فهرست مطالب این مقاله

کسب و کارهای جدید پر سود | شغل پر درآمد

شغل های پردامد در سال جدید

سلام ماهانی عزیز

امروز میخوایم با همدیگه در مورد کسب و کارهای جدید و کار تولیدی پر سود صحبت کنیم . میخوام بهتون یه سری راهکار و ایده بدم که باهاش بتونید کسب و کار خودتون رو مدیریت کنید . تو این مقاله که براتون آماده کردم قراره سرفصلای زیر رو بخونید :

آشنایی با کسب و کار جدید پر سود

دنیای کسب و کار هر روز متحول می شه و هر روز کسب و کارهای جدیدی بر اساس نیاز مردم معرفی می شن و این میان کسی می تواند به ثروت از طریق راه اندازی کسب و کار برسد که تنها یه اصل رو سر لوحه ی کارش قرار بده : شکار فرصت ها . خیلی ها فکر می کنند که بازار کسب و کار در ایران به شدت راکد شده است و دیگر نمی توان یه کسب و کار جدید پر سود راه انداخت و مثل قبل ، به ثروت های بسیار هنگفت رسید .

اوضاع رو به بهبود در کسب و کار ایران

اما باید بگوییم که اصلا اینطور نیست . کسب و کار در ایران ، هر روز اوضاع بهتری رو تجربه می کنه ، اما شاید این اوضاع بهتر توسط همه ی مردم دیده نشه ، چرا که فقط عده ای اندک هستند که با استفاده از قدرت تفکر و با استفاده از اصل اولی که به شما گفتیم ، یعنی شکار فرصت ها ، توانسته اند یه کسب و کار جدید راه بندازند و این اتفاق باعث شده است که بسیاری از مردم همچنان در باورهای سنتی خودشان نسبت به کسب و کار باقی بمانند و طبیعتا هم این مسئله باعث می شه که فرصتی برای شکار فرصت های جدید برای کسب و کارهای جدید پر سود ، به دست نیاورند.

جوانان و کسب و کار

با این حال ، از آنجایی که علاقمندان این حوزه بسیارند و ما میلیون ها جوان در ایران داریم که به دنبال کسب و کار جدید پر سود هستند ، تصمیم گرفتیم که یه مقاله جامع در باب کسب و کار های جدید پر سود براتون آماده کنیم تا که ذهن شما نسبت به کسب و کارهایی که شاید هر روز دیده اید ، اما توجه خاصی به آن نکرده اید ، بازتر شه .

این نکته رو هم فراموش نکنید که بی نهایت کسب و کار جدید پر سود وجود داره که ما فقط برترین ها و آن هایی که بعبارتی همه گیر شده اند رو به شما معرفی می کنیم و امیدواریم که شما هم به ما کمک کنید و در کامنت ها ، به ما از کسب و کار جدید پر سودی که راه انداخته اید بگویید تا همه ی همراهان تیم آموزشی ماهان تیموری از پیشنهاد های یهدیگر استفاده کنند.

معرفی کسب و کارهای جدید پر سود

برای معرفی کسب و کارهای جدید پر سود ، ما نیاز داریم که این کسب و کارها رو به بخش های مختلف تقسیم کنیم . اول از همه به سراغ سه نیاز اصلی انسان در زندگی می رویم و کسب و کارهای جدید پر سود رو در سه حوزه ی خوراک ، پوشاک و مسکن بررسی می کنیم .

معرفی کسب و کار جدید پر سود در حوزه ی خوراک

 1. تهیه غذای محلی

شاید باور کردنی نباشه ، اما بیش از ده ها رستوران و تهیه  غذای محلی در نقاط مختلف کشور سراغ داریم که با سرمایه ای معادل یه هزارم تاسیس یه رستوران در تهران تاسیس شده اند ، اما درآمدی معادل سه تا چهار برابر همان رستوران های با کلاس پایتخت رو دارند . به جرئت می توانیم بگوییم که فرقی نمی کنه که در کجای ایران باشید ، چه در پایتخت ، چه در هر شهری که زندگی می کنید ، تهیه ی غذای محلی ، یکی از کسب و کار های جدید پر سود است .

البته پیش از این هم این کسب و کار وجود داشت ، اما اینکه مردم با یه ظاهر جدید و مدرن ، غذاهای محلی رو سرو کنند ، اتفاقی نو است . شما کافیست یه تهیه ی غذای محلی افتتاح کنید . کمی رنگ و لعاب ظرف و ظروف و دکوراسیون خودتان رو به سمت همان جغرافیای محلی بودن پیش ببرید و بعد آماده باشید که هر روز انسان های زیادی بر سر سفره ی شان غذای شما رو بگذارند.

 1. چیپس میوه

قبلا بارها در مورد چیپس های خانگی با هم صحبت کرده ایم و حتی یه بار هم در مورد تولید چیپس میوه و برند چیپس میوه به شما ایده هایی رو ارائه کرده ایم ، اما امروز می خواهیم یه مقدار گسترده تر در این مورد با هم صحبت کنیم . پیش از این هر چیپس میوه ای که در بازار دیده ایم ، یه سری میوه های خشک شده ای بوده اند که بعضی هاشان هم به شدت بی کیفیت و بی مزه اند و اگر یه مقدار هم دقت کنید ، حقیقتا چیپس میوه ، مزه ی خاصی رو به شما انتقال نمی بده . اما اگر کمی هوشیار باشید و فرصت های جدید رو شکار کنید ، کسب و کار جدید پر سود ی در چیپس های میوه وجود داره و آن طعم دار کردن میوه ها و تولید چیپس میوه است .

تا حالا به این فکر کرده اید که چیپس سیب فلفلی چه  طعمی داره؟ یا چیپس زردآلو سرکه نمکی ، چه مزه ای می بده ؟ هیجان انگیز است . مطمئن باشید اگر درست و حرفه ای این کار رو انجام دهید ، در مدت زمان کوتاهی تبدیل به یکی از معتبر ترین برندهای تولید مواد غذایی در ایران می شوید.

معرفی کسب و کار جدید پر سود در حوزه ی پوشاک

 1. لباس کودک

تا همین چند سال پیش ، اکثر لباس های کودکی که در ایران فروخته می شدند ، لباس های وارداتی ای بودند که از چین و سایر کشورها به ایران می آمدند و تن بچه ها می شدند . اما امروزه دیگر این طور نیست . امروزه ما کارگاه های تولیدی لباس کودک داریم و چند سالی هم هست که این کار تبدیل به یکی از همان کسب و کارهای جدید پر سود شده است و بسیار طرفدار داره.

طراحی و تولید لباس کودک ، آن هم متناسب با سلیقه ی خانواده های ایرانی ، می تواند شما رو تبدیل به یه برند مشهور در این حوزه کنه . اما باید به چند نکته فکر کنید و آن نکات رو حتما رعایت کنید . یه اینکه نیازها رو بشناسید . چرا می گوییم نیازها رو بشناسید؟ چون اکثر کارگاه های تولیدی لباس کودک ، تنها مشغول تولید لباس های منزل و راحتی کودکان هستند .

اما طبیعتا یه کودک همیشه در منزل نیست و اتفاقا اکثر اوقات در حال بازی در کوچه و مهد کودک و باشگاه و سایر مکان هاست . پس شما باید یه سری از لباس های ورزشی و بازی کودکان نیز تولید کنید .

یا از این ایده ، پولساز تر اینه که به تولید لباس های مجلسی کودکان مشغول شوید . این نوع نگاه متفاوت می تواند شما رو به یه کسب و کار جدید پر سود برساند. یه نکته ی دیگر هم از تیم آموزشی ماهان تیموری داشته باشید و آن شناخت فرصت هاست . تولید لباس کودک ، نه تنها بازار داخلی رو برای شما تامین می کنه ، بلکه می تواند بازارهای کشور های همسایه رو هم از آن شما کنه . پس به رویاهای بزرگ تر فکر کنید.

