آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

عباس برزگر -مؤسس مجموعه ی توریستی تفریحی

عباس برزگر -مؤسس مجموعه ی توریستی تفریحیReviewed by on Jun 28Rating:

آقای عباس برزگر
مؤسس مجموعه ی توریستی تفریح

اقای عباس برزگر

عباس برزگر از زندگیش این چنین می گوید:اقای عباس برزگر 

آقای عباس برزگر :روزهای سختی را می گذراندم. خیلی سخت! از زمین و زمان شکایت می کردم و همه چیز و همه کس را علت بدبختی و نداری خودم می دانستم. روزها می گذشت و من با داشتن رویای بهبودی شرایطم روز را شب و شب را روز می کردم. شبی بارانی دو نفر با درخواست کمک به خانه ی ما آمدند و من با رویی گشاده همراهیشان کردم. غریب به نظر می آمدند.

 

عباس برزگز

درست بود آنها به عنوان توریست به روستای ما آمده بودند. آن شب با غذایی ساده از آنها پذیرایی کردم. آن لحظه را فراموش نمی کنم! فردای آن روز رفتند ولی بعد از مدتی با تعدادی دیگر دوباره برگشتند. خانه ی من با تمام سادگی و قدیمی بودنش برای آنها جالب بود! اما آن زمان من به نعماتی که در اختیار داشتم آگاه نبودم و از شرایطی که داشتم خجالت می کشیدم.

شناخت فرصت ها:

آن روز بابت راهنمایی آنها و گشت و گذاری که در طبیعت داشتند دویست هزار تومان به من دادند این در حالی بود که درآمد روزانه ی من آن روزها هزار تومان بود . فکری به ذهنم رسید. در خیالم به این موضوع فکر می کردم که توریست های زیادی برای دیدن جاذبه های روستای ما به این جا می آیند، چه می شود من به عنوان راهنما آن ها را راهنمایی کنم و از این طریق کسب درامد کنم!

تمرکز ذهن بر هدف :

شرایطی پیش آمد که به کشور آلمان سفر کردم و از نزدیک با جاذبه های روستایی آن جا آشنا شدم.

بعد از بازگشتم دیگر به دلیل داشتن وسایل قدیمی مانند گلیم و ظروف سفالی خجالت نمی کشیدم بلکه با افتخار از آن ها حرف می زدم. دنیایی جدید به رویم گشوده شده بود و دیگر شرایط خودم و کشورم را محدود نمی دیدم. امروزه تمام دنیا من و خانه ی قدیمی و ساده ام را می شناسند و برای دیدن آن از تمام نقاط دنیا به اینجا می آیند.اقای 

نتیجه:

تور لیدری که یکی از راه های کسب درآمد است که آقای عباس برزگر با  موقعیت شناسی بدون سرمایه اولیه توانست از این شغل به ثروت برسد . آقای عباس برزگر با خود باوری واعتماد به نفس و دیدی مثبت به  لیست افراد ثروتمند افزوده شد. او با مهارت برقراری ارتباط موثر کسب و کار کوچک خود را شروع کرد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ثبت نام دوره هوش مالی پلاس