تو می تونی

تو می تونی ثروتمند بشی مطمئن باش

من میتونم ثروتمند بشم؟

 

تو می تونی تو می تونی تو می تونی تو می تونی تو می تونی تو می تونی تو می تونیتو می تونی تو می تونی تو می تونی

 تو می تونی. چرا میگم تو می تونی؟

با هر فرد موفقی که صحبت میکنم و میگم کلمه تو می تونی چقدر در زندگیتون تاثیر داشته اونها پاسخ میدن که همیشه با خودم میگم که من می تونم و به دیگران هم میگم که تو می تونی پس من الان میخام به تو دوست عزیزم بگم تو می تونی.

از نظر شما سن و سال چقدر در ثروتمند شدن تاثیر داره؟

تحصیلات چطور؟

محیط و شهری که در اون زندگی می کنید چطور؟

جنسیت چطور؟

به نظر شما مرد یا زن بودن عامل مهمی در ثروتمند شدن هست؟

این ها سوالاتی هستن که میخوام چند لحظه به اون ها فکر کنید.
شما چه باوری دارید؟
آیا ثروتمند شدن رو محدود به این عوامل می دونید؟
افراد بسیاری رو در سمینارهام داشتم که در سنین بالایی بودن و اولین سوالی که ازم پرسیدن این بوده که : من
میتونم تو این سن برای خودم کسب و کاری راه بندازم و ثروتمند بشم؟
دیر نیست؟


افرادی رو هم داشتم که سن و سال خیلی کمی داشتن، سیزده ساله، شونزده ساله، بیست ساله و جوون های پر انرژی و مصممی که فقط چون سن و سال کمی داشتن فکر می کردن نمی تونن اقدام کنن و کسب و کاری برای خودشون راه بندازن. این سوال رو به تکرار می شنوم که: من که تجربه ای ندارم می تونم با این شرایط شروع کنم؟

و افراد بسیاری که می گن: تو این شهر که اصلا جای رشد وجود نداره اگه تو شهر بزرگتری بودم! اگه میتونستم برم خارج! اگه محیطم بهتر بود حتما می تونستم ثروتمند بشم.

صحبت هایی از این دست، بوی محدودیت میدن و تنها میتونی با مطالعه و بالا بردن آگاهیت تو این زمینه برای رفع اون ها اقدام کنی.

تحقیق کنی و ببینی ثروتمند شدن چقدر به این عوامل بستگی داره؟

افرادی رو پیدا کنید که تونستن از یه شهر کوچیک و محروم شروع کنن و الان کار خودشون رو، محصول و خدمات خودشون رو به تمام دنیا عرضه کنن و این تنها با تحقیق و بالا بردن آگاهی رفع خواهد شد.

اما جنسیت! چقدر بخاطر زن بودن از فعالیت هایی که دوست داشتی منصرف شدی و خودت رو محدود کردی، به این که چون من یک زن هستم نمی تونم ثروتمند بشم؟ ثروتمند شدن یک شخص به زن یا مرد بودن چقدر ارتباط  داره؟

اگه کمی تحقیق کنی می بینی ما در دنیا هم مرد موفق و ثروتمند داریم و هم زن موفق و ثروتمند.

این فقط یک انتخابه! تو می تونی انتخاب کنی.

پس انتخاب کن که می خوای ثروتمند بشی یا نه و بعد به مرور یاد می گیری که برای این تصمیمی که گرفتی چه کارهایی باید انجام بدی. زندگینامه ی زنان موفق و ثروتمند رو مطالعه کن و ببین از لحاظ چه مواردی به موفقیت و ثروت دست پیدا کردند و این میتونه بسیار کمک کننده باشه.

به نظر شما عامل اصلی برای ثروتمند شدن چیه؟

این سوالیه که در کلاس ها و سمینارها از افراد می پرسم و جواب های متفاوتی می گیرم. تلاش، خلاقیت، بعضیا میگن شروع کردن و بی نهایت جواب هایی که به باورها و نگرش افراد بر می گرده.

باورهای ثروت ساز یا قانون باورها همیشه به یه شکل عمل می کنند، از نظر شما باورها چگونه ایجا می شوند تغییر باور و یا ایجاد باور. 