 1. اکسسوری های مدرن

واژه ی اکسسوری ، شاید برای شما غریبه باشه . اما اکسسوری ها همان لوازم جانبی دنیای مد و فشن هستند . لوازمی مثل ساعت ، پیکسل ، دست بند و … که باعث می شن لباس ها زیباتر دیده شن و خودشان بخشی از دنیای مد و فشن هستند . اما نکته اینجاست که خیلی ها فکر می کنند : ” هرگز نمی شه در این حوزه کسب و کار جدید پر سود راه انداخت ، چون که برند های معتبری در این حوزه هستند. ” .

اما تیم آموزشی ماهان تیموری به شما می گه که : ” اگر ایده ی درست رو به همراه تفکر مدرن ، ترکیب کنید ، درآمدی بیشتر از هر کدام از برندهای تولید اکسسوری خواهید داشت. ”  . چطور؟ بخش عظیمی از اکسسوری هایی که مردم خریداری می کنند ، از طرح های کلاسیکه برندهاست و تقریبا تنوع کمی دارند و این روزها دیگر تقریبا تکراری به نظر می رسند .

اما فرض کنید که شما یه پیکسل جدید با طرحی از یه سریال خارجی که بین مردم طرفدار بسیار داره ، تولید کنه . یا ساعتی رو تولید کنید که بر اساس المان های یه شخصیت معروف خارجی طراح شده است و یا در دست یکی از بازیگران مطرح وجود داره . مطمئن باشید که اگر طراحی درستی رو در این زمینه داشته باشید ، می تونید فروش خوبی به دست بیاورید .

اگر دنبال ایده ای برای طراحی هستید ، باید بگوییم که تا به امروز ساعتی دیده نشده است که بند آن از چرم باشه و روی آن اشعار بزرگانی چون سعدی و فردوسی ، خوشنویسی شده باشه . یا دستبندی وجود نداره که در سنگ های آن ، به صورت بسیار ریز ، عکس یه عروس و داماد ، باشه و تاریخ عقدشان هم در آن دست بند ذکر شده باشه . جذاب نیستند ؟ پس فقط کافیست کمی دیدتان رو عوض کنید و به دنبال طرح های جدید بروید.

معرفی کسب و کار جدید پر سود در حوزه ی سفر و سرگرمی

 1. هاستل های سنتی

ایران کشوری چهار فصل است و پتانسیل گردشگری در آن بسیار بالا است . اما از طرفی هزینه های سفر در ایران هم خیلی زیاده و اکثر مردم ترجیح میدن که از مدل های ارزون تری از سفر مثل کمپ زدن استفاده کنند.پس شما می تونید از این موقعیت استفاده کنید و با اجاره ی یه خانه محلی در یکی از روستاها ، یا حتی تبدیل کردن خانه ی خودتان و یا خانه ی پدری تان به یه اقامتگاه محلی ، در تمام طول سال ، مهمان داشته باشید و از این راه کسب درآمد کنید .

البته این تنها شروع ماجراست . وقتی که یه صفحه ی اینستاگرام هم برای این اقامتگاه راه اندازی کنید و آن رو به باقی کشورها هم معرفی کنید ، مطمئن باشید که  به یه درآمد دلاری میرسید و این می تواند شروع یه راه جدید برای رسیدن به یه درآمد پر سود رو برای شما فراهم کنه.

البته باز هم این اقامتگاه جای کار داره . هر فردی که در این اقامتگاه اسکان داشته باشه ، نیاز به غذا و یه سری از مواد اولیه داره . پس شما می تونید یه تهیه غذا محلی هم بزنید و برای مسافرها غذا بپزید ودرآمد کسب کنید . در کنار این تهیه غذا یه دکه ی کوچک هم می تواند برای شما یه درآمد بسیار عالی ایجاد کنه.

 1. کافه باغ

کافه نشینی عادتی است که تقریبا اکثر مردم ایران به آن دچار هستند و برای دیدارها ، تفریح و حتی خوردن یه وعده غذایی کافه ها رو برای وقت گذراندن انتخاب می کنند.

اما مشکلی که این روزها کافه ها دارند این هستش که تقریبا از فضایی خانوادگی دور شده اند و این باعث شده که خانواده ها از این فضای کافه کم تر استفاده کنند. خب ، حالا شما می تونید با یه ایده ی خوب به کسب و کار جدید پولساز برسید.

یه فضای باز ، حتی در شهر اجاره کنید و یا یکی از باغ هایی که در بیرون شهر وجود داره رو خریداری کنید و یه کافه باغ خانوادگی احداث کنید . این کافه باغ ، کم ترین درآمدی که برای شما داره اینه که در آنجا خدمات خوراک ارائه دهید . اما اگر کمی روی دکوراسیون این فضا کار کنید ، می تونید به راحتی هر چه تمام تر یه فضای عالی برای برگزاری مراسم درست کنید .

همچنین بسیاری از زوج ها و افرادی که قصد عکاسی دارند ، این فضا رو از شما اجاره می کنند و می تونید از این طریق هم درآمد کسب کنید.

و اما …. کلید طلایی موفقیت در کسب و کار

برای راه اندازی کسب و کار جدید و پولساز ، ذهنتان رو درگیر هزینه ها نکنید . اگر ایده ی خوبی داشته باشید و اگر فرصت ها رو شناسایی کنید ، مطمئن باشید که با سرمایه های بسیار کم ، می تونید درآمد خوبی کسب کنید .

و مسئله ی دیگری هم که  باید به آن توجه کنید اینه که اگر ایده ی شما ، یه ایده ی جدید و پولساز باشه ، به زودی سرمایه گذار های بزرگی روی ایده ی شما حساب باز می کنند و می تونید از این طریق ، کسب و کار خودتان رو گسترش دهید . پس مهم ترین اصل ، رسیدن به یه ایده ی جذاب و تقویت هوش مالی است .

کار تولیدی با سرمایه ی کم

یکی از دغدغه های خیلی مهمی که الان توی جامعه ی ما وجود داره،.پیدا کردن کاریه که بشه با سرمایه ی کم راه اندازیش کرد.و توی یه مدت زمان کوتاه هم به سود دهی و باز دهی خوبی از اون کار رسید.

البته طبیعی هم هست که با توجه به نرخ بیکاری ای که توی جامعه ما وجود داره،.خیلی از شما جوون هایی که دارید مقاله رو می خونید و خیلی از خونواده هایی که مخاطب ما هستن،.درآمد خوبی نداشته باشن و این باعث بشه که به دنبال یه کار جدید باشن.

اما مشکل اصلی اینه که، ایده ای ندارن و از اون مهم ترم این که، هیچ راهنمایی ندارند..اما باید بهتون بگیم که تیم آموزشی ماهان تیموری،.دقیقا جاییه که شما میتونید با دنبال کردن آموزش هاش،.به کار مورد نظر و به جایگاهی که واقعا حقتونه،.برسید و خیالتون از داشتن یک کسب و کار عالی راحت باشه.

ما توی این ماه های اخیر، مقاله های زیادی رو براتون تولید کردیم که همشون در مورد آموزش های لازم برای راه اندازی یک کسب و کار بوده..چندین مقاله از جمله کسب و کار اینترنتی،.کسب و کار خانگی و ایده های پولساز و …،.همه میتونن نقطه شروعی باشن برای اینکه شما یک کسب و کار عالی رو آغاز کنید.

