کار تولیدی با سرمایه ی کم | شغل پر درآمد

شغل های پردامد در سال جدید

سلام ماهانی عزیز. امروز میخایم در مورد کارای تولیدی با هم صحبت کنیم..اما راستش رو بخواید، کارهای تولیدی همیشه سرمایه های زیادی برای شروع می خوان،.اما من امروز به شما کارهایی رو پیشنهاد می کنیم که نیاز به سرمایه های اولیه کمتر از ده میلیون تومان دارند. .

 • کسب و کار تولیدی چیست؟
 • کار تولیدی رو از کجا شروع کنیم؟
 • ایده ی کار تولیدی با سرمایه ی کم در ایران
 • ایده ی کسب و کار تولیدی در اینترنت
 • ایده ی کسب و کار تولیدی پوشاک با سرمایه ی کم
 • ایده ی کسب و کار کشاورزی با سرمایه ی کم

یکی از دغدغه های خیلی مهمی که الان توی جامعه ی ما وجود داره،.پیدا کردن کاریه که بشه با سرمایه ی کم راه اندازیش کرد.و توی یه مدت زمان کوتاه هم به سود دهی و باز دهی خوبی از اون کار رسید.

البته طبیعی هم هست که با توجه به نرخ بیکاری ای که توی جامعه ما وجود داره،.خیلی از شما جوون هایی که دارید مقاله رو می خونید و خیلی از خونواده هایی که مخاطب ما هستن،.درآمد خوبی نداشته باشن و این باعث بشه که به دنبال یه کار جدید باشن.

اما مشکل اصلی اینه که، ایده ای ندارن و از اون مهم ترم این که، هیچ راهنمایی ندارند..اما باید بهتون بگیم که تیم آموزشی ماهان تیموری،.دقیقا جاییه که شما میتونید با دنبال کردن آموزش هاش،.به کار مورد نظر و به جایگاهی که واقعا حقتونه،.برسید و خیالتون از داشتن یک کسب و کار عالی راحت باشه.

ما توی این ماه های اخیر، مقاله های زیادی رو براتون تولید کردیم که همشون در مورد آموزش های لازم برای راه اندازی یک کسب و کار بوده..چندین مقاله از جمله کسب و کار اینترنتی،.کسب و کار خانگی و ایده های پولساز و …،.همه میتونن نقطه شروعی باشن برای اینکه شما یک کسب و کار عالی رو آغاز کنید.

اما امروز میخایم در مورد تولید صحبت کنیم و این آموزشمون رو اختصاص بدیم به کسایی که دوست دارند کار تولیدی انجام بدن،.اما سرمایه ی آنچنانی ندارن و نیاز دارن که ایده هایی برای کار تولیدی با سرمایه ی کم به دست بیارن.

کار تولیدی و رشد صنعت

در سال های اخیر تولید و صنعت در کشور ما رشد بسیار داشته..اما اگر به ریز آمار دقت کنید، می بیند که حجم تولیدی های خرد،.که همان کسب و کارهای خانگی و کوچک هستن،.به شدت در حال افزایشه و هر روز داره به  تولیدی های کوچک که با سرمایه ی کم کارشون رو شروع کرده اند،.اضافه می شه. اما نکته ای که این بین وجود دارد،.راه های شروع کسب و کار تولیدی با سرمایه ی کم است.

یعنی بزرگترین درگیری افرادی که جویای کار در زمینه ی تولید با سرمایه ی کم هستند،.یک ایده و یا یک راه برای شروع این کاره..پس اگر این دغدغه ی مردم ما باشه، ما سعی می کنیم که به این دغدغه جواب بدیم،.ما به تک تک دغدغه هایی که از دل سوالات و پیام های شما ماهانی های عزیز به دستمون رسیده،.پاسخ میدیم و سعی می کنیم.که تکنیک های طلایی استاد ماهان تیموری رو بهتون بگیم تا با اونها بتونید به بهترین کار تولیدی با سرمایه ی کم دست پیدا کنید.  

کار تولیدی چیست

کسب و کار تولیدی چیست؟

خیلی ها فکر می کنند که تولید مختص شرکت هاست و حتما نیاز به یک سرمایه ی بزرگ دارد،.اما باید بگوییم که برای راه اندازی یک کسب و کار تولیدی،.نه نیاز به یک شرکت وجود دارد و نه نیاز به سرمایه ای بزرگ..بلکه اگر ما یک ایده خوب در ذهن داشته باشیم،.می توانیم به راحتی هر چه تمام تر یک کسب و کار تولیدی با سرمایه ی کم در اختیار داشته باشیم.

اما مسئله ی بعدی ای که بسیاری از مردم به آن باور دارند و یک باور غلط هم هست،.بحث تولید است. تولید هنوز در ذهن مردم،.با تولید محصولات خوراکی و غذایی و صنعتی گره خورده است و کسی به دیگر سبک های تولید فکر نمی کنه.

