترین شرکت های حمل و نقل دریایی در کانادا می شود.

دنیس واشنگتن همچنین مالک یک ملک بزرگ در جزیره ی استوارت در بریتیش کلمبیاست که در آن یک حوضچه ماهیگیری و یک زمین گلف نیز ساخته شده است. استادیوم فوتبال واشنگتن-گریزلی در دانشگاه مونتانا نیز به احترام واشنگتن به نام او نامگذاری شده است.در حال حاظر وی جزو ثروتمند ترین فراد جهان می باشد 

 
دنیس آر واشنگتن مالک بزرگترین شرکت عمرانی، که از ثروتمندان جهان محسوب می شود وی ثروت خود را با اتکا و اعتماد به نفس خود و تمرکز ذهن بر هدف از زندگی توانست کسب و کارش را گسترش دهد و انواع کسب و کاری که با مهارتها و تخصص او هماهنگ بود را شروع کرد و ادامه داد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ثبت نام دوره هوش مالی پلاس