اما امروز میخایم در مورد تولید صحبت کنیم و این آموزشمون رو اختصاص بدیم به کسایی که دوست دارند کار تولیدی انجام بدن،.اما سرمایه ی آنچنانی ندارن و نیاز دارن که ایده هایی برای کار تولیدی با سرمایه ی کم به دست بیارن.

کار تولیدی و رشد صنعت

در سال های اخیر تولید و صنعت در کشور ما رشد بسیار داشته..اما اگر به ریز آمار دقت کنید، می بیند که حجم تولیدی های خرد،.که همان کسب و کارهای خانگی و کوچک هستن،.به شدت در حال افزایشه و هر روز داره به  تولیدی های کوچک که با سرمایه ی کم کارشون رو شروع کرده اند،.اضافه می شه. اما نکته ای که این بین وجود دارد،.راه های شروع کسب و کار تولیدی با سرمایه ی کم است.

یعنی بزرگترین درگیری افرادی که جویای کار در زمینه ی تولید با سرمایه ی کم هستند،.یک ایده و یا یک راه برای شروع این کاره..پس اگر این دغدغه ی مردم ما باشه، ما سعی می کنیم که به این دغدغه جواب بدیم،.ما به تک تک دغدغه هایی که از دل سوالات و پیام های شما ماهانی های عزیز به دستمون رسیده،.پاسخ میدیم و سعی می کنیم.که تکنیک های طلایی استاد ماهان تیموری رو بهتون بگیم تا با اونها بتونید به بهترین کار تولیدی با سرمایه ی کم دست پیدا کنید.  

کار تولیدی چیست

کسب و کار تولیدی چیست؟

خیلی ها فکر می کنند که تولید مختص شرکت هاست و حتما نیاز به یک سرمایه ی بزرگ دارد،.اما باید بگوییم که برای راه اندازی یک کسب و کار تولیدی،.نه نیاز به یک شرکت وجود دارد و نه نیاز به سرمایه ای بزرگ..بلکه اگر ما یک ایده خوب در ذهن داشته باشیم،.می توانیم به راحتی هر چه تمام تر یک کسب و کار تولیدی با سرمایه ی کم در اختیار داشته باشیم.

اما مسئله ی بعدی ای که بسیاری از مردم به آن باور دارند و یک باور غلط هم هست،.بحث تولید است. تولید هنوز در ذهن مردم،.با تولید محصولات خوراکی و غذایی و صنعتی گره خورده است و کسی به دیگر سبک های تولید فکر نمی کنه.

در حالی که ما در سراسر دنیا، بیش از ده ها مدل تولید داریم و هر کدامشان نیز زیر شاخه هایی دارند که می توانند یک کسب و کار باشن..بعنوان مثال تولیدات آموزشی، تولیدات فرهنگی، تولیدات محتوایی، تولیدات سنتی و ….از مدل های کار تولیدی با سرمایه ی کم هستند که در ایران به آن ها کمتر توجه شده است و کمتر کسی سراغ آن ها رفته است.

کار تولیدی رو از کجا شروع کنیم؟

برای راه اندازی یک کسب و کار تولیدی آن هم با سرمایه ی کم،.باید سه اصل رو مورد توجه قرار بدید:

 1. نیاز ها رو بسنجید!
 2. یک ایده ی خوب داشته باشید.
 3. استراتژی فروش داشته باشید.

نیازهای کار تولیدی با سرمایه ی کم در ایران چه مواردی رو شامل می شوند؟

برای پاسخ به این سوال باید که از چند جنبه،.مسئله ی کار تولیدی با سرمایه ی کم رو بررسی کنیم..اولین حوزه ای که دوست داریم نیازهای آن رو برای شما دوستان بازگو کنیم، حوزه ی گردشگری است.

ایران کشوری چهار فصل است و به هر گوشه ای آن که بروید،.آنقدر جاذبه های فوق العاده می بینید که هیچ وقت از تماشای اون سیر نمی شید..همین مسئله باعث شده است که بسیاری از مردم خودمان و حتی بسیاری از مردم جهان،.در فصل های مختلف به نقاط مختلف ایران، از شهرها و روستاها تا آبادی های بسیار دور سفر کنند.و از مکان های دیدنی و طبیعت نقاط مختلف ایران استفاده کنند.

همین مسئله ایجاد یک نیاز می کنه و اگر شم اقتصادی قوی ای داشته باشید،.در می یابید که هر مسافر در طول سفر خودش به چند چیز فکر می کنه..اسکان، بازار، سوغاتی، غذا، پوشاک و ….و اگر شما بتوانید با استفاده از نیروهای محلی به هر کدام از این کارها بپردازید،.آنوقت است که یک کار تولیدی با سرمایه ی کم راه اندازی کرده اید که بازدهی چهار فصل دارد.

بعنوان مثال زنان جزیره ی هرمز، با تولید دست بند ها و جواهرات دست ساز که در آن ها طرح صدف به کار رفته است،.توانسته اند گردش مالی بیش از بیست میلون تومان در ماه رو به وجود بیاورند.

کارهای تولید سود آور

وقتی که شما درحال خواندن این مقاله هستید یعنی اینکه از ذهنتون سؤالاتی از قبیل چه کاری خوبه یا تولید چی خوبه وشغل ‌های جدید و پردرآمد در ایران چه شغل‌هایی هستند و … می‌گذره.

اول از همه قبل از اینکه ادامه مقاله رو بخونید به خودتون افتخار کنید که همچین سؤالاتی دارید و برای جواب دادن به اون سؤال شروع‌ به خواندن این مقاله کردید. در پاسخ به سؤال تولید چی خوبه؟ باید به شما بگوییم که تولید هر چیزی که شما به آن علاقه داشته باشید یا در  اون کار تخصص داشته باشید خوبه.

داشتن تخصص در کار باعث میشه که شما سریع‌تر از رقبای خودتون و تخصصی‌تر از آنها کارهای خودتان را انجام بدید و همچنین علاقه داشتن به کار باعث میشه که شما بیشتر از سایر رقبایتان تلاش کنید و چون به آن کار علاقه دارید  بیشتر از رقبایتان برای آن کار تلاش کنید و به طور ناخودآگاه ایده‌هایی سود‌آور و خلاقانه‌ای برای کارتان بدهید. چون که اصولاً خلاقیت وقتی به وجود میاید حال شما خوب باشد و سطح انرژی شما بالا باشد.

برای آنکه سطح انرژی شما بالا باشه باید در جهت علاقه یا استعداد خودتان پیش بروید.

اگر شما چندین سال است که در یک حوزه مشغول هستید و  در کارتان متخصص شده‌اید ولی احساس می‌کنید که علاقه زیادی به آن کار ندارید به شما پیشنهاد می‌کنیم که کارتان را رها نکنید بلکه علاقه‌تان را در کنار تخصصتان انجام دهید. این مورد حال شما را خوب می‌کند و باعث می‌شود که ایده‌های خلاقانه برای کارتان بدهید.

اگر هم به دنبال پیشنهاد کار تولیدی هستید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم‌ که وارد حوزه‌ای شوید که به آن علاقه دارید. در این صورت پس از مدتی شما متوجه می شوید که آیا واقعاً به آن کار علاقه دارید و حال شما را خوب می کند؟ اگر چنین بود شروع کنید به متخصص شدن در آن کار.

کسب و کار اینترنتی

دومین حوزه ای که می توان نیازهای آن رو شناسایی کرد و در آن یک کار تولیدی با سرمایه ی کم راه انداخت،.حوزه ی کسب و کار اینترنتی است..ما امروزه، توانمندی های بسیاری در زمینه ی کسب و کارهای اینترنتی داریم که اگر کمی دیدمان رو نسبت.به مسئله ی تولید عوض کنیم،.می توانیم کارهای زیادی رو در حوزه ی کسب و کار تولیدی با سرمایه ی کم راه اندازی کنیم.