اما واقعا عامل اصلی ثروتمند شدن چیه؟

چطور میشه ثروتمند شد؟

چگونه کسب و کار راه اندازی کنم؟

راه رسیدن به ثروت چیه؟

چطوری به استقلال مالی برسیم؟

چگونه درآمد را افزایش بدیم؟

من با تمام تلاش و تحقیقاتی که در این زمینه داشتم به مدلی رسیدم که افراد یا به طور غیر مستقیم و یا بطور مستقیم از این روش استفاده کردن و به موفقیت و ثروت رسیدن.

مدل عاپا مدلی هست که خودم با بکار گیری اون به ثروت رسیدم. این مدل رو در کلیپ های بعدی خدمتتون ارائه می کنم تا بتونید به موفقیت، ثروت، آرامش و هر آنچه که در ذهن دارید دست پیدا کنید. مدل عاپا شما رو به هر چیزی که در ذهن دارید می رسونه.

ایمان دارم که شما با این آموزش ها به هر آنچه که دوست دارید دست پیدا می کنید. امیدوارم هر جا که هستید، در هر پله ای که هستید شاد و پیروز و سربلند باشید.

 

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش:
استارتو قسمت پنجم
ماهان تیموری
کسب درآمد
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
profile avatar
59 Comments
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
profile avatar
سارا
3 years ago

سلام دوستان
من تازه با این سایت اشنا شدم و خوشحالم که به جمع کاربران این سایت اومدم
واقعا ویدئوی عالی بود و ملموس
نظر ملیکا که میگفت الان 4 تومن درامد داره برام جالب اومد
منم موافقم استاد لطفا از کلیپهای موفقیت کار و کسب ثروت اینجوری که ملموس بشه برامون بیشتر بفرستید تو کانال یا سایت
ممنون از دلسوزیتون برای جوونا

profile avatar
mahsa faraz
4 years ago

سلام من بعد از کلاس های شما هر جا به مساله ای بر می خورم ابتدا سراغ باورهام میام و اونهارو بررسی می کنم.باورها مهم ترین و اساسی ترین اصل درزندگیست که می تونه مارو به جلو سوق بده ویا مارو از حرکت باز داره. من وقتی کلاسارو اومدم متوجه اهمیت باورها شدم در قسمت های مختلف زندگیم ازش استفاده می کنم تاثیر فوق العاده ای توی زندگیم داشت و متوجه شدم که یکی از عواملی که من رو بی حرکت گذاشته و از موفقیت فرار می کنم باورهای من بوده که از جامعه و اطرافیان گرفته بودم.من متوجه شدم که باورهای محدود کننده من عامل بهانه ها وترس های من هستند.و وقتی باورهام رو تغییر دادم شخصیتی متفاوت از خودم دیدم و من که ترس از اقدام داشتم شروع کردم.
از شما استاد بزرگوار بابت تمام زحماتتون سپاس گذارم

profile avatar
ساناز احمدی
4 years ago

سلام بر شما مطالب خیلی عالی دارید ولی سبکتون مثل بقیه استید در ایران است البته من شنیده بودم شما مفهومی کار میکنید یعنی انگیزشی آموزشی و خاص در سمیناری که شمادر مراغه داشتید انگار با شعبده بازی آموزش دادین لطفا اون کلیپها رو داخل سایت بزارید

profile avatar
پوریا
4 years ago

باسلام وخسته نباشید خدمت استاد عزیزم,استادگرامی درهمین حدکافی ست خدمت شمابگویم که بنده دانشجو میباشم و درحال حاضردر حال یادگیری وتحقیق درزمینه های مختلف اشتغال هستم,ولی به خدایی قسم که اورامیپرستم وبااوعهدبسته ام که در هیچ کاری از سعی وتلاش دست برندارم وتاآخرین نفسم درراه موفقیت خودم وبعدمردم جامعه ام دریغ نکنم ودست از تنبلی وپوچی بکشم ودرهمین جاهم به شماقول میدهم درآینده ی بسیارنزدیک شاهده موفقیت های بیشمار جوان مسلمانی همچون بنده باشید
به امیدروزهای خوشبختی وسلامتی وسربلندی.
ممنونم از کلیپتون

59
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x