در حالی که ما در سراسر دنیا، بیش از ده ها مدل تولید داریم و هر کدامشان نیز زیر شاخه هایی دارند که می توانند یک کسب و کار باشن..بعنوان مثال تولیدات آموزشی، تولیدات فرهنگی، تولیدات محتوایی، تولیدات سنتی و ….از مدل های کار تولیدی با سرمایه ی کم هستند که در ایران به آن ها کمتر توجه شده است و کمتر کسی سراغ آن ها رفته است.

کار تولیدی رو از کجا شروع کنیم؟

برای راه اندازی یک کسب و کار تولیدی آن هم با سرمایه ی کم،.باید سه اصل رو مورد توجه قرار بدید:

 1. نیاز ها رو بسنجید!
 2. یک ایده ی خوب داشته باشید.
 3. استراتژی فروش داشته باشید.

نیازهای کار تولیدی با سرمایه ی کم در ایران چه مواردی رو شامل می شوند؟

برای پاسخ به این سوال باید که از چند جنبه،.مسئله ی کار تولیدی با سرمایه ی کم رو بررسی کنیم..اولین حوزه ای که دوست داریم نیازهای آن رو برای شما دوستان بازگو کنیم، حوزه ی گردشگری است.

ایران کشوری چهار فصل است و به هر گوشه ای آن که بروید،.آنقدر جاذبه های فوق العاده می بینید که هیچ وقت از تماشای اون سیر نمی شید..همین مسئله باعث شده است که بسیاری از مردم خودمان و حتی بسیاری از مردم جهان،.در فصل های مختلف به نقاط مختلف ایران، از شهرها و روستاها تا آبادی های بسیار دور سفر کنند.و از مکان های دیدنی و طبیعت نقاط مختلف ایران استفاده کنند.

همین مسئله ایجاد یک نیاز می کنه و اگر شم اقتصادی قوی ای داشته باشید،.در می یابید که هر مسافر در طول سفر خودش به چند چیز فکر می کنه..اسکان، بازار، سوغاتی، غذا، پوشاک و ….و اگر شما بتوانید با استفاده از نیروهای محلی به هر کدام از این کارها بپردازید،.آنوقت است که یک کار تولیدی با سرمایه ی کم راه اندازی کرده اید که بازدهی چهار فصل دارد.

بعنوان مثال زنان جزیره ی هرمز، با تولید دست بند ها و جواهرات دست ساز که در آن ها طرح صدف به کار رفته است،.توانسته اند گردش مالی بیش از بیست میلون تومان در ماه رو به وجود بیاورند.

کسب وکار اینترنتی

دومین حوزه ای که می توان نیازهای آن رو شناسایی کرد و در آن یک کار تولیدی با سرمایه ی کم راه انداخت،.حوزه ی کسب و کار اینترنتی است..ما امروزه، توانمندی های بسیاری در زمینه ی کسب و کارهای اینترنتی داریم که اگر کمی دیدمان رو نسبت.به مسئله ی تولید عوض کنیم،.می توانیم کارهای زیادی رو در حوزه ی کسب و کار تولیدی با سرمایه ی کم راه اندازی کنیم.

یکی از ساده ترین راه ها، تولید محتوا است..تولید محتوا، به جد یکی از کارهای تولیدی است که در حوزه ی کارهای تولیدی فرهنگی و یا ذهنی قرار می گیرد.و درآمد بسیار عالی برای شما فراهم می کنه.

حال اگر کمی دیدتان رو باز کنید، می بینید که شما می توانید از تمامی ظرفیت های محل زندگی مثل پرورش گل و گیاه ،.مثل تولید گیاهان دارویی، مثل تولید لواشک خانگی و حتی کارهایی مثل پرورش بلدرچین و حتی از این کار پر درآمد تر، مثل قالیشویی، خدمات نگهداری از بیمار و سالمند و هزاران کار دیگر استفاده کنید و کسب درآمد کنید.

از سوی دیگر هم، شما نباید خودتان رو محدود کنید..کافیست مهارت هایی که دارید رو به دیگران آموزش بدید و دیدگاه تان به تولید رو تغییر بدید..اگر به عنوان مثال خودتان یک کسب و کار نظیر پرورش ماهی راه انداخته اید،.آن رو در قالب یک محصول آموزشی تولید کنید و در فضای اینترنت به فروش برسانید..

این روزها برای تولید با سرمایه ی کم،.هیچ محدودیتی وجود ندارد. فقط کافیست نگاه سنتی خود رو به کاری تولیدی تغییر بدید.

ایده های کسب و کار تولیدی با سرمایه ی کم چه چیزهایی هستند؟

برای پیدا کردن یک ایده ی خوب در زمینه ی کسب و کار تولیدی با سرمایه ی کم ،.باید اطلاعاتی که از نیاز مردم جمع آوری کرده ایم،.استفاده کنیم. فرقی نمی کنه که چه بستری رو برای کسب و کار تولیدی انتخاب می کنیم.مهم این است.که تمام توان خودمان رو برای به ثمر رسیدن کسب و کاری که انتخاب کرده ایم، انجام دهیم.