کسب ‌و کارهای جدید و پرسود

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن بسترهایی مانند اینستاگرام و… مهم نیست که کسب‌وکار جدید را شروع کنید یا کسب‌وکار قدیمی. بلکه مهم این است که شما به کارتان علاقه  داشته باشید.

برای مثال دوختن و فروختن پرده کار جدیدی نیست ولی اگر شما به آن کار علاقه داشته باشید و سعی کنیدکه در آن کار متخصص شوید بسیار برای شما پر سود خواهد بود.

اگر شما به قدری سرمایه اولیه داشته دارید که بخواهید با آن محصول تولید کنید و یا کارگاه تولیدی کوچک با سرمایه کم تولید کنید، شروع کنید و سعی کنید که در حین مسیر مدام آموزش ببینید و اطلاعات خودتان را افزایش بدهید.

اما اگر شما به قدر کافی سرمایه ندارید، می‌توانید در حوزه‌ای که به آن علاقه دارید، یک پیج اینستاگرامی برای خودتان راه بیندازید و پس از آن سعی کنید که با کسی که در این حوزه مشغول به فعالیت است به صورت مشارکت در فروش کار کنید.

این کار سه مزیت برای شما دارد:

۱- با آن کار آشنا می‌شوید و متوجه می‌شوید که چقدر به آن علاقه دارید

۲- در زمینه‌ای که به آن علاقه دارید شبکه سازی می‌کنید و با دیگران ارتباط برقرار می‌کنید.

۳- اینستاگرام را آموزش می‌بینید و بعداً می توانید در کارخودتان هم از آن استفاده کنید.

در ادامه برخی از کارها و کارهای تولیدی سود‌آور را به شما معرفی کرده‌ایم. هر کدام را که احساس می‌کنید برای شما خوب است را انجام دهید و سعی کنید که در آن کار متخصص شوید.

یکی از ساده ترین راه ها، تولید محتوا است..تولید محتوا، به جد یکی از کارهای تولیدی است که در حوزه ی کارهای تولیدی فرهنگی و یا ذهنی قرار می گیرد.و درآمد بسیار عالی برای شما فراهم می کنه.

حال اگر کمی دیدتان رو باز کنید، می بینید که شما می توانید از تمامی ظرفیت های محل زندگی مثل پرورش گل و گیاه ،.مثل تولید گیاهان دارویی، مثل تولید لواشک خانگی و حتی کارهایی مثل پرورش بلدرچین و حتی از این کار پر درآمد تر، مثل قالیشویی، خدمات نگهداری از بیمار و سالمند و هزاران کار دیگر استفاده کنید و کسب درآمد کنید.

از سوی دیگر هم، شما نباید خودتان رو محدود کنید..کافیست مهارت هایی که دارید رو به دیگران آموزش بدید و دیدگاه تان به تولید رو تغییر بدید..اگر به عنوان مثال خودتان یک کسب و کار نظیر پرورش ماهی راه انداخته اید،.آن رو در قالب یک محصول آموزشی تولید کنید و در فضای اینترنت به فروش برسانید..

این روزها برای تولید با سرمایه ی کم،.هیچ محدودیتی وجود ندارد. فقط کافیست نگاه سنتی خود رو به کاری تولیدی تغییر بدید.

ایده های کسب و کار تولیدی با سرمایه ی کم چه چیزهایی هستند؟

برای پیدا کردن یک ایده ی خوب در زمینه ی کسب و کار تولیدی با سرمایه ی کم ،.باید اطلاعاتی که از نیاز مردم جمع آوری کرده ایم،.استفاده کنیم. فرقی نمی کنه که چه بستری رو برای کسب و کار تولیدی انتخاب می کنیم.مهم این است.که تمام توان خودمان رو برای به ثمر رسیدن کسب و کاری که انتخاب کرده ایم، انجام دهیم.

اما در ادامه ما بخشی از ایده هایی که می تونه برای شما مفید باشد.و یک کار تولیدی با سرمایه ی کم ایجاد کنید رو به شما معرفی می کنیم:

کار تولیدی در اینترنت

ایده ی کار تولیدی با سرمایه ی کم در اینترنت

فضای اینترنت پر از بسترهای کار تولیدی با سرمایه ی کم است.

تولید محتوا

اولین شغلی که می توانیم به شما معرفی کنیم، تولید محتوا است. تولید محتوا، شاید یک کسب و کار تولیدی سنتی نباشد،.اما با توجه به مدرنیزه شدن ساختار صنعت،.تولید محتوا، یکی از کارهایی است که هر برند و هر صنعتی.به آن نیاز دارد و هیچ سرمایه ی اولیه ای نیز نیاز دارد.

شما می توانید بدون هیچ سرمایه ای به تنهایی یک تیم تولید محتوا باشید و برای فروشگاه ها،.کسب و کارها و برندهای مطرح، بنویسید و پول ساز باشید..برای شروع این کار هیچ سرمایه ای نیاز نیست..تنها باید مهارت نوشتن و تولید محتوای خودتان رو تقویت کنید.

تولید محصول آموزشی

دیگر کاری که در فضای اینترنت می تونه به عنوان یک کار تولیدی با سرمایه ی کم،.راه اندازی شه، تولید محصول آموزشی است..فرقی نمی کنه که چه مهارتی دارید، مهم این است که کمی مهارت تدریس خودتان رو بالا ببرید.و بدون هیچ سرمایه اولیه ای، شروع به تولید محصولات آموزشی کنید.

تولید محصول آموزشی، یکی از مشاغل بسیار عالی برای خانم هایی است که امکان کار بیرون رو ندارند.و دوست دارند که خودشان یک کسب و کار تولیدی با سرمایه ی کم راه اندازی کنند..کافیست بعنوان مثال، پخت انواع کیک ها یا آشپزی محلی رو آموزش بدید..مطمئن باشید که در زمانی کوتاه به یک فروش عالی می رسید و یک تولیدی محصولات آموزشی خواهید داشت که به روش مدرن شروع به درآمد زایی کرده است.

کار تولیدی در پوشاک

ایده ی کار تولیدی در حوزه ی پوشاک

حوزه ی پوشاک، یکی از پولساز ترین حوزه های کار تولیدی با سرمایه ی کم است:

تولید جوراب و لباس زیر

نخستین شغلی که می تونه در این حوزه برای شما پولسازی کنه،.تولید جوراب و لباس زیر است..همه ی ما میدانیم که یکی از پر مصرف ترین محصولات حوزه ی پوشاک در بین همه ی مردم،.جوراب و لباس زیر است.

اگر شما یک خط تولید جوراب و لباس زیر افتتاح کنید، هزینه ای کمتر از پنج میلیون رو برای شما ایجاد می کنه اما می توانید با سه ماه کار مداوم،.به درآمد ماهیانه ده میلیون تومان برسید..هم اکنون بسیاری از مردان  زنان روستایی، مشغول به این کار هستند و درآمد های بسیاری دارند.

همچنین افرادی که بعنوان شغل دوم ،.علاقه به تاسیس یک کار تولیدی با سرمایه ی کم دارند ،.می توانند از این کار بعنوان یک گزینه ی بسیار سود ساز بهره ببرند.

تولید لباس محلی

لباس های محلی، یکی از جاذبه های گردشگری هر منطقه در ایران است..اگر سری به صفحات اینستاگرام بزنید،.می بینید که صفحات بسیاری هستند که به فروش لباس و حتی گیوه های محلی مشغول هستند.

