چطور استارتو متولد شد ؟

عمده ترین سوالی که افراد در مجموعه ماهان تیموری مطرح می کنند، اینکه ما هیچ ایده جدیدی برای شروع کسب و کار نداریم، بابت همین موضوع در تیم ماهان تیموری جلساتی گذاشته شد و تصمیم گرفتیم که برنامه جدیدی بسازیم که ایده های سرتاسر جهان را بررسی کنیم و مواردی که قابل پیاده سازی در ایران است و یک فرصت درآمدزایی محسوب می شود را ارایه نماییم.

ما در مجموعه ی ماهان تیموری در بهمن ۹۷ به این افتخار رسیدیم که با ساخت برنامه ی استارتو در کنار شما باشیم.

استارتو شروع شد تا هر هفته مهمان نگاه شما باشد برای ایجاد جرقه ای که زندگی کاری شما را روشن می کند.

مفتخریم که بگیم با همراهی شما تونستیم روی کسب و کارها تاثیرگذار باشیم  و برای برداشتن اولین قدم موفقیت دست شما رو بگیریم.

اولین قدم موفقیت هر کسب و کاری ایده ی اون کسب و کاره پس ما در استارتو ایده های موفق جهان رو بررسی می کنیم و با چاشنی فرهنگ و عادات ایرانی در اختیار شما قرار می دیم  تا شما اقدام کنید و هر کدام از این ایده ها رو به یک کسب و  کار موفق تبدیل کنید.

اگر برنامه های قبلی استارتو را ندیده اید لطفا روی لینک زیر کلیک نمایید :

آرشیو برنامه استارتو

ایونت استارتو چیست و چرا ؟

بعد از در خواست های متعدد شما و سوالات ارسال شده در مورد قدم های بعدی و چگونگی راه اندازی ایده به این فکر افتادیم که این بار شما را در کنار خود داشته باشیم و جمعی تشکیل دهیم، متشکل از شما عزیزان تا در کنار هم چند ساعتی آموزش ببینیم، طوفان فکری برگزار کنیم، کسب و کارهای شما و مزیت هایشان را برشمریم و در قدم بعدی در مسیر موفقیت نیز در کنار شما باشیم و در ادامه این تجربه ی بی نظیر را با بقیه همراهان استارتو به اشتراک گذاشته و روشنگر راه آنان نیز باشیم.

اولین ایونت استارتو در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد. اگر علاقه مند هستید که در این گردهمایی در کنار ما باشید، لطفا فرم زیر را پر کرده و منتظر تماس ما باشید.