اما در ادامه ما بخشی از ایده هایی که می تونه برای شما مفید باشد.و یک کار تولیدی با سرمایه ی کم ایجاد کنید رو به شما معرفی می کنیم:

کار تولیدی در اینترنت

ایده ی کار تولیدی با سرمایه ی کم در اینترنت

فضای اینترنت پر از بسترهای کار تولیدی با سرمایه ی کم است.

تولید محتوا

اولین شغلی که می توانیم به شما معرفی کنیم، تولید محتوا است. تولید محتوا، شاید یک کسب و کار تولیدی سنتی نباشد،.اما با توجه به مدرنیزه شدن ساختار صنعت،.تولید محتوا، یکی از کارهایی است که هر برند و هر صنعتی.به آن نیاز دارد و هیچ سرمایه ی اولیه ای نیز نیاز دارد.

شما می توانید بدون هیچ سرمایه ای به تنهایی یک تیم تولید محتوا باشید و برای فروشگاه ها،.کسب و کارها و برندهای مطرح، بنویسید و پول ساز باشید..برای شروع این کار هیچ سرمایه ای نیاز نیست..تنها باید مهارت نوشتن و تولید محتوای خودتان رو تقویت کنید.

تولید محصول آموزشی

دیگر کاری که در فضای اینترنت می تونه به عنوان یک کار تولیدی با سرمایه ی کم،.راه اندازی شه، تولید محصول آموزشی است..فرقی نمی کنه که چه مهارتی دارید، مهم این است که کمی مهارت تدریس خودتان رو بالا ببرید.و بدون هیچ سرمایه اولیه ای، شروع به تولید محصولات آموزشی کنید.

تولید محصول آموزشی، یکی از مشاغل بسیار عالی برای خانم هایی است که امکان کار بیرون رو ندارند.و دوست دارند که خودشان یک کسب و کار تولیدی با سرمایه ی کم راه اندازی کنند..کافیست بعنوان مثال، پخت انواع کیک ها یا آشپزی محلی رو آموزش بدید..مطمئن باشید که در زمانی کوتاه به یک فروش عالی می رسید و یک تولیدی محصولات آموزشی خواهید داشت که به روش مدرن شروع به درآمد زایی کرده است.

کار تولیدی در پوشاک

ایده ی کار تولیدی در حوزه ی پوشاک

حوزه ی پوشاک، یکی از پولساز ترین حوزه های کار تولیدی با سرمایه ی کم است:

تولید جوراب و لباس زیر

نخستین شغلی که می تونه در این حوزه برای شما پولسازی کنه،.تولید جوراب و لباس زیر است..همه ی ما میدانیم که یکی از پر مصرف ترین محصولات حوزه ی پوشاک در بین همه ی مردم،.جوراب و لباس زیر است.

اگر شما یک خط تولید جوراب و لباس زیر افتتاح کنید، هزینه ای کمتر از پنج میلیون رو برای شما ایجاد می کنه اما می توانید با سه ماه کار مداوم،.به درآمد ماهیانه ده میلیون تومان برسید..هم اکنون بسیاری از مردان  زنان روستایی، مشغول به این کار هستند و درآمد های بسیاری دارند.

همچنین افرادی که بعنوان شغل دوم ،.علاقه به تاسیس یک کار تولیدی با سرمایه ی کم دارند ،.می توانند از این کار بعنوان یک گزینه ی بسیار سود ساز بهره ببرند.

تولید لباس محلی

لباس های محلی، یکی از جاذبه های گردشگری هر منطقه در ایران است..اگر سری به صفحات اینستاگرام بزنید،.می بینید که صفحات بسیاری هستند که به فروش لباس و حتی گیوه های محلی مشغول هستند.

بنا بر آماری که تیم آموزشی ماهان تیموری از این کار بدست آورده است،.اجاره هر لباس محلی، به مدت نیم ساعت برای عکاسی بالغ بر شصت هزار تومان است.و هر لباس محلی در گالری ها و نمایشگاه های مختلف پوشاک،.بیش از سیصد هزار تا یک میلیون تومان توسط مردم خریداری می شه..این کار نیاز به سرمایه اولیه ی کمتر از دو میلیون تومان دارد و می تونه شما رو  در ماه به درآمدی بالغ بر سه میلیون تومان برساند.

کسب و کار تولیدی در زمینه ی پرورش دام و طیور

پرورش دام و طیور هم یکی از راه هایی است که می تونه با سرمایه نسبتا کم،.ما رو به درآمد خوبی برساند. راه های زیادی تا به امروز در این حوزه معرفی شده است که یکی از بهترین راه ها،.پرورش بلدرچین است.

البته باید به این نکته توجه کرد که کارهای تولیدی در زمینه ی پرورش دام و طیور،.بیش از آنکه نیاز به سرمایه اولیه داشته باشد نیاز به جایی برای نگهداری دام و طیور دارد..اگر مکان نگهداری فراهم شه، هزینه های راه اندازی این کار بسیار پایین است.و می توان با سرمایه ای حدود پنج تا پانزده میلیون،.یک کسب و کار تولیدی با سرمایه ی کم رو راه اندازی کرد.