بنا بر آماری که تیم آموزشی ماهان تیموری از این کار بدست آورده است،.اجاره هر لباس محلی، به مدت نیم ساعت برای عکاسی بالغ بر شصت هزار تومان است.و هر لباس محلی در گالری ها و نمایشگاه های مختلف پوشاک،.بیش از سیصد هزار تا یک میلیون تومان توسط مردم خریداری می شه..این کار نیاز به سرمایه اولیه ی کمتر از دو میلیون تومان دارد و می تونه شما رو  در ماه به درآمدی بالغ بر سه میلیون تومان برساند.

کسب و کار تولیدی در زمینه ی پرورش دام و طیور

پرورش دام و طیور هم یکی از راه هایی است که می تونه با سرمایه نسبتا کم،.ما رو به درآمد خوبی برساند. راه های زیادی تا به امروز در این حوزه معرفی شده است که یکی از بهترین راه ها،.پرورش بلدرچین است.

البته باید به این نکته توجه کرد که کارهای تولیدی در زمینه ی پرورش دام و طیور،.بیش از آنکه نیاز به سرمایه اولیه داشته باشد نیاز به جایی برای نگهداری دام و طیور دارد..اگر مکان نگهداری فراهم شه، هزینه های راه اندازی این کار بسیار پایین است.و می توان با سرمایه ای حدود پنج تا پانزده میلیون<%2

58 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر من میخوام با سرمایه اندک یا بدون سرمایه وارد بازار کار بشم باید چیکار کنم آگه ممکنه راهنمای کنید

 2. سلام.من توکارپرووش مرغ رسمی هستم سوددهیش خوبه ولی من توباغ اشناهامون نگهداری میکردم هواک سردشدمجبورشدم بیارم اتاق منزل وتاالان ب صورت اینترنتی همه روفروختم.اگه نیازباشه باهم شریک بشیم من وجدان کاری بالایی دارم اطراف شهریارسکونت دارم اگه پوافق بودی تماس بگیرید
  اینم شماره تماس من اکبریان هستم ۰۹۰۱۲۵۱۸۹۳۳

 3. سلام و عرض ادب خدمت تیم خوب ماهان تیموری
  بنده چند وقته دنبال یه کار تولیدی یا نمایندگی خوب میگردم،امکاناتی که دارم یه کارگاه یا انبار۴۰۰ متری حومه شهر دارم که برق سه فاز هم داره و برای فراهم کردن سرمایه اولیه هم نیاز به یک شریک دارم
  تجربیاتم از این قراره که تو سنین نوجوانی تولیدی درب و پنجره pvc کار میکردم ولی بخاطر کمبود سرمایه برای خرید دستگاه از اون کار بیرون اومدم،چند سالیم هست که تو کار تعمیرات موبایل هستم ولی این کار هم گاها واقعا روی اعصابمه و از درامدش راضی نیستم،علیرغم علاقه ای که به این‌کار دارم میخوام تغییرشغل بدم
  ممنون میشم اگه ایده های خودتون رو بهم بگین و راهنماییم کنین،خدا خیرتون بده

 4. سلام اگه میشه راهنماییم کنید من حدود ۳۰۰ تومن سرمایه دارم چه کاری پیشنهاد میکنین که درامد خوبی داشته باشه؟

 5. سلام و خسته نباشد من چجوری میتونم با شما ارتباط برقرار کنم کجا باید بیام من شدیدا در عرصه کسب و درامد به کمک نیاز دارم خواهش میکنم کمکم کنید

  1. با سلام وقت بخیر,
   لطفا با همکاران ما تماس بگیرید تا راهنمایتون کنند
   تلفن تماس: 02143000203

 6. با عرض سلام و خسته نباشید
  بند یک پسر ۲۹ ساله هستم و تا دویست میلیون تومن سرمایه چیکار میتونم بکنم من شدید به کمک شما نیاز دارم خواهش میکنم منو برای معرفی یه کسب و کار خوب و پردارمد کمک کنید

 7. سلام خسته نباشین‌ بنده سالهاست تو پروژها دور از خانواده ام کار میکنم و خانواده ام مخصوصا دختر کوچکی دارم که خیلی اذیت میشن نمیدونم چکار کنم تا بتونم در شهر خودم و در کنار خانواده ام باشم البته شغلم در پروژه نقشه برداری هست و چون شهر خودم اردبیل صنعتی نیست همیشه در شهرهای خیلی دور کار میکنم لیسانس هستم و ۴۰ سالمه تو رو خدا راهنمایی کنین

  1. سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   اصلا نگران نباشید . کلی محتوای آموزشی رایگان و کاربردی براتون آماده کردیم.
   اگر بدهی دارید ، برای برطرف کردن مشکل بدهی ویدئوی زیر رو چند بار به دقت ببینید :
   https://mahanteymouri.com/?p=32927
   حتما ویدئوی های زیر رو هم ببینید :

   https://mahanteymouri.com/?p=41450
   https://mahanteymouri.com/?p=44000
   https://www.instagram.com/p/B6prfwsnAaO/

   یادتون نره که همه ی ما برای موفقیت و نتیجه گرفتن باید اقدام کنیم .
   شاد و موفق و سلامت باشید .

 8. سلام میگید تولید مجتوا کنید خوب برا کی از کجا پیدا کنیم کسی رو که براش تولید محتوا کنیم یا بنویسیم ممنون میشم راهنماییم کنید

 9. سلام خسته نباشید من یه مقدار نزدیک بیست ملیون سرمایه دارم توی یه شهر کوچیک زندگی میکنم میخام بدونم کاری هست که بشه راه اندازی کرد که مناسب باشه؟

  1. سلام میتونین از فوت کوزه گری های ما استفاده کنید و انواع مشاغل با سرمایه های مختلف رو ببینید

 10. با سلام وخسته نباشید
  من مقالتون روخوندم ولی بازم به چیزی که میخواستم نرسیدم من صدتادویست میلیون پول دارم الان هم بیکارم قبلا هم سوپرمارکت داشتم بدلیله دست تنهابودن واگذارکردم خیلی علاقه دارم یه تولیدی بزنم که توجیحه اقتصادی داشته باشه نمیدونم آیا میشه بااین پول کرد لطفاراهنماییم کنین

 11. سلام خدا قوت آقای تیموری من هم کارمندم و درآمدم کافی نیست تخصصی در زمینه زیبایی یاد گرفتم و پیج هم در اینستا زدم تبلیغات کردم و توصیه های شما رو مو به مو اجرا می کنم ولی هنوز به درآمد کافی و هدف دقیقم نرسیدم جذب فالور و اعتماد مردم سخته

  1. سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   در صورتی که امکان ثبت نام دوره هوش مالی پلاس رو ندارید ، نگران نباشید .
   چرا که خیلی از افراد و دانش آموختگان هوش مالی پلاس ابتدا با آموزش های رایگان شروع کردند.
   برای شروع :
   اگر بدهی دارید ، برای برطرف کردن مشکل بدهی ویدئوی زیر رو چند بار به دقت ببینید :
   https://mahanteymouri.com/?p=32927
   حتما ویدئوی های زیر رو هم ببینید :

   https://mahanteymouri.com/?p=41450
   https://mahanteymouri.com/?p=44000
   https://www.instagram.com/p/B6prfwsnAaO/

   یادتون نره که همه ی ما برای موفقیت و نتیجه گرفتن باید اقدام کنیم .
   شاد و موفق و سلامت باشید .

