آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

رابرت ارل هولدینگ

رابرت ارل هولدینگReviewed by مهران رنجی on Jun 19Rating:

رابرت ارل هولدینگ
میلیاردر هتلدار و مالک شرکت نفت سینکلر

مدت زمان تخمینی برای مطالعه این مقاله 5 دقیقه می باشد

رابرت ارل هولدینگ او ثروت خود را از منابع مختلفی چون انرژی، اقامتگاه‌ها و هتل‌ها و مزرعه‌داری و دامداری به دست آورده است.
رابرت ارل هولدینگ(Robert Earl Holding) در سال 1927 در شهر سالت لیک در اوتا در آمریکا متولد و در همین شهر بزرگ شد. والدین او مدیر هتل ویومینگ و یک پمپ بنزین بودند. رابرت هولدینگ پس از اتمام دبیرستان برای تحصیل به دانشکده عمران دانشگاه اوتا رفت و از‌این دانشگاه با مدرک کارشناسی فارغ‌التحصیل شد.

 

رابرت ارل هولدینگ

شرکت سینکلر اویل یک شرکت نفت خام و مشتقات نفتی است که توسط هنری اف سینکلر و با ادغام سرمایه‌های 11شرکت کوچک نفتی شکل گرفت. نام اولیه آن شرکت نفت و پالایش سینکلر بود. لوگوی ‌این شرکت که شکل دایناسور بود تا مدت‌ها در بیلبوردها و تبلیغات محیطی در سرتاسر آمریکا به چشم می‌خورد. آقای سینکلر در سال 1919 به‌این شرکت ساختاری مجدد داد و به همراه 26 شرکت دیگر آن را تبدیل به شرکت متحد نفتی سینکلر کرد. ‌این شرکت جدید نیز در سال 1943 به شرکت سینکلر اویل (شرکت نفتی سینکلر) تغییر نام یافت. شرکت سینکلر اویل از زمان تاسیس همچنان به رشد خود ادامه داده و تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین و شناخته‌شده‌ ترین شرکت‌های نفتی در آمریکا شده است.‌ این شرکت که دفتر مرکزی آن در شهر سالت‌ لیک در اوتا واقع شده در حال حاضر شامل 3 پالایشگاه،‌ 1000 مایل خط لوله و 2600 پمپ بنزین می‌شود. رابرت هولدینگ در سال 2006‌ ایستگاه گاز طبیعی بارنت شیل را به قیمت 300 میلیون دلار به شرکت چیزاپیک انرژی فروخت.
رابرت هولدینگ همچنین مالک چندین هتل بزرگ و معروف از جمله هتل گراند آمریکا، هتل وستیج (سان‌دیگو)، که توسط جورج هوشفیلتزر اداره می‌شود و زنجیره هتل‌های لیتل آمریکاست. در واقع شرکت سینکلر اویل مالک و اداره کننده هتل‌ها و اقامتگاه‌های گراند آمریکاست.‌این مجموعه هتل بزرگ شامل دارایی‌هایی در سالت‌لیک در اوتا، فلگ‌استاف درآریزونا، چیین و لیتل آمریکا در ویومینگ و سان دیگو در کالیفرنیا است.
هتل‌های زنجیره‌ای لیتل آمریکا نیز شامل 4 هتل در غرب آمریکا می‌شود. ‌این مجموعه هتل برای اولین بار در ویومینگ و با 12 اتاق شروع به کار کرد.‌این مجموعه هتل امروزه دارای بیش از 140 اتاق است.رابرت هولدینگ همچنین مالک دو اقامتگاه با شکوه و شیک اسکی در اسنوبیسین در اوتا و سان‌ولی در ‌ایداهو است.

رابرت هولدینگ در زمینه مرتع داری و پرورش دام نیز فعالیت دارد. وی مالک بیش از 1600 کیلومتر مربع از مرتعی برای دامداری در ویومینگ شمالی و مونتانای جنوبی است.
او در سال 2002 دچار یک حادثه و آسیب دیدگی شدید شد و از آن زمان تاکنون وی تقریبا فلج است. البته رابرت هولدینگ به طور نسبی بهبود یافته و همچنان به هدایت سازمان‌هایش ادامه می‌دهد.

 

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تند خوانی مراجه نمایید


تیم آموزشی ماهان تیموری
 

ارائه دهنده ی آموزش های  کارآفرینی ، افزایش فروش ، کسب و کار خانگی

نظرات شما نسبت به زندگینامه محمداسماعیل کاویان آملی ,برای تمام اعضای محترم سایت و تیم آموزشی ماهان تیموری بسیار مفید وسازنده می باشد.

می خواهم PDF این مقاله را داشته باشم:

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.