توصیه ی آخر

برای راه اندازی یک کسب و کار تولیدی با سرمایه ی کم،.بی نهایت ایده وجود دارد که بسیاری از آن ها رو می توانید.در صفحه ی کسب و کار خانگی مرور کنید. اکثر کارهای تولیدی با سرمایه ی کم کارهایی هستند.که می توان در فضای خانه و یا فضا های محدود به سرانجام رساند.

اما نکته ای که همیشه باید به یاد داشته باشید.این است که راه اندازی یک کسب و کار، هیچ گاه به معنی درآمد زایی از آن کار نیست..شما باید همیشه به این فکر باشید.که سطح آگاهی های خودتان رو از شیوه های فروش و روش های رسیدن به یک کسب و کار بزرگتر، بالا ببرید.

یکی از نکاتی که همیشه در دوره های آموزشی استاد ماهان تیموری به آن اشاره شده است.ذکر این نکته ست که: “همه ی کسب و کارهای بزرگ،.روزی با ایده های کوچک و بدون سرمایه اولیه ی خاص، ایجاد شده اند.”.در این باب، دوره ی هوش مالی پلاس می تونه یکی از بهترین منابع برای افزایش فروش شما.و رشد کسب و کار شما باشد.

مبلغی که شما در این دوره سرمایه گذاری می کنید،.می تونه در کمتر از شش ماه، زندگی شما رو متحول کنه و شما رو تبدیل به یک میلیونر خود ساخته کنه.

43 دیدگاه برای “کار تولیدی با سرمایه ی کم | شغل پر درآمد

 1. گفته:

  سلام وخسته نباشید من نمی دونستم کجا از شما تشکر کنم آموزه های شما خیلی مفید هست من خیلی استفاده کردم به خیلی ها معرفی کردم راه کارها هنوز در دست اقدام هست حتما بعدا میگم چه کمک بزرگی بهمن کردید من ازخیلی کتاب وفیلم ها استفاده کردم ولی سخن شما واموزش های شما چیز دیگری هست واقعا من از یک ماه پیش که اشنا شدم با کانال شما خیلی اقدامات در راستای کارم انجام دادم من پرستارم فقط میشه در یک کلیپ راهنمایی کنید چه کار میتوانیم انجام دهیم من شرکت خدمات پرستاری در خانه را که درشهر ما نیست دارم رااندازی میکنم لطفا راهنمایی کنید که بهتر باشم ممنونم شادو پر انرژی باشید مثل همیشه
  فردوس خراسان جنوبی

  • گفته:

   سلام دوست عزیز
   شما میتونید اطلاعات لازم رو در اینترنت پیدا کنید چون خیلی مطالب مفیدی از سایر کسانی که توی این زمینه فعالیت میکنند موجود هست
   کار بسیار خوب وپردامدی هست.

 2. profile avatar
  مسعود پیری گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت تیم زحمتکش ماهان تیموری من اگثر کلیپها رو نگاه کردم و حتی اگه نت نداشتم فایلهای صوتی رو گوش دادم خیلی خیلی فک کردم و دوست دارم اینده خودم رو بسازم من حسرت مسافرت رستوران رفتن گردش سینما به دلم مونده به خاطر کارت معافیتم
  کسی بهم کار نمیده همیشه سعی کردن نون حلال وارد زندگیم کنم از خودم بدم میاد وقتی نمیتونم واسه خانومم یه هدیه بخرم و اون میرسه سر کار اگر واقعا حدف شما خیر است یک کار خوب با سرمایه خیلی کم بهم معرفی کنید من چندین کاری ک گفته بودید رو دیدم اما مهارت انجام دادن رو ندارم و نمیدونم چکار کنم من مسعود پیری از مشهد بیستو هفت ساله هستم

  • گفته:

   سلام آقای پیری عزیز ?

   اصلا جای نگرانی نیست،شما هم جوان هستی،هم جسم سالم داری،هم نیت پاکی داری که میخواهی نون حلال وارد زندگیت کنی.
   خدا هم شما رو دوست داره و پیدا کردن این سایت هم نشانه ای از طرف خداوند مهربانه که شما بتونی کار مناسب خودت رو پیدا کنی و به آرامش برسی.
   من چندتا پیشنهاد برات دارم که با توجه به علاقه و توانایی خودت میتونی بدون سرمایه خاصی انجام بدی:
   ◾یه مدتی شاگردی کنی و نصب کفپوش یا پارکت یا کاغذ دیواری رو یاد بگیری و بعد برای خودت کار کنی.
   ◾یه مدتی در مشاغلی مثله ساندویچی و فست فودها بعنوان شاگرد کار کنی و استاد بشی و کسب و کار اغذیه و فست فود راه اندازی کنی.
   ◾یه مدتی بعنوان شاگرد در مغازه سیمکشی خودرو یا تنظیم موتور و عیب یابی با دستگاه دیاگ کار کنی و بعد کسب وکار پردرآمدت رو راه اندازی کنی.
   ◾اگر علاقه مند باشی میتونی کلاس آموزش برنامه نویسی موبایل بری و پس از یادگیری جذب شرکتهای خصوصی بشی و رآم کسب کنی.
   ◾آموزش حسابداری دوره کوتاه مدتی داره و خیلی از آموزشگاهها تضمین معرفی بکار هم دارند که اگه خوب یادبگیری و باهوش باشی همونجا دعوت به همکاری میشی.
   ◾شغل های فنی ساختمانی مثل سیمکشی ساختمان،نصب آیفون،نقاشی ساختمان، نصب دربهای ضدسرقت و نصب پنجره دوجداره هم هست که با یه مدت کوتاه شاگردی کردن میتونی استاد بشی و برای خودت کسب درآمد کنی.
   ◾تعمیرات گوشیهای هوشمند و تبلت یا تعمیرات لپ تاپ هم گزینه خوبی هست که با یکی دو ماه آموزش و چندماه کسب تجربه در مغازه های مربوطه میتونی کسب درآمد کنی.
   آقا مسعود عزیز و همه آقامسعودهای جوان ایرانی شما نیروی جوانی دارید،دل پاک و نیت خیر دارید فقط راه کسب درآمد رو بلد نیستید ،خب این که نگرانی نداره اینجا اومدین راهشو یاد میگیرید،تلاش و همت هم چاشنیش میکنید،با لطف خدای مهربان یه کسب و کار مناسب راه اندازی میکنید و هر روز پیشرفت میکنید.