 12. سلام
  همسر من 2ساله که بیکار شده و شرایط خیلی سختی داریم میشه راهنمایی کنین ما باید چیکار کنیم و چ کاری رو بهتره راه بندازیم تا به درآمد برسیم؟

  1. سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   نگران نباشید .
   اگر بدهی دارید ، برای برطرف کردن مشکل بدهی ویدئوی زیر رو چند بار به دقت ببینید : و اگر نه ویدیئو های بعدی رو تماشا کنید
   https://mahanteymouri.com/?p=32927
   حتما ویدئوی های زیر رو هم ببینید :

   https://mahanteymouri.com/?p=41450
   https://mahanteymouri.com/?p=44000
   https://www.instagram.com/p/B6prfwsnAaO/

   یادتون نره که همه ی ما برای موفقیت و نتیجه گرفتن باید اقدام کنیم .
   شاد و موفق و سلامت باشید .

 13. سلام وقت بخیر
  تشکر میکنم از سایت خوبتون مطالب مفیدی تو سایتتون هست
  یک مشورت ازتون میخوام
  من حدود 500میلیون سرمایه دارم و قصد مهاجرت به تهران رو دارم
  منهای 200 میلیونش که در نضزر دارم برای مسکن بدارم میخوام راهنماییم کنید که به نظرتون بهترین و مناسب ترین کسب و کاری که به صورت ثابت میتونم تو تهران داشته باشم چی هست.
  لازمه توضیح بدم که من کارمند هستم و با توجه به پایان قراردادم علاقه ای به ادامه کارمندی ندارم.مهارت خاصی هم که قابل مانور دادن باشه رو متاسفانه ندارم.
  سپاس فراوان

  1. سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   حتما از کلیپ های رایگان استاد تیموری استفاده کنید .
   اگر این کلیپ هارو چند بار با دقت ببینید و اجراش ک کنید مطمئن باشید که نتیجه خواهید گرفت
   حتما کلیپ های رایگان رو دنبال کن و اجراش کنید و :
   این کلیپ هارو هم حتما ببینید :

   https://mahanteymouri.com/?p=41450
   https://mahanteymouri.com/?p=44000
   https://www.instagram.com/p/B6prfwsnAaO/

   برای تماس با شرکت هم می تونید از شماره های زیر اقدام فرمایید :
   021-88852007
   021-88852008
   021-88852009

   بهترین هارو براتون آرزو مندیم
   شاد و موفق و سربلند باشید .

 14. سلام من کارم فست فود هست تو شهرستان به خاطر کرونا تا یک ماه تعطیل کرده ام ده میلیون سرمایه دارم چی کار کنم لطفا هر پیشنهادی که به ذهنتون میرسه بگین دوستان

  1. سلام دوست من
   در این دوره که بخاطر شرایط مجبور به تعطیلی کسب و کارتون شدین میتونیم بهتون پیشنهاد بدیم که :
   اگر تمایل دارید میتوانید به آموزش مباحث بورس بپردازید . چون بوررس فرصت سرمایه گذاری خیلی خوبی میتونه برای همه باشه
   شاید شما هم شنیده باشید که بورس به عنوان شغل دوم و درآمد اول ازش یاد میشه …
   ماه بیست و سوم دوره هوش مالی به نام هوش بورسی نام گذاری شده و آموزش های جامع و کاملی به شما داده می شود
   برای تهیه آن می توانید با شرکت تماس بگیرید کارشناس های ما به صورت کامل راهنماییتون می کنند
   تلفن های تماس :
   021-88852007
   021-88852008
   021-88852009

 15. این پیشنهادهای شما در زمینه راه اندازی یک کسب و کار خصوصی و شخصی میتونه راه کار خوبی برای کسب سود باشه اما نه در شرایطی که سیستم اقتصادی و متغیر های اقتصادهای کلان به دلیل بحران ها و اختلال های مالی و پولی دچار نقصان ، بی ثباتی و ناپایداری هستند که میتواند کسب وکار شما که با اندک سرمایه اندوخته خود که طی چندین سال جمع اوری کرده باشید با ورشکستگی روبه رو کند و یا به اصطلاح سرمایه تان بدون یا کمترین بازده سوخت شود و سرمایه تان را که میتوانستید به مصارف دیگر برسانید از دست بدهید.

  1. سلام دوست من
   امیدوارم حالت عالی باشه
   همیشه هم این طور نیست دوست من !
   خیلی از کسب و کار ها هم هستن که هر ساله با شرایط بد اقتصاد ، به بهترین جایگاه خودشون می رسن
   اتفاقا بخاطر همین نگرانی ها و این که چرا خیلی از افراد کسب و کار راه اندازی می کنند ، اما متاسفانه شکست می خورن … آموزشی رو تهیه کردیم که حتما بهت پیشنهاد می کنم از دست ندی :
   https://mahanteymouri.com/?p=44639

 16. باسلام خدمت تیم بسیارخوب شما من فرهنگی بازنشسته هستم راستش ازبی پولی خسته شدم ازاینکه کم خرج کنم تا آخرماه برسونم خسته شدم دلم میخوادیه تولیدی لباس زنانه راه بیندازم دویست متر هم جادارم که میتونم کارگاهش کنم ولی سرمایه ندارم وازفروش وبازاریابی هم چیزی نمیدونم لطفاکمکم کنیدممنون

 17. سلام من حدود صد الی صدوسی میلیون سرمایه دارم اما نمیدونم چه کسب وکاری راه بندازم ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام دوست من
   امیدوارم حالت عالی باشه
   می تونی با استفاده از ایده های استارتو و بررسی اونا ، یک ایده برای خودت انتخاب کنی و کسب و کار خودت رو راه بندازی !
   موفق و سربلند باشی دوست من !

 18. با درود و عرض ادب
  عاجزانه خواهشمندم امکان وقابلیت به اشتراک گذاری خبرها ومقالات خود را در اپلیکیشن واتس آپ نیز مهیا فرمایید. بر این باورم که پاسخ به نیاز مشتریان در اولویت مجموعه آقای تیموری عزیز میباشد . پاینده و پیروز باشید .

  1. سلام وقت بخیر.مهندس معمار ۲۸ساله ام ولی درحال حاضر تو این زمونه حقوقم کفاف زندگیمو نمیده.ی شغل دوم میخوام که با سرمایه کم و بدون زحمت و وقت زیادی بشه سود کسب کرد.لطفا راهنماییم کنین.تشکر

  2. سلام دوست من
   امیدوارم حالت عالی باشه
   می تونی از ایده های استارتو استفاده کنی
   به زودی فصل سوم استارتو هم آغاز میشه
   و یا این که سوالاتت رو توی باهوش شو بپرسی

 19. سلام.با ۵۰ تومن سرمایه چی کار میشه کرد؟ لطفا راهنمایی کنید.ممنون.محمد از مشهد

 20. سلام.من یک خانم خانه دار هستم با فرزند کوچیک و بدلیل مخالفت شوهر و اطرافیانم نمیتونم بیرون کار کنم.یا حداقل نمیتونم کاری که در دید باشه انجام بدم.یعنی باید کاری پیدا کنم و باهاش به سود برسم که در دید نباشه و اصطلاحا مخفی باشه.چون شوهرم بشدت مخالفت میکنه.ایا پیشنهادی برای من دارید.مثلا کاری که توش سرمایه گذاری کنم .پس انداز خیلی محدودی اندازه ۱۰ تومن هم دارم.ممنون.

  1. سلام دوست من
   با شرکت تماس بگیر حتما کارشناس های ما راهنماییت می کنند .
   02188852007

 21. سلام و عرض ادب.من قصد تاسیس کارگاه تمام صنعتی میوه خشک کنی با بسته بندی شکیل و جذاب را دارم.در کنار آن هم قصد راه اندازی بسته بندی حبوبات ، غلات، شکر و…….را راه بندازم.لطفا مرا راهنمایی کنید.