   یادتون باشه وقتی به آرامش شغلی و کسب و کار مناسب رسیدید به بقیه هم کمک کنید تا مثل شما موفق باشند.

   دوست شما یک ایرانی بنام رضاحسنی?

  • profile avatar
   رضا گفته:

   سلام خستع نباشید من جوانی بیکارهستم و۱۰ملیون سرمایه دارم نمیدونم چکارکنم بیکار م بخاطر همین تاحالا ازدواج نکردم چ کاری پیشنهاد میکنید تادرامدی حداقلداشته باشم

  • سمیه اصغری
   سمیه اصغری گفته:

   سلام دوست من
   اگر تو مدت هاست که دنبال کار هستی یا میخوای کاری رو راه بندازی و هنوز شروعش نکردی
   برای اینه که هنوز نتونستی استعداد خودت رو کشف کنی و شغل متناسب با شخصیت خودت رو پیدا کنی ولی اگر پیدا کنی خیلی راحت رشد میکنی.
   بهت پیشنهاد میدم این کلیپ رو ببنی …
   https://mahanteymouri.com/هوش-مالی-چیست-؟-قسمت-چهارم/

  • profile avatar
   بهزاد گفته:

   سلام و خسته نباشید
   من ۱۵۰ میلیون سرمایه دارم ولی فن و حرفه ای بلد نیستم میخوام یه شغل دومی راه بندازم ولی نمیدونم چه کاری خوبه و سوددهی داره
   تو شهرستان جم استان بوشهر

  • profile avatar
   سعید گفته:

   سلام خوش بحالت که لااقل ۱۵۰ میلیون سرمایه داری
   توی فضای نت خیلی کارها هست که میشه کرد. ولی خوب اکثر کارها خیلی وقت گیره همین آقای تیموری خودشون خبره هستن توی این کار ازشون کمک بگیر
   من خودم یک راهی پیدا کردم که بدون کوچکترین دردسر و بدون سرمایه گذاری بشه با ۱۰۰ میلیون تومن روزی ۲تا ۴ میلیون کسب درامد کرد و خوبیش این بود که توی نهایت یک ساعت در روز میتونستی به این پول بررسی ساعت ۱۰ صبح ۱۰۰ میلیون توی حسابت بود بعد با یک کاری ساعت ۱۱ میشد ۱۰۴ میلیون بدون ضرر رسوندن به کسی و کاملا حلال ولی کلا در موردش نمیشه صحبت کرد و من اومدم از یکی که بخاطر پدرش وام جانبازان مسکن گرفته بود ۱۲۰ میلیون تومن ازز آشنا ها هم بود ۱۰۰ میلیون گرفتم و قرار شد ماهی ۲۰ میلیون بهش سود بدم هر هفته ۷ میلیون هفته اول بهش دادم گفت اصلا نمیشه وقتی نشونش دادم که ۱۰۰ میلیونش سر جاشه نمی دونم کدوم از خدا بی خبر مخشو زده بودن که پول از تو چرا اون سود کنه و دیگه مجبور شدم بهش بدم هر چند که راضی شد راه رو بهش بگم و خودش کار کنه و ۵۰-۵۰ ولی آدم عاقل که راه و چاه رو به کسی یاد نمیده چون اون راه تا زمانی ارزش داره که کسی ندونه هر چند الان پول ندارم ولی اگه قراره خودم که پیداش کردم سود نکنم بهتره هیچ کس سود نکنه

   اینو فقط واسه تو دوست عزیز گفتم که بدونی کار زیاده فقط باید پیداش کنی

   البته یک سری شرکت ها هم هستن که دستگاه تولید بهت میفروشن و همه مواد اولیه رو بهت میدن و جنس هایی که تولید میکنی رو هم ازت میخرن با قرداد محضری ماهی ۱۰ میلیون هم سود خالص داره ولی خوب مشکل اینه که مکان میخواد که سوله باید باشه