  1. سلام دوست من
   با شرکت تماس بگیر حتما کارشناس های ما راهنماییت می کنند .
   02188852007

 22. سلام،من در کرمان زندگی میکنم،مغازه ابزار فروشی دارم، اما درآمد کمی دارد،یک زمین بزرگ دارم که فقط برق دارد.میخام کار تولیدی با چند دستگاه بزنم ،مثلا تولید پلاستیک شناژی، راهنمایی کنید

  1. سلام دوست من
   با شرکت تماس بگیر حتما کارشناس های ما راهنماییت می کنند .
   02188852007

 23. سلام و عرض ادب از راهنمایی های شما استفاده کردم ولی به نظر من در مورد کسب و کار ، موارد و تجهیزات مورد نیاز با سرمایه را اگر قید کنین و جزئیات را باز کنین صد در صد مفیدتر خواهد بود.

 24. با سلام و ادب
  من پرسنل اداري شركت انفورماتيك بودم و كارم تعمير دستگاه خودپرداز بود الان دو ساله شركت قراردام رو كنسل كرده و من بيكارم چون دستگاه خودپردازها همه تحت انحصار شركتهاي منتخب بانك ها هستند و كسي نميتونه همين طوري براي تعميرش اقدام كنه. واسه همين من ليكار شدم و بعد ده سال كار اداري الان كار ديگه اي بلد نيستم ك انجام بدم يك مغازه دارم كه تو حومه شهر ما هست كه بيشتر اونجا بورس آهن فروشي هست كه منم نه پول اهن فروشي رو دارم نه علاقشو، من متاهل و مستاجرم و الان واقعا بي پول شدم خواهش مكنم راهنماييم كنيد كه چكاري انجام بدم كه بتونم درامد زايي كنم با تشكر و سپاس

  1. با سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز، ممنون که ما رو همراهی میکنید. سوالی که پرسیدید نیاز به بررسی داره ، ابتدا خود شما باید بدونید که چه کاری رو دوست دارید و علاقه دارید که انجامش بدید، بعد چه شرایطی دارید و چه امکاناتی دارید یا نیاز به تهیه چه امکاناتی دارید…… شما میتونید وارد اپلیکیشن هوش مالی بشید و اونجا از قسمت سوالات کاربران ، سوالاتتون رو بپرسید تا متخصصین ما بتونن راهنماییتون کنن

 25. با سلام مرسی از اموزشهاتون
  من مهندس عمران هستم و با سابقه کار پیمانکاری .قبلا خیلی خوب بود ولی الان چن سال هست که پول رو به صورت اوراق قرضه میدن که دیگه من نمیتوانم کار کنم برا همین الان ميخام یه کار دیگه راه بندازم 500 میلیون ام سرمایه دارم ولی نمیدونم چيکار کنم ??هر فکری کردم به به بن بست رسیدم لطفا راهنمایی کنید

  1. ممنونم از نظراتتون
   ما اینجا هستیم به همین منظور
   مارو دنبال کنید بخش تازه ای برای پاسخگویی به سوالاتتون تدارک خواهیم دید.

 26. می دونم که نظر من منتشر نمیشه اما این کاری که می کنید هوش مالی و کسب و کار و …. نیست شما دارید به یه سری جوان امید واهی می دید که به نظر من در بازار فعلی جوابگو نیست. الان توی نظرات دیدم نوشته شده برو شاگردی کن و بعدش واسه خودت کار کن . این راهکار جدید نیست از قدیم تا بوده همین بوده یا طرف تخصص داشته که کار رو شروع کرده یا شاگردی کرده. از طرف دیگه توی مطلب یه سری شغل ها گفته شده که هیچ تحقیقی راجبش نکردید و میگید با سرمایه کم یا خیلی سرمایه دار شدید با پول مردم که نمی دونید سرمایه کم یعنی چی برای چیپس خرما یا تهیه علوفه یا اصلا کارگاه مبل باید سرمایه بیش از 200 میلیون بذاری که اگه جوونی الان این پول رو داشته باشه من پیشنهاد می کنم بهش باهاش ارز بخره چون سال دیگه چند برابر میشه پولش….
  کسی که 200 تا داره واسه کسب و کارش می تونه کار هم نکنه بذاره بانک و ماهی سود 4 میلیونیش رو بگیره.
  برای کار تولید ظروف یکبار مصرف هم دستگاه هاش می دونید هر کدوم چند میلیون هست در واقع شما اگه بخوای فقط یک قلم به فرض لیوان تولید کنید قطعا به جایی نمیرسید . و با سرمایه کم کالایی رو که می خرید از نظر هزینه ساخت کالا با کارخانه ای که داره این کالا رو تولید می کنه فرقتون بین زمین تا آسمون میشه که بعد از چند وقت دنبال یکی میگردید که دستگاهتون رو بفروشید.
  من آدم نا امیدی نیستم. و به نظرم برای هر شهر نیاز هست که کارهای مختلفی انجام بشه اما نه این کارهایی که شما میگین.
  پیشنهاد می کنم به جای این کارها لیستی از مشاغلی که در شهر های بزرگ رونق داره رو جمع کنید و بذارید روی سایت . هر فرد می تونه با توجه به شهرش یکی رو انتخاب کنه و نوآوری ایجاد کنه. نه اینکه ساندویچی بزنه یا ….
  موفق باشید.

  1. سلام مهدی عزیز

   شما حرف بدی نزدید که ما منتشر نکنیم. انتقادی به مقاله داشتید که کاملاً هم وارد هست و باید بگم کاش توی سایت کمی بچرخی و ببینی که ما برای حل این مشکل پروژه استارتو رو زدیم و ایده هایی رو معرفی می کنیم که هنوز توی ایران نیومده و هر کسی که بتونه کمی تلاش کنه می تونه کسب درآمد کنه یا از همین ایده ها ایده جدیدی خلق کنه.

   لطفاً پروژه استارتو رو ببین و نظرت رو بگو و ما رو در روند اجرای هر چه بهتر پروژه یاری کن :
   پروژه استارتو

   موفق و پیروز باشی

  2. کاملا موافقم باهاتون.
   البته سایتهای اینچنینی بیشتر هدف تلنگر و جرقه فکری دارن و وجودشان مفیده

 27. سلام اقای تیموری. من یه خانم هستم ک تازه فارغ التحصیل شدم . کتاب ها و اطلاعات زیادی برای موفقیت خوندم ولی هنوز موفق نشدم ازشون استفاده کنم خیلی دوس دارم موفق بشم و یه شغل پردرامد داشته باشم که روز ب روز رشد کنه. مهارت خاصی ندارم شما برای یه خانم چه کارهایی رو پیشنهاد میدید ک سرمایه زیادی نخواد.ممنونم از پاسخگویی شما

  1. سلام امیدوارم حالت عالی باشه

   لطفا ویدیوهای بخش استارتو رو دنبال کن.