 3. profile avatar
  Itak گفته:

  سلام اقای تیموری. من یه خانم هستم ک تازه فارغ التحصیل شدم . کتاب ها و اطلاعات زیادی برای موفقیت خوندم ولی هنوز موفق نشدم ازشون استفاده کنم خیلی دوس دارم موفق بشم و یه شغل پردرامد داشته باشم که روز ب روز رشد کنه. مهارت خاصی ندارم شما برای یه خانم چه کارهایی رو پیشنهاد میدید ک سرمایه زیادی نخواد.ممنونم از پاسخگویی شما

 4. profile avatar
  مهدی فتحی گفته:

  می دونم که نظر من منتشر نمیشه اما این کاری که می کنید هوش مالی و کسب و کار و …. نیست شما دارید به یه سری جوان امید واهی می دید که به نظر من در بازار فعلی جوابگو نیست. الان توی نظرات دیدم نوشته شده برو شاگردی کن و بعدش واسه خودت کار کن . این راهکار جدید نیست از قدیم تا بوده همین بوده یا طرف تخصص داشته که کار رو شروع کرده یا شاگردی کرده. از طرف دیگه توی مطلب یه سری شغل ها گفته شده که هیچ تحقیقی راجبش نکردید و میگید با سرمایه کم یا خیلی سرمایه دار شدید با پول مردم که نمی دونید سرمایه کم یعنی چی برای چیپس خرما یا تهیه علوفه یا اصلا کارگاه مبل باید سرمایه بیش از ۲۰۰ میلیون بذاری که اگه جوونی الان این پول رو داشته باشه من پیشنهاد می کنم بهش باهاش ارز بخره چون سال دیگه چند برابر میشه پولش….
  کسی که ۲۰۰ تا داره واسه کسب و کارش می تونه کار هم نکنه بذاره بانک و ماهی سود ۴ میلیونیش رو بگیره.
  برای کار تولید ظروف یکبار مصرف هم دستگاه هاش می دونید هر کدوم چند میلیون هست در واقع شما اگه بخوای فقط یک قلم به فرض لیوان تولید کنید قطعا به جایی نمیرسید . و با سرمایه کم کالایی رو که می خرید از نظر هزینه ساخت کالا با کارخانه ای که داره این کالا رو تولید می کنه فرقتون بین زمین تا آسمون میشه که بعد از چند وقت دنبال یکی میگردید که دستگاهتون رو بفروشید.
  من آدم نا امیدی نیستم. و به نظرم برای هر شهر نیاز هست که کارهای مختلفی انجام بشه اما نه این کارهایی که شما میگین.
  پیشنهاد می کنم به جای این کارها لیستی از مشاغلی که در شهر های بزرگ رونق داره رو جمع کنید و بذارید روی سایت . هر فرد می تونه با توجه به شهرش یکی رو انتخاب کنه و نوآوری ایجاد کنه. نه اینکه ساندویچی بزنه یا ….
  موفق باشید.

  • David موسوی نسب
   David موسوی نسب گفته:

   سلام مهدی عزیز

   شما حرف بدی نزدید که ما منتشر نکنیم. انتقادی به مقاله داشتید که کاملاً هم وارد هست و باید بگم کاش توی سایت کمی بچرخی و ببینی که ما برای حل این مشکل پروژه استارتو رو زدیم و ایده هایی رو معرفی می کنیم که هنوز توی ایران نیومده و هر کسی که بتونه کمی تلاش کنه می تونه کسب درآمد کنه یا از همین ایده ها ایده جدیدی خلق کنه.

   لطفاً پروژه استارتو رو ببین و نظرت رو بگو و ما رو در روند اجرای هر چه بهتر پروژه یاری کن :
   پروژه استارتو

   موفق و پیروز باشی

  • profile avatar
   سعید گفته:

   کاملا موافقم باهاتون.
   البته سایتهای اینچنینی بیشتر هدف تلنگر و جرقه فکری دارن و وجودشان مفیده

 5. profile avatar
  مسعود گفته:

  با سلام مرسی از اموزشهاتون
  من مهندس عمران هستم و با سابقه کار پیمانکاری .قبلا خیلی خوب بود ولی الان چن سال هست که پول رو به صورت اوراق قرضه میدن که دیگه من نمیتوانم کار کنم برا همین الان میخام یه کار دیگه راه بندازم ۵۰۰ میلیون ام سرمایه دارم ولی نمیدونم چیکار کنم ??هر فکری کردم به به بن بست رسیدم لطفا راهنمایی کنید

  • گفته:

   ممنونم از نظراتتون
   ما اینجا هستیم به همین منظور
   مارو دنبال کنید بخش تازه ای برای پاسخگویی به سوالاتتون تدارک خواهیم دید.

 6. profile avatar
  محمدرضا گفته:

  با سلام و ادب
  من پرسنل اداری شرکت انفورماتیک بودم و کارم تعمیر دستگاه خودپرداز بود الان دو ساله شرکت قراردام رو کنسل کرده و من بیکارم چون دستگاه خودپردازها همه تحت انحصار شرکتهای منتخب بانک ها هستند و کسی نمیتونه همین طوری برای تعمیرش اقدام کنه. واسه همین من لیکار شدم و بعد ده سال کار اداری الان کار دیگه ای بلد نیستم ک انجام بدم یک مغازه دارم که تو حومه شهر ما هست که بیشتر اونجا بورس آهن فروشی هست که منم نه پول اهن فروشی رو دارم نه علاقشو، من متاهل و مستاجرم و الان واقعا بی پول شدم خواهش مکنم راهنماییم کنید که چکاری انجام بدم که بتونم درامد زایی کنم با تشکر و سپاس

  • گفته:

   با سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز، ممنون که ما رو همراهی میکنید. سوالی که پرسیدید نیاز به بررسی داره ، ابتدا خود شما باید بدونید که چه کاری رو دوست دارید و علاقه دارید که انجامش بدید، بعد چه شرایطی دارید و چه امکاناتی دارید یا نیاز به تهیه چه امکاناتی دارید…… شما میتونید وارد اپلیکیشن هوش مالی بشید و اونجا از قسمت سوالات کاربران ، سوالاتتون رو بپرسید تا متخصصین ما بتونن راهنماییتون کنن

 7. profile avatar
  سید امین موسوی گفته:

  سلام و عرض ادب از راهنمایی های شما استفاده کردم ولی به نظر من در مورد کسب و کار ، موارد و تجهیزات مورد نیاز با سرمایه را اگر قید کنین و جزئیات را باز کنین صد در صد مفیدتر خواهد بود.

 8. profile avatar
  بهنا گفته:

  سلام،من در کرمان زندگی میکنم،مغازه ابزار فروشی دارم، اما درآمد کمی دارد،یک زمین بزرگ دارم که فقط برق دارد.میخام کار تولیدی با چند دستگاه بزنم ،مثلا تولید پلاستیک شناژی، راهنمایی کنید

 9. profile avatar
  حامد خزایی گفته:

  سلام و عرض ادب.من قصد تاسیس کارگاه تمام صنعتی میوه خشک کنی با بسته بندی شکیل و جذاب را دارم.در کنار آن هم قصد راه اندازی بسته بندی حبوبات ، غلات، شکر و…….را راه بندازم.لطفا مرا راهنمایی کنید.

 10. profile avatar
  الی گفته:

  سلام.من یک خانم خانه دار هستم با فرزند کوچیک و بدلیل مخالفت شوهر و اطرافیانم نمیتونم بیرون کار کنم.یا حداقل نمیتونم کاری که در دید باشه انجام بدم.یعنی باید کاری پیدا کنم و باهاش به سود برسم که در دید نباشه و اصطلاحا مخفی باشه.چون شوهرم بشدت مخالفت میکنه.ایا پیشنهادی برای من دارید.مثلا کاری که توش سرمایه گذاری کنم .پس انداز خیلی محدودی اندازه ۱۰ تومن هم دارم.ممنون.

 11. profile avatar
  محمد مهدی هاشمی گفته:

  با درود و عرض ادب
  عاجزانه خواهشمندم امکان وقابلیت به اشتراک گذاری خبرها ومقالات خود را در اپلیکیشن واتس آپ نیز مهیا فرمایید. بر این باورم که پاسخ به نیاز مشتریان در اولویت مجموعه آقای تیموری عزیز میباشد . پاینده و پیروز باشید .

  • profile avatar
   Seyed majid گفته:

   سلام وقت بخیر.مهندس معمار ۲۸ساله ام ولی درحال حاضر تو این زمونه حقوقم کفاف زندگیمو نمیده.ی شغل دوم میخوام که با سرمایه کم و بدون زحمت و وقت زیادی بشه سود کسب کرد.لطفا راهنماییم کنین.تشکر

  • محمدحسین شفاعی
   محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام دوست من
   امیدوارم حالت عالی باشه
   می تونی از ایده های استارتو استفاده کنی
   به زودی فصل سوم استارتو هم آغاز میشه
   و یا این که سوالاتت رو توی باهوش شو بپرسی

 12. profile avatar
  مهدی گفته:

  سلام من حدود صد الی صدوسی میلیون سرمایه دارم اما نمیدونم چه کسب وکاری راه بندازم ممنون میشم راهنماییم کنید

  • محمدحسین شفاعی
   محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام دوست من
   امیدوارم حالت عالی باشه
   می تونی با استفاده از ایده های استارتو و بررسی اونا ، یک ایده برای خودت انتخاب کنی و کسب و کار خودت رو راه بندازی !
   موفق و سربلند باشی دوست من !