   موفق و پیروز باشی

  1. سلام خستع نباشید من جوانی بیکارهستم و۱۰ملیون سرمایه دارم نمیدونم چکارکنم بیکار م بخاطر همین تاحالا ازدواج نکردم چ کاری پیشنهاد میکنید تادرامدی حداقلداشته باشم

  2. سلام دوست من
   اگر تو مدت هاست که دنبال کار هستی یا میخوای کاری رو راه بندازی و هنوز شروعش نکردی
   برای اینه که هنوز نتونستی استعداد خودت رو کشف کنی و شغل متناسب با شخصیت خودت رو پیدا کنی ولی اگر پیدا کنی خیلی راحت رشد میکنی.
   بهت پیشنهاد میدم این کلیپ رو ببنی …
   https://mahanteymouri.com/هوش-مالی-چیست-؟-قسمت-چهارم/

  3. سلام و خسته نباشید
   من ۱۵۰ میلیون سرمایه دارم ولی فن و حرفه ای بلد نیستم میخوام یه شغل دومی راه بندازم ولی نمیدونم چه کاری خوبه و سوددهی داره
   تو شهرستان جم استان بوشهر

  4. سلام خوش بحالت که لااقل 150 میلیون سرمایه داری
   توی فضای نت خیلی کارها هست که میشه کرد. ولی خوب اکثر کارها خیلی وقت گیره همین آقای تیموری خودشون خبره هستن توی این کار ازشون کمک بگیر
   من خودم یک راهی پیدا کردم که بدون کوچکترین دردسر و بدون سرمایه گذاری بشه با 100 میلیون تومن روزی 2تا 4 میلیون کسب درامد کرد و خوبیش این بود که توی نهایت یک ساعت در روز میتونستی به این پول بررسی ساعت 10 صبح 100 میلیون توی حسابت بود بعد با یک کاری ساعت 11 میشد 104 میلیون بدون ضرر رسوندن به کسی و کاملا حلال ولی کلا در موردش نمیشه صحبت کرد و من اومدم از یکی که بخاطر پدرش وام جانبازان مسکن گرفته بود 120 میلیون تومن ازز آشنا ها هم بود 100 میلیون گرفتم و قرار شد ماهی 20 میلیون بهش سود بدم هر هفته 7 میلیون هفته اول بهش دادم گفت اصلا نمیشه وقتی نشونش دادم که 100 میلیونش سر جاشه نمی دونم کدوم از خدا بی خبر مخشو زده بودن که پول از تو چرا اون سود کنه و دیگه مجبور شدم بهش بدم هر چند که راضی شد راه رو بهش بگم و خودش کار کنه و 50-50 ولی آدم عاقل که راه و چاه رو به کسی یاد نمیده چون اون راه تا زمانی ارزش داره که کسی ندونه هر چند الان پول ندارم ولی اگه قراره خودم که پیداش کردم سود نکنم بهتره هیچ کس سود نکنه

   اینو فقط واسه تو دوست عزیز گفتم که بدونی کار زیاده فقط باید پیداش کنی

   البته یک سری شرکت ها هم هستن که دستگاه تولید بهت میفروشن و همه مواد اولیه رو بهت میدن و جنس هایی که تولید میکنی رو هم ازت میخرن با قرداد محضری ماهی 10 میلیون هم سود خالص داره ولی خوب مشکل اینه که مکان میخواد که سوله باید باشه

 28. سلام و خسته نباشید خدمت تیم زحمتکش ماهان تیموری من اگثر کلیپها رو نگاه کردم و حتی اگه نت نداشتم فایلهای صوتی رو گوش دادم خیلی خیلی فک کردم و دوست دارم اینده خودم رو بسازم من حسرت مسافرت رستوران رفتن گردش سینما به دلم مونده به خاطر کارت معافیتم
  کسی بهم کار نمیده همیشه سعی کردن نون حلال وارد زندگیم کنم از خودم بدم میاد وقتی نمیتونم واسه خانومم یه هدیه بخرم و اون میرسه سر کار اگر واقعا حدف شما خیر است یک کار خوب با سرمایه خیلی کم بهم معرفی کنید من چندین کاری ک گفته بودید رو دیدم اما مهارت انجام دادن رو ندارم و نمیدونم چکار کنم من مسعود پیری از مشهد بیستو هفت ساله هستم

  1. سلام آقای پیری عزیز ?

   اصلا جای نگرانی نیست،شما هم جوان هستی،هم جسم سالم داری،هم نیت پاکی داری که میخواهی نون حلال وارد زندگیت کنی.
   خدا هم شما رو دوست داره و پیدا کردن این سایت هم نشانه ای از طرف خداوند مهربانه که شما بتونی کار مناسب خودت رو پیدا کنی و به آرامش برسی.
   من چندتا پیشنهاد برات دارم که با توجه به علاقه و توانایی خودت میتونی بدون سرمایه خاصی انجام بدی:
   ◾یه مدتی شاگردی کنی و نصب کفپوش یا پارکت یا کاغذ دیواری رو یاد بگیری و بعد برای خودت کار کنی.
   ◾یه مدتی در مشاغلی مثله ساندویچی و فست فودها بعنوان شاگرد کار کنی و استاد بشی و کسب و کار اغذیه و فست فود راه اندازی کنی.
   ◾یه مدتی بعنوان شاگرد در مغازه سیمکشی خودرو یا تنظیم موتور و عیب یابی با دستگاه دیاگ کار کنی و بعد کسب وکار پردرآمدت رو راه اندازی کنی.
   ◾اگر علاقه مند باشی میتونی کلاس آموزش برنامه نویسی موبایل بری و پس از یادگیری جذب شرکتهای خصوصی بشی و رآم کسب کنی.
   ◾آموزش حسابداری دوره کوتاه مدتی داره و خیلی از آموزشگاهها تضمین معرفی بکار هم دارند که اگه خوب یادبگیری و باهوش باشی همونجا دعوت به همکاری میشی.
   ◾شغل های فنی ساختمانی مثل سیمکشی ساختمان،نصب آیفون،نقاشی ساختمان، نصب دربهای ضدسرقت و نصب پنجره دوجداره هم هست که با یه مدت کوتاه شاگردی کردن میتونی استاد بشی و برای خودت کسب درآمد کنی.
   ◾تعمیرات گوشیهای هوشمند و تبلت یا تعمیرات لپ تاپ هم گزینه خوبی هست که با یکی دو ماه آموزش و چندماه کسب تجربه در مغازه های مربوطه میتونی کسب درآمد کنی.
   آقا مسعود عزیز و همه آقامسعودهای جوان ایرانی شما نیروی جوانی دارید،دل پاک و نیت خیر دارید فقط راه کسب درآمد رو بلد نیستید ،خب این که نگرانی نداره اینجا اومدین راهشو یاد میگیرید،تلاش و همت هم چاشنیش میکنید،با لطف خدای مهربان یه کسب و کار مناسب راه اندازی میکنید و هر روز پیشرفت میکنید.

   یادتون باشه وقتی به آرامش شغلی و کسب و کار مناسب رسیدید به بقیه هم کمک کنید تا مثل شما موفق باشند.

   دوست شما یک ایرانی بنام رضاحسنی?

 29. سلام وخسته نباشید من نمی دونستم کجا از شما تشکر کنم آموزه های شما خیلی مفید هست من خیلی استفاده کردم به خیلی ها معرفی کردم راه کارها هنوز در دست اقدام هست حتما بعدا میگم چه کمک بزرگی بهمن کردید من ازخیلی کتاب وفیلم ها استفاده کردم ولی سخن شما واموزش های شما چیز دیگری هست واقعا من از یک ماه پیش که اشنا شدم با کانال شما خیلی اقدامات در راستای کارم انجام دادم من پرستارم فقط میشه در یک کلیپ راهنمایی کنید چه کار میتوانیم انجام دهیم من شرکت خدمات پرستاری در خانه را که درشهر ما نیست دارم رااندازی میکنم لطفا راهنمایی کنید که بهتر باشم ممنونم شادو پر انرژی باشید مثل همیشه
  فردوس خراسان جنوبی

  1. سلام دوست عزیز
   شما میتونید اطلاعات لازم رو در اینترنت پیدا کنید چون خیلی مطالب مفیدی از سایر کسانی که توی این زمینه فعالیت میکنند موجود هست
   کار بسیار خوب وپردامدی هست.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

کاربردی ترین دوره هدف گذاری

50 درصد تخفیف دوره هدف گذاری GPS

بیش از 7000 نفر از این دوره استفاده کردن

هدف گذاری gps

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

با این روش سرمایه خودت رو 7 برابر کن

50 درصد تخفیف دوره پیش بینی اقتصادی

پیش بینی اقتصادی