 13. profile avatar
  فریده تجاری گفته:

  باسلام خدمت تیم بسیارخوب شما من فرهنگی بازنشسته هستم راستش ازبی پولی خسته شدم ازاینکه کم خرج کنم تا آخرماه برسونم خسته شدم دلم میخوادیه تولیدی لباس زنانه راه بیندازم دویست متر هم جادارم که میتونم کارگاهش کنم ولی سرمایه ندارم وازفروش وبازاریابی هم چیزی نمیدونم لطفاکمکم کنیدممنون

 14. profile avatar
  کشاورز گفته:

  این پیشنهادهای شما در زمینه راه اندازی یک کسب و کار خصوصی و شخصی میتونه راه کار خوبی برای کسب سود باشه اما نه در شرایطی که سیستم اقتصادی و متغیر های اقتصادهای کلان به دلیل بحران ها و اختلال های مالی و پولی دچار نقصان ، بی ثباتی و ناپایداری هستند که میتواند کسب وکار شما که با اندک سرمایه اندوخته خود که طی چندین سال جمع اوری کرده باشید با ورشکستگی روبه رو کند و یا به اصطلاح سرمایه تان بدون یا کمترین بازده سوخت شود و سرمایه تان را که میتوانستید به مصارف دیگر برسانید از دست بدهید.

  • محمدحسین شفاعی
   محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام دوست من
   امیدوارم حالت عالی باشه
   همیشه هم این طور نیست دوست من !
   خیلی از کسب و کار ها هم هستن که هر ساله با شرایط بد اقتصاد ، به بهترین جایگاه خودشون می رسن
   اتفاقا بخاطر همین نگرانی ها و این که چرا خیلی از افراد کسب و کار راه اندازی می کنند ، اما متاسفانه شکست می خورن … آموزشی رو تهیه کردیم که حتما بهت پیشنهاد می کنم از دست ندی :
   https://mahanteymouri.com/?p=44639

 15. profile avatar
  محمد۹۴ گفته:

  سلام من کارم فست فود هست تو شهرستان به خاطر کرونا تا یک ماه تعطیل کرده ام ده میلیون سرمایه دارم چی کار کنم لطفا هر پیشنهادی که به ذهنتون میرسه بگین دوستان

  • سمیه اصغری
   سمیه اصغری گفته:

   سلام دوست من
   در این دوره که بخاطر شرایط مجبور به تعطیلی کسب و کارتون شدین میتونیم بهتون پیشنهاد بدیم که :
   اگر تمایل دارید میتوانید به آموزش مباحث بورس بپردازید . چون بوررس فرصت سرمایه گذاری خیلی خوبی میتونه برای همه باشه
   شاید شما هم شنیده باشید که بورس به عنوان شغل دوم و درآمد اول ازش یاد میشه …
   ماه بیست و سوم دوره هوش مالی به نام هوش بورسی نام گذاری شده و آموزش های جامع و کاملی به شما داده می شود
   برای تهیه آن می توانید با شرکت تماس بگیرید کارشناس های ما به صورت کامل راهنماییتون می کنند
   تلفن های تماس :
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۷
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۸
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۹

 16. profile avatar
  امیر گفته:

  سلام وقت بخیر
  تشکر میکنم از سایت خوبتون مطالب مفیدی تو سایتتون هست
  یک مشورت ازتون میخوام
  من حدود ۵۰۰میلیون سرمایه دارم و قصد مهاجرت به تهران رو دارم
  منهای ۲۰۰ میلیونش که در نضزر دارم برای مسکن بدارم میخوام راهنماییم کنید که به نظرتون بهترین و مناسب ترین کسب و کاری که به صورت ثابت میتونم تو تهران داشته باشم چی هست.
  لازمه توضیح بدم که من کارمند هستم و با توجه به پایان قراردادم علاقه ای به ادامه کارمندی ندارم.مهارت خاصی هم که قابل مانور دادن باشه رو متاسفانه ندارم.
  سپاس فراوان

  • محمدحسین شفاعی
   محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   حتما از کلیپ های رایگان استاد تیموری استفاده کنید .
   اگر این کلیپ هارو چند بار با دقت ببینید و اجراش ک کنید مطمئن باشید که نتیجه خواهید گرفت
   حتما کلیپ های رایگان رو دنبال کن و اجراش کنید و :
   این کلیپ هارو هم حتما ببینید :

   https://mahanteymouri.com/?p=41450
   https://mahanteymouri.com/?p=44000
   https://www.instagram.com/p/B6prfwsnAaO/

   برای تماس با شرکت هم می تونید از شماره های زیر اقدام فرمایید :
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۷
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۸
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۹

   بهترین هارو براتون آرزو مندیم
   شاد و موفق و سربلند باشید .

 17. profile avatar
  سمیرا گفته:

  سلام
  همسر من ۲ساله که بیکار شده و شرایط خیلی سختی داریم میشه راهنمایی کنین ما باید چیکار کنیم و چ کاری رو بهتره راه بندازیم تا به درآمد برسیم؟

 18. profile avatar
  پرستو بال افکن گفته:

  سلام خدا قوت آقای تیموری من هم کارمندم و درآمدم کافی نیست تخصصی در زمینه زیبایی یاد گرفتم و پیج هم در اینستا زدم تبلیغات کردم و توصیه های شما رو مو به مو اجرا می کنم ولی هنوز به درآمد کافی و هدف دقیقم نرسیدم جذب فالور و اعتماد مردم